Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj >> Wyniki >> IV liga >> sezon 2016/2017

Wyniki >> IV liga >> sezon 2016/2017

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Chełmianka Chełm 2-1 Polesie Kock 6 sierpnia, 15:00
Victoria Żmudź 0-2 Hetman Zamość 6 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 2-2 Górnik II Łęczna 7 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Kłos Chełm 7 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 6-1 Kryształ Werbkowice 6 sierpnia, 15:00
Powiślak Końskowola 2-2 Lublinianka Lublin 7 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Lewart Lubartów 7 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 5-1 LKS Milanów 7 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Lutnia Piszczac 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 10 sierpnia

Polesie Kock 3-3 Lutnia Piszczac 10 sierpnia, 17:00
LKS Milanów 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 2-0 Włodawianka Włodawa 10 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 1-1 POM Iskra Piotrowice 10 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Powiślak Końskowola 10 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 0-2 Stal Kraśnik 10 sierpnia, 17:30
Górnik II Łęczna 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 3-1 Unia Hrubieszów 10 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 2-2 Victoria Żmudź 10 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 13-14 sierpnia

Victoria Żmudź 4-1 Polesie Kock 14 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-3 Chełmianka Chełm 14 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Hetman Zamość 14 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 2-1 Górnik II Łęczna 13 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Kłos Chełm 14 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-0 Kryształ Werbkowice 14 sierpnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 3-0 Lublinianka Lublin 14 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Lewart Lubartów 14 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 2-1 LKS Milanów 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 20-21 sierpnia

Polesie Kock 6-2 LKS Milanów 21 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 1-1 Lutnia Piszczac 21 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 20 sierpnia, 11:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Włodawianka Włodawa 20 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 1-0 POM Iskra Piotrowice 20 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-2 Powiślak Końskowola 20 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 1-1 Stal Kraśnik 20 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 5-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 sierpnia, 15:00
Victoria Żmudź 0-0 Unia Hrubieszów 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 27-28 sierpnia

Polesie Kock 3-1 Unia Hrubieszów 28 sierpnia, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Victoria Żmudź 28 sierpnia, 16:00
Stal Kraśnik 1-2 Chełmianka Chełm 28 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 0-2 Hetman Zamość 28 sierpnia, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-6 Górnik II Łęczna 27 sierpnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Kłos Chełm 28 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Kryształ Werbkowice 28 sierpnia, 17:00
Lutnia Piszczac 0-0 Lublinianka Lublin 27 sierpnia, 17:00
LKS Milanów 1-2 Lewart Lubartów 28 sierpnia, 17:00

Kolejka 6 - 31 sierpnia

Polesie Kock 1-3 Lewart Lubartów 31 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 4-0 LKS Milanów 31 sierpnia, 17:00
Kryształ Werbkowice 6-0 Lutnia Piszczac 31 sierpnia, 17:00
Kłos Chełm 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 31 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Włodawianka Włodawa 31 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 3-0 POM Iskra Piotrowice 31 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 5-1 Powiślak Końskowola 31 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 0-2 Stal Kraśnik 31 sierpnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia, 17:30

Kolejka 7 - 3-4 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Polesie Kock 3 września, 12:00
Stal Kraśnik 1-0 Unia Hrubieszów 3 września, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Victoria Żmudź 4 września, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Chełmianka Chełm 3 września, 13:00
Włodawianka Włodawa 1-5 Hetman Zamość 4 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Górnik II Łęczna 3 września, 16:00
Lutnia Piszczac 1-1 Kłos Chełm 4 września, 17:00
LKS Milanów 1-4 Kryształ Werbkowice 4 września, 16:00
Lewart Lubartów 1-3 Lublinianka Lublin 4 września, 16:00

Kolejka 8 - 10-11 września

Polesie Kock 2-1 Lublinianka Lublin 11 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Lewart Lubartów 10 września, 16:00
Kłos Chełm 1-0 LKS Milanów 11 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Lutnia Piszczac 10 września, 17:00
Hetman Zamość 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 września, 16:30
Chełmianka Chełm 3-1 Włodawianka Włodawa 10 września, 16:00
Victoria Żmudź 2-0 POM Iskra Piotrowice 10 września, 11:00
Unia Hrubieszów 1-2 Powiślak Końskowola 11 września, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Kraśnik 11 września, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 września

Stal Kraśnik 7-2 Polesie Kock 18 września, 16:00
Powiślak Końskowola 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 września, 15:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Unia Hrubieszów 18 września, 15:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Victoria Żmudź 18 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm 18 września, 16:00
Lutnia Piszczac 0-2 Hetman Zamość 17 września, 16:00
LKS Milanów 1-2 Górnik Łęczna 18 września, 16:00
Lewart Lubartów 3-0 Kłos Chełm 17 września, 16:00
Lublinianka Lublin 0-1 Kryształ Werbkowice 17 września, 12:00

Kolejka 10 - 24-25 września

Polesie Kock 0-1 Kryształ Werbkowice 25 września, 15:00
Kłos Chełm 1-3 Lublinianka Lublin 24 września, 15:00
Górnik II Łęczna 1-0 Lewart Lubartów 24 września, 16:00
Hetman Zamość 5-0 LKS Milanów 25 września, 16:00
Chełmianka Chełm 7-1 Lutnia Piszczac 25 września, 15:00
Victoria Żmudź 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 24 września, 16:00
Unia Hrubieszów 0-2 Włodawianka Włodawa 25 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 POM Iskra Piotrowice 25 września, 15:00
Stal Kraśnik 5-2 Powiślak Końskowola 25 września, 16:00

Kolejka 11 - 1-2 października

Powiślak Końskowola 4-0 Polesie Kock 2 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Stal Kraśnik 2 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Unia Hrubieszów 2 października, 15:00
Lutnia Piszczac 1-3 Victoria Żmudź 2 października, 15:00
LKS Milanów 0-8 Chełmianka Chełm 2 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-2 Hetman Zamość 1 października, 15:00
Lublinianka Lublin 0-2 Górnik II Łęczna 1 października, 11:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Kłos Chełm 1 października, 15:00

Kolejka 12 - 8-9 października

Polesie Kock 3-3 Kłos Chełm 9 października, 15:00
Górnik II Łęczna 1-1 Kryształ Werbkowice 8 października, 16:00
Hetman Zamość 3-1 Lublinianka Lublin 8 października, 15:00
Chełmianka Chełm 3-0 Lewart Lubartów 8 października, 15:00
Victoria Żmudź 2-2 LKS Milanów 8 października, 15:00
Unia Hrubieszów 0-1 Lutnia Piszczac 9 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 9 października, 15:00
Stal Kraśnik 3-1 Włodawianka Włodawa 9 października, 15:00
Powiślak Końskowola 2-0 POM Iskra Piotrowice 9 października, 14:00

Kolejka 13 - 15-16 października

POM Iskra Piotrowice 3-4 Polesie Kock 16 października, 14:00
Włodawianka Włodawa 3-2 Powiślak Końskowola 16 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-5 Stal Kraśnik 16 października, 15:00
Lutnia Piszczac 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 października, 15:00
LKS Milanów 0-3 Unia Hrubieszów 16 października, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Victoria Żmudź 16 października, 14:00
Lublinianka Lublin 0-3 Chełmianka Chełm 15 października, 11:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Hetman Zamość 16 października, 14:00
Kłos Chełm 1-2 Górnik II Łęczna 15 października, 14:00

Kolejka 14 - 22-23 października

Polesie Kock 2-3 Górnik II Łeczna 19 listopada, 13:00
Hetman Zamość 5-0 Kłos Chełm 22 października, 14:00
Chełmianka Chełm 3-0 Kryształ Werbkowice 23 października, 14:00
Victoria Żmudź 1-4 Lublinianka Lublin 22 października, 15:00
Unia Hrubieszów 2-1 Lewart Lubartów 23 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 8-1 LKS Milanów 23 października, 15:00
Stal Kraśnik 3-1 Lutnia Piszczac 23 października, 14:00
Powiślak Końskowola 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 23 października, 14:00
POM Iskra Piotrowice 2-1 Włodawianka Włodawa 23 października, 14:00

Kolejka 15 - 29-30 października

Włodawianka Włodawa 3-2 Polesie Kock 30 października, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 POM Iskra Piotrowice 30 października, 14:00
Lutnia Piszczac 0-0 Powiślak Końskowola 30 października, 14:00
LKS Milanów 0-3 Stal Kraśnik 30 października, 14:00
Lewart Lubartów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 października, 13:00
Lublinianka Lublin 1-2 Unia Hrubieszów 29 października, 12:00
Kryształ Werbkowice 2-1 Victoria Żmudź 30 października, 13:00
Kłos Chełm 0-2 Chełmianka Chełm 30 października, 13:00
Górnik II Łęczna 0-1 Hetman Zamość 29 października, 19:00

Kolejka 16 - 5-6 listopada

Polesie Kock 0-5 Hetman Zamość 6 listopada, 14:00
Chełmianka Chełm 1-2 Górnik II Łęczna 6 listopada, 13:00
Victoria Żmudź 2-2 Kłos Chełm 6 listopada, 13:00
Unia Hrubieszów 0-1 Kryształ Werbkowice 6 listopada, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Lublinianka Lublin 6 listopada, 11:30
Stal Kraśnik 3-4 Lewart Lubartów 6 listopada, 13:00
Powiślak Końskowola 4-4 LKS Milanów 6 listopada, 13:00
POM Iskra Piotrowice 3-0 Lutnia Piszczac 6 listopada, 13:00
Włodawianka Włodawa 5-1 Łada 1945 Biłgoraj 6 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 12-13 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Polesie Kock 13 listopada, 13:00
Lutnia Piszczac 0-2 Włodawianka Włodawa 12 listopada, 13:00
LKS Milanów 2-3 POM Iskra Piotrowice 12 listopada, 12:00
Lewart Lubartów 1-0 Powiślak Końskowola 12 listopada, 12:00
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Kraśnik 12 listopada, 11:00
Kryształ Werbkowice 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 listopada, 13:00
Kłos Chełm 2-0 Unia Hrubieszów 12 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 7-0 Victoria Żmudź 12 listopada, 13:00
Hetman Zamość 0-4 Chełmianka Chełm 13 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 11-12 marca

Polesie Kock 1-3 Chełmianka Chełm 12 kwietnia, 17:00
Hetman Zamość 2-1 Victoria Żmudź 11 marca, 13:00
Górnik II Łęczna 2-0 Unia Hrubieszów 11 marca, 13:00
Kłos Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 marca, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-0 Stal Kraśnik 12 marca, 13:00
Lublinianka Lublin 1-2 Powiślak Końskowola 11 marca, 14:00
Lewart Lubartów 3-0 POM Iskra Piotrowice 12 marca, 13:00
LKS Milanów 1-6 Włodawianka Włodawa 11 marca, 14:00
Lutnia Piszczac 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 12 marca, 13:00

Kolejka 19 - 18-19 marca

Lutnia Piszczac 0-2 Polesie Kock 19 marca, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 LKS Milanów 19 marca, 14:00
Włodawianka Włodawa 4-4 Lewart Lubartów 19 marca, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-2 Lublinianka Lublin 19 marca, 12:00
Powiślak Końskowola 1-0 Kryształ Werbkowice 19 marca, 14:30
Stal Kraśnik 3-2 Kłos Chełm 18 marca, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 19 marca, 12:00
Unia Hrubieszów 0-0 Hetman Zamość 19 marca, 12:00
Victoria Żmudź 0-1 Chełmianka Chełm 19 marca, 14:00

Kolejka 20 - 25-26 marca

Polesie Kock 1-1 Victoria Żmudź 26 marca, 15:00
Chełmianka Chełm 5-0 Unia Hrubieszów 26 marca, 15:00
Hetman Zamość 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 marca, 14:00
Górnik II Łęczna 5-2 Stal Kraśnik 26 marca, 14:00
Kłos Chełm 0-0 Powiślak Końskowola 25 marca, 15:00
Kryształ Werbkowice 2-0 POM Iskra Piotrowice 26 marca, 13:00
Lublinianka Lublin 0-0 Włodawianka Włodawa 25 marca, 14:00
Lewart Lubartów 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 25 marca, 15:00
LKS Milanów 0-2 Lutnia Piszczac 26 marca, 14:00

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

LKS Milanów 0-4 Polesie Kock 1 kwietnia, 15:00
Lutnia Piszczac 0-1 Lewart Lubartów 2 kwietnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Lublinianka Lublin 2 kwietnia, 16:00
Włodawianka Włodawa 2-0 Kryształ Werbkowice 2 kwietnia, 14:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Kłos Chełm 2 kwietnia, 15:00
Powiślak Końskowola 1-2 Górnik II Łęczna 1 kwietnia, 14:00
Stal Kraśnik 2-1 Hetman Zamość 1 kwietnia, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Chełmianka Chełm 1 kwietnia, 15:00
Unia Hrubieszów 3-0 Victoria Żmudź 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Unia Hrubieszów 2-1 Polesie Kock 9 kwietnia, 14:00
Victoria Żmudź 1-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia, 11:00
Chełmianka Chełm 0-0 Stal Kraśnik 8 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość 20- Powiślak Końskowola 8 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 6-1 POM Iskra Piotrowice 8 kwietnia, 11:00
Kłos Chełm 1-0 Włodawianka Włodawa 8 kwietnia, 15:30
Kryształ Werbkowice 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 9 kwietnia, 14:00
Lublinianka Lublin 1-1 Lutnia Piszczac 8 kwietnia, 14:00
Lewart Lubartów 5-0 LKS Milanów 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 23 - 15 kwietnia

Lewart Lubartów 2-2 Polesie Kock 15 kwietnia, 12:00
LKS Milanów 0-7 Lublinianka Lublin 15 kwietnia, 11:00
Lutnia Piszczac 0-2 Kryształ Werbkowice 15 kwietnia, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Kłos Chełm 15 kwietnia, 13:00
Włodawianka Włodawa 1-3 Górnik II Łęczna 15 kwietnia, 13:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Hetman Zamość 15 kwietnia, 11:00
Powiślak Końskowola 0-1 Chełmianka Chełm 15 kwietnia, 14:00
Stal Kraśnik 4-1 Victoria Żmudź 15 kwietnia, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Unia Hrubieszów 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Polesie Kock 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 kwietnia, 17:00
Unia Hrubieszów 0-0 Stal Kraśnik 23 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 2-0 Powiślak Końskowola 23 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm 4-2 POM Iskra Piotrowice 23 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość 5-1 Włodawianka Włodawa 22 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 22 kwietnia, 11:00
Kłos Chełm 1-0 Lutnia Piszczac 22 kwietnia, 15:30
Kryształ Werbkowice 6-0 LKS Milanów 23 kwietnia, 16:00
Lublinianka Lublin 1-1 Lewart Lubartów 22 kwietnia, 14:00

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Lublinianka Lublin 2-2 Polesie Kock 29 kwietnia, 14:00
Lewart Lubartów 1-2 Kryształ Werbkowice 29 kwietnia, 14:00
LKS Milanów 0-8 Kłos Chełm 30 kwietnia, 16:00
Lutnia Piszczac 1-3 Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Hetman Zamość 30 kwietnia, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-5 Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-3 Victoria Żmudź 30 kwietnia, 16:00
Powiślak Końskowola 1-3 Unia Hrubieszów 30 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 26 - 3 maja

Polesie Kock 1-1 Stal Kraśnik 3 maja, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Powiślak Końskowola 3 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 1-2 POM Iskra Piotrowice 3 maja, 16:00
Victoria Żmudź 0-1 Włodawianka Włodawa 3 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 4-1 Łada 1945 Biłgoraj 3 maja, 17:30
Hetman Zamość 4-1 Lutnia Piszczac 3 maja, 17:00
Górnik Łęczna 3-0 LKS Milanów 3 maja, 16:00
Kłos Chełm 1-2 Lewart Lubartów 3 maja, 12:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Lublinianka Lublin 3 maja, 15:30

Kolejka 27 - 6-7 maja

Kryształ Werbkowice 3-0 Polesie Kock 7 maja, 15:00
Lublinianka Lublin 2-2 Kłos Chełm 6 maja, 14:00
Lewart Lubartów 5-3 Górnik II Łęczna 7 maja, 16:00
LKS Milanów 0-10 Hetman Zamość 6 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 0-3 Chełmianka Chełm 7 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-1 Victoria Żmudź 7 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-5 Unia Hrubieszów 7 maja, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja, 16:00
Powiślak Końskowola 1-1 Stal Kraśnik 7 maja, 14:30

Kolejka 28 - 13-14 maja

Polesie Kock 0-1 Powiślak Końskowola 14 maja, 17:00
Stal Kraśnik 7-2 POM Iskra Piotrowice 14 maja, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Włodawianka Włodawa 14 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 13 maja, 17:00
Victoria Żmudź 1-0 Lutnia Piszczac 14 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 6-0 LKS Milanów 14 maja, 16:00
Hetman Zamość 5-3 Lewart Lubartów 13 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 2-0 Lublinianka Lublin 13 maja, 16:00
Kłos Chełm 0-0 Kryształ Werbkowice 13 maja, 17:00

Kolejka 29 - 20-21 maja

Kłos Chełm 3-2 Polesie Kock 20 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-0 Górnik II Łęczna 20 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 0-0 Hetman Zamość 20 maja, 14:00
Lewart Lubartów 0-0 Chełmianka Chełm 20 maja, 17:00
LKS Milanów 0-5 Victoria Żmudź 20 maja, 11:00
Lutnia Piszczac 3-2 Unia Hrubieszów 21 maja, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-0 Stal Kraśnik 21 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 4-2 Powiślak Końskowola 21 maja, 17:00

Kolejka 30 - 27-28 maja

Polesie Kock 2-0 POM Iskra Piotrowice 28 maja, 17:00
Powiślak Końskowola 0-2 Włodawianka Włodawa 28 maja, 16:00
Stal Kraśnik 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 28 maja, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-0 Lutnia Piszczac 28 maja, 16:00
Unia Hrubieszów 6-0 LKS Milanów 28 maja, 17:00
Victoria Żmudź 2-1 Lewart Lubartów 28 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 4-2 Lublinianka Lublin 27 maja, 17:30
Hetman Zamość 5-3 Kryształ Werbkowice 27 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Kłos Chełm 28 maja, 17:00

Kolejka 31 - 31 maja

Górnik II Łęczna 2-2 Polesie Kock 31 maja, 17:30
Kłos Chełm 1-0 Hetman Zamość 31 maja, 17:30
Kryształ Werbkowice 0-2 Chełmianka Chełm 31 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 2-1 Victoria Żmudź 31 maja, 17:30
Lewart Lubartów 5-1 Unia Hrubieszów 31 maja, 17:00
LKS Milanów 0-9 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja, 17:00
Lutnia Piszczac 0-0 Stal Kraśnik 31 maja, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Powiślak Końskowola 7 czerwca, 17:00
Włodawianka Włodawa 0-4 POM Iskra Piotrowice 31 maja, 17:00

Kolejka 32 - 3-4 czerwca

Polesie Kock 3-1 Włodawianka Włodawa 3 czerwca, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 4 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 3-0 Lutnia Piszczac 3 czerwca, 14:30
Stal Kraśnik 14-0 LKS Milanów 4 czerwca, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Lewart Lubartów 3 czerwca, 17:00
Unia Hrubieszów 1-2 Lublinianka Lublin 4 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 2-4 Kryształ Werbkowice 3 czerwca, 11:00
Chełmianka Chełm 6-1 Kłos Chełm 4 czerwca, 15:00
Hetman Zamość 1-1 Górnik II Łęczna 4 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 10 czerwca

Hetman Zamość 1-2 Polesie Kock 10 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 0-5 Chełmianka Chełm 10 czerwca, 17:00
Kłos Chełm 1-2 Victoria Żmudź 10 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Unia Hrubieszów 10 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 4-4 Stal Kraśnik 10 czerwca, 15:00
LKS Milanów 0-3 Powiślak Końskowola 10 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 6-4 POM Iskra Piotrowice 10 czerwca, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Włodawianka Włodawa 10 czerwca, 15:30

Kolejka 34 - 17 czerwca

Polesie Kock 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 17 czerwca, 17:30
Włodawianka Włodawa 3-0 Lutnia Piszczac 15 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 9-0 LKS Milanów 17 czerwca, 17:30
Powiślak Końskowola 1-1 Lewart Lubartów 17 czerwca, 11:00
Stal Kraśnik 1-2 Lublinianka Lublin 17 czerwca, 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Kryształ Werbkowice 17 czerwca, 17:30
Unia Hrubieszów 0-2 Kłos Chełm 15 czerwca, 17:00
(Mecz rozegrano w Rożdżałowie. Unia gospodarzem)
Victoria Żmudź 4-3 Górnik II Łęczna 17 czerwca, 17:30
Chełmianka Chełm 1-2 Hetman Zamość 17 czerwca, 17:30

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj