Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Wyniki 1995/1996

Wyniki >> sezon 1995/1996 >> III liga

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia


Orlęta Łuków - Pogoń Siedlce 1:0
Stal Nowa Dęba - MZKS Kozienice 0:2
Hetman Włoszczowa - Korona Kielce 2:1
Granica Chełm - AZS AWF Biała Podlaska 1:2
Podlasie Biała Podlaska - Bucovia Bukowa 1:2
Błękitni Kielce - Łada Biłgoraj 2:0
Stal Tłoki Gorzyce - Granat Skarżysko-Kamienna 2:0
Górnik Łęczna - Radomiak Radom 3:1

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia


Pogoń Siedlce - Radomiak Radom 3:1
Granat Skarżysko-Kamienna - Górnik Łęczna 0:3
Łada Biłgoraj - Stal Tłoki Gorzyce 0:1
Bucovia Bukowa - Błękitni Kielce 1:1
AZS AWF Biała Podlaska - Podlasie Biała Podlaska 0:0
Korona Kielce - Granica Chełm 1:1
MZKS Kozienice - Hetman Włoszczowa 1:1
Orlęta Łuków - Stal Nowa Dęba 4:3

Kolejka 3 - 16 sierpnia


Stal Nowa Dęba - Pogoń Siedlce 0:1
Hetman Włoszczowa - Orlęta Łuków 0:0
Granica Chełm - MZKS Kozienice 1:0
Podlasie Biała Podlaska - Korona Kielce 0:1
Błękitni Kielce - AZS AWF Biała Podlaska 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - Bucovia Bukowa 2:0
Górnik Łęczna - Łada Biłgoraj 4:0
Radomiak Radom - Granat Skarżysko-Kamienna 2:0

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia


Pogoń Siedlce - Granat Skarżysko-Kamienna 3:0
Łada Biłgoraj - Radomiak Radom 4:0
Bucovia Bukowa - Górnik Łęczna 0:0
AZS AWF Biała Podlaska - Stal Tłoki Gorzyce 3:0
Korona Kielce - Błękitni Kielce 2:0
MZKS Kozienice - Podlasie Biała Podlaska 1:0
Stal Nowa Dęba - Hetman Włoszczowa 0:1

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia


Hetman Włoszczowa - Pogoń Siedlce 4:0
Granica Chełm - Stal Nowa Dęba 6:1
Podlasie Biała Podlaska - Orlęta Łuków 1:1
Błękitni Kielce - MZKS Kozienice 0:0
Stal Tłoki Gorzyce - Korona Kielce 0:3
Górnik Łęczna - AZS AWF Biała Podlaska 3:0
Radomiak Radom - Bucovia Bukowa 1:1
Granat Skarżysko-Kamienna - Łada Biłgoraj 1:0

Kolejka 6 - 2-3 września


Pogoń Siedlce - Łada Biłgoraj 1:0
Bucovia Bukowa - Granat Skarżysko-Kamienna 2:0
AZS AWF Biała Podlaska - Radomiak Radom 1:0
Korona Kielce - Górnik Łęczna 3:0
MZKS Kozienice - Stal Tłoki Gorzyce 2:0
Orlęta Łuków - Błękitni Kielce 4:2
Stal Nowa Dęba - Podlasie Biała Podlaska 1:0
Hetman Włoszczowa - Granica Chełm 1:0

Kolejka 7 - 9-10 września


Granica Chełm - Pogoń Siedlce 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Hetman Włoszczowa 1:1
Błękitni Kielce - Stal Nowa Dęba 3:0
Stal Tłoki Gorzyce - Orlęta Łuków 1:0
Górnik Łęczna - MZKS Kozienice 2:0
Radomiak Radom - Korona Kielce 1:4
Granat Skarżysko-Kamienna - AZS AWF Biała Podlaska 0:1
Łada Biłgoraj - Bucovia Bukowa 1:1

Kolejka 8 - 16-17 września


Pogoń Siedlce - Bucovia Bukowa 0:0
AZS AWF Biała Podlaska - Łada Biłgoraj 0:1
Korona Kielce - Granat Skarżysko-Kamienna 0:0
MZKS Kozienice - Radomiak Radom 6:0
Orlęta Łuków - Górnik Łęczna 0:2
Stal Nowa Dęba - Stal Tłoki Gorzyce 0:1
Hetman Włoszczowa - Błękitni Kielce 0:0
Granica Chełm - Podlasie Biała Podlaska 1:0
Orlęta Łuków - Granica Chełm 2:2

Kolejka 9 - 23-24 września


Podlasie Biała Podlaska - Pogoń Siedlce 0:2
Błękitni Kielce - Granica Chełm 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - Hetman Włoszczowa 2:1
Górnik Łęczna - Stal Nowa Dęba 2:1
Radomiak Radom - Orlęta Łuków 0:0
Granat Skarżysko-Kamienna - MZKS Kozienice 0:0
Łada Biłgoraj - Korona Kielce 1:0
Bucovia Bukowa - AZS AWF Biała Podlaska 0:0

Kolejka 10 - 30 września-1 października


Pogoń Siedlce - AZS AWF Biała Podlaska 0:1
Korona Kielce - Bucovia Bukowa 3:1
MZKS Kozienice - Łada Biłgoraj 1:0
Orlęta Łuków - Granat Skarżysko-Kamienna 0:2
Stal Nowa Dęba - Radomiak Radom 0:3
Hetman Włoszczowa - Górnik Łęczna 1:2
Granica Chełm - Stal Tłoki Gorzyce 0:3 (wo)
Podlasie Biała Podlaska - Błękitni Kielce 2:1

Kolejka 11 - 7-8 października


Błękitni Kielce - Pogoń Siedlce 1:0
Stal Tłoki Gorzyce - Podlasie Biała Podlaska 3:1
Górnik Łęczna - Granica Chełm 3:0
Radomiak Radom - Hetman Włoszczowa 1:0
Granat Skarżysko-Kamienna - Stal Nowa Dęba 1:0
Łada Biłgoraj - Orlęta Łuków 2:0
Bucovia Bukowa - MZKS Kozienice 2:1
AZS AWF Biała Podlaska - Korona Kielce 1:2

Kolejka 12 - 14-15 października


Pogoń Siedlce - Korona Kielce 3:1
MZKS Kozienice - AZS AWF Biała Podlaska 3:1
Orlęta Łuków - Bucovia Bukowa 3:1
Stal Nowa Dęba - Łada Biłgoraj 0:2
Hetman Włoszczowa - Granat Skarżysko-Kamienna 0:4
Granica Chełm - Radomiak Radom 0:0
Podlasie Biała Podlaska - Górnik Łęczna 2:4
Błękitni Kielce - Stal Tłoki Gorzyce 2:0

Kolejka 13 - 21-22 października


Stal Tłoki Gorzyce - Pogoń Siedlce 3:1
Górnik Łęczna - Błękitni Kielce 0:1
Radomiak Radom - Podlasie Biała Podlaska 1:2
Granat Skarżysko-Kamienna - Granica Chełm 1:0
Łada Biłgoraj - Hetman Włoszczowa 2:0
Bucovia Bukowa - Stal Nowa Dęba 2:0
AZS AWF Biała Podlaska - Orlęta Łuków 0:0
Korona Kielce - MZKS Kozienice 2:1

Kolejka 14 - 28-29 października


Pogoń Siedlce - MZKS Kozienice 0:0
Orlęta Łuków - Korona Kielce 1:1
Stal Nowa Dęba - AZS AWF Biała Podlaska 1:3
Hetman Włoszczowa - Bucovia Bukowa 1:1
Granica Chełm - Łada Biłgoraj 2:0
Podlasie Biała Podlaska - Granat Skarżysko-Kamienna 1:1
Błękitni Kielce - Radomiak Radom 2:1
Stal Tłoki Gorzyce - Górnik Łęczna 1:1

Kolejka 15 - 4-5 listopada


Górnik Łęczna - Pogoń Siedlce 3:1
Radomiak Radom - Stal Tłoki Gorzyce 2:0
Granat Skarżysko-Kamienna - Błękitni Kielce 2:2
Łada Biłgoraj - Podlasie Biała Podlaska 0:0
Bucovia Bukowa - Granica Chełm 1:0
AZS AWF Biała Podlaska - Hetman Włoszczowa 0:0
Korona Kielce - Stal Nowa Dęba 4:0
MZKS Kozienice - Orlęta Łuków 3:1

Kolejka 16 - 30-31 marca


Pogoń Siedlce - Orlęta Łuków 0:0
Korona Kielce - Hetman Włoszczowa 3:1
AZS AWF Biała Podlaska - Granica Chełm 0:0
Łada Biłgoraj - Błękitni Kielce 2:2
Granat Skarżysko-Kamienna - Stal Tłoki Gorzyce 2:1
Radomiak Radom - Górnik Łęczna 0:4

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia


Radomiak Radom - Pogoń Siedlce 0:2
Górnik Łęczna - Granat Skarżysko-Kamienna 4:0
Stal Tłoki Gorzyce - Łada Biłgoraj 0:0
Granica Chełm - Korona Kielce 1:1
Hetman Włoszczowa - MZKS Kozienice 4:0

Kolejka 18 - 13-14 kwietnia


Orlęta Łuków - Hetman Włoszczowa 0:2
MZKS Kozienice - Granica Chełm 0:1
AZS AWF Biała Podlaska - Błękitni Kielce 1:0
Bucovia Bukowa - Stal Tłoki Gorzyce 0:2
Łada Biłgoraj - Górnik Łęczna 0:2
Granat Skarżysko-Kamienna - Radomiak Radom 0:1

Kolejka 19 - 20-21 kwietnia


Granat Skarżysko-Kamienna - Pogoń Siedlce 2:0
Radomiak Radom - Łada Biłgoraj 1:0
Górnik Łęczna - Bucovia Bukowa 3:0
Stal Tłoki Gorzyce - AZS AWF Biała Podlaska 2:1
Błękitni Kielce - Korona Kielce 1:2
Granica Chełm - Orlęta Łuków 3:0
Błękitni Kielce - Bucovia Bukowa 0:1

Kolejka 20 - 27-28 kwietnia


Pogoń Siedlce - Hetman Włoszczowa 3:0
MZKS Kozienice - Błękitni Kielce 0:0
Korona Kielce - Stal Tłoki Gorzyce 1:0
AZS AWF Biała Podlaska - Górnik Łęczna 2:1
Bucovia Bukowa - Radomiak Radom 6:0
Łada Biłgoraj - Granat Skarżysko-Kamienna 4:0

Kolejka 21 - 1 maja


Łada Biłgoraj - Pogoń Siedlce 0:0
Granat Skarżysko-Kamienna - Bucovia Bukowa 0:0
Radomiak Radom - AZS AWF Biała Podlaska 0:1
Górnik Łęczna - Korona Kielce 2:0
Stal Tłoki Gorzyce - MZKS Kozienice 2:1
Błękitni Kielce - Orlęta Łuków 1:1
Granica Chełm - Hetman Włoszczowa 1:1

Kolejka 22 - 4-5 maja


Pogoń Siedlce - Granica Chełm 1:2
Orlęta Łuków - Stal Tłoki Gorzyce 1:0
MZKS Kozienice - Górnik Łęczna 1:0
Korona Kielce - Radomiak Radom 1:1
AZS AWF Biała Podlaska - Granat Skarżysko-Kamienna 0:2
Bucovia Bukowa - Łada Biłgoraj 3:0

Kolejka 23 - 11-12 maja


Bucovia Bukowa - Pogoń Siedlce 1:2
Łada Biłgoraj - AZS AWF Biała Podlaska 3:0
Granat Skarżysko-Kamienna - Korona Kielce 1:1
Radomiak Radom - MZKS Kozienice 0:1
Górnik Łęczna - Orlęta Łuków 1:0
Błękitni Kielce - Hetman Włoszczowa 1:1

Kolejka 24 - 18-19 maja


Granica Chełm - Błękitni Kielce 1:0
Hetman Włoszczowa - Stal Tłoki Gorzyce 1:0
Orlęta Łuków - Radomiak Radom 2:1
MZKS Kozienice - Granat Skarżysko-Kamienna 3:0
Korona Kielce - Łada Biłgoraj 4:3
AZS AWF Biała Podlaska - Bucovia Bukowa 3:0

Kolejka 25 - 25-26 maja


AZS AWF Biała Podlaska - Pogoń Siedlce 1:0
Bucovia Bukowa - Korona Kielce 3:1
Łada Biłgoraj - MZKS Kozienice 1:0
Granat Skarżysko-Kamienna - Orlęta Łuków 3:0
Górnik Łęczna - Hetman Włoszczowa 5:0
Stal Tłoki Gorzyce - Granica Chełm 2:0

Kolejka 26 - 1-2 czerwca


Pogoń Siedlce - Błękitni Kielce 1:1
Granica Chełm - Górnik Łęczna 0:1
Hetman Włoszczowa - Radomiak Radom 2:0
Orlęta Łuków - Łada Biłgoraj 1:1
MZKS Kozienice - Bucovia Bukowa 2:1
Korona Kielce - AZS AWF Biała Podlaska 0:3

Kolejka 27 - 8-9 czerwca


Korona Kielce - Pogoń Siedlce 0:0
AZS AWF Biała Podlaska - MZKS Kozienice 0:3
Bucovia Bukowa - Orlęta Łuków 1:0
Granat Skarżysko-Kamienna - Hetman Włoszczowa 2:0
Radomiak Radom - Granica Chełm 0:1
Stal Tłoki Gorzyce - Błękitni Kielce 2:0

Kolejka 28 - 15-16 czerwca


Pogoń Siedlce - Stal Tłoki Gorzyce 1:0
Błękitni Kielce - Górnik Łęczna 0:0
Granica Chełm - Granat Skarżysko-Kamienna 2:0
Hetman Włoszczowa - Łada Biłgoraj 4:0
Orlęta Łuków - AZS AWF Biała Podlaska 3:2
MZKS Kozienice - Korona Kielce 1:0
Pogoń Siedlce - Górnik Łęczna 3:1

Kolejka 29 - 22-23 czerwca


MZKS Kozienice - Pogoń Siedlce 1:1
Korona Kielce - Orlęta Łuków 1:1
Bucovia Bukowa - Hetman Włoszczowa 0:2
Łada Biłgoraj - Granica Chełm 0:0
Radomiak Radom - Błękitni Kielce 2:0
Górnik Łęczna - Stal Tłoki Gorzyce 3:0

Kolejka 30 - 29-30 czerwca


Stal Tłoki Gorzyce - Radomiak Radom 3:0 (wo)
Błękitni Kielce - Granat Skarżysko-Kamienna 3:2
Granica Chełm - Bucovia Bukowa 1:1
Hetman Włoszczowa - AZS AWF Biała Podlaska 0:0
Orlęta Łuków - MZKS Kozienice 0:3
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj