Polecamy
NetPartners

WakeShok

NetPartners

Łada Biłgoraj >> Wyniki >> IV liga >> sezon 2018/2019

Wyniki >> IV liga >> sezon 2018/2019

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Lewart Lubartów 1-1 Kłos Chełm 15 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 0-0 Victoria Żmudź 15 sierpnia, 17:30
Włodawianka Włodawa 0-4 Orlęta Łuków 15 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 5-0 MKS Ryki 15 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Powiślak Końskowola 15 sierpnia, 14:00
Lublinianka Lublin 5-0 Polesie Kock 15 sierpnia, 14:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 15 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 18-19 sierpnia

Kłos Chełm 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 26 września 16:30
Huczwa Tyszowce 1-2 Górnik II Łęczna 18 sierpnia, 15:00
Polesie Kock 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 sierpnia, 14:00
Powiślak Końskowola 3-3 Lublinianka Lublin 19 sierpnia, 16:00
MKS Ryki 1-1 Kryształ Werbkowice 19 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 1-4 Hetman Zamość 19 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 0-1 Włodawianka Włodawa
Lewart Lubartów 2-0 Start Krasnystaw 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Start Krasnystaw 2-1 Kłos Chełm 26 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-1 Lewart Lubartów 26 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 6-1 Victoria Żmudź 25 sierpnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Orlęta Łuków 26 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 2-0 MKS Ryki 25 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Powiślak Końskowola 26 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 2-3 Górnik II Łęczna 25 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-3 Huczwa Tyszowce 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Kłos Chełm 3-2 Huczwa Tyszowce 29 sierpnia, 17:00
Polesie Kock 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 29 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 2-1 Górnik II Łęczna 29 sierpnia, 17:00
MKS Ryki 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 2-3 Lublinianka Lublin 29 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 1-1 Kryształ Werbkowice 29 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 0-1 Hetman Zamość 29 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 2-2 Włodawianka Włodawa 29 sierpnia, 17:30

Kolejka 5 - 1-2 września

Włodawianka Włodawa 2-1 Kłos Chełm 2 września, 17:00
Hetman Zamość 3-0 Start Krasnystaw 2 września, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Lewart Lubartów 2 września, 14:00
Lublinianka Lublin 1-0 Victoria Żmudź 1 września, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Łuków 2 września, 17:00
Górnik II Łęczna 5-2 MKS Ryki 2 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Powiślak Końskowola 2 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Polesie Kock 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 8-9 września

Kłos Chełm 1-1 Polesie Kock 9 września, 17:00
Powiślak Końskowola 4-0 Huczwa Tyszowce 9 września, 16:00
MKS Ryki 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 8 września, 16:00
Orlęta Łuków 1-2 Górnik II Łęczna 9 września, 16:00
Victoria Żmudź 5-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 września, 15:00
Lewart Lubartów 1-2 Lublinianka Lublin 9 września, 13:00
Start Krasnystaw 0-2 Kryształ Werbkowice 8 września, 11:00
Włodawianka Włodawa 0-3 Hetman Zamość 9 września, 16:30

Kolejka 7 - 15-16 września

Hetman Zamość 6-0 Kłos Chełm 15 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Włodawianka Włodawa 16 września, 16:00
Lublinianka Lublin 2-0 Start Krasnystaw 15 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Lewart Lubartów 16 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Victoria Żmudź 16 września, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Orlęta Łuków 16 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-0 MKS Ryki 16 września, 13:00
Polesie Kock 0-5 Powiślak Końskowola 16 września, 16:00

Kolejka 8 - 22-23 września

Kłos Chełm 1-0 Powiślak Końskowola 22 września, 16:00
MKS Ryki 1-1 Polesie Kock 22 września, 16:00
Orlęta Łuków 2-0 Huczwa Tyszowce 23 września, 16:00
Victoria Żmudź 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 22 września, 14:00
Lewart Lubartów 6-0 Górnik II Łęczna 22 września, 15:00
Start Krasnystaw 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 września, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-1 Lublinianka Lublin 23 września, 16:00
Hetman Zamość 4-1 Kryształ Werbkowice 23 września, 15:00

Kolejka 9 - 29-30 września

Kryształ Werbkowice 4-3 Kłos Chełm 30 września, 16:00
Lublinianka Lublin 2-1 Hetman Zamość 29 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Włodawianka Włodawa 30 września, 15:00
Górnik II Łęczna 0-0 Start Krasnystaw 29 września, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-4 Lewart Lubartów 30 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 1-2 Victoria Żmudź 30 września, 13:00
Polesie Kock 3-1 Orlęta Łuków 30 września, 16:00
Powiślak Końskowola 2-0 MKS Ryki 30 września, 16:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Kłos Chełm 6-1 MKS Ryki 6 października, 15:00
Orlęta Łuków 0-0 Powiślak Końskowola 7 października, 15:00
Victoria Żmudź 2-0 Polesie Kock 6 października, 13:00
Lewart Lubartów 7-0 Huczwa Tyszowce 7 października, 14:00
Start Krasnystaw 0-3 Łada 1945 Biłgoraj 7 października, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-9 Górnik II Łęczna 7 października, 14:00
Hetman Zamość 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Lublinianka Lublin 7 października, 15:00

Kolejka 11 - 13-14 października

Lublinianka Lublin 1-1 Kłos Chełm 13 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Kryształ Werbkowice 14 października, 15:00
Hetman Zamość 4-1 Górnik II Łęczna 13 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Włodawianka Włodawa 14 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Start Krasnystaw 14 października, 14:00
Polesie Kock 0-4 Lewart Lubartów 14 października, 15:00
Powiślak Końskowola 3-1 Victoria Żmudź 14 października, 15:00
MKS Ryki 2-3 Orlęta Łuków 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Kłos Chełm 1-3 Orlęta Łuków 20 października, 13:00
Victoria Żmudź 9-1 MKS Ryki 20 października, 13:00
Lewart Lubartów 0-0 Powiślak Końskowola 20 października, 13:00
Start Krasnystaw 1-0 Polesie Kock 21 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Huczwa Tyszowce 21 października, 14:00
Hetman Zamość 4-1 Łada 1945 Biłgoraj 21 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-2 Górnik II Łęczna 20 października, 14:00
Lublinianka Lublin 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 października, 15:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Kłos Chełm 28 października, 14:00
Górnik II Łęczna 0-1 Lublinianka Lublin 28 października, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Kryształ Werbkowice 28 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 1-5 Hetman Zamość 28 października, 14:00
Polesie Kock 2-2 Włodawianka Włodawa 28 października, 14:00
Powiślak Końskowola 3-3 Start Krasnystaw 28 października, 14:30
MKS Ryki 1-1 Lewart Lubartów 27 października, 15:00
Orlęta Łuków 0-2 Victoria Żmudź 28 października, 14:00

Kolejka 14 - 3-4 listopada

Kłos Chełm 3-3 Victoria Żmudź 3 listopada, 14:00
Lewart Lubartów 5-1 Orlęta Łuków 4 listopada, 12:00
Start Krasnystaw 5-0 MKS Ryki 3 listopada, 14:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Powiślak Końskowola 4 listopada, 13:00
Hetman Zamość 3-1 Polesie Kock 3 listopada, 13:00
Kryształ Werbkowice 2-2 Huczwa Tyszowce 4 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 3 listopada, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Górnik II Łęczna 4 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 10-11 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 listopada, 14:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Lublinianka Lublin 11 listopada, 13:00
Polesie Kock 1-2 Kryształ Werbkowice 10 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 1-2 Hetman Zamość 10 listopada, 13:00
MKS Ryki 2-5 Włodawianka Włodawa 10 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 1-0 Start Krasnystaw 10 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 1-2 Lewart Lubartów 10 listopada, 13:00
Kłos Chełm 0-2 Górnik II Łęczna 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 17-18 listopada

Kłos Chełm 0-3 Lewart Lubartów 17 listopada, 12:00
Victoria Żmudź 1-1 Start Krasnystaw 17 listopada, 13:00
Orlęta Łuków - Włodawianka Włodawa 17 marca, 13:00
MKS Ryki 0-5 Hetman Zamość 17 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 4-1 Kryształ Werbkowicea 17 listopada, 13:00
Polesie Kock 1-1 Lublinianka Lublin 17 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 listopada, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Górnik II Łęczna 17 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 marca

Łada 1945 Biłgoraj 0-1 Kłos Chełm 23 marca, 14:00
Górnik II Łęczna 4-2 Huczwa Tyszowce 24 marca, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Polesie Kock 24 marca, 14:00
Lublinianka Lublin 3-2 Powiślak Końskowola 23 marca, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-0 MKS Ryki 23 marca, 14:00
Hetman Zamość 5-1 Orlęta Łuków 23 marca, 13:00
Włodawianka Włodawa 2-0 Victoria Żmudź 23 marca, 14:00
Start Krasnystaw 1-1 Lewart Lubartów 23 marca, 15:00

Kolejka 18 - 30-31 marca

Kłos Chełm 2-0 Start Krasnystaw 30 marca, 15:30
Lewart Lubartów 0-1 Włodawianka Włodawa 31 marca, 14:00
Victoria Żmudź 0-7 Hetman Zamość 30 marca, 16:00
Orlęta Łuków 3-6 Kryształ Werbkowice 31 marca, 14:00
MKS Ryki 0-4 Lublinianka Lublin 31 marca, 15:00
Powiślak Końskowola 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 marca, 16:00
Górnik II Łęczna 1-1 Polesie Kock 30 marca, 11:00
Huczwa Tyszowce 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 31 marca, 14:00

Kolejka 19 - 6-7 kwietnia

Huczwa Tyszowce 0-1 Kłos Chełm 7 kwietnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Polesie Kock 7 kwietnia, 15:00
Górnik II Łęczna 0-2 Powiślak Końskowola 7 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 MKS Ryki 7 kwietnia, 16:00
Lublinianka Lublin 2-0 Orlęta Łuków 6 kwietnia, 15:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Żmudź 7 kwietnia, 15:00
Hetman Zamość 3-1 Lewart Lubartów 6 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Start Krasnystaw 7 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 13-14 kwietnia

Kłos Chełm 2-1 Włodawianka Włodawa 13 kwietnia, 17:00
Start Krasnystaw 0-2 Hetman Zamość 14 kwietnia, 15:00
Lewart Lubartów 3-0 Kryształ Werbkowice 14 kwietnia, 13:00
Victoria Żmudź 1-0 Lublinianka Lublin 13 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 kwietnia, 15:00
MKS Ryki 0-2 Górnik II Łęczna 13 kwietnia, 15600
Powiślak Końskowola 3-3 Łada 1945 Biłgoraj 14 kwietnia, 14:00
Polesie Kock 2-2 Huczwa Tyszowce 14 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 20 kwietnia

Polesie Kock 0-2 Kłos Chełm 20 kwietnia, 12:00
Huczwa Tyszowce 4-6 Powiślak Końskowola 20 kwietnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 MKS Ryki 20 kwietnia, 13:00
Górnik II Łęczna 6-3 Orlęta Łuków 20 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Victoria Żmudź 20 kwietnia, 13:00
Lublinianka Lublin 0-0 Lewart Lubartów 20 kwietnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Start Krasnystaw 20 kwietnia, 13:00
Hetman Zamość 6-0 Włodawianka Włodawa 20 kwietnia, 12:00

Kolejka 22 - 27-28 kwietnia

Kłos Chełm 1-6 Hetman Zamość 28 kwietnia, 12:00
Włodawianka Włodawa 0-4 Kryształ Werbkowice 28 kwietnia, 15:00
Start Krasnystaw 1-2 Lublinianka Lublin 28 kwietnia, 16:00
Lewart Lubartów 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 2-1 Górnik II Łęczna 27 kwietnia, 11:00
Orlęta Łuków 0-5 Łada 1945 Biłgoraj 28 kwietnia, 16:00
MKS Ryki 4-2 Huczwa Tyszowce 27 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola 1-0 Polesie Kock 28 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 1 maja

Powiślak Końskowola 5-2 Kłos Chełm 1 maja, 16:00
Polesie Kock 4-1 MKS Ryki 1 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-0 Orlęta Łuków 1 maja, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Victoria Żmudź 1 maja, 15:00
Górnik II Łęczna 0-3 Lewart Lubartów 1 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-1 Start Krasnystaw 1 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 9-0 Włodawianka Włodawa 1 maja, 11:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Hetman Zamość 1 maja, 16:00

Kolejka 24 - 4-5 maja

Kłos Chełm 2-2 Kryształ Werbkowice 4 maja, 17:00
Hetman Zamość 2-1 Lublinianka Lublin 4 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 maja, 16:00
Start Krasnystaw 0-2 Górnik II Łęczna 5 maja, 16:00
Lewart Lubartów 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 5 maja, 15:00
Victoria Żmudź 1-0 Huczwa Tyszowce 5 maja, 14:00
Orlęta Łuków 0-1 Polesie Kock 5 maja, 17:00
MKS Ryki 1-3 Powiślak Końskowola 4 maja, 16:00

Kolejka 25 - 11-12 maja

MKS Ryki 0-5 Kłos Chełm 11 maja, 16:00
Powiśla Końskowola 2-4 Orlęta Łuków 12 maja, 14:00
Polesie Kock 2-3 Victoria Żmudź 11 maja, 14:00
Huczwa Tyszowce 0-4 Lewart Lubartów 12 maja, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Start Krasnystaw 12 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 2-2 Włodawianka Włodawa 12 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Hetman Zamość 12 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 2-0 Kryształ Werbkowice 11 maja, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 maja

Kłos Chełm 2-0 Lublinianka Lublin 18 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja, 11:00
Górnik II Łęczna 4-3 Hetman Zamość 18 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 19 maja, 16:00
Start Krasnystaw 0-2 Huczwa Tyszowce 19 maja, 17:00
Lewart Lubartów 5-0 Polesie Kock 18 maja, 12:00
Victoria Żmudź 2-1 Powiślak Końskowola 18 maja, 16:00
Orlęta Łuków 3-1 MKS Ryki 19 maja, 17:00

Kolejka 27 - 25-26 maja

Orlęta Łuków 1-1 Kłos Chełm 26 maja, 17:00
MKS Ryki 0-4 Victoria Żmudź 25 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 0-3 Lewart Lubartów 26 maja, 14:00
Polesie Kock 2-0 Start Krasnystaw 25 maja, 17:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Włodawianka Włodawa 25 maja, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Hetman Zamość 25 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 3-0 Kryształ Werbkowice 26 maja, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Lublinianka Lublin 26 maja, 17:00

Kolejka 28 - 1-2 czerwca

Kłos Chełm 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 czerwca, 17:30
Lublinianka Lublin 2-0 Górnik II Łęczna 2 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 5-3 Łada 1945 Biłgoraj 2 czerwca, 17:00
Hetman Zamość 12-0 Huczwa Tyszowce 2 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 2-2 Polesie Kock 2 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 2-1 Powiślak Końskowola 2 czerwca, 16:00
Lewart Lubartów 5-0 MKS Ryki 1 czerwca, 14:00
Victoria Żmudź 2-1 Orlęta Łuków 1 czerwca, 15:00

Kolejka 29 - 8 czerwca

Victoria Żmudź 2-4 Kłos Chełm 8 czerwca, 14:00
Orlęta Łuków 0-5 Lewart Lubartów 8 czerwca, 17:30
MKS Ryki 3-1 Start Krasnystaw 8 czerwca, 17:30
Powiślak Końskowola 7-0 Włodawianka Włodawa 8 czerwca, 15:00
Polesie Kock 1-3 Hetman Zamość 8 czerwca, 17:30
Huczwa Tyszowce 0-3 Kryształ Werbkowice 8 czerwca, 17:30
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Lublinianka Lublin 8 czerwca, 17:30
Górnik II Łęczna 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 15 czerwca

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 15 czerwca, 17:30
Lublinianka Lublin 2-3 Huczwa Tyszowce 15 czerwca, 17:30
Kryształ Werbkowice 3-0 Polesie Kock 15 czerwca, 17:30
Hetman Zamość 4-1 Powiślak Końskowola 15 czerwca, 15:00
Włodawianka Włodawa 5-2 MKS Ryki 15 czerwca, 17:30
Start Krasnystaw 1-4 Orlęta Łuków 15 czerwca, 17:30
Lewart Lubartów 2-0 Victoria Żmudź 15 czerwca, 17:30
Górnik II Łęczna 0-4 Kłos Chełm 15 czerwca, 17:30

Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj