Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Wyniki 1998/1999

Wyniki >> sezon 1998/1999 >> IV liga

Kolejka 1 - 8-9 sierpnia


Granica Lubycza Królewska - Pogoń Staszów 1:3
Czarni Połaniec - Wisan Skopanie 2:1
Piast Chęciny - Łada Biłgoraj 2:3
Granica Chełm - Sparta Kazimierza Wielka 1:5
Tomasovian Tomaszów Lubelski - Victoria Łukowa Chmielek 0:0
Hetman Włoszczowa - Nida Pińczów 1:0
Granat Skarżysko Kamienna - Sparta Rejowiec 2:1
Korona Łaszczów - Unia Rejowiec 2:2
Naprzód Jędrzejów - Kryształ Werbkowice 4:2

Kolejka 2 - 15-16 sierpnia


Pogoń Staszów - Kryształ Werbkowice 4:1
Unia Rejowiec - Naprzód Jędrzejów 0:0
Sparta Rejowiec - Korona Łaszczów 0:0
Nida Pińczów - Granat Skarżysko Kamienna 2:0
Victoria Łukowa Chmielek - Hetman Włoszczowa 1:0
Sparta Kazimierza Wielka - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4
Łada Biłgoraj - Granica Chełm 3:0
Wisan Skopanie - Piast Chęciny 2:3
Granica Lubycza Królewska - Czarni Połaniec 1:0

Kolejka 3 - 19 sierpnia


Czarni Połaniec - Pogoń Staszów 2:0
Piast Chęciny - Granica Lubycza Królewska 1:2
Granica Chełm - Wisan Skopanie 0:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Łada Biłgoraj 3:0
Hetman Włoszczowa - Sparta Kazimierza Wielka 2:0
Granat Skarżysko Kamienna - Victoria Łukowa Chmielek 3:1
Korona Łaszczów - Nida Pińczów 1:2
Naprzód Jędrzejów - Sparta Rejowiec 1:0
Kryształ Werbkowice - Unia Rejowiec 2:1

Kolejka 4 - 22-23 sierpnia


Pogoń Staszów - Unia Rejowiec 2:3
Sparta Rejowiec - Kryształ Werbkowice 2:1
Nida Pińczów - Naprzód Jędrzejów 0:2
Victoria Łukowa Chmielek - Korona Łaszczów 4:1
Sparta Kazimierza Wielka - Granat Skarżysko Kamienna 0:0
Łada Biłgoraj - Hetman Włoszczowa 1:0
Wisan Skopanie - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2
Granica Lubycza Królewska - Granica Chełm 6:0
Czarni Połaniec - Piast Chęciny 1:1

Kolejka 5 - 29-30 sierpnia


Piast Chęciny - Pogoń Staszów 3:0
Granica Chełm - Czarni Połaniec 3:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Granica Lubycza Królewska 3:1
Hetman Włoszczowa - Wisan Skopanie 0:0
Granat Skarżysko Kamienna - Łada Biłgoraj 2:1
Korona Łaszczów - Sparta Kazimierza Wielka 2:4
Naprzód Jędrzejów - Victoria Łukowa Chmielek 3:1
Kryształ Werbkowice - Nida Pińczow 2:7
Unia Rejowiec - Sparta Rejowiec 1:3

Kolejka 6 - 2 września


Pogoń Staszów - Sparta Rejowiec 0:1
Nida Pińczów - Unia Rejowiec 2:1
Victoria Łukowa Chmielek - Kryształ Werbkowice 2:1
Sparta Kazimierza Wielka - Naprzód Jędrzejów 1:2
Łada Biłgoraj - Korona Łaszczów 4:0
Wisan Skopanie - Granat Skarżysko Kamienna 2:1
Granica Lubycza Królewska - Hetman Włoszczowa 1:1
Czarni Połaniec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2
Piast Chęciny - Granica Chełm 1:0

Kolejka 7 - 5-6 września


Granica Chełm - Pogoń Staszów 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Piast Chęciny 4:0
Hetman Włoszczowa - Czarni Połaniec 2:1
Granat Skarżysko Kamienna - Granica Lubycza Królewska 3:0
Korona Łaszczów - Wisan Skopanie 0:4
Naprzód Jędrzejów - Łada Biłgoraj 2:2
Kryształ Werbkowice - Sparta Kazimierza Wielka 4:3
Unia Rejowiec - Victoria Łukowa Chmielek 3:0
Sparta Rejowiec - Nida Pińczów 2:2

Kolejka 8 - 12-13 września


Pogoń Staszów - Nida Pińczów 1:4
Victoria Łukowa Chmielek - Sparta Rejowiec 1:2
Sparta Kazimierza Wielka - Unia Rejowiec 1:0
Łada Biłgoraj - Kryształ Werbkowice 3:0
Wisan Skopanie - Naprzód Jędrzejów 1:0
Granica Lubycza Królewska - Korona Łaszczów 2:3
Czarni Połaniec - Granata Skarżysko Kamienna 1:0
Piast Chęciny - Hetman Włoszczowa 4:2
Granica Chełm - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:2

Kolejka 9 - 19-20 września


Tomasovia Tomaszów Lubelski - Pogoń Staszów 1:0
Hetman Włoszczowa - Granica Chełm 7:0
Granat Skarżysko Kamienna - Piast Chęciny 3:1
Korona Łaszczów - Czarni Połaniec 2:3
Naprzód Jędrzejów - Granica Lubycza Królewska 6:2
Kryształ Werbkowice - Wisan Skopanie 3:1
Unia Rejowiec - Łada Biłgoraj 1:0
Sparta Rejowiec - Sparta Kazimierza Wielka 0:1
Nida Pińczów - Victoria Łukowa Chmielek 2:2

Kolejka 10 - 26-27 września


Pogoń Staszów - Victoria Łukowa Chmielek 0:2
Sparta Kazimierza Wielka - Nida Pińczów 0:5
Łada Biłgoraj - Sparta Rejowiec 1:3
Wisan Skopanie - Unia Rejowiec 1:0
Granica Lubycza Królewska - Kryształ Werbkowice 2:1
Czarni Połaniec - Naprzód Jędrzejów 3:3
Piast Chęciny - Korona Łaszczów 1:0
Granica Chełm - Granat Skarżysko Kamienna 0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Hetman Włoszczowa 1:0

Kolejka 11 - 3-4 października


Hetman Włoszczowa - Pogoń Staszów 4:0
Granat Skarżysko Kamienna - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Korona Łaszczów - Granica Chełm 1:1
Naprzód Jędrzejów - Piast Chęciny 8:1
Kryształ Werbkowice - Czarni Połaniec 1:3
Unia Rejowiec - Granica Lubycza Królewska 1:1
Sparta Rejowiec - Wisan Skopanie 3:1
Nida Pińczów - Łada Biłgoraj 1:0
Victoria Łukowa Chmielek - Sparta Kazimierza Wielka 4:1

Kolejka 12 - 10-11 października


Pogoń Staszów - Sparta Kazimierza Wielka 1:1
Łada Biłgoraj - Victoria Łukowa Chmielek 2:1
Wisan Skopanie - Nida Pińczów 2:2
Granica Lubycza Królewska - Sparta Rejowiec 2:3
Czarni Połaniec - Unia Rejowiec 0:1
Piast Chęciny - Kryształ Werbkowice 2:2
Granica Chełm - Naprzód Jędrzejów 0:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Korona Łaszczów 7:0
Hetman Włoszczowa - Granat Skarżysko Kamienna 1:2

Kolejka 13 - 17-18 października


Granat Skarżysko Kamienna - Pogoń Staszów 2:0
Korona Łaszczów - Hetman Włoszczowa 0:1
Naprzód Jędrzejów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2
Kryształ Werbkowice - Granica Chełm 2:0
Unia Rejowiec - Piast Chęciny 2:0
Sparta Rejowiec - Czarni Połaniec 1:1
Nida Pińczów - Granica Lubycza Królewska 6:0
Victoria Łukowa Chmielek - Wisan Skopanie 0:1
Sparta Kazimierza Wielka - Łada Biłgoraj 1:5

Kolejka 14 - 24-25 października


Pogoń Staszów - Łada Biłgoraj 4:3
Wisan Skopanie - Sparta Kazimierza Wielka 4:0
Granica Lubycza Królewska - Victoria Łukowa Chmielek 0:1
Czarni Połaniec - Nida Pińczów 0:0
Piast Chęciny - Sparta Rejowiec 2:1
Granica Chełm - Unia Rejowiec 1:1
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Kryształ Werbkowice 4:1
Hetman Włoszczowa - Naprzód Jędrzejów 1:0
Granat Skarżysko Kamienna - Korona Łaszczów 4:0

Kolejka 15 - 31 października


Korona Łaszczów - Pogoń Staszów 1:4
Naprzód Jędrzejów - Granat Skarżysko Kamienna 2:2
Kryształ Werbkowice - Hetman Włoszczowa 0:3
Unia Rejowiec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:2
Sparta Rejowiec - Granica Chełm 1:0
Nida Pińczów - Piast Chęciny 4:0
Victoria Łukowa Chmielek - Czarni Połaniec 4:0
Sparta Kazimierza Wielka - Granica Lubycza Królewska 4:0
Łada Biłgoraj - Wisan Skopanie 2:1

Kolejka 16 - 7-8 listopada


Pogoń Staszów - Wisan Skopanie 3:1
Granica Lubycza Królewska - Łada Biłgoraj 3:1
Czarni Połaniec - Sparta Kazimierza Wielka 4:0
Piast Chęciny - Victoria Łukowa Chmielek 0:1
Granica Chełm - Nida Pinczów 0:3
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sparta Rejowiec 3:0
Hetman Włoszczowa - Unia Rejowiec 1:0
Granat Skarżysko Kamienna - Kryształ Werbkowice 3:0
Korona Łaszczów - Naprzód Jędrzejów 0:2

Kolejka 17 - 11 listopada


Naprzód Jędrzejów - Pogoń Staszów 4:2
Kryształ Werbkowice - Korona Łaszczów 5:1
Unia Rejowiec - Granat Skarżysko Kamienna 0:4
Sparta Rejowiec - Hetman Włoszczowa 0:3
Nida Pińczów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 3:1
Victoria Łukowa Chmielek - Granica Chełm 4:1
Sparta Kazimierza Wielka - Piast Chęciny 2:1
Łada Biłgoraj - Czarni Połaniec 1:1
Wisan Skopanie - Granica Lubycza Królewska 0:1

Kolejka 18 - 13-14 marca


Pogoń Staszów - Granica Lubycza Królewska 5:3
Wisan Skopanie - Czarni Połaniec 1:0
Łada Biłgoraj - Piast Chęciny 0:0
Sparta Kazimierza Wielka - Granica Chełm 2:0
Victoria Łukowa Chmielek - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:3
Nida Pińczów - Hetman Włoszczowa 3:2
Unia Rejowiec - Korona Łaszczów 1:0
Kryształ Werbkowice - Naprzód Jędrzejów 0:0
Sparta Rejowiec - Granat Skarżysko Kamienna 0:0

Kolejka 19 - 20-21 marca


Kryształ Werbkowice - Pogoń Staszów 1:2
Naprzód Jędrzejów - Unia Rejowiec 6:1
Korona Łaszczów - Sparta Rejowiec 3:2
Granat Skarżysko Kamienna - Nida Pińczów 0:2
Hetman Włoszczowa - Victoria Łukowa Chmielek 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Sparta Kazimierza Wielka 6:0
Granica Chełm - Łada Biłgoraj 1:1
Piast Chęciny - Wisan Skopanie 2:1
Czarni Połaniec - Granica Lubycza Królewska 2:1

Kolejka 20 - 27-28 marca


Pogoń Staszów - Czarni Połaniec 3:2
Granica Lubycza Królewska - Piast Chęciny 1:3
Wisan Skopanie - Granica Chełm 3:1
Łada Biłgoraj - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:0
Sparta Kazimierza Wielka - Hetman Włoszczowa 1;1
Victoria Łukowa Chmielek - Granat Skarżysko Kamienna 0:2
Nida Pińczów - Korona Łaszczów 4:0
Sparta Rejowiec - Naprzód Jędrzejów 0:1
Unia Rejowiec - Kryształ Werbkowice 1:4

Kolejka 21 - 3-4 kwietnia


Unia Rejowiec - Pogoń Staszów 1:8
Kryształ Werbkowice - Sparta Rejowiec 2:1
Naprzód Jędrzejów - Nida Pińczów 0:0
Korona Łaszczów - Victoria Łukowa Chmielek 2:5
Granat Skarżysko Kamienna - Sparta Kazimierza Wielka 2:1
Hetman Włoszczowa - Łada Biłgoraj 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Wisan Skopanie 4:0
Granica Chełm - Granica Lubycza Królewska 2:1
Piast Chęciny - Czarni Połaniec 7:1

Unia Rejowiec wycofała się z rozgrywek

Kolejka 22 - 10-11 kwietnia


Pogoń Staszów - Piast Chęciny 3:1
Czarni Połaniec - Granica Chełm 2:1
Granica Lubycza Królewska - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:3
Wisan Skopanie - Hetman Włoszczowa 1:2
Łada Biłgoraj - Granat Skarżysko Kamienna 1:3
Sparta Kazimierza Wielka - Korona Łaszczów 3:1
Victoria Łukowa Chmielek - Naprzód Jędrzejów 1:1
Nida Pińczów - Kryształ Werbkowice 4:1
Sparta Rejowiec - Unia Rejowiec 3:0 (wo)

Kolejka 23 - 17-18 kwietnia


Sparta Rejowiec - Pogoń Staszów 0:1
Unia Rejowiec - Nida Pińczów 0:3 (wo)
Kryształ Werbkowice - Victoria Łukowa Chmielek 1:1
Naprzód Jędrzejów - Sparta Kazimierza Wielka 4:1
Korona Łaszczów - Łada Biłgoraj 0:3
Granat Skarżysko Kamienna - Wisan Skopanie 2:1
Hetman Włoszczowa - Granica Lubycza Królewska 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Czarni Połaniec 8:0
Granica Chełm - Piast Chęciny 3:0

Kolejka 24 - 24-25 kwietnia


Pogoń Staszów - Granica Chełm 2:0
Piast Chęciny - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0
Czarni Połaniec - Hetman Włoszczowa 2:4
Granica Lubycza Królewska - Granat Skarżysko Kamienna 1:0
Wisan Skopanie - Korona Łaszczów 7:0
Łada Biłgoraj - Naprzód Jędrzejów 0:2
Sparta Kazimierza Wielka - Kryształ Werbkowice 2:1
Victoria Łukowa Chmielek - Unia Rejowiec 3:0 (wo)
Nida Pińczów - Sparta Rejowiec 4:1

Kolejka 25 - 1-2 maja


Nida Pińczów - Pogoń Staszów 0:0
Sparta Rejowiec - Victoria Łukowa/Chmielek 2:1
Unia Rejowiec - Sparta Kazimierza Wielka 0:3 (wo)
Kryształ Werbkowice - Łada Biłgoraj 2:2
Naprzód Jędrzejów - Wisan Skopanie 1:1
Korona Łaszczów - Granica Lubycza Królewska 0:4
Granat Skarżysko Kamienna - Czarni Połaniec 1:0
Hetman Włoszczowa - Piast Chęciny 2:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Granica Chełm 2:0

Kolejka 26 - 5 maja


Pogoń Staszów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1
Granica Chełm - Hetman Włoszczowa 0:5
Piast Chęciny - Granat Skarżysko Kamienna 0:1
Czarni Połaniec - Korona Łaszczów 4:1
Granica Lubycza Królewska - Naprzód Jędrzejów 2:0
Wisan Skopanie - Kryształ Werbkowice 2:0
Łada Biłgoraj - Unia Rejowiec 3:0 (wo)
Sparta Kazimierza Wielka - Sparta Rejowidc 0:3
Victoria Łukowa/Chmielek - Nida Pińczów 0:4

Kolejka 27 - 8-9 maja


Victoria Łukowa Chmielek - Pogoń Staszów 1:1
Nida Pińczów - Sparta Kazimierza Wielka 3:1
Sparta Rejowiec - Łada Biłgoraj 0:3
Unia Rejowiec - Wisan Skopanie 0:3 (wo)
Kryształ Werbkowice - Granica Lubycza Królewska 0:4
Naprzód Jędrzejów - Czarni Połaniec 1:0
Korona Łaszczów - Piast Chęciny 0:3
Granat Skarżysko Kamienna - Granica Chełm 3:0 (wo)
Hetman Włoszczowa - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:0

Kolejka 28 - 15-16 maja


Pogoń Staszów - Hetman Włoszczowa 2:2
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Granat Skarżysko Kamienna 5:0
Granica Chełm - Korona Łaszczów 2:1
Piast Chęciny - Naprzód Jędrzejów 1:1
Czarni Połaniec - Kryształ Werbkowice 3:2
Granica Lubycza Królewska - Unia Rejowiec 3:0 (wo)
Wisan Skopanie - Sparta Rejowiec 3:0
Łada Biłgoraj - Nida Pińczów 2:2
Sparta Kazimierza Wielka - Victoria Łukowa/Chmielek 0:3

Kolejka 29 - 19 maja


Sparta Kazimierza Wielka - Pogoń Staszów 0:4
Victoria Łukowa/Chmielek - Łada Biłgoraj 0:0
Nida Pińczów - Wisan Skopanie 1:0
Sparta Rejowiec - Granica Lubycza Królewska 0:1
Unia Rejowiec - Czarni Połaniec 0:3 (wo)
Kryształ Werbkowice - Piast Chęciny 1:3
Naprzód Jędrzejów - Granica Chełm 2:1
Korona Łaszczów - Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:4
Granat Skarżysko Kamienna - Hetman Włoszczowa 2:1

Kolejka 30 - 22-23 maja


Pogoń Staszów - Granat Skarżysko Kamienna 0:0
Hetman Włoszczowa - Korona Łaszczów 15:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Naprzód Jędrzejów 3:1
Granica Chełm - Kryształ Werbkowice 4:3
Piast Chęciny - Unia Rejowiec 3:0 (wo)
Czarni Połaniec - Sparta Rejowiec 2:1
Granica Lubycza Królewska - Nida Pińczów 1:0
Wisan Skopanie - Victoria Łukowa/Chmielek 1:1
Łada Biłgoraj - Sparta Kazimierza Wielka 3:0 (wo)

Kolejka 31 - 29-30 maja


Łada Biłgoraj - Pogoń Staszów 0:3
Sparta Kazimierza Wielka - Wisan Skopanie 1:2
Victoria Łukowa/Chmielek - Granica Lubycza Królewska 3:3
Nida Pińczów - Czarni Połaniec 3:0
Sparta Rejowiec - Piast Chęciny 1:2
Unia Rejowiec - Granica Chełm 0:3 (wo)
Kryształ Werbkowice - Tomasovia Tomaszów Lubelski 0:5
Naprzód Jędrzejów - Hetman Włoszczowa 2:2
Korona Łaszczów - Granat Skarżysko Kamienna 1:3

Kolejka 32 - 5-6 czerwca


Pogoń Staszów - Korona Łaszczów 3:0 (wo)
Granat Skarżysko Kamienna - Naprzód Jędrzejów 3:1
Hetman Włoszczowa - Kryształ Werbkowice 3:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Unia Rejowiec 3:0 (wo)
Granica Chełm - Sparta Rejowiec 0:2
Piast Chęciny - Nida Pińczów 0:0
Czarni Połaniec - Victoria Łukowa/Chmielek 0:3
Granica Lubycza Królewska - Sparta Kazimierza Wielka 2:0
Wisan Skopanie - Łada Biłgoraj 0:0

Kolejka 33 - 12-13 czerwca


Wisan Skopanie - Pogoń Staszów 0:3
Łada Biłgoraj - Granica Lubycza Królewska 0:1
Sparta Kazimierza Wielka - Czarni Połaniec 0:2
Victoria Łukowa/Chmielek - Piast Chęciny 2:0
Nida Pińczów - Granica Chełm 3:0 (wo)
Sparta Rejowiec - Tomasovia Tomaszów Lubelski 2:2
Unia Rejowiec - Hetman Włoszczowa 0:3
Kryształ Werbkowice - Granat Skarżysko Kamienna 2:4
Naprzód Jędrzejów - Korona Łaszczów 3:0 (wo)

Kolejka 34 - 19-20 czerwca



Pogoń Staszów - Naprzód Jędrzejów 1:0
Korona Łaszczów - Kryształ Werbkowice 2:3
Granat Skarżysko Kamienna - Unia Rejowiec 3:0 (wo)
Hetman Włoszczowa - Sparta Rejowiec 0:0
Tomasovia Tomaszów Lubelski - Nida Pińczów 3:0 (wo)
Granica Chełm - Victoria Łukowa Chmielek 1:0
Piast Chęciny - Sparta Kazimierza Wielka 2:1
Czarni Połaniec - Łada Biłgoraj 1:4
Granica Lubycza Królewska - Wisan Skopanie 5:1
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj