Polecamy
NetPartners

Husarz

Łada Biłgoraj > Stowarzyszenie ŁADA 1945 Biłgoraj

Stowarzyszenie ŁADA 1945 Biłgoraj

Łada zawsze była najpopularniejszym klubem sportowym powiatu biłgorajskiego. Dzięki takim meczom jak te z Cracovią, Hutnikiem Kraków, Koroną Kielce, czy Piastem Gliwice "biało-niebiescy" stworzyli w pamięci tysięcy kibiców filmy, których nie da się sformatować. Sam mecz to jednak nie wszystko. Przy Targowej 15 zawsze panowała szczególna atmosfera. To jest miejsce, które łączy pokolenia i gromadzi kibiców, którzy przychodzą tu już kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt lat. Chwil, gdy cały stadion pełnen zupełnie różnych osób nagle podnosi się do góry i cieszy ze zdobytej bramki nie da się zapomnieć.

W 2010 roku skończył się pewien etap w historii biłgorajskiej piłki. Rozpoczął się jednak nowy. Trudny, bo trzeba zaczynać od zera. Ale zaczynając od zera mamy pokaźny bagaż doświadczeń. Wiemy co było złe, czego unikać. Wiemy co było dobre, czego musi być więcej. Stajemy przed szansą kontynuacji dzieła poprzednich pokoleń, a zarazem budowy nowego, nowoczesnego, silnego klubu całego Biłgoraja. Możemy stworzyć klub o zupełnie nowych standardach. Klub zupełnie inny niż wszystkie, bo tworzony w całości przez kibiców. Możemy sprawić, że będziemy mieli klub silny jak nigdy dotąd. Jednak jest to możliwe tylko dzięki wspólnemu zaangażowaniu.

Chcesz Wielkiej Łady? Zostań członkiem Stowarzyszenia ŁADA 1945 Biłgoraj. Dołóż swoją cegiełkę do budowy klubu, który będzie wspólnym dziełem biłgorajan.

Składki można wpłacać na konto bankowe klubu:
Bank Spółdzielczy w Biłgoraju 66 9602 0007 0014 2801 2000 0001
z dopiskiem "Imię i nazwisko, składka członkowska za okres ..."
Jeżeli znasz kogoś kto prowadzi własną firmę przekaż mu te informacje. Współpraca z Ładą pomoże mu rozwinąć własny biznes i przyniesie wiele satysfakcji!
Copyright © 2003-2024 by

Łada Biłgoraj