Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Wyniki 1996/1997

Wyniki >> sezon 1996/1997 >> III liga


Kolejka 1 - 3-4 sierpnia


Alit Ożarów - Orlęta Dęblin 1:3
Korona Kielce - Granica Chełm 1:0
Lublinianka Lublin - Bucovia 0:2
MZKS Kozienice - Hetman II Zamość 5:1
Orlęta Łuków - AZS Podlasie Biała 1:1
Stal Tłoki Gorzyce - Motor Lublin 1:2
Pogoń Siedlce - Błękitni Kielce 0:0
Łada Biłgoraj - Hetman Włoszczowa 2:0

Kolejka 2 - 10-11 sierpnia


Orlęta Dęblin - Hetman Włoszczowa 1:0
Błękitni Kielce - Łada Biłgoraj 1:1
Motor Lublin - Pogoń Siedlce 1:1
AZS Podlasie Biała - Stal Tłoki Gorzyce 3:1
MZKS Kozienice - KS Sokołów Podlaski 6:0
Bucovia - Hetman II Zamość 2:0
Granica Chełm - Lublinianka Lublin 1:0
Alit Ożarów - Korona Kielce 0:0

Kolejka 3 - 14 sierpnia


Korona Kielce - Orlęta Dęblin 1:0
Lublinianka Lublin - Alit Ożarów 5:0
Hetman II Zamość - Granica Chełm 0:1
KS Sokołów Podlaski - Bucovia 1:0
Orlęta Łuków - MZKS Kozienice 1:0
Pogoń Siedlce - AZS Podlasie Biała 1:1
Łada Biłgoraj - Motor Lublin 3:0
Hetman Włoszczowa - Błękitni Kielce 1:1

Kolejka 4 - 17-18 sierpnia


Orlęta Dęblin - Błękitni Kielce 0:0
Motor Lublin - Hetman Włoszczowa 4:1
AZS Podlasie Biała - Łada Biłgoraj 1:0
Granat Skarżysko - Pogoń Siedlce 2:0
MZKS Kozienice - Stal Tłoki Gorzyce 2:1
Bucovia - Orlęta Łuków 2:0
Granica Chełm - KS Sokołów Podlaski 3:2
Alit Ożarów - Hetman II Zamość 1:0
Korona Kielce - Lublinianka Lublin 4:0

Kolejka 5 - 24-25 sierpnia


Lublinianka Lublin - Orlęta Dęblin 1:2
Hetman II Zamość - Korona Kielce 1:1
KS Sokołów Podlaski - Alit Ożarów 1:0
Orlęta Łuków - Granica Chełm 2:0
Stal Tłoki Gorzyce - Bucovia 2:0
Pogoń Siedlce - MZKS Kozienice 0:5
Łada Biłgoraj - Granat Skarżysko 1:3
Hetman Włoszczowa - AZS Podlasie Biała 2:0
Błękitni Kielce - Motor Lublin 3:0

Kolejka 6 - 28 sierpnia


Orlęta Dęblin - Motor Lublin 1:0
AZS Podlasie Biała - Błękitni Kielce 2:1
Granat Skarżysko - Hetman Włoszczowa 2:2
MZKS Kozienice - Łada Biłgoraj 1:1
Bucovia - Pogoń Siedlce 4:0
Granica Chełm - Stal Tłoki Gorzyce 1:2
Alit Ożarów - Orlęta Łuków 1:1
Korona Kielce - KS Sokołów Podlaski 2:0
Lublinianka Lublin - Hetman II Zamość 0:0

Kolejka 7 - 31 sierpnia-1 września


Hetman II Zamość - Orlęta Dęblin 2:2
KS Sokołów Podlaski - Lublinianka Lublin 2:1
Orlęta Łuków - Korona Kielce 0:3
Stal Tłoki Gorzyce - Alit Ożarów 3:0
Pogoń Siedlce - Granica Chełm 0:0
Łada Biłgoraj - Bucovia 3:0
Hetman Włoszczowa - MZKS Kozienice 0:3
Granat Skarżysko - Błękitni Kielce 3:0
Motor Lublin - AZS Podlasie Biała 0:0

Kolejka 8 - 7-8 września


Orlęta Dęblin - AZS Podlasie Biała 0:1
Granat Skarżysko - Motor Lublin 1:1
MZKS Kozienice - Błękitni Kielce 3:2
Bucovia - Hetman Włoszczowa 2:0
Granica Chełm - Łada Biłgoraj 0:1
Alit Ożarów - Pogoń Siedlce 1:2
Korona Kielce - Stal Tłoki Gorzyce 2:0
Lublinianka Lublin - Orlęta Łuków 1:0
Hetman II Zamość - KS Sokołów Podlaski 1:1

Kolejka 9 - 11 września


KS Sokołów Podlaski - Orlęta Dęblin 3:4
Orlęta Łuków - Hetman II Zamość 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - Lublinianka Lublin 3:2
Pogoń Siedlce - Korona Kielce 0:4
Łada Biłgoraj - Alit Ożarów 2:0 (or 2:2)
Hetman Włoszczowa - Granica Chełm 0:0
Błękitni Kielce - Bucovia 2:1
Motor Lublin - MZKS Kozienice 1:1
AZS Podlasie Biała - Granat Skarżysko 4:0

Kolejka 10 - 14-15 września


Orlęta Dęblin - Granat Skarżysko 3:2
MZKS Kozienice - AZS Podlasie Biała 4:3
Bucovia - Motor Lublin 0:0
Granica Chełm - Błękitni Kielce 1:2
Alit Ożarów - Hetman Włoszczowa 2:0
Korona Kielce - Łada Biłgoraj 3:0
Lublinianka Lublin - Pogoń Siedlce 0:0
Hetman II Zamość - Stal Tłoki Gorzyce 0:1
KS Sokołów Podlaski - Orlęta Łuków 4:2
KS Sokołów Podlaski - Granat Skarżysko 0:0

Kolejka 11 - 21-22 września


Orlęta Łuków - Orlęta Dęblin 1:3
Stal Tłoki Gorzyce - KS Sokołów Podlaski 1:0
Pogoń Siedlce - Hetman II Zamość 1:0
Łada Biłgoraj - Lublinianka Lublin 3:1
Hetman Włoszczowa - Korona Kielce 0:4
Błękitni Kielce - Alit Ożarów 1:1
Motor Lublin - Granica Chełm 2:0
AZS Podlasie Biała - Bucovia 0:1
Granat Skarżysko - MZKS Kozienice 0:1
Granat Skarżysko - Orlęta Łuków 3:0

Kolejka 12 - 28-29 września


Orlęta Dęblin - MZKS Kozienice 0:1
Bucovia - Granat Skarżysko 2:0
Granica Chełm - AZS Podlasie Biała 2:1
Alit Ożarów - Motor Lublin 1:0
Korona Kielce - Błękitni Kielce 3:0
Lublinianka Lublin - Hetman Włoszczowa 4:2
Hetman II Zamość - Łada Biłgoraj 1:2
KS Sokołów Podlaski - Pogoń Siedlce 1:1
Orlęta Łuków - Stal Tłoki Gorzyce 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - Granat Skarżysko 1:1

Kolejka 13 - 5-6 października


Stal Tłoki Gorzyce - Orlęta Dęblin 2:0
Pogoń Siedlce - Orlęta Łuków 0:1
Łada Biłgoraj - KS Sokołów Podlaski 0:0
Hetman Włoszczowa - Hetman II Zamość 3:1
Błękitni Kielce - Lublinianka Lublin 1:1
Motor Lublin - Korona Kielce 1:0
AZS Podlasie Biała - Alit Ożarów 1:1
Granat Skarżysko - Granica Chełm 1:0
MZKS Kozienice - Bucovia 1:0

Kolejka 14 - 12-13 października


Orlęta Dęblin - Bucovia 0:0
Granica Chełm - MZKS Kozienice 0:2
Alit Ożarów - Granat Skarżysko 3:1
Korona Kielce - AZS Podlasie Biała 2:0
Lublinianka Lublin - Motor Lublin 0:0
Hetman II Zamość - Błękitni Kielce 2:2
KS Sokołów Podlaski - Hetman Włoszczowa 1:1
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 1:1
Stal Tłoki Gorzyce - Pogoń Siedlce 3:1

Kolejka 15 - 19-20 października


Pogoń Siedlce - Orlęta Dęblin 2:3
Łada Biłgoraj - Stal Tłoki Gorzyce 1:2
Hetman Włoszczowa - Orlęta Łuków 2:0
Błękitni Kielce - KS Sokołów Podlaski 1:1
Motor Lublin - Hetman II Zamość 1:0
AZS Podlasie Biała - Lublinianka Lublin 3:0
Granat Skarżysko - Korona Kielce 2:2
MZKS Kozienice - Alit Ożarów 5:0
Bucovia - Granica Chełm 1:1

Kolejka 16 - 26-27 października


Orlęta Dęblin - Granica Chełm 3:0 (wo)
Alit Ożarów - Bucovia 1:2
Korona Kielce - MZKS Kozienice 3:1
Lublinianka Lublin - Granat Skarżysko 0:4
Hetman II Zamość - AZS Podlasie Biała 1:4
KS Sokołów Podlaski - Motor Lublin 2:4
Orlęta Łuków - Błękitni Kielce 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - Hetman Włoszczowa 2:1
Pogoń Siedlce - Łada Biłgoraj 1:1

Kolejka 17 - 2-3 listopada


Łada Biłgoraj - Orlęta Dęblin 4:1
Hetman Włoszczowa - Pogoń Siedlce 0:0
Błękitni Kielce - Stal Tłoki Gorzyce 0:2
Motor Lublin - Orlęta Łuków 1:1
AZS Podlasie Biała - KS Sokołów Podlaski 3:0
Granat Skarżysko - Hetman II Zamość 7:2
MZKS Kozienice - Lublinianka Lublin 3:0
Bucovia - Korona Kielce 0:2
Granica Chełm - Alit Ożarów 1:0

Kolejka 18 - 15-16 marca


Orlęta Dęblin - Alit Ożarów 1:0
Granica Chełm - Korona Kielce 1:1
Bucovia - Lublinianka Lublin 1:2
Hetman II Zamość - MZKS Kozienice 0:2
Granat Skarżysko - KS Sokołów Podlaski 0:0
AZS Podlasie Biała - Orlęta Łuków 3:0
Motor Lublin - Stal Tłoki Gorzyce 0:1
Błękitni Kielce - Pogoń Siedlce 1:1
Hetman Włoszczowa - Łada Biłgoraj 0:2

Kolejka 19 - 22-23 marca


Hetman Włoszczowa - Orlęta Dęblin 1:0
Łada Biłgoraj - Błękitni Kielce 0:0
Pogoń Siedlce - Motor Lublin 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - AZS Podlasie Biała 1:0
Orlęta Łuków - Granat Skarżysko 0:0
KS Sokołów Podlaski - MZKS Kozienice 1:3
Hetman II Zamość - Bucovia 0:2
Lublinianka Lublin - Granica Chełm 2:0
Korona Kielce - Alit Ożarów 3:0

Kolejka 20 - 28-29 marca


Orlęta Dęblin - Korona Kielce 0:3
Alit Ożarów - Lublinianka Lublin 1:0
Granica Chełm - Hetman II Zamość 1:0
Bucovia - KS Sokołów Podlaski 2:0
MZKS Kozienice - Orlęta Łuków 4:0
Granat Skarżysko - Stal Tłoki Gorzyce 5:4
AZS Podlasie Biała - Pogoń Siedlce 1:1
Motor Lublin - Łada Biłgoraj 3:2
Błękitni Kielce - Hetman Włoszczowa 0:0

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia


Błękitni Kielce - Orlęta Dęblin 3:0
Hetman Włoszczowa - Motor Lublin 2:0
Pogoń Siedlce - Granat Skarżysko 0:0
Stal Tłoki Gorzyce - MZKS Kozienice 1:2
Hetman II Zamość - Alit Ożarów 0:0
Lublinianka Lublin - Korona Kielce 0:1

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia


Orlęta Dęblin - Lublinianka Lublin 1:1
Korona Kielce - Hetman II Zamość 4:0
Alit Ożarów - KS Sokołów Podlaski 2:1
Granica Chełm - Orlęta Łuków 1:0
Bucovia - Stal Tłoki Gorzyce 3:0
MZKS Kozienice - Pogoń Siedlce 0:0
Granat Skarżysko - Łada Biłgoraj 1:3
AZS Podlasie Biała - Hetman Włoszczowa 3:1
Motor Lublin - Błękitni Kielce 2:0
KS Sokołów Podlaski - Granica Chełm 2:2

Kolejka 23 - 19-20 kwietnia


Motor Lublin - Orlęta Dęblin 0:0
Błękitni Kielce - AZS Podlasie Biała 0:1
Hetman Włoszczowa - Granat Skarżysko 0:0
Łada Biłgoraj - MZKS Kozienice 2:0
Pogoń Siedlce - Bucovia 0:0
Stal Tłoki Gorzyce - Granica Chełm 2:0
Orlęta Łuków - Alit Ożarów 1:0
KS Sokołów Podlaski - Korona Kielce 0:2
Hetman II Zamość - Lublinianka Lublin 1:0
Łada Biłgoraj - AZS Podlasie Biała 0:0
Orlęta Łuków - Bucovia 1:0

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia


Orlęta Dęblin - Hetman II Zamość 4:0
Lublinianka Lublin - KS Sokołów Podlaski 2:1
Korona Kielce - Orlęta Łuków 3:0
Alit Ożarów - Stal Tłoki Gorzyce 2:1
Granica Chełm - Pogoń Siedlce 1:0
Bucovia - Łada Biłgoraj 0:0
MZKS Kozienice - Hetman Włoszczowa 1:0
Błękitni Kielce - Granat Skarżysko 1:0
AZS Podlasie Biała - Motor Lublin 2:1

Kolejka 25 - 30 kwietnia-1 maja


AZS Podlasie Biała - Orlęta Dęblin 2:0
Motor Lublin - Granat Skarżysko 2:1
Błękitni Kielce - MZKS Kozienice 1:2
Hetman Włoszczowa - Bucovia 3:2
Łada Biłgoraj - Granica Chełm 0:0
Pogoń Siedlce - Alit Ożarów 0:0
Stal Tłoki Gorzyce - Korona Kielce 0:1
Orlęta Łuków - Lublinianka Lublin 0:0
KS Sokołów Podlaski - Hetman II Zamość 1:0

Kolejka 26 - 3-4 maja


Orlęta Dęblin - KS Sokołów Podlaski 0:1
Hetman II Zamość - Orlęta Łuków 2:1
Lublinianka Lublin - Stal Tłoki Gorzyce 1:1
Korona Kielce - Pogoń Siedlce 6:0
Alit Ożarów - Łada Biłgoraj 1:0
Granica Chełm - Hetman Włoszczowa 0:1
Bucovia - Błękitni Kielce 0:1
MZKS Kozienice - Motor Lublin 5:0
Granat Skarżysko - AZS Podlasie Biała 0:0

Kolejka 27 - 10-11 maja


Granat Skarżysko - Orlęta Dęblin 1:3
AZS Podlasie Biała - MZKS Kozienice 1:0
Motor Lublin - Bucovia 0:0
Błękitni Kielce - Granica Chełm 3:1
Hetman Włoszczowa - Alit Ożarów 1:0
Łada Biłgoraj - Korona Kielce 0:2
Pogoń Siedlce - Lublinianka Lublin 0:1
Orlęta Łuków - KS Sokołów Podlaski 2:0

Kolejka 28 - 17-18 maja


Orlęta Dęblin - Orlęta Łuków 5:4
KS Sokołów Podlaski - Stal Tłoki Gorzyce 1:0
Hetman II Zamość - Pogoń Siedlce 2:3
Lublinianka Lublin - Łada Biłgoraj 3:1
Korona Kielce - Hetman Włoszczowa 2:0
Alit Ożarów - Błękitni Kielce 0:0
Bucovia - AZS Podlasie Biała 4:1
MZKS Kozienice - Granat Skarżysko 2:0
Granica Chełm - Motor Lublin 2:0
Stal Tłoki Gorzyce - Hetman II Zamość 3:1

Kolejka 29 - 24-25 maja


MZKS Kozienice - Orlęta Dęblin 2:1
Granat Skarżysko - Bucovia 3:1
AZS Podlasie Biała - Granica Chełm 5:0
Motor Lublin - Alit Ożarów 2:2
Błękitni Kielce - Korona Kielce 0:4
Hetman Włoszczowa - Lublinianka Lublin 0:1
Łada Biłgoraj - Hetman II Zamość 7:1
Pogoń Siedlce - KS Sokołów Podlaski 2:0
Stal Tłoki Gorzyce - Orlęta Łuków 2:1

Kolejka 30 - 28 maja


Orlęta Dęblin - Stal Tłoki Gorzyce 0:0
Orlęta Łuków - Pogoń Siedlce 1:0
KS Sokołów Podlaski - Łada Biłgoraj 2:0
Hetman II Zamość - Hetman Włoszczowa 0:3 (wo)
Lublinianka Lublin - Błękitni Kielce 0:0
Korona Kielce - Motor Lublin 4:0
Alit Ożarów - AZS Podlasie Biała 3:0
Granica Chełm - Granat Skarżysko 2:1
Bucovia - MZKS Kozienice 1:1

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca


Bucovia - Orlęta Dęblin 1:0
MZKS Kozienice - Granica Chełm 4:2
Granat Skarżysko - Alit Ożarów 0:3
AZS Podlasie Biała - Korona Kielce 0:1
Motor Lublin - Lublinianka Lublin 0:2
Błękitni Kielce - Hetman II Zamość 4:0
Hetman Włoszczowa - KS Sokołów Podlaski 3:1
Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2:0
Pogoń Siedlce - Stal Tłoki Gorzyce 1:2

Kolejka 32 - 7-8 czerwca


Orlęta Dęblin - Pogoń Siedlce 2:3
Stal Tłoki Gorzyce - Łada Biłgoraj 1:2
Orlęta Łuków - Hetman Włoszczowa 2:0
KS Sokołów Podlaski - Błękitni Kielce 2:2
Hetman II Zamość - Motor Lublin 1:3
Lublinianka Lublin - AZS Podlasie Biała 0:0
Korona Kielce - Granat Skarżysko 4:1
Alit Ożarów - MZKS Kozienice 1:0
Granica Chełm - Bucovia 0:1

Kolejka 33 - 14-15 czerwca


Granica Chełm - Orlęta Dęblin 2:1
Bucovia - Alit Ożarów 1:0
MZKS Kozienice - Korona Kielce 0:3
Granat Skarżysko - Lublinianka Lublin 0:1
AZS Podlasie Biała - Hetman II Zamość 6:0
Motor Lublin - KS Sokołów Podlaski 2:1
Błękitni Kielce - Orlęta Łuków 1:0
Hetman Włoszczowa - Stal Tłoki Gorzyce 0:0
Łada Biłgoraj - Pogoń Siedlce 3:0

Kolejka 34 - 21-22 czerwca


Orlęta Dęblin - Łada Biłgoraj 3:3
Pogoń Siedlce - Hetman Włoszczowa 1:2
Stal Tłoki Gorzyce - Błękitni Kielce 3:1
Orlęta Łuków - Motor Lublin 3:0
KS Sokołów Podlaski - AZS Podlasie Biała 0:1
Hetman II Zamość - Granat Skarżysko 1:2
Lublinianka Lublin - MZKS Kozienice 1:1
Korona Kielce - Bucovia 3:1
Alit Ożarów - Granica Chełm 1:0
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj