Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> Klasa Okręgowa >> sezon 2015/2016

Wyniki >> Klasa Okręgowa >> sezon 2015/2016

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Granica Lubycza Królewska 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 16 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 1-2 Korona Łaszczów 9 września 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-2 Omega Stary Zamość 15 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Włókniarz Frampol 16 sierpnia, 15:00
Orkan Bełżec 1-0 Sokół Zwierzyniec 16 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-2 Igros Krasnobród 16 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Olimpia Miączyn 15 sierpnia, 16:00
Grom Różaniec 7-2 Huczwa Tyszowce 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Huczwa Tyszowce 22 sierpnia, 17:00
Olimpia Miączyn 1-4 Grom Różaniec 23 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-1 Victoria Łukowa/Chmielek 23 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 2-5 Pogoń 96 Łaszczówka 22 sierpnia, 16:00
Włókniarz Frampol 4-2 Orkan Bełżec 23 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 22 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 7-1 Ostoja Skierbieszów 22 sierpnia, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-0 Cosmos Józefów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Cosmos Józefów 2-5 Łada 1945 Biłgoraj 26 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-0 Granica Lubycza Królewska 2 września, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Korona Łaszczów 26 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-3 Omega Stary Zamość 26 sierpnia, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 5-0 Włókniarz Frampol 26 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Sokół Zwierzyniec 26 sierpnia, 17:00
Grom Różaniec 0-1 Igros Krasnobród 26 sierpnia, 17:30
Huczwa Tyszowce 3-3 Olimpia Miączyn 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Olimpia Miączyn 30 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 1-1 Huczwa Tyszowce 14 pa¼dziernika, 14:00
Sokół Zwierzyniec 3-2 Grom Różaniec 30 sierpnia, 16:00
Włókniarz Frampol 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 30 sierpnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-2 Pogoń 96 Łaszczówka 29 sierpnia, 11:00
Korona Łaszczów 3-0 Orkan Bełżec 29 sierpnia, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 30 sierpnia, 17:00
Cosmos Józefów 5-2 Ostoja Skierbieszów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Ostoja Skierbieszów 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 5 września, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Cosmos Józefów 5 września, 17:00
Orkan Bełżec 2-1 Granica Lubycza Królewska 6 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-1 Korona Łaszczów 6 września, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-2 Omega Stary Zamość 6 września, 16:00
Grom Różaniec 8-1 Włókniarz Frampol 6 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 3-4 Sokół Zwierzyniec 6 września, 17:00
Olimpia Miączyn 0-0 Igros Krasnobród 5 września, 14:00

Kolejka 6 - 12-13 września

Łada 1945 Biłgoraj 2-7 Igros Krasnobród 13 września, 17:00
Sokół Zwierzyniec 4-1 Olimpia Miączyn 13 września, 16:00
Włókniarz Frampol 2-0 Huczwa Tyszowce 13 września, 15:00
Omega Stary Zamość 1-3 Grom Różaniec 12 września, 16:00
Korona Łaszczów 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 13 września, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 13 września, 16:00
Cosmos Józefów 2-2 Orkan Bełżec 13 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-5 Roztocze Szczebrzeszyn 12 września, 17:00

Kolejka 7 - 19-20 września

Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 19 września, 11:00
Orkan Bełżec 4-2 Ostoja Skierbieszów 20 września, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-4 Cosmos Józefów 20 września, 12:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Granica Lubycza Królewska 19 września, 16:00
Grom Różaniec 0-0 Korona Łaszczów 20 września, 16:00
Huczwa Tyszowce 2-2 Omega Stary Zamość 20 września, 15:00
Olimpia Miączyn 3-0 Włókniarz Frampol 13 marca, 13:00
Igros Krasnobród 0-0 Sokół Zwierzyniec 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 26-27 września

Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Sokół Zwierzyniec 27 września, 16:00
Włókniarz Frampol 0-4 Igros Krasnobród 27 września, 15:00
Omega Stary Zamość 4-0 Olimpia Miączyn 27 września, 16:00
Korona Łaszczów 4-0 Huczwa Tyszowce 27 września, 14:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Grom Różaniec 27 września, 16:00
Cosmos Józefów 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 26 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Pogoń 96 Łaszczówka 27 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Orkan Bełżec 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 października

Orkan Bełżec 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 4 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 3 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Ostoja Skierbieszów 4 października, 15:00
Grom Różaniec 7-1 Cosmos Józefów 4 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 4-2 Granica Lubycza Królewska 4 października, 15:00
Olimpia Miączyn 0-2 Korona Łaszczów 3 października, 11:00
Igros Krasnobród 0-0 Omega Stary Zamość 4 października, 15:30
Sokół Zwierzyniec 5-0 Włókniarz Frampol 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 10-11 października

Łada 1945 Biłgoraj 5-1 Włókniarz Frampol 11 października, 15:00
Omega Stary Zamość 0-1 Sokół Zwierzyniec 10 października, 16:00
Korona Łaszczów 2-0 Igros Krasnobród 11 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 2-1 Olimpia Miączyn 11 października, 15:00
Cosmos Józefów 0-3 Huczwa Tyszowce 10 października, 16:00
Ostoja Skierbieszów 2-9 Grom Różaniec 11 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Victoria Łukowa/Chmielek 10 października, 15:00
Orkan Bełżec 2-4 Pogoń 96 Łaszczówka 11 października, 14:30

Kolejka 11 - 17-18 października

Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 18 października, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Orkan Bełżec 21 października, 15:00
Grom Różaniec 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 18 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 5-1 Ostoja Skierbieszów 18 października, 14:00
Olimpia Miączyn 3-1 Cosmos Józefów 18 października, 15:00
Igros Krasnobród 3-0 Granica Lubycza Królewska 17 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Korona Łaszczów 18 października, 15:00
Włókniarz Frampol 2-3 Omega Stary Zamość 18 października, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 października

Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Omega Stary Zamość 25 października, 14:00
Korona Łaszczów 2-1 Włókniarz Frampol 25 października, 14:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Sokół Zwierzyniec 24 października, 14:00
Cosmos Józefów 0-4 Igros Krasnobród 25 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 2-2 Olimpia Miączyn 25 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Huczwa Tyszowce 24 października, 14:00
Orkan Bełżec 0-4 Grom Różaniec 25 października, 13:30
Pogoń 96 Łaszczówka 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 25 października, 14:00

Kolejka 13 - 31 października

Victoria Łukowa/Chmielek 1-4 Łada 1945 Biłgoraj 31 października, 12:00
Grom Różaniec 4-2 Pogoń 96 Łaszczówka 31 października, 14:00
Huczwa Tyszowce 2-1 Orkan Bełżec 31 października, 12:00
Olimpia Miączyn 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 31 października, 11:00
Igros Krasnobród 1-0 Ostoja Skierbieszów 31 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Cosmos Józefów 31 października, 14:00
Włókniarz Frampol 1-0 Granica Lubycza Królewska 31 października, 14:00
Omega Stary Zamość 2-0 Korona Łaszczów 31 października, 11:30

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Korona Łaszczów 8 listopada, 13:00
Granica Lubycza Królewska 0-3 Omega Stary Zamość 7 listopada, 13:00
Cosmos Józefów 5-3 Włókniarz Frampol 8 listopada, 14:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Sokół Zwierzyniec 8 listopada, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Igros Krasnobród 7 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 1-2 Olimpia Miączyn 8 listopada, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-3 Huczwa Tyszowce 8 listopada, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Grom Różaniec 8 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11 listopada

Grom Różaniec 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 11 listopada, 13:00
Huczwa Tyszowce 0-2 Victoria Łukowa/Chmielek 11 listopada, 13:00
Olimpia Miączyn 4-1 Pogoń 96 Łaszczówka 11 listopada, 11:00
Igros Krasnobród 3-0 Orkan Bełżec 11 listopada, 13:00
Sokół Zwierzyniec 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 11 listopada, 14:00
Włókniarz Frampol 1-0 Ostoja Skierbieszów 11 listopada, 14:00
Omega Stary Zamość 5-0 Cosmos Józefów 11 listopada, 11:00
Korona Łaszczów 4-0 Granica Lubycza Królewska 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Granica Lubycza Królewska 20 marca, 12:00
Korona Łaszczów 2-5 Cosmos Józefów 19 marca, 15:00
Omega Stary Zamość 1-0 Ostoja Skierbieszów 20 marca, 13:00
Włókniarz Frampol 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 20 marca, 15:00
Sokół Zwierzyniec 2-1 Orkan Bełżec 20 marca, 14:00
Igros Krasnobród 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 20 marca, 15:00
Olimpia Miączyn 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek 20 marca, 14:00
Huczwa Tyszowce 3-1 Grom Różaniec 20 marca, 14:00

Kolejka 17 - 24-26 marca

Huczwa Tyszowce 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 26 marca, 14:00
Grom Różaniec 5-0 Olimpia Miączyn 26 marca, 12:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Igros Krasnobród 26 marca, 13:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-2 Sokół Zwierzyniec 24 marca, 15:00
Orkan Bełżec 1-2 Włókniarz Frampol 26 marca, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Omega Stary Zamość 26 marca, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Korona Łaszczów 24 marca, 15:00
Cosmos Józefów 5-3 Granica Lubycza Królewska 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 1-0 Cosmos Józefów 3 kwietnia, 14:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Ostoja Skierbieszów 3 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 3 kwietnia, 14:00
Omega Stary Zamość 4-0 Orkan Bełżec 2 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 3 kwietnia, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 3 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Grom Różaniec 3 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 1-4 Huczwa Tyszowce 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Olimpia Miączyn 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 9 kwietnia, 11:00
Huczwa Tyszowce 3-3 Igros Krasnobród 9 kwietnia, 15:00
Grom Różaniec 2-0 Sokół Zwierzyniec 10 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 6-2 Włókniarz Frampol 10 kwietnia, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 2-2 Omega Stary Zamość 10 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 1-1 Korona Łaszczów 10 kwietnia, 15:30
Roztocze Szczebrzeszyn 4-2 Granica Lubycza Królewska 9 kwietnia, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-4 Cosmos Józefów 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 7-0 Ostoja Skierbieszów 16 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 17 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Orkan Bełżec 17 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 17 kwietnia, 14:00
Omega Stary Zamość 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 16 kwietnia, 16:00
Włókniarz Frampol 2-2 Grom Różaniec 17 kwietnia, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-3 Huczwa Tyszowce 17 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 0-1 Olimpia Miączyn 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Igros Krasnobród 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 24 kwietnia, 16:00
Olimpia Miączyn 2-0 Sokół Zwierzyniec 24 kwietnia, 13:00
Huczwa Tyszowce 3-2 Włókniarz Frampol 24 kwietnia, 16:00
Grom Różaniec 2-1 Omega Stary Zamość 24 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-4 Korona Łaszczów 23 kwietnia, 16:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-0 Granica Lubycza Królewska 24 kwietnia, 13:00
Orkan Bełżec 3-4 Cosmos Józefów 24 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Ostoja Skierbieszów 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia / 1 maja

Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 1 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 Orkan Bełżec 30 kwietnia, 14:00
Cosmos Józefów 3-2 Pogoń 96 Łaszczówka 1 maja, 15:00
Granica Lubycza Królewska 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 30 kwietnia, 16:00
Korona Łaszczów 1-2 Grom Różaniec 30 kwietnia, 17:00
Omega Stary Zamość 0-0 Huczwa Tyszowce 29 kwietnia, 18:00
Włókniarz Frampol 2-2 Olimpia Miączyn 30 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 0-0 Igros Krasnobród 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Sokół Zwierzyniec 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 8 maja, 16:00
Igros Krasnobród 2-1 Włókniarz Frampol 8 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 0-4 Omega Stary Zamość 8 maja, 13:00
Huczwa Tyszowce 2-4 Korona Łaszczów 8 maja, 12:00
Grom Różaniec 5-0 Granica Lubycza Królewska 7 maja, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-3 Cosmos Józefów 8 maja, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 3-1 Ostoja Skierbieszów 8 maja, 13:00
Orkan Bełżec 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 8 maja, 17:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Łada 1945 Biłgoraj 6-0 Orkan Bełżec 14 maja, 11:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Pogoń 96 Łaszczówka 14 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-6 Victoria Łukowa/Chmielek 14 maja, 16:00
Cosmos Józefów 2-0 Grom Różaniec 15 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-4 Huczwa Tyszowce 14 maja, 16:00
Korona Łaszczów 4-2 Olimpia Miączyn 15 maja, 14:00
Omega Stary Zamość 1-2 Igros Krasnobród 14 maja, 11:00
Włókniarz Frampol 0-2 Sokół Zwierzyniec 14 maja, 17:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Włókniarz Frampol 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 22 maja, 15:00
Sokół Zwierzyniec 1-1 Omega Stary Zamość 22 maja, 17:00
Igros Krasnobród 2-3 Korona Łaszczów 21 maja, 16:00
Olimpia Miączyn 2-1 Granica Lubycza Królewska 21 maja, 11:00
Huczwa Tyszowce 3-4 Cosmos Józefów 22 maja, 16:00
Grom Różaniec 3-2 Ostoja Skierbieszów 21 maja, 11:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 22 maja, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 1-0 Orkan Bełżec 22 maja, 15:00

Kolejka 26 - 28-29 maja

Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Pogoń 96 Łaszczówka 29 maja, 17:00
Orkan Bełżec 0-3 Victoria Łukowa/Chmielek 28 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 8-0 Grom Różaniec 29 maja, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-3 Huczwa Tyszowce 29 maja, 17:00
Cosmos Józefów 1-4 Olimpia Miączyn 28 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-5 Igros Krasnobród 29 maja, 17:00
Korona Łaszczów 5-1 Sokół Zwierzyniec 29 maja, 14:00
Omega Stary Zamość 6-1 Włókniarz Frampol 28 maja, 17:00

Kolejka 27 - 4-5 czerwca

Omega Stary Zamość 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 4 czerwca, 11:00
Włókniarz Frampol 1-4 Korona Łaszczów 5 czerwca, 15:00
Sokół Zwierzyniec 3-0 Granica Lubycza Królewska 5 czerwca, 16:00
Igros Krasnobród 2-5 Cosmos Józefów 5 czerwca, 16:00
Olimpia Miączyn 3-0 (wo) Ostoja Skierbieszów 5 czerwca, 13:00
na boisku 1-1
Huczwa Tyszowce 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 5 czerwca, 16:00
Grom Różaniec 3-0 Orkan Bełżec 5 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 0-1 Pogoń 96 Łaszczówka 5 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 11-12 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Victoria Łukowa/Chmielek 11 czerwca, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-2 Grom Różaniec 12 czerwca, 13:00
Orkan Bełżec 1-5 Huczwa Tyszowce 12 czerwca, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-1 Olimpia Miączyn 11 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-4 Igros Krasnobród 11 czerwca, 16:00
Cosmos Józefów 4-2 Sokół Zwierzyniec 11 czerwca, 16:00
Granica Lubycza Królewska 4-1 Włókniarz Frampol 12 czerwca, 14:00
Korona Łaszczów 1-2 Omega Stary Zamość 12 czerwca, 12:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Korona Łaszczów 2-3 Łada 1945 Biłgoraj 18 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 2-1 Granica Lubycza Królewska 18 czerwca, 16:00
Włókniarz Frampol 0-3 (wo) Cosmos Józefów 18 czerwca, 17:00
gospodarze zrezygnowali z gry
Sokół Zwierzyniec 2-1 Ostoja Skierbieszów 18 czerwca, 14:00
Igros Krasnobród 0-3 Roztocze Szczebrzeszyn 18 czerwca, 17:00
Olimpia Miączyn 2-1 Orkan Bełżec 18 czerwca, 17:00
Huczwa Tyszowce 4-0 Pogoń 96 Łaszczówka 18 czerwca, 17:00
Grom Różaniec 7-1 Victoria Łukowa/Chmielek 18 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 26 czerwca

Łada 1945 Biłgoraj 5-3 Grom Różaniec 26 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-3 Huczwa Tyszowce 26 czerwca, 17:00
Pogoń 96 Łaszczówka 4-1 Olimpia Miączyn 26 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 4-1 Igros Krasnobród 26 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Sokół Zwierzyniec 24 czerwca, 18:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Włókniarz Frampol 26 czerwca, 17:00
Cosmos Józefów 3-2 Omega Stary Zamość 24 czerwca, 18:30
Granica Lubycza Królewska 0-3 Korona Łaszczów 26 czerwca, 17:00


Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj