Polecamy
NetPartners

Husarz

Łada Biłgoraj > Strona główna

20 lat minęło jak jeden dzień

Administrator 17.03.2023

Nikt się tego nie spodziewał. Faktem niezaprzeczalnym stała się informacja, że nasza strona internetowa istnieje już 20 lat.

Ależ ten czas niemiłosiernie leci. Dacie wiarę, że 20 lat temu w przestrzeni raczkującego internetu pojawiła się nasza strona internetowa? Marzec 2003 roku. Oficjalnie jego piętnasty dzień. Moment w którym na radiowych playlistach królują Ewelina Flinta i Anna Maria Jopek. Miesiąc kiedy zlikwidowano Kasę Chorych. Radość, bo Adam Małysz zdobył trzeci raz Kryształową Kulę. Cholera. Większość z nas pamięta dźwięk wiadomości przychodzącej na gadu-gadu. Internet prowadzony przez kabel od telefonu stacjonarnego. Wielu z Was jeszcze nie było na świecie, a to wtedy na takich komunikatorach tworzyły się pomysły na stronę Łady w sieci. Inne czasy!

Nikt nie wierzył, że tyle lat strona przetrwa. Jest to bez wątpienia jedna z najstarszych witryn sportowych na lubelszczyźnie, która wiele przeszła. Przez lata główne źródło informacji. Tysiące informacji. Niezliczona ilość zdjęć. Ogromna ilość wywiadów, wypowiedzi. Sporo archiwalnych liczb, dat. Przewinęło się trochę ludzi. Niektórych już z nami na tym świecie nie ma. Były różne lata. Lepsze i gorsze. Teraz z pewnością to drugie. Ale kto wie, co przyszłość nakreśli…

Jednak radość duża jest! Piękny wynik.

DZIĘKUJEMY

Informacje o serwisie


Powered by CuteNews
Social Media


Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2024 by

Łada Biłgoraj