Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Wyniki 1997/1998

Wyniki >> sezon 1997/1998 >> III liga

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia


AZS Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Tłoki Gorzyce
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Alit Ożarów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Granat Skarżysko-Kamienna
Bucovia 1-1 Hetman Włoszczowa
Czarni Dęblin 1-2 Orlęta Dęblin
Lublinianka Lublin 4-1 LKP Lublin
Błekitnie Kielce 4-0 Wilga Garwolin
MG MZKS Kozienice 0-0 Nida Pińczów
Łada Biłgoraj 0-4 Orlęta Łuków

Kolejka 2 - 13 sierpnia


Stal Tłoki Gorzyce 1-3 Orlęta Łuków
Nida Pińczów 2-0 Łada Biłgoraj
Wilga Garwolin 1-2 MG MZKS Kozienice
LKP Lublin 0-1 Błekitnie Kielce
Orlęta Dęblin 1-1 Lublinianka Lublin
Hetman Włoszczowa 2-1 Czarni Dęblin
Granat Skarżysko-Kamienna 2-0 Bucovia
Alit Ożarów 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-0 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 3 - 16-17 sierpnia


Siarka Tarnobrzeg 0-0 Stal Tłoki Gorzyce
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 AZS Podlasie Biała Podlaska
Bucovia 0-2 Alit Ożarów
Czarni Dęblin 4-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Lublinianka Lublin 2-0 Hetman Włoszczowa
Błekitnie Kielce 1-0 Orlęta Dęblin
MG MZKS Kozienice 3-0 LKP Lublin
Łada Biłgoraj 5-0 Wilga Garwolin
Orlęta Łuków 2-2 Nida Pińczów

Kolejka 4 - 23-24 sierpnia


Stal Tłoki Gorzyce 2-0 Nida Pińczów
Wilga Garwolin 0-4 Orlęta Łuków
LKP Lublin 1-0 Łada Biłgoraj
Orlęta Dęblin 0-0 MG MZKS Kozienice
Hetman Włoszczowa 1-0 Błekitnie Kielce
Granat Skarżysko-Kamienna 1-1 Lublinianka Lublin
Alit Ożarów 1-0 Czarni Dęblin
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Bucovia
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 5 - 27 sierpnia


Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Stal Tłoki Gorzyce
Bucovia 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Czarni Dęblin 0-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin 2-1 Alit Ożarów
Błekitnie Kielce 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna
MG MZKS Kozienice 4-0 Hetman Włoszczowa
Łada Biłgoraj 0-2 Orlęta Dęblin
Orlęta Łuków 2-1 LKP Lublin
Nida Pińczów 1-1 Wilga Garwolin

Kolejka 6 - 30-31 sierpnia


Stal Tłoki Gorzyce 7-1 Wilga Garwolin
LKP Lublin 1-0 Nida Pińczów
Orlęta Dęblin 3-1 Orlęta Łuków
Hetman Włoszczowa 1-2 Łada Biłgoraj
Granat Skarżysko-Kamienna 0-3 MG MZKS Kozienice
Alit Ożarów 0-2 Błekitnie Kielce
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Lublinianka Lublin
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Czarni Dęblin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Bucovia

Kolejka 7 - 6-7 września


Bucovia 1-1 Stal Tłoki Gorzyce
Czarni Dęblin 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Błekitnie Kielce 2-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
MG MZKS Kozienice 0-1 Alit Ożarów
Łada Biłgoraj 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Orlęta Łuków 2-1 Hetman Włoszczowa
Nida Pińczów 0-0 Orlęta Dęblin
Wilga Garwolin 0-1 LKP Lublin

Kolejka 8 - 10 września


Stal Tłoki Gorzyce 5-1 LKP Lublin
Orlęta Dęblin 5-3 Wilga Garwolin
Hetman Włoszczowa 0-2 Nida Pińczów
Granat Skarżysko-Kamienna 1-2 Orlęta Łuków
Alit Ożarów 4-0 Łada Biłgoraj
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-3 MG MZKS Kozienice
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Błekitnie Kielce
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Lublinianka Lublin
Bucovia 0-0 Czarni Dęblin

Kolejka 9 13-14 września


Czarni Dęblin 2-2 Stal Tłoki Gorzyce
Lublinianka Lublin 1-1 Bucovia
Błekitnie Kielce 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
MG MZKS Kozienice 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Łada Biłgoraj 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków 1-0 Alit Ożarów
Nida Pińczów 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Wilga Garwolin 0-2 Hetman Włoszczowa
LKP Lublin 0-1 Orlęta Dęblin

Kolejka 10 20-21 września


Stal Tłoki Gorzyce 4-2 Orlęta Dęblin
Hetman Włoszczowa 3-0 LKP Lublin
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Wilga Garwolin
Alit Ożarów 5-1 Nida Pińczów
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-3 Orlęta Łuków
Siarka Tarnobrzeg 0-3 Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-4 MG MZKS Kozienice
Bucovia 0-0 Błekitnie Kielce
Czarni Dęblin 0-2 Lublinianka Lublin

Kolejka 11 27-28 września


Lublinianka Lublin 0-0 Stal Tłoki Gorzyce
Błekitnie Kielce 0-1 Czarni Dęblin
MG MZKS Kozienice 2-0 Bucovia
Łada Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Nida Pińczów 1-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Wilga Garwolin 2-4 Alit Ożarów
LKP Lublin 5-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Orlęta Dęblin 0-2 Hetman Włoszczowa

Kolejka 12 4-5 października


Stal Tłoki Gorzyce 3-1 Hetman Włoszczowa
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 Orlęta Dęblin
Alit Ożarów 2-1 LKP Lublin
AZS Podlasie Biała Podlaska 6-1 Wilga Garwolin
Siarka Tarnobrzeg 6-0 Nida Pińczów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Orlęta Łuków
Bucovia 0-2 Łada Biłgoraj
Czarni Dęblin 1-1 MG MZKS Kozienice
Lublinianka Lublin 2-2 Błekitnie Kielce

Kolejka 13 11-12 października


Błekitnie Kielce 2-0 Stal Tłoki Gorzyce
MG MZKS Kozienice 2-0 Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj 1-1 Czarni Dęblin
Orlęta Łuków 3-2 Bucovia
Nida Pińczów 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wilga Garwolin 2-4 Siarka Tarnobrzeg
LKP Lublin 1-2 AZS Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Dęblin 3-0 Alit Ożarów
Hetman Włoszczowa 2-1 Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 14 18-19 października


Stal Tłoki Gorzyce 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Alit Ożarów 1-1 Hetman Włoszczowa
AZS Podlasie Biała Podlaska 0-0 Orlęta Dęblin
Siarka Tarnobrzeg 1-0 LKP Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Wilga Garwolin
Bucovia 0-1 Nida Pińczów
Czarni Dęblin 2-4 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 1-1 Łada Biłgoraj
Błekitnie Kielce 0-0 MG MZKS Kozienice

Kolejka 15 25-26 października


MG MZKS Kozienice 0-0 Stal Tłoki Gorzyce
Łada Biłgoraj 2-2 Błekitnie Kielce
Orlęta Łuków 1-1 Lublinianka Lublin
Nida Pińczów 1-1 Czarni Dęblin
Wilga Garwolin 2-1 Bucovia
LKP Lublin 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Dęblin 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Hetman Włoszczowa 2-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Granat Skarżysko-Kamienna 0-2 Alit Ożarów

Kolejka 16 - 30 października-2 listopada


Stal Tłoki Gorzyce 1-0 Alit Ożarów
AZS Podlasie Biała Podlaska 4-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Hetman Włoszczowa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Orlęta Dęblin
Bucovia 1-2 LKP Lublin
Czarni Dęblin 4-1 Wilga Garwolin
Lublinianka Lublin 3-0 Nida Pińczów
Błekitnie Kielce 1-0 Orlęta Łuków
MG MZKS Kozienice 0-0 Łada Biłgoraj

Kolejka 17 - 8-9 listopada


Łada Biłgoraj 1-1 Stal Tłoki Gorzyce
Orlęta Łuków 3-0 MG MZKS Kozienice
Nida Pińczów 0-0 Błekitnie Kielce
Wilga Garwolin 0-2 Lublinianka Lublin
LKP Lublin 2-1 Czarni Dęblin
Orlęta Dęblin 1-0 Bucovia
Hetman Włoszczowa 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granat Skarżysko-Kamienna 4-2 Siarka Tarnobrzeg
Alit Ożarów 2-3 AZS Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 18 - 14-15 marca


Stal Tłoki Gorzyce 3-4 AZS Podlasie Biała Podlaska
Alit Ożarów 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Granat Skarżysko-Kamienna 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Dęblin 0-0 Czarni Dęblin
LKP Lublin 3-3 Lublinianka Lublin
Wilga Garwolin 1-1 Błekitnie Kielce
Nida Pińczów 0-0 MG MZKS Kozienice
Orlęta Łuków 1-1 Łada Biłgoraj

Kolejka 19 - 21-22 marca


Orlęta Łuków 2-0 Stal Tłoki Gorzyce
Łada Biłgoraj 1-0 Nida Pińczów
MG MZKS Kozienice 3-0 Wilga Garwolin
Błekitnie Kielce 0-0 LKP Lublin
Lublinianka Lublin 3-0 Orlęta Dęblin
Czarni Dęblin 0-1 Hetman Włoszczowa
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Alit Ożarów
Siarka Tarnobrzeg 1-0 AZS Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 20 - 28-29 marca


Stal Tłoki Gorzyce 1-1 Siarka Tarnobrzeg
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Czarni Dęblin
Hetman Włoszczowa 0-1 Lublinianka Lublin
Orlęta Dęblin 0-0 Błekitnie Kielce
LKP Lublin 1-1 MG MZKS Kozienice
Wilga Garwolin 0-3 Łada Biłgoraj
Nida Pińczów 1-1 Orlęta Łuków

Kolejka 21 - 4-5 kwietnia


Nida Pińczów 2-0 Stal Tłoki Gorzyce
Orlęta Łuków 2-0 Wilga Garwolin
Łada Biłgoraj 0-0 LKP Lublin
MG MZKS Kozienice 1-1 Orlęta Dęblin
Błekitnie Kielce 2-0 Hetman Włoszczowa
Lublinianka Lublin 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Czarni Dęblin 0-1 Alit Ożarów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 22 - 11 kwietnia


Stal Tłoki Gorzyce 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
AZS Podlasie Biała Podlaska 4-0 Czarni Dęblin
Alit Ożarów 0-1 Lublinianka Lublin
Granat Skarżysko-Kamienna 1-4 Błekitnie Kielce
Hetman Włoszczowa 1-0 MG MZKS Kozienice
Orlęta Dęblin 1-1 Łada Biłgoraj
LKP Lublin 0-2 Orlęta Łuków
Wilga Garwolin 0-1 Nida Pińczów

Kolejka 23 - 18-19 kwietnia


Wilga Garwolin 0-4 Stal Tłoki Gorzyce
Nida Pińczów 4-0 LKP Lublin
Orlęta Łuków 3-0 Orlęta Dęblin
Łada Biłgoraj 2-0 Hetman Włoszczowa
MG MZKS Kozienice 3-3 Granat Skarżysko-Kamienna
Błekitnie Kielce 1-1 Alit Ożarów
Lublinianka Lublin 0-0 AZS Podlasie Biała Podlaska
Czarni Dęblin 0-3 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 24 - 25-26 kwietnia


Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Czarni Dęblin
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Lublinianka Lublin
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-1 Błekitnie Kielce
Alit Ożarów 2-1 MG MZKS Kozienice
Granat Skarżysko-Kamienna 4-2 Łada Biłgoraj
Hetman Włoszczowa 3-1 Orlęta Łuków
Orlęta Dęblin 1-0 Nida Pińczów
LKP Lublin 3-0 Wilga Garwolin (wo)

Kolejka 25 - 29 kwietnia


LKP Lublin 1-2 Stal Tłoki Gorzyce
Wilga Garwolin 1-2 Orlęta Dęblin
Nida Pińczów 0-1 Hetman Włoszczowa
Orlęta Łuków 1-0 Granat Skarżysko-Kamienna
Łada Biłgoraj 1-0 Alit Ożarów
MG MZKS Kozienice 0-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Błekitnie Kielce 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Lublinianka Lublin 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 26 - 2-3 maja


Stal Tłoki Gorzyce 2-0 Czarni Dęblin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Błekitnie Kielce
Siarka Tarnobrzeg 6-0 MG MZKS Kozienice
AZS Podlasie Biała Podlaska 5-0 Łada Biłgoraj
Alit Ożarów 2-0 Orlęta Łuków
Granat Skarżysko-Kamienna 0-0 Nida Pińczów
Hetman Włoszczowa 3-2 Wilga Garwolin
Orlęta Dęblin 1-4 LKP Lublin

Kolejka 27 - 9-10 maja


Orlęta Dęblin 2-3 Stal Tłoki Gorzyce
LKP Lublin 0-0 Hetman Włoszczowa
Wilga Garwolin 3-1 Granat Skarżysko-Kamienna
Nida Pińczów 1-0 Alit Ożarów
Orlęta Łuków 2-1 AZS Podlasie Biała Podlaska
Łada Biłgoraj 1-4 Siarka Tarnobrzeg
MG MZKS Kozienice 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lublinianka Lublin 0-1 Czarni Dęblin

Kolejka 28 - 16-17 maja


Stal Tłoki Gorzyce 2-0 Lublinianka Lublin
Czarni Dęblin 1-6 Błekitnie Kielce
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-2 Łada Biłgoraj
Siarka Tarnobrzeg 4-0 Orlęta Łuków
AZS Podlasie Biała Podlaska 2-0 Nida Pińczów
Alit Ożarów 5-0 Wilga Garwolin
Granat Skarżysko-Kamienna 1-0 LKP Lublin
Hetman Włoszczowa 2-0 Orlęta Dęblin

Kolejka 29 - 23-24 maja


Hetman Włoszczowa 1-3 Stal Tłoki Gorzyce
Orlęta Dęblin 2-0 Granat Skarżysko-Kamienna
LKP Lublin 1-4 Alit Ożarów
Wilga Garwolin 0-3 AZS Podlasie Biała Podlaska
Nida Pińczów 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Łuków 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski
MG MZKS Kozienice 2-0 Czarni Dęblin
Błekitnie Kielce 0-0 Lublinianka Lublin

Kolejka 30 - 27 maja


Stal Tłoki Gorzyce 1-3 Błekitnie Kielce
Lublinianka Lublin 1-0 MG MZKS Kozienice
Czarni Dęblin 3-1 Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Nida Pińczów
Siarka Tarnobrzeg 5-0 Wilga Garwolin
AZS Podlasie Biała Podlaska 4-1 LKP Lublin
Alit Ożarów 2-1 Orlęta Dęblin
Granat Skarżysko-Kamienna 2-2 Hetman Włoszczowa

Kolejka 31 - 30-31 maja


Granat Skarżysko-Kamienna 0-3 Stal Tłoki Gorzyce
Hetman Włoszczowa 1-3 Alit Ożarów
Orlęta Dęblin 2-4 AZS Podlasie Biała Podlaska
LKP Lublin 0-3 Siarka Tarnobrzeg
Wilga Garwolin 4-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków 2-0 Czarni Dęblin
Łada Biłgoraj 1-2 Lublinianka Lublin
MG MZKS Kozienice 1-1 Błekitnie Kielce

Kolejka 32 - 6-7 czerwca


Stal Tłoki Gorzyce 2-1 MG MZKS Kozienice
Błekitnie Kielce 5-0 Łada Biłgoraj
Lublinianka Lublin 0-2 Orlęta Łuków
Czarni Dęblin 3-1 Nida Pińczów
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 LKP Lublin
Siarka Tarnobrzeg 6-0 Orlęta Dęblin
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Hetman Włoszczowa
Alit Ożarów 3-0 Granat Skarżysko-Kamienna

Kolejka 33 - 10 czerwca


Alit Ożarów 1-1 Stal Tłoki Gorzyce
Granat Skarżysko-Kamienna 0-3 AZS Podlasie Biała Podlaska
Hetman Włoszczowa 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Orlęta Dęblin 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Wilga Garwolin 0-6 Czarni Dęblin
Nida Pińczów 1-0 Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków 0-0 Błekitnie Kielce
Łada Biłgoraj 1-4 MG MZKS Kozienice

Kolejka 34 - 14 czerwca


Stal Tłoki Gorzyce 2-1 Łada Biłgoraj
MG MZKS Kozienice 3-1 Orlęta Łuków
Błekitnie Kielce 2-1 Nida Pińczów
Lublinianka Lublin 4-1 Wilga Garwolin
Czarni Dęblin 3-1 LKP Lublin
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Hetman Włoszczowa
Siarka Tarnobrzeg 9-3 Granat Skarżysko-Kamienna
AZS Podlasie Biała Podlaska 1-1 Alit Ożarów
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj