NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Minimalna porażka

Administrator 27.06.2020

Nasza seniorska drużyna, która przygotowuje się do rozgrywek IV-ligi w bardzo odmłodzonym składzie uległa dzisiaj Gromowi Różaniec 3:4. Wszystkie bramki dla Łady strzelił Dominik Skubisz.

Ekipa z Garażu - Dziękujemy!

Administrator 26.06.2020

Naszą akcję wsparła Ekipa z Garażu (Bryłka, Fredi, Luśnia, Pierug), która przekazała na klubowe konto 500 złotych. Dziękujemy za obecność!

Drugi sparing

W sobotę o 13:00 na boisku OSiR w Biłgoraju zagramy mecz kontrolny z Gromem Różaniec. Decyzją zarządcy obiektu trybuny będą wyłączone z użytku.

Roman ze Złotoryi - Dziękujemy!

Administrator 23.06.2020

Do grupy Platinum dołączył sympatyk o pseudonimie Roman ze Złotoryi! Bardzo miło powitać go wśród nas. Dziękujemy za wsparcie!

Trening odwołany

Dzisiejszy trening drużyn juniorskich ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne został odwołany. Zapraszamy w czwartek!

Załadunek Team - Dziękujemy!

Administrator 22.06.2020

Nasze grono powiększyło się o kolejną grupę. Tym razem wspiera nas Załadunek Team. Drużyna występująca od wielu lat na boiskach Biłgorajskiej Ligi Osiedlowej przekazała 240 złotych. Dziękujemy za obecność i do zobaczenia na Targowej 15!

Nabór do drużyn juniorskich

Administrator 21.06.2020

Klub Łada 1945 Biłgoraj prowadzi nabór do drużyn juniorów starszych i młodszych. Czytaj więcej >>

Porażka w przerwanym meczu

Administrator 20.06.2020

W pierwszym meczu kontrolnym przegrywamy z Gryfem Gmina Zamość 1:2. Bramkę dla naszej drużyny strzelił Janusz Birut. Spotkanie zostało przerwane w 73 minucie z powodu gwałtownej ulewy.