Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Wyniki 1999/2000

Wyniki >> sezon 1999/2000 >> IV liga

Kolejka 1 - 7-8 sierpnia


Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Czarni Połaniec
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 0-2 Naprzód Jędrzejów
Wisła Sandomierz 1-1 Unia Hrubieszów
Pogoń Staszów 1-2 Alit Ożarów
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Granica Dorohusk
Łada Biłgoraj 5-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Lubycza Królewska 1-1 Hetman Włoszczowa
Piast Chęciny 1-3 Nida Pińczów
KS Nowiny 2-0 Wisan Skopanie

Kolejka 2 - 14-15 siernpnia


Czarni Połaniec 2-2 Wisan Skopanie
Nida Pińczów 1-1 KS Nowiny
Hetman Włoszczowa 0-0 Piast Chęciny
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Granica Lubycza Królewska
Granica Dorohusk 1-6 Łada Biłgoraj
Pogoń Staszów 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Unia Hrubieszów 0-2 Alit Ożarów
Naprzód Jędrzejów 1-0 Wisła Sandomierz
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce

Kolejka 3 - 18 sierpnia


Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 1-1 Czarni Połaniec
Wisła Sandomierz 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Alit Ożarów 1-0 Naprzód Jędrzejów
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Unia Hrubieszów
Łada Biłgoraj 1-1 Pogoń Staszów
Granica Lubycza Królewska 7-1 Granica Dorohusk
Piast Chęciny 4-3 Sparta Rejowiec Fabryczny
KS Nowiny 0-0 Hetman Włoszczowa
Wisan Skopanie 1-0 Nida Pińczów

Kolejka 4 - 21-22 sierpnia


Czarni Połaniec 0-1 Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa 1-0 Wisan Skopanie
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 KS Nowiny
Granica Dorohusk 3-1 Piast Chęciny
Pogoń Staszów 1-0 Granica Lubycza Królewska
Unia Hrubieszów 0-0 Łada Biłgoraj
Naprzód Jędrzejów 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Victoria Łukowa/Chmielek 1-4 Alit Ożarów
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 4-1 Wisła Sandomierz

Kolejka 5 - 28-29 sierpnia


Wisła Sandomierz 1-3 Czarni Połaniec
Alit Ożarów 1-0 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Granat Skarżysko-Kamienna 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Łada Biłgoraj 1-0 Naprzód Jędrzejów
Granica Lubycza Królewska 5-1 Unia Hrubieszów
Piast Chęciny 0-2 Pogoń Staszów
KS Nowiny 0-0 Granica Dorohusk
Wisan Skopanie 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Nida Pińczów 2-1 Hetman Włoszczowa

Kolejka 6 - 4-5 września


Czarni Połaniec 0-0 Hetman Włoszczowa
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Nida Pińczów
Granica Dorohusk 0-1 Wisan Skopanie
Pogoń Staszów 4-0 KS Nowiny
Unia Hrubieszów 0-1 Piast Chęciny
Naprzód Jędrzejów 0-0 Granica Lubycza Królewska
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Łada Biłgoraj
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Wisła Sandomierz 1-0 Alit Ożarów

Kolejka 7 11-12 września


Alit Ożarów 1-0 Czarni Połaniec
Granat Skarżysko-Kamienna 6-2 Wisła Sandomierz
Łada Biłgoraj 5-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Granica Lubycza Królewska 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Piast Chęciny 0-0 Naprzód Jędrzejów
KS Nowiny 1-1 Unia Hrubieszów
Wisan Skopanie 0-3 Pogoń Staszów
Nida Pińczów 5-2 Granica Dorohusk
Hetman Włoszczowa 5-0 Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 8 - 18-19 września


Czarni Połaniec 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Granica Dorohusk 0-4 Hetman Włoszczowa
Pogoń Staszów 1-1 Nida Pińczów
Unia Hrubieszów 1-0 Wisan Skopanie
Naprzód Jędrzejów 1-1 KS Nowiny
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Piast Chęciny
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 2-0 Granica Lubycza Królewska
Wisła Sandomierz 0-1 Łada Biłgoraj
Alit Ożarów 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 9 - 22 września


Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Czarni Połaniec
Łada Biłgoraj 1-0 Alit Ożarów
Granica Lubycza Królewska 1-1 Wisła Sandomierz
Piast Chęciny 1-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
KS Nowiny 4-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Wisan Skopanie 1-0 Naprzód Jędrzejów
Nida Pińczów 1-1 Unia Hrubieszów
Hetman Włoszczowa 0-3 Pogoń Staszów
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Granica Dorohusk

Kolejka 10 - 25-26 września


Czarni Połaniec 2-1 Granica Dorohusk
Pogoń Staszów 6-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Unia Hrubieszów 1-1 Hetman Włoszczowa
Naprzód Jędrzejów 2-0 Nida Pińczów
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Wisan Skopanie
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 0-1 KS Nowiny
Wisła Sandomierz 2-1 Piast Chęciny
Alit Ożarów 0-0 Granica Lubycza Królewska
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Łada Biłgoraj

Kolejka 11 - 2-3 października


Łada Biłgoraj 5-0 Czarni Połaniec
Granica Lubycza Królewska 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Piast Chęciny 0-1 Alit Ożarów
KS Nowiny 1-0 Wisła Sandomierz
Wisan Skopanie 0-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Nida Pińczów 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek
Hetman Włoszczowa 2-2 Naprzód Jędrzejów
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Unia Hrubieszów
Granica Dorohusk 1-7 Pogoń Staszów

Kolejka 12 - 9-10 października


Czarni Połaniec 0-0 Pogoń Staszów
Unia Hrubieszów 3-1 Granica Dorohusk
Naprzód Jędrzejów 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Hetman Włoszczowa
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 1-1 Nida Pińczów
Wisła Sandomierz 0-0 Wisan Skopanie
Alit Ożarów 1-0 KS Nowiny
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Piast Chęciny
Łada Biłgoraj 1-2 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 13 - 16-17 października


Granica Lubycza Królewska 3-0 Czarni Połaniec
Piast Chęciny 1-0 Łada Biłgoraj
KS Nowiny 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Wisan Skopanie 3-3 Alit Ożarów
Nida Pińczów 1-0 Wisła Sandomierz
Hetman Włoszczowa 4-0 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek
Granica Dorohusk 0-0 Naprzód Jędrzejów
Pogoń Staszów 2-0 Unia Hrubieszów

Kolejka 14 - 23-24 października


Czarni Połaniec 1-3 Unia Hrubieszów
Naprzód Jędrzejów 1-0 Pogoń Staszów
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Granica Dorohusk
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 8-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Wisła Sandomierz 1-2 Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów 2-0 Nida Pińczów
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Wisan Skopanie
Łada Biłgoraj 1-0 KS Nowiny
Granica Lubycza Królewska 0-1 Piast Chęciny

Kolejka 15 - 30-31 października


Piast Chęciny 3-1 Czarni Połaniec
KS Nowiny 1-2 Granica Lubycza Królewska
Wisan Skopanie 0-2 Łada Biłgoraj
Nida Pińczów 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Hetman Włoszczowa 2-0 Alit Ożarów
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 Wisła Sandomierz
Granica Dorohusk 1-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Pogoń Staszów 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Unia Hrubieszów 1-0 Naprzód Jędrzejów

Kolejka 16 - 6-7 listopada


Czarni Połaniec 0-2 Naprzód Jędrzejów
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Unia Hrubieszów
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 0-2 Pogoń Staszów
Wisła Sandomierz 1-1 Granica Dorohusk
Alit Ożarów 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Hetman Włoszczowa
Łada Biłgoraj 2-1 Nida Pińczów
Granica Lubycza Królewska 2-0 Wisan Skopanie
Piast Chęciny 0-0 KS Nowiny

Kolejka 17 - 11 listopada


KS Nowiny 1-0 Czarni Połaniec
Wisan Skopanie 2-0 Piast Chęciny
Nida Pińczów 1-0 Granica Lubycza Królewska
Hetman Włoszczowa 2-0 Łada Biłgoraj
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Granica Dorohusk 0-3 Alit Ożarów
Pogoń Staszów 1-0 Wisła Sandomierz
Unia Hrubieszów 1-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Naprzód Jędrzejów 5-0 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 18 - 11-12 marca


Czarni Połaniec 0-4 Victoria Łukowa/Chmielek
Naprzód Jędrzejów 2-0 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Unia Hrubieszów 2-1 Wisła Sandomierz
Alit Ożarów 0-3 Pogoń Staszów
Granica Dorohusk 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-5 Łada Biłgoraj
Hetman Włoszczowa 2-0 Granica Lubycza Królewska
Nida Pińczów 3-0 Piast Chęciny
Wisan Skopanie 1-1 KS Nowiny

Kolejka 19 - 18-19 marca


Wisan Skopanie 2-2 Czarni Połaniec
KS Nowiny 1-0 Nida Pińczów
Piast Chęciny 1-3 Hetman Włoszczowa
Granica Lubycza Królewska 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Łada Biłgoraj 1-0 Granica Dorohusk
Granat Skarżysko-Kamienna 0-5 Pogoń Staszów
Alit Ożarów 0-0 Unia Hrubieszów
Wisła Sandomierz 0-3 Naprzód Jędrzejów
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek

Kolejka 20 - 25-26 marca


Czarni Połaniec 1-1 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Victoria Łukowa/Chmielek 0-0 Wisła Sandomierz
Naprzód Jędrzejów 0-0 Alit Ożarów
Unia Hrubieszów 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Pogoń Staszów 6-1 Łada Biłgoraj
Granica Dorohusk 0-0 Granica Lubycza Królewska
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Piast Chęciny
Hetman Włoszczowa 3-0 KS Nowiny
Nida Pińczów 0-1 Wisan Skopanie

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia


Nida Pińczów 1-0 Czarni Połaniec
Wisan Skopanie 1-0 Hetman Włoszczowa
KS Nowiny 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Piast Chęciny 3-0 Granica Dorohusk
Granica Lubycza Królewska 0-2 Pogoń Staszów
Łada Biłgoraj 4-1 Unia Hrubieszów
Granat Skarżysko-Kamienna 1-3 Naprzód Jędrzejów
Alit Ożarów 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Wisła Sandomierz 1-2 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia


Czarni Połaniec 2-0 Wisła Sandomierz
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 0-2 Alit Ożarów
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna [Apr 26]
Naprzód Jędrzejów 2-1 Łada Biłgoraj
Unia Hrubieszów 0-0 Granica Lubycza Królewska
Pogoń Staszów 1-1 Piast Chęciny
Granica Dorohusk 0-4 KS Nowiny
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Wisan Skopanie [Apr 26]
Hetman Włoszczowa 2-1 Nida Pińczów

Kolejka 23 - 15-16 kwietnia


Hetman Włoszczowa 2-1 Czarni Połaniec
Nida Pińczów 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Wisan Skopanie 5-1 Granica Dorohusk
KS Nowiny 0-1 Pogoń Staszów
Piast Chęciny 2-0 Unia Hrubieszów
Granica Lubycza Królewska 0-2 Naprzód Jędrzejów
Łada Biłgoraj 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Alit Ożarów 5-0 Wisła Sandomierz

Kolejka 24  - 19 kwietnia


Czarni Połaniec 2-1 Alit Ożarów
Wisła Sandomierz 4-3 Granat Skarżysko-Kamienna
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 3-2 Łada Biłgoraj
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Granica Lubycza Królewska
Naprzód Jędrzejów 4-1 Piast Chęciny
Unia Hrubieszów 1-0 KS Nowiny
Pogoń Staszów 1-0 Wisan Skopanie
Granica Dorohusk 1-0 Nida Pińczów
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-3 Hetman Włoszczowa

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia


Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Czarni Połaniec
Hetman Włoszczowa 4-0 Granica Dorohusk
Nida Pińczów 0-2 Pogoń Staszów
Wisan Skopanie 2-1 Unia Hrubieszów
KS Nowiny 1-0 Naprzód Jędrzejów
Piast Chęciny 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Granica Lubycza Królewska 0-2 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Łada Biłgoraj 5-2 Wisła Sandomierz
Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 Alit Ożarów

Kolejka 26 - 3 maja


Czarni Połaniec 1-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów 2-3 Łada Biłgoraj
Wisła Sandomierz 1-0 Granica Lubycza Królewska
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 4-1 Piast Chęciny
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 KS Nowiny
Naprzód Jędrzejów 2-1 Wisan Skopanie
Unia Hrubieszów 5-1 Nida Pińczów
Pogoń Staszów 2-0 Hetman Włoszczowa
Granica Dorohusk 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny

Kolejka 27 - 6-7 maja


Granica Dorohusk 3-0 Czarni Połaniec
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Pogoń Staszów
Hetman Włoszczowa 3-2 Unia Hrubieszów
Nida Pińczów 0-2 Naprzód Jędrzejów
Wisan Skopanie 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek
KS Nowiny 1-0 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Piast Chęciny 1-1 Wisła Sandomierz
Granica Lubycza Królewska 1-2 Alit Ożarów
Łada Biłgoraj 7-0 Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 28 - 13-14 maja


Czarni Połaniec 0-4 Łada Biłgoraj
Granat Skarżysko-Kamienna 2-5 Granica Lubycza Królewska
Alit Ożarów 2-1 Piast Chęciny
Wisła Sandomierz 1-1 KS Nowiny
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 2-1 Wisan Skopanie
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Nida Pińczów
Naprzód Jędrzejów 0-3 Hetman Włoszczowa
Unia Hrubieszów 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny
Pogoń Staszów 4-1 Granica Dorohusk

Kolejka 29 - 20-21 maja


Pogoń Staszów 2-0 Czarni Połaniec
Granica Dorohusk 2-0 Unia Hrubieszów
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Naprzód Jędrzejów
Hetman Włoszczowa 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek
Nida Pińczów 3-2 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Wisan Skopanie 1-3 Wisła Sandomierz
KS Nowiny 0-0 Alit Ożarów
Piast Chęciny 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Granica Lubycza Królewska 1-1 Łada Biłgoraj

Kolejka 30 - 27-28 maja


Czarni Połaniec 3-2 Granica Lubycza Królewska
Łada Biłgoraj 3-0 Piast Chęciny (wo)
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 KS Nowiny
Alit Ożarów 3-0 Wisan Skopanie
Wisła Sandomierz 1-1 Nida Pińczów
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 1-1 Hetman Włoszczowa
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny (wo)
Naprzód Jędrzejów 3-0 Granica Dorohusk
Unia Hrubieszów 1-3 Pogoń Staszów

Kolejka 31 - 31 maja


Unia Hrubieszów 0-1 Czarni Połaniec
Pogoń Staszów 4-0 Naprzód Jędrzejów
Granica Dorohusk 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-2 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Hetman Włoszczowa 4-0 Wisła Sandomierz
Nida Pińczów 0-1 Alit Ożarów
Wisan Skopanie 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna
KS Nowiny 2-1 Łada Biłgoraj
Piast Chęciny 1-1 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 32 - 3-4 czerwca


Czarni Połaniec 6-1 Piast Chęciny
Granica Lubycza Królewska 0-1 KS Nowiny
Łada Biłgoraj 3-2 Wisan Skopanie
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Nida Pińczów
Alit Ożarów 0-2 Hetman Włoszczowa
Wisła Sandomierz 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 2-0 Granica Dorohusk
Victoria Łukowa/Chmielek 1-3 Pogoń Staszów
Naprzód Jędrzejów 3-0 Unia Hrubieszów

Kolejka 33 - 10-11 czerwca


Naprzód Jędrzejów 2-2 Czarni Połaniec
Unia Hrubieszów 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek
Pogoń Staszów 7-0 Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce
Granica Dorohusk 2-2 Wisła Sandomierz
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa 0-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Nida Pińczów 2-5 Łada Biłgoraj
Wisan Skopanie 1-1 Granica Lubycza Królewska
KS Nowiny 4-1 Piast Chęciny

Kolejka 34 17-18 czerwca


Czarni Połaniec 2-1 KS Nowiny
Piast Chęciny 2-1 Wisan Skopanie
Granica Lubycza Królewska 0-0 Nida Pińczów
Łada Biłgoraj 2-0 Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-Kamienna 4-0 Sparta Rejowiec Fabryczny
Alit Ożarów 9-0 Granica Dorohusk
Wisła Sandomierz 0-3 Pogoń Staszów
Sparta Rejowiec Fabrycznykus Daleszyce 3-4 Unia Hrubieszów
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Naprzód Jędrzejów
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj