Polecamy
NetPartners

WakeShok

NetPartners

Husarz

Łada Biłgoraj >> I LWJS >> sezon 2021/2022

Wyniki >> I LWJS >> sezon 2021/2022

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia

Podlasie Biała Podlaska 1-0 Górnik Łęczna 29 sierpnia, 12:00
Lublinianka Lublin 0-2 Motor Lublin 23 września, 17:30
Chełmianka Chełm 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 sierpnia, 10:00
Avia Świdnik 4-2 Sygnał Lublin 28 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski - Lewart Lubartów 20 października, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauzuje

Kolejka 2 - 4-5 września

Sygnał Lublin 1-0 Janowianka Janów Lubelski 4 września, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Avia Świdnik 5 września, 11:00
Motor Lublin 7-0 Chełmianka Chełm 4 września, 13:00
Górnik Łęczna 2-0 Lublinianka Lublin 4 września, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-3 Podlasie Biała Podlaska 4 września, 13:00
Lewart Lubartów - pauzuje

Kolejka 3 - 11-12 września

Lublinianka Lublin 5-2 Łada 1945 Biłgoraj 11 września, 16:00
Chełmianka Chełm 0-5 Górnik Łęczna 11 września, 16:30
Avia Świdnik 0-6 Motor Lublin 11 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 0-11 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 września, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Sygnał Lublin 12 września, 13:00
Podlasie Biała Podlaska - pauzuje

Kolejka 4 - 18-19 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lewart Lubartów 14 października, 11:00
Motor Lublin 3-0 Janowianka Janów Lubelski 18 września, 13:00
Górnik Łęczna 3-0 Avia Świdnik 18 września, 13:30
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Chełmianka Chełm 18 września, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Lublinianka Lublin 19 września, 11:00
Sygnał Lublin - pauzuje

Kolejka 5 - 25-26 września

Chełmianka Chełm 0-4 Podlasie Biała Podlaska 25 września, 12:00
Avia Świdnik 6-2 Łada 1945 Biłgoraj 25 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski - Górnik Łęczna
Lewart Lubartów 2-9 Motor Lublin 25 września, 13:00
Sygnał Lublin 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 września, 11:00
Lublinianka Lublin - pauzuje

Kolejka 6 - 2-3 października

Motor Lublin 9-0 Sygnał Lublin 3 października, 13:00
Górnik Łęczna 6-0 Lewart Lubartów 2 października, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-2 Janowianka Janów Lubelski 2 października, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 16-0 Avia Świdnik 2 października, 10:00
Lublinianka Lublin 7-0 Chełmianka Chełm 6 października, 20:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauzuje

Kolejka 7 - 9-10 października

Avia Świdnik 1-3 Lublinianka Lublin 10 października, 13:30
Janowianka Janów Lubelski 2-13 Podlasie Biała Podlaska 9 października, 11:00
Lewart Lubartów 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 9 października, 11:00
Sygnał Lublin 0-5 Górnik Łęczna 13 października, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Motor Lublin 9 października, 11:00
Chełmianka Chełm - pauzuje

Kolejka 8 - 16-17 października

Górnik Łęczna 6-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Sygnał Lublin 16 października, 10:00
Podlasie Biała Podlaska 6-0 Lewart Lubartów 17 października, 11:00
Lublinianka Lublin 15-0 Janowianka Janów Lubelski 17 października, 11:00
Chełmianka Chełm 2-0 Avia Świdnik 16 października, 12:00
Motor Lublin - pauzuje

Kolejka 9 - 23-24 października

Janowianka Janów Lubelski - Chełmianka Chełm 23 października, 11:00
Lewart Lubartów - Lublinianka Lublin 23 października, 11:00
Sygnał Lublin- Podlasie Biała Podlaska 26 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada 1945 Biłgoraj 23 października, 11:00
Motor Lublin - Górnik Łęczna 24 października, 15:00
Avia Świdnik - pauzuje

Kolejka 10 - 30-31 października

Łada 1945 Biłgoraj - Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska - Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin - Sygnał Lublin
Chełmianka Chełm - Lewart Lubartów
Avia Świdnik - Janowianka Janów Lubelski
Górnik Łęczna - pauzuje

Kolejka 11 - 6-7 listopada

Lewart Lubartów - Avia Świdnik
Sygnał Lublin - Chełmianka Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Lublinianka Lublin
Motor Lublin - Podlasie Biała Podlaska
Górnik Łęczna - Łada 1945 Biłgoraj
Janowianka Janów Lubelski - pauzuje

Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj