Polecamy
NetPartners

NetPartners

Łada Biłgoraj >> I LWJM >> sezon 2020/2021

Wyniki >> I LWJM grupa C >> grupa 3 >> sezon 2020/2021

Kolejka 1 - 12 maja

Lublinianka Lublin - Łada 1945 Biłgoraj
Ogniwo Wierzbica - Start 1944 Krasnystaw
Roztocze Szczebrzeszyn - Unia Wilkołaz
Gaudium Zamość - Unia Hrubieszów
Lewart II Lubartów - Orlik Dęblin
Ruch Izbica - pauzuje

Kolejka 2 - 12 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj - Ruch Izbica
Unia Hrubieszów - Lewart II Lubartów
Unia Wilkołaz - Gaudium Zamość
Start 1944 Krasnystaw - Roztocze Szczebrzeszyn
Lublinianka Lublin - Ogniwo Wierzbica
Orlik Dęblin - pauzuje

Kolejka 3 - 19-20 czerwca

Ogniwo Wierzbica- Łada 1945 Biłgoraj
Roztocze Szczebrzeszyn - Lublinianka Lublin
Gaudium Zamość - Start 1944 Krasnystaw
Lewart II Lubartów - Unia Wilkołaz
Ruch Izbica - Orlik Dęblin
Unia Hrubieszów - pauzuje

Kolejka 4 - 24-25 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj - Orlik Dęblin 24 kwietnia, 13:00
Unia Hrubieszów - Ruch Izbica 26 maja, 17:00
Start 1944 Krasnystaw - Lewart II Lubartów 24 kwietnia, 14:00
Lublinianka Lublin - Gaudium Zamość 24 kwietnia, 11:00
Ogniwo Wierzbica - Roztocze Szczebrzeszyn 24 kwietnia, 14:00
Unia Wilkołaz - pauzuje

Kolejka 5 - 3 maja

Roztocze Szczebrzeszyn - Łada 1945 Biłgoraj
Gaudium Zamość - Ogniwo Wierzbica
Lewart II Lubartów - Lublinianka Lublin
Ruch Izbica - Unia Wilkołaz
Orlik Dęblin - Unia Hrubieszów
Start 1944 Krasnystaw - pauzuje

Kolejka 6 - 8-9 maja

Łada 1945 Biłgoraj - Unia Hrubieszów
Unia Wilkołaz - Orlik Dęblin
Start 1944 Krasnystaw - Ruch Izbica
Lublinianka Lublin - Gaudium Zamość
Ogniwo Wierzbica - Lewart II Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn - Gaudium Zamość
Lublinianka Lublin - pauzuje

Kolejka 7 - 15-16 maja

Gaudium Zamość - Łada 1945 Biłgoraj
Lewart II Lubartów - Roztocze Szczebrzeszyn
Ruch Izbica - Lublinianka II Lublin
Orlik Dęblin - Start 1944 Krasnystaw
Unia Hrubieszów - Unia Wilkołaz
Ogniwo Wierzbica - pauzuje

Kolejka 8 - 22-23 maja

Łada 1945 Biłgoraj - Unia Wilkołaz
Lublinianka Lublin - Orlik Dęblin
Start 1944 Krasnystaw - Unia Hrubieszów
Ogniwo Wierzbica - Ruch Izbica
Gaudium Zamość - Lewart II Lubartów
Roztocze Szczebrzeszyn - pauzuje

Kolejka 9 - 29-30 maja

Lewart II Lubartów - Łada 1945 Biłgoraj
Ruch Izbica- Roztocze Szczebrzeszyn
Orlik Dęblin - Ogniwo Wierzbica
Unia Hrubieszów - Lublinianka Lublin
Unia Wilkołaz - Start 1944 Krasnystaw
Gaudium Zamość - pauzuje

Kolejka 10 - 5 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj - Start 1944 Krasnystaw
Lublinianka Lublin - Unia Wilkołaz
Ogniwo Wierzbica - Unia Hrubieszów
Roztocze Szczebrzeszyn - Orlik Dęblin
Gaudium Zamość - Ruch Izbica
Lewart II Lubartów - pauzuje

Kolejka 11 - 12 czerwca

Ruch Izbica - Lewart Lubartów
Orlik Dęblin - Gaudium Zamość
Unia Hrubieszów - Roztocze Szczebrzeszyn
Unia Wilkołaz - Ogniwo Wierzbica
Start 1944 Krasnystaw - Lublinianka Lublin
Łada 1945 Biłgoraj - pauzuje

Wyniki >> I LWJM grupa C >> sezon 2020/2021

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Orlik Dęblin 0-4 Lewart Lubartów 22 sierpnia, 14:30
Unia Hrubieszów 6-0 Gaudium Zamość 7 września, 16:30
Unia Wilkołaz 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 sierpnia, 11:00
Start 1944 Krasnystaw 3-5 AP FPF Włodawa 23 sierpnia, 13:30
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Lublinianka II Lublin 22 sierpnia, 14:00
Ruch Izbica - pauzuje

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

AP FPF Włodawa 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 29 sierpnia, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-1 Start Krasnystaw 30 sierpnia, 13:30
Gaudium Zamość 5-2 Unia Wilkołaz 31 sierpnia, 18:00
Lewart Lubartów 11-0 Unia Hrubieszów 29 sierpnia, 11:00
Ruch Izbica 2-2 Orlik Dęblin 29 sierpnia, 16:00
Lublinianka II Lublin - pauzuje

Kolejka 3 - 5-6 września

Unia Hrubieszów 1-0 Ruch Izbica 5 września, 13:00
Unia Wilkołaz 0-4 Lewart Lubartów 5 września, 16:00
Start 1944 Krasnystaw 4-5 Gaudium Zamość 5 września, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-5 Roztocze Szczebrzeszyn 5 września, 14:00
Lublinianka II Lublin 1-1 AP FPF Włodawa 6 września, 14:00
Orlik Dęblin - pauzuje

Kolejka 4 - 12-13 września

Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Lublinianka II Lublin 13 września, 14:00
Gaudium Zamość 3-4 Łada 1945 Biłgoraj 13 września, 11:00
Lewart Lubartów 12-0 Start Krasnystaw 16 września, 16:00
Ruch Izbica 1-5 Unia Wilkołaz 13 września, 11:30
Orlik Dęblin 1-3 Unia Hrubieszów 12 września, 14:30
AP FPF Włodawa - pauzuje

Kolejka 5 - 19-20 września

Unia Wilkołaz 7-0 Orlik Dęblin 20 września, 16:00
Start 1944 Krasnystaw 4-3 Ruch Izbica 19 września, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-6 Lewart Lubartów 19 września, 11:00
Lublinianka II Lublin 13-1 Gaudium Zamość 20 września, 13:30
AP FPF Włodawa 5-4 Roztocze Szczebrzeszyn 19 września, 11:00
Unia Hrubieszów - pauzuje

Kolejka 6 - 26-27 września

Gaudium Zamość 2-0 AP FPF Włodawa 27 września, 11:00
Lewart Lubartów 3-1 Lublinianka II Lublin 26 września, 11:00
Ruch Izbica 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 26 września, 11:00
Orlik Dęblin 3-5 Start 1944 Krasnystaw 26 września, 14:30
Unia Hrubieszów 2-3 Unia Wilkołaz 26 września, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn - pauzuje

Kolejka 7 - 3-4 października

Start 1944 Krasnystaw 5-4 Unia Hrubieszów 4 października, 11:00
Orlik Dęblin 4-3 Łada 1945 Biłgoraj 3 października, 15:30
Lublinianka II Lublin 1-0 Ruch Izbica 3 października, 13:30
AP FPF Włodawa 3-0 Lewart Lubartów 3 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-4 Gaudium Zamość 3 października, 16:00
Unia Wilkołaz - pauzuje

Kolejka 8 - 10-11 października

Lewart Lubartów 4-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 października, 13:00
Ruch Izbica 1-7 AP FPF Włodawa 10 października, 14:00
Orlik Dęblin 2-1 Lublinianka II Lublin 10 października, 14:30
Unia Hrubieszów 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 10 października, 13:30
Unia Wilkołaz 2-1 Start 1944 Krasnystaw 10 października, 11:11
Gaudium Zamość - pauzuje

Kolejka 9 - 17-18 października

Łada 1945 Biłgoraj 0-11 Unia Wilkołaz 17 października, 11:00
Lublinianka II Lublin 8-0 Unia Hrubieszów 17 października, 13:30
AP FPF Włodawa 8-0 Orlik Dęblin 17 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Ruch Izbica 18 października, 11:00
Gaudium Zamość 2-1 Lewart Lubartów 28 października, 18:00
Start 1944 Krasnystaw - pauzuje

Kolejka 10 - 24-25 października

Ruch Izbica 4-3 Gaudium Zamość 7 listopada, 10:00
Orlik Dęblin 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 24 października, 14:30
Unia Hrubieszów 1-3 AP FPF Włodawa 24 października, 13:00
Unia Wilkołaz 4-2 Lublinianka II Lublin 24 października, 11:00
Start 1944 Krasnystaw 3-0 (wo.) Łada 1945 Biłgoraj 24 października, 14:00
Lewart Lubartów - pauzuje

Kolejka 11 - 31 październikaa

Lublinianka II Lublin 6-0 Start 1944 Krasnystaw 31 października, 11:00
AP FPF Włodawa 2-1 Unia Wilkołaz 30 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Unia Hrubieszów 31 października, 10:00
Gaudium Zamość 2-6 Orlik Dęblin 31 października, 13:00
Lewart Lubartów 3-0 Ruch Izbica 31 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauzuje

Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj