Polecamy
Pomoc

Pomoc Kresowiakom

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj >> Historia >> Transfery

Transfery

Uwagi:
Ta kategoria może zawierać błędy. Jeśli taki znalazłeś poinformuj nas o nim mailowo - postmaster@ladabilgoraj.lbl.pl
* zawodnik wypożyczony

Sezon 2017/2018

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Adam Hasiak (Orion Dereźnia Solska) Marek Pyda (Włókniarz Frampol)
Ivan Oleksiuk (Unia Hrubieszów) Marcin Strzelczyk* (Olimpiakos Tarnogród)
Marcin Paluch (Grom Różaniec) Dawid Konopka* (Olimpiakos Tarnogród)
Marcin Dycha (wznowił treningi) Roman Stetskiv* (Olimpiakos Tarnogród)
Szymon Wołoszyn (wznowił treningi) Bartłomiej Gontarz* (Tanew Majdan Stary)
Mirosław Bielak (wznowił treningi) Filip Mróz* (Tanew Majdan Stary)
Paweł Nawrocki* (Włókniarz Frampol)
Kamil Nowak (juniorzy)

Sezon 2016/2017

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Paweł Sobótka (Janowianka Janów Lubelski) Sviatoslav Lavruk (Roztocze Szczebrzeszyn)
Grzegorz Mulawa (Powiślak Końskowola) Patryk Czarniecki (Hetman Zamość)
Karol Misiarz (Victoria Łukowa/Chmielek) Mirosław Bielak (nie wznowił treningów)
Juri Perin (Bukowina Czerniowce) Michał Blicharz (nie wznowił treningów)
Paweł Pieczykolan (juniorzy)
Michał Skubis (juniorzy)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Patryk Dorosz (Victoria Łukowa/Chmielek) Marcin Margol (Tanew Majdan Stary)
Mirosław Poliwka (Błękitni Obsza) Grzegorz Mulawa (Powiślak Końskowola)
Damian Chmura (juniorzy) Mark Kharmushka (Sokół Zwierzyniec)
Rafał Kosiarski (juniorzy) Szymon Tatara (kontuzja)
Bartłomiej Gontarz (juniorzy) Kamil Hanas* (Victoria Łukowa/Chmielek)
Michał Mielniczek* (Cosmos Józefów)
Sviatoslav Lavruk* (Roztocze Szczebrzeszyn)
Patryk Czarniecki* (Hetman Zamość)

Sezon 2015/2016

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Bartłomiej Myszak (juniorzy) Artur Łukasik (Włókniarz Frampol)
Marcin Margol* (Tanew Majdan Stary) Bartosz Raduj* (Aleksandria Aleksandrów)
Michał Myszak (Olimpiakos Tarnogród
Bartłomiej Hajduk (nie wznowił treningów)
Mateusz Zarzycki (nie wznowił treningów)
Jarosław Sławkowski (nie wznowił treningów)
Patryk Rękas (kontuzja)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Mateusz Zarzycki (Victoria Łukowa/Chmielek) Ireneusz Zarczuk (koniec kariery)
Mark Kharmuhska (Puszcza Hajnówka) Mirosław Poliwka (Grom Różaniec)
Arkadiusz Czok (juniorzy) Mateusz Obszyński (Victoria Łukowa/Chmielek)
Filip Mróz (juniorzy) Maciej Żybura (Grom Różaniec)
Arkadiusz Kniaź (juniorzy) Mateusz Góra (nie wznowił treningów)
Bartłomiej Hajduk (wznowił treningi) Sebastian Kuczma (Orion Dereźnia Solska)
Artur Łukasik (Victoria Łukowa/Chmielek)
Bartosz Raduj (wznowił treningi)

Sezon 2014/2015

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Roman Stetskiv (Energetyk Bursztyn) Sebastian Skrzypek (Orion Dereźnia Solska)
Mateusz Góra (wznowił treningi) Paweł Kurzyna (nie wznowił treningów)
Michał Birut (nie wznowił treningów)
Paweł Kolbuch (nie wznowił treningów)
Radosław Odrzywolski (nie wznowił treningów)
Szymon Wołoszyn (nie wznowił treningów)
Bartosz Raduj (nie wznowił treningów)
Patryk Michoński (nie wznowił treningów)
Paweł Bednarz (nie wznowił treningów)
Damian Garbacz (nie wznowił treningów)
Jan Komosa (wyjazd za granicę)
Michał Gawroński (wyjazd za granicę)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Ireneusz Zarczuk (wznowił treningi) Dawid Beda (Rakovia/Relaks Księżpol)
Paweł Bednarz (wznowił treningi) Marcin Watrak (Orion Dereźnia Solska)
Radosław Odrzywolski (juniorzy) Mateusz Zarzycki (Victoria Łukowa/Chmielek)
Bartosz Raduj (juniorzy) Artur Szarzyński (nie wznowił treningów)
Patryk Michoński (juniorzy) Łukasz Jasiński (nie wznowił treningów)
Sebastian Kuczma (juniorzy) Bartłomiej Gregorczyk (nie wznowił treningów)
Michał Blicharz(juniorzy) Bartłomiej Hajduk (nie wznowił treningów)
Janusz Birut(juniorzy) Michał Michoński (nie wznowił treningów)
Dominik Skubisz(juniorzy) Michał Myszak* (Olimpiakos Tarnogród)
Grzegorz Wlizło* (Olimpiakos Tarnogród)

Sezon 2013/2014

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Dawid Beda (Rakovia-Relaks Księżpol) Marcin Dycha (nie wznowił treningów)
Jan Komosa (Grom Różaniec) Bartłomiej Wołoszyn (nie wznowił treningów)
Michał Birut (Sokół Zwierzyniec) Mirosław Bielak (kontuzja)
Grzegorz Wlizło (powrót z zagranicy) Tomasz Kozak (nie wznowił treningów)
Piotr Mazurek (juniorzy) Piotr Brodziak (nie wznowił treningów)
Kamil Hanas (juniorzy) Bartłomiej Łokaj (wyjazd za granicę)
Damian Garbacz (juniorzy)
Jarosław Sławkowski (juniorzy)
Michał Myszak (powrót z wypożyczenia)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Paweł Kurzyna (Janowianka Janów Lubelski) Daniel Szkałuba (Tarpan Korchów)
Marek Pyda (Tur Turobin) Michał Socha (nie wznowił treningów)
Marcin Dycha (ŁKS Łomianki) Adam Hasiak (nie wznowił treningów)
Paweł Kolbuch (juniorzy) Filip Sawa (nie wznowił treningów)
Piotr Brodziak (juniorzy) Jakub Koluch (nie wznowił treningów)
Bartłomiej Gregorczyk (juniorzy) Arkadiusz Cebula (nie wznowił treningów)
Piotr Szmit (Błękitni Futory)
Michał Przybylak* (Aleksandria Aleksandrów)
Michał Myszak* (Aleksandria Aleksandrów)
Filip Przybylak* (Aleksandria Aleksandrów)

Sezon 2012/2013

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Siergiej Sawczuk (Pogoń Leżajsk) Jakub Rozwadowski (Zielańczanka Zielonki)
Tomasz Kozak (wznowił treningi) Marcin Dycha (ŁKS Łomianki)
Adam Hasiak (wznowił treningi) Piotr Szmit (nie wznowił treningów)
Dawid Konopka (juniorzy) Marcin Paluch (nie wznowił treningów)
Michał Michoński (juniorzy) Maciej Bielesz (Sokół Zwierzyniec)
Michał Myszak (juniorzy)
Jakub Koluch (juniorzy)
Marcin Watrak (Sokół Zwierzyniec)
Daniel Szkałuba* (Tarpan Korchów)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Mirosław Bielak (Olimpiakos Tarnogród) Adrian Miazga (Orzeł Tereszpol)
Michał Gawroński (Relax Księżpol) Bartłomiej Maziarz (Relax Księżpol)
Sebastian Skrzypek (Aleksandria Aleksandrów) Mariusz Krawczykiewicz (szuka klubu)
Bartłomiej Wołoszyn (Olender Sól) Maciej Bielesz* (Sokół Zwierzyniec)
Marcin Paluch (wznowił treningi) Sebastian Żerebiec* (Sokół Zwierzyniec)
Dawid Konopka (juniorzy) Marcin Watrak* (Sokół Zwierzyniec)
Arkadiusz Cebula (juniorzy)
Filip Sawa (juniorzy)
Łukasz Szawara (juniorzy)
Jakub Koluch (juniorzy)
Michał Myszak (juniorzy)

Sezon 2011/2012

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Tomasz Kozak (Olender Sól) Marcin Paluch (nie wznowił treningów)
Bartłomiej Łokaj (Albatros Biszcza) Filip Przybylak (nie wznowił treningów)
Bartłomiej Maziarz (wznowił treningi) Mateusz Welc (nie wznowił treningów)
Grzegorz Mulawa (Albatros Biszcza) Tomasz Paczos (nie wznowił treningów)
Jakub Rozwadowski (Roztocze Szczebrzeszyn) Tomasz Garbacz* (Wratislavia Wrocław)
Adrian Miazga* (Relax Księżpol)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Damian Rataj (Olender Sól) Sebastian Skrzypek (Aleksandria Aleksandrów)
Marcin Paluch (Relax Księżpol) Sylwester Jamroży (Roztoczanie Chrzanów)
Mirosław Poliwka (Relax Księżpol) Marcin Dorosz (Olender Sól)
Marcin Watrak (Relax Księżpol)
Szymon Tatara (Relax Księżpol)
Maciej Bielesz (Relax Księżpol)
Marcin Dycha (Sawa Sonina)

Sezon 2010/2011

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Sebastian Skrzypek (Olender Sól) Andrzej Skubis (nie wznowił treningów)
Piotr Szmit (Włókniarz Frampol) Tomasz Szczerba (nie wznowił treningów)
Mateusz Zarzycki (Iskra Tarnów) Rafał Róg (nie wznowił treningów)
Tomasz Garbacz (Olender Sól) Wojciech Terejko (nie wznowił treningów)
Damian Rataj* (Olender Sól) Bartłomiej Maziarz (nie wznowił treningów)
Sylwester Jamroży* (Roztoczanie Chrzanów)

Runda jesienna

Przybyli - Łada 1945

Odeszli - BKS Łada

 Adrian Miazga (Łada Biłgoraj) Grzegorz Wlizło (nie wznowił treningów)
 Andrzej Skubis (Łada Biłgoraj) Tomasz Kozak (Olender Sól)
 Marcin Strzelczyk (Łada Biłgoraj) Sebastian Skrzypek (Olender Sól)
 Dariusz Kuliński (Łada Biłgoraj) Bartłomiej Krzyszkowski (Tur Turobin)
 Łukasz Jasiński (Łada Biłgoraj) Szymon Tatara (Relax Księżpol)
 Artur Szarzyński (Rakovia Rakówka) Mateusz Góra (Janowianka Janów Lubelski)
 Mateusz Sprysak (OSiR Biłgoraj) Piotr Bubiłek (Olender Sól)
 Tomasz Szczerba (Łada Biłgoraj) Damian Rataj (Olender Sól)
 Filip Przybylak (Łada Biłgoraj) Jakub Rozwadowski (Roztocze Szczebrzeszyn)
 Tomasz Paczos (Łada Biłgoraj) Adam Onkiewicz (Kryształ Werbkowice)
 Szymon Wołoszyn (OSiR Biłgoraj) Gabriel Zarembski (Victoria Łukowa/Chmielek)
 Maciej Żybura (Łada Biłgoraj) Bartłomiej Wołoszyn (Olender Sól)
 Mariusz Krawczykiewicz (Łada Biłgoraj) Maciej Bielesz (Relax Księżpol)
 Michał Socha (OSiR Biłgoraj) Jan Komosa (Olender Sól)
 Bartłomiej Hajduk (OSiR Biłgoraj) Paweł Bednarz (nie wznowił treningów)
 Sebastian Żerebiec (OSiR Biłgoraj) Tomasz Garbacz (Olender Sól)
 Mateusz Obszyński (Łada Biłgoraj) Marcin Iwanek (nie wznowił treningów)
 Marcin Dorosz (Orion Dereznia) Dawid Karpik (Relax Księżpol)
 Sylwester Jamroży (Łada Biłgoraj) Arkadiusz Kwiatkowski (Grom Różaniec)
 Rafał Róg (Rakovia Rakówka)
 Mateusz Welc (Łada Biłgoraj)
 Wojciech Terejko (Orzeł Tereszpol)
 Bartłomiej Maziarz (Orzeł Tereszpol)

Sezon 2009/2010

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Dawid Karpik (Albatros Biszcza) Piotr Fulara (Stal Kraśnik)
Maciej Bielesz (SMS Łódź) Artur Kukiełka (Olender Sól)
Grzegorz Wlizło (Tur Turobin) Tomasz Blicharz (Olender Sól)
Bartłomiej Wołoszyn (powrót po kontuzji) Grzegorz Paczos (Olender Sól)
Mateusz Góra (powrót po kontuzji) Łukasz Jasiński (nie wznowił treningów)
Marcin Iwanek (Victoria Łukowa/Chmielek) Krzysztof Sosnowski (nie wznowił treningów)
Gabriel Zarembski (Victoria Łukowa/Chmielek) Mateusz Zarzycki* (Iskra Tarnów)
Arkadiusz Kwiatkowski (juniorzy)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

 Artur Kukiełka (Olender Sól) Siergiej Sawczuk (Stal Kraśnik)
 Jakub Rozwadowski (Olimpiakos Tarnogród) Andrzej Kasiak (koniec kariery)
 Krzysztof Sosnowski (powrót do treningów) Nikołaj Fokin (wyjazd na Ukrainę)
 Damian Rataj (juniorzy) Artur Dowhoszyja (wyjazd na Ukrainę)
 Paweł Bednarz (juniorzy) Mariusz Myszka (Stal Stalowa Wola)
 Mateusz Obszyński (juniorzy) Ołeksandr Tymczyszyn (wyjazd na Ukrainę)
 Łukasz Jasiński (juniorzy) Bartłomiej Wołoszyn (kontuzja)
 Szymon Tatara (juniorzy) Grzegorz Wlizło* (Tur Turobin)

Sezon 2008/2009

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Adam Onkiewicz (Avia Świdnik) Ernest Chomicz (Olender Sól)
Artur Dowhoszyja (Spartakus Szarowola) Marcin Dycha (Korona Załęże Rzeszów)
Bartłomiej Wołoszyn (juniorzy) Ostap Pawliw (wyjazd na Ukrainę)
  Jakub Rozwadowski (Olimpiakos Tarnogród)
  Mirosław Bielak (Olimpiakos Tarnogród)
  Mateusz Góra (kontuzja)
  Mateusz Piętak (kontuzja)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Andrzej Kasiak (Strażak Przyszów) Sławomir Bartecki (praca)
Piotr Bubiłek (Unia Kunice Żary) Paweł Rutkowski (Motor Lublin)
Jakub Rozwadowski (Olimpiakos Tarnogród) Tomasz Sebastianiuk (Gawin Królewska Wola)
Jan Komosa (Olimpiakos Tarnogród) Radosław Muszyński (Legia Warszawa (ME)
Mirosław Bielak (powrót z wypożyczenia) Grzegorz Poleszak (POM Piotrowice)
Marcin Dycha (powrót z wypożyczenia) Tomasz Suski (Nielba Wągrowiec)
Mateusz Zarzycki (juniorzy) Adrian Sadowski (KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Tomasz Kozak (juniorzy) Michał Popajewski (Avia Świdnik)
Bartłomiej Krzyszkowski (juniorzy) Patryk Grzegorczyk (Avia Świdnik)
Tomasz Blicharz (juniorzy) Rafał Krupski (Lublinianka Lublin)
Ołeksandr Tymczyszyn (Karpaty II Lwów) Damian Farotimi (wyjazd za granicę)
Ostap Pawliw (Karpaty II Lwów) Marcin Sirko (szuka klubu)
Mariusz Myszka* (Stal Stalowa Wola)  

Sezon 2007/2008

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Tomasz Sebastianiuk (Lublinianka Lublin) Artur Kukiełka (wyjazd za granicę)
Marcin Sirko (Sokół Zwierzyniec) Wojciech Białek (Avia Świdnik)
Mateusz Piętak (Grom Różaniec) Marek Bihun (MSP Szamotuły)
Mateusz Góra (Iskra Krzemień) Erwin Sobiech (Motor Lublin)
Grzegorz Paczos (Victoria Łukowa/Chmielek) Rafał Oleszczuk (Unia Hrubieszów)
Tomasz Suski* (Motor Lublin) Mirosław Poliwka (Olender Sól)
  Andrzej Skubis  (nie wznowił treningów)
  Grzegorz Mulawa* (Victoria Łukowa/Chmielek)
  Piotr Jasielski* (Olimpiakos Tarnogród)
  Marcin Dycha* (Victoria Łukowa/Chmielek)
  Mirosław Bielak* (Olimpiakos Tarnogród)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Grzegorz Poleszak (Granica Lubycza Królewska) Marcin Kubiak (Avia Świdnik)
Andrzej Skubis (juniorzy) Artur Łukasik (Olender Sól)
Rafał Krupski (Sygnał Lublin) Arkadiusz Przytuła (Orion Dereźnia Solska)
Mateusz Piętak* (Grom Różaniec) Piotr Borowski (nie wznowił treningów)
Erwin Sobiech* (Motor Lublin) Marcin Paluch (Victoria Łukowa/Chmielek)
Paweł Rutkowski* (Motor Lublin) Oskar Blacha (Olender Sól)
Marek Bihun* (MSP Szamotuły) Tomasz Kyć (Czarni Dęblin)
  Kamil Marzec (nie wznowił treningów)
  Przemysław Obszyński (Victoria Łukowa/Chmielek)
  Piotr Jasielski* (Olimpiakos Tarnogród)
  Rafał Oleszczuk* (Unia Hrubieszów)
  Mirosław Bielak* (Olimpiakos Tarnogród)
  Marcin Dycha* (Victoria Łukowa/Chmielek)
  Grzegorz Mulawa* (Olimpiakos Tarnogród)

Sezon 2006/2007

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Piotr Borowski (juniorzy) Tomasz Kyć* (Czarni Dęblin)
Ernest Chomicz (Stal Kraśnik) Andrzej Gutek (wyjazd za granicę)
Adrian Sadowski (Radomiak Radom) Arkadiusz Kołodziej (wyjazd za granicę)
Marcin Kubiak (Stal Kraśnik) Maciej Sawicki (wyjazd za granicę)
Patryk Grzegorczyk (Lublinianka Lublin) Marcin Połeć (wyjazd za granicę)
Arkadiusz Przytuła (juniorzy) Michał Furlepa (Olender Sól)
Viaczeslav Kovalczuk (powrót na Ukrainę)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Piotr Fulara (Unia Hrubieszów) Mateusz Igras (wyjazd za granicę)
Andrzej Gutek (Avia Świdnik) Marcin Krzepiłko (koniec kariery)
Michał Popajewski (Górnik Łęczna) Zbigniew Zbarański (nie wznowił treningów)
Arkadiusz Kołodziej (Sygnał Lublin)  
Rafał Oleszczuk (Unia Hrubieszów)  
Marcin Połeć (Hetman Zamość)  
Radosław Muszyński (Legion Lublin)  
Nikołaj Fokin (Granica Lubycza Królewska)  

Sezon 2005/2006

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Viaczeslav Kovalczuk (Emergetyk Bursztyn) Oleksiej Demianiec (powrót na Ukrainę)
Maciej Sawicki (Lublinianka Lublin) Daniel Paluch (Olimpiakos Tarnogród)
Kamil Marzec (Aleksandria Aleksandrów) Bartosz Molenda (MZKS Kozienice)
Oskar Blacha (Tomasovia Tomaszów Lubelski)  

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Wojciech Białek (Czarni Dęblin) Piotr Bubiłek (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
Sebastian Skrzypek (Czarni Dęblin) Dariusz Pieczykolan (Aleksandria Aleksandrów)
Grzegorz Mulawa (juniorzy) Łukasz Staszczak (Hutnik Warszawa)
Marcin Dycha (juniorzy) Artur Kielarski (Stal Stalowa Wola)
Tomasz Kyć (Cisy Nałęczów) Łukasz Laskowski (Tłoki Gorzyce)
Damian Farotimi (SMS Łódź) Marek Pyda (Czarni Dęblin)
Michał Furlepa (Victoria Łukowa/Chmielek) Grzegorz Woźniak (Wisła Sandomierz)
Bartosz Molenda (SMS Łódź) Paweł Sroka (Sokół Nisko)
Piotr Jasielski (juniorzy) Paweł Igras (koniec kariery)
  Oskar Blacha (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
  Arkadiusz Juchniewicz (koniec kariery)
  Dariusz Małek (koniec kariery)
  Leszek Staszczak (koniec kariery)

Sezon 2004/2005

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Oskar Blacha (juniorzy) Rafał Polak (wyjazd na studia)
Grzegorz Woźniak (Wisła Sandomierz) Jakub Rozwadowski (wyjazd na studia)
Mateusz Igras (Albatros Biszcza) Jarosław Hasiak (koniec kariery)
Paweł Igras (Albatros Biszcza) Cezary Iwanek (koniec kariery)
Paweł Sroka (Wisła Sandomierz) Marcin Styk (nie wznowił treningów)
Łukasz Laskowski (Tłoki Gorzyce) Grzegorz Koszarny (nie wznowił treningów)
Artur Łukasik (juniorzy) Grzegorz Paczos (Orion Dereźnia Solska)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Oleksiej Demianiec (Granica Dorohusk) Cezary Bakiera (koniec kariery)
Sławomir Bartecki (Sparta Wożuczyn) Wiesław Bździuch (Piast Babice)
Marcin Styk (Łada II) Paweł Krawczyk (koniec kariery)
Arkadiusz Juchniewicz (Łada II) Tomasz Zieliński (Górnik II Łęczna)
Grzegorz Koszarny (Łada II)  

Sezon 2003/2004

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Piotr Bubiłek (Warta Poznań) Paweł Kolman (wyjazd za granicę)
Tomasz Zieliński (Lewart Lubartów) Cezary Osiński (Naprzód Jędrzejów)
Cezariusz Bakiera (Avia Świdnik) Paweł Jaworek (Piaskowianka Piaski)
Tomasz Zieliński (Lewart Lubartów) Jakub Rozwadowski (wyjazd na studia)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Paweł Kolman (Chełmianka Chełm) Artur Kielarski (LZS Turbia)
Cezary Osiński (Nida Pińczów) Andrzej Kasiak (Stal Stalowa Wola)
Marek Pyda (Włókniarz Frampol) Sylwester Janowski (Ruch Wysokie Mazowieckie)
Paweł Jaworek (Nida Pińczów) Andrzej Wachowicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski)
Siergiej Sawczuk (Nida Pińczów) Andrzej Pidek (Hetman Żółkiewka)
Michał Furlepa (Victoria Łukowa/Chmielek) Mariusz Rybak (Victoria Łukowa/Chmielek)
Robert Wlaź (Olimpiakos Tarnogród) Dariusz Bartnik (Pogoń Leżajsk)
Artur Kukiełka (Aleksandria Aleksandrów) Piotr Kwieciński (Kryształ Werbkowice)
Jakub Rozwadowski (Aleksandria Aleksandrów) Piotr Bubiłek (Warta Poznań)
Daniel Paluch (wznowił treningi) Paweł Zajączkowski (Warta Poznań)
Marcin Krzepiłko (juniorzy) Krzysztof Wlaź (koniec kariery)

Sezon 2002/2003

Runda wiosenna

Przybyli

Odeszli

Dariusz Bartnik (Pogoń Staszów) Dominik Bednarczyk (RKS Radomsko)
Mariusz Rybak (Victoria Łukowa/Chmielek) Roman Buczek (Wisła Sandomierz)
Piotr Kwieciński (Kiko Zamość) Mariusz Leniart (LZS Wola Brzyska)
Piotr Bubiłek (Lewart Lubartów) Mirosław Kmieć (Polonia Bytom)
Rafał Polak (juniorzy) Daniel Konopelski (wyjazd za granicę)
Adam Kawa (juniorzy) Rafał Oleniacz (kontuzja)
Łukasz Staszczak (juniorzy) Bartłomiej Teodorowicz (koniec kariery)

Runda jesienna

Przybyli

Odeszli

Sylwester Janowski (Siarka Tarnobrzeg) Artur Kukiełka (Aleksandria Aleksandrów)
Andrzej Kasiak (Pogoń Staszów) Mariusz Rybak (Victoria Łukowa/Chmielek)
Dominik Bednarczyk (Siarka Tarnobrzeg) Siergiej Sawczuk (Nida Pińczów)
Rafał Oleniacz (Siarka Tarnobrzeg) Wojciech Stryżko (Elana Toruń)
Roman Buczek (Video Ciepielów) Michał Szczawiński (Polonia Przemyśl)
Bartłomiej Teodorowicz (Avia Świdnik) Łukasz Szymański (Wisła Sandomierz)
Andrzej Pidek (Lewart Lubartów) Michał Wieleba (Motor Lublin)
Mariusz Leniart (Victoria Łukowa/Chmielek) Tomasz Zega (Stomil Olsztyn)
Robert Różański (Świt Nowy Dwór Mazowiecki)
Piotr Rossowski (ŁKS Łódź)
Zbigniew Rejczyk (zakończył karierę)
Copyright © 2003-2017 by

Łada Biłgoraj