Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> IV liga >> sezon 2013/2014

Wyniki >> IV liga >> sezon 2013/2014

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia

Orlęta Łuków 5-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 sierpnia, 17:00
Stal Poniatowa 2-5 Opolanin Opole Lubelskie 11 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 4-1 Górnik II Łęczna 10 sierpnia, 13:00
Lutnia Piszczac 3-0 Orion Niedrzwica Duża 11 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-6 Powiślak Końskowola 11 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 2-0 Unia Krzywda 11 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 sierpnia, 17:00
Ruch Ryki 0-3 Lewart Lubartów 11 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Lewart Lubartów 15 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-3 Ruch Ryki 15 sierpnia, 17:00
Unia Krzywda 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 3-1 Victoria Żmudź 15 sierpnia, 17:30
Orion Niedrzwica Duża 2-0 Janowianka Janów Lubelski 15 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 1-0 Lutnia Piszczac 15 sierpnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-2 Hetman Żółkiewka 15 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 8-1 Stal Poniatowa 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18 sierpnia

Stal Poniatowa 0-12 Sparta Rejowiec Fabryczny 18 sierpnia, 17:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Orlęta Łuków 18 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 18 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 18 sierpnia, 17:00
Victoria Żmudź 4-0 Orion Niedrzwica Duża 18 sierpnia, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Powiślak Końskowola 18 sierpnia, 17:00
Ruch Ryki 2-2 Unia Krzywda 18 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 18 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 24 sierpnia, 17:00
Unia Krzywda 0-5 Lewart Lubartów 25 sierpnia, 17:00
Powiślak Końskowola 1-2 Ruch Ryki 24 sierpnia, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 25 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 8-2 Victoria Żmudź 25 sierpnia, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Janowianka Janów Lubelski 25 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 4-0 Lutnia Piszczac 25 sierpnia, 17:00
Stal Poniatowa 0-5 Hetman Żółkiewka 25 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 31 sierpnia/1 września

Hetman Żółkiewka 6-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 31 sierpnia, 16:00
Lutnia Piszczac 3-0 (wo) Stal Poniatowa 1 września 17:00
na boisku 2-2; goście po 45 minutach zrezygnowali z gry
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Orlęta Łuków 1 września 17:00
Victoria Żmudź 4-1 Opolanin Opole Lubelskie 1 września 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Górnik II Łęczna 31 sierpnia, 17:00
Ruch Ryki 2-0 Orion Niedrzwica Duża 1 września 16:00
Lewart Lubartów 0-0 Powiślak Końskowola 1 września 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Unia Krzywda 31 sierpnia, 11:00

Kolejka 6 - 7-8 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Unia Krzywda 7 września 16:00
Powiślak Końskowola 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 7 września 16:00
Orion Niedrzwica Duża 1-0 Lewart Lubartów 7 września 16:00
Górnik II Łęczna 5-2 Ruch Ryki 8 września 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 8 września 16:00
Orlęta Łuków 1-3 Victoria Żmudź 8 września 17:00
Stal Poniatowa 0-4 Janowianka Janów Lubelski 8 września 16:00
Hetman Żółkiewka 3-1 Lutnia Piszczac 25 września 16:00

Kolejka 7 - 14-15 września

Lutnia Piszczac 4-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 września 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Hetman Żółkiewka 15 września 16:00
Victoria Żmudź 5-0 Stal Poniatowa 15 września 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Orlęta Łuków 14 września 17:00
Ruch Ryki 1-3 Opolanin Opole Lubelskie 15 września 17:00
Lewart Lubartów 0-1 Górnik II Łęczna 15 września 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Orion Niedrzwica Duża 14 września 16:00
Unia Krzywda 0-4 Powiślak Końskowola 15 września 16:00

Kolejka 8 - 21-22 września

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-3 Powiślak Końskowola 21 września 16:00
Orion Niedrzwica Duża 4-0 Unia Krzywda 22 września 16:00
Górnik II Łęczna 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 21 września 16:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-0 Lewart Lubartów 22 września 16:00
Orlęta Łuków 1-2 Ruch Ryki 21 września 16:00
Stal Poniatowa 0-7 Łada 1945 Biłgoraj 22 września 15:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Victoria Żmudź 22 września 16:00
Lutnia Piszczac 1-4 Janowianka Janów Lubelski 22 września 15:00

Kolejka 9 - 28-29 września

Janowianka Janów Lubelski 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 29 września 15:00
Victoria Żmudź 7-1 Lutnia Piszczac 29 września 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Hetman Żółkiewka 29 września 16:00
Ruch Ryki 4-2 Stal Poniatowa 29 września 16:00
Lewart Lubartów 1-0 Orlęta Łuków 30 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-6 Opolanin Opole Lubelskie 28 września 16:00
Unia Krzywda 1-2 Górnik II Łęczna 28 września 16:00
Powiślak Końskowola 1-0 Orion Niedrzwica Duża 28 września 16:00

Kolejka 10 - 5-6 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 4-1 Orion Niedrzwica Duża 5 października, 15:00
Górnik II Łęczna 2-1 Powiślak Końskowola 6 października, 15:00
w Końskowoli / Górnik II gospodarzem.
Opolanin Opole Lubelskie 3-2 Unia Krzywda 5 października, 15:00
Orlęta Łuków 6-0 Roztocze Szczebrzeszyn 6 października, 16:00
Stal Poniatowa 0-5 Lewart Lubartów 6 października, 15:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Ruch Ryki 6 października, 15:00
Lutnia Piszczac 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 6 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 4-0 Victoria Żmudź 6 października, 15:00

Kolejka 11 - 12-13 października

Victoria Żmudź 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Janowianka Janów Lubelski 13 października, 15:00
Ruch Ryki 5-2 Lutnia Piszczac 13 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-0 Hetman Żółkiewka 13 października, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 6-0 Stal Poniatowa 12 października, 15:00
Unia Krzywda 0-5 Orlęta Łuków 13 października, 15:00
Powiślak Końskowola 4-0 Opolanin Opole Lubelskie 13 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 5-1 Górnik II Łęczna 13 października, 15:00

Kolejka 12 - 19-20 października

Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Górnik II Łęczna 19 października, 11:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Orion Niedrzwica Duża 20 października, 14:00
Orlęta Łuków 3-1 Powiślak Końskowola 20 października, 15:00
Stal Poniatowa 3-0 Unia Krzywda 20 października, 14:00
Hetman Żółkiewka 3-0 (wo) Roztocze Szczebrzeszyn 20 października, 15:00
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Lutnia Piszczac 0-2 Lewart Lubartów 20 października, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Ruch Ryki 20 października, 15:00
Victoria Żmudź 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 20 października, 14:00

Kolejka 13 - 26-27 października

Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 października, 14:00
Ruch Ryki 7-0 Victoria Żmudź 27 października, 14:00
Lewart Lubartów 2-1 Janowianka Janów Lubelski 27 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 (wo) Lutnia Piszczac 26 października, 15:00
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Unia Krzywda 3-4 Hetman Żółkiewka 27 października, 14:00
Powiślak Końskowola 1-0 Stal Poniatowa 27 października, 14:00
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Orlęta Łuków 27 października, 14:00
Górnik II Łęczna 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 27 października, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 listopada

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-1 Opolanin Opole Lubelskie 2 listopada, 14:00
Orlęta Łuków 0-2 Górnik II Łęczna 3 listopada, 14:00
Stal Poniatowa 2-2 Orion Niedrzwica Duża 3 listopada, 13:00
Hetman Żółkiewka 2-1 Powiślak Końskowola 3 listopada, 14:00
Lutnia Piszczac 1-3 Unia Krzywda 3 listopada, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 (wo) Roztocze Szczebrzeszyn 3 listopada, 13:00
na boisku 0-1; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Victoria Żmudź 0-3 (wo) Lewart Lubartów 3 listopada, 13:00
na boisku 1-2; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Ruch Ryki 3 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 9-10 listopada

Ruch Ryki 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 9 listopada, 11:00
Lewart Lubartów 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Victoria Żmudź 9 listopada, 13:00
Unia Krzywda 1-1 Janowianka Janów Lubelski 10 listopada, 13:30
Powiślak Końskowola 4-0 Lutnia Piszczac 9 listopada, 13:00
Orion Niedrzwica Duża 0-6 Hetman Żółkiewka 9 listopada, 12:00
Górnik II Łęczna 0-3 (wo) Stal Poniatowa 8 listopada, 18:00
na boisku 3-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Opolanin Opole Lubelskie 0-0 Orlęta Łuków 10 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 29-30 marca

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Orlęta Łuków 29 marca, 15:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Stal Poniatowa 30 marca, 15:00
Górnik II Łęczna 3-0 Hetman Żółkiewka 30 marca, 15:00
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Lutnia Piszczac 30 marca, 15:00
Powiślak Końskowola 1-0 Janowianka Janów Lubelski 30 marca, 14:00
Unia Krzywda 0-4 Victoria Żmudź 30 marca, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 29 marca, 16:00
Lewart Lubartów 6-2 Ruch Ryki 30 marca, 16:00

Kolejka 17 - 5-6 kwietnia

Lewart Lubartów 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 kwietnia, 12:00
Ruch Ryki 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 6 kwietnia, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Unia Krzywda 6 kwietnia, 15:00
Victoria Żmudź 0-1 Powiślak Końskowola 6 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-5 Orion Niedrzwica Duża 6 kwietnia, 15:00
Lutnia Piszczac 0-6 Górnik II Łęczna 6 kwietnia, 16:00
Hetman Żółkiewka 3-0 Opolanin Opole Lubelskie 6 kwietnia, 15:00
Stal Poniatowa 0-2 Orlęta Łuków 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 12-13 kwietnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 4-0 Stal Poniatowa 12 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 0-2 Hetman Żółkiewka 13 kwietnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 5-3 Lutnia Piszczac 13 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-0 Janowianka Janów Lubelski 13 kwietnia, 15:00
w Janowie Lubelskim / Górnik II gospodarzem.
Orion Niedrzwica Duża 1-3 Victoria Żmudź 13 kwietnia, 16:00
Powiślak Końskowola 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 13 kwietnia, 15:00
Unia Krzywda 2-5 Ruch Ryki 13 kwietnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-3 Lewart Lubartów 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 19-20 kwietnia

Roztocze Szczebrzeszyn 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 kwietnia, 14:00
Lewart Lubartów 1-1 Unia Krzywda 19 kwietnia, 11:00
Ruch Ryki 1-1 Powiślak Końskowola 19 kwietnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Orion Niedrzwica Duża 19 kwietnia, 14:00
Victoria Żmudź 0-2 Górnik II Łęczna 19 kwietnia, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 19 kwietnia, 13:00
Lutnia Piszczac 0-2 Orlęta Łuków 19 kwietnia, 12:00
Hetman Żółkiewka 1-1 Stal Poniatowa 19 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 26-27 kwietnia

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Hetman Żółkiewka 26 kwietnia, 17:00
Stal Poniatowa 3-1 Lutnia Piszczac 27 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 2-3 Janowianka Janów Lubelski 27 kwietnia, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 0-1 Victoria Żmudź 27 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 0-3 (wo) Łada 1945 Biłgoraj 26 kwietnia, 15:00
na boisku 1-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Orion Niedrzwica Duża 3-0 Ruch Ryki 27 kwietnia, 17:00
Powiślak Końskowola 2-1 Lewart Lubartów 26 kwietnia, 16:00
Unia Krzywda 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 1 maja

Unia Krzywda 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Powiślak Końskowola 1 maja, 17:00
Lewart Lubartów 1-0 Orion Niedrzwica Duża 1 maja, 12:00
Ruch Ryki 2-1 Górnik II Łęczna 1 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Opolanin Opole Lubelskie 1 maja, 16:00
Victoria Żmudź 3-1 Orlęta Łuków 1 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Stal Poniatowa 1 maja, 16:00
Lutnia Piszczac 0-3 Hetman Żółkiewka 1 maja, 16:00

Kolejka 22 - 3-4 maja

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Lutnia Piszczac 4 maja, 17:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Janowianka Janów Lubelski 4 maja, 16:00
Stal Poniatowa 2-1 Victoria Żmudź 4 maja, 17:00
Orlęta Łuków 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 4 maja, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-2 Ruch Ryki 4 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 2-1 Lewart Lubartów 4 maja, 16:00
Orion Niedrzwica Duża 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 4 maja, 17:00
Powiślak Końskowola 1-0 Unia Krzywda 4 maja, 14:00

Kolejka 23 - 10-11 maja

Powiślak Końskowola3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 maja, 14:00
Unia Krzywda 1-2 Orion Niedrzwica Duża 11 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Górnik II Łęczna 11 maja, 17:00
Lewart Lubartów 1-0 Opolanin Opole Lubelskie 11 maja, 12:00
Ruch Ryki 2-1 Orlęta Łuków 10 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Stal Poniatowa 11 maja, 17:00
Victoria Żmudź 0-4 Hetman Żółkiewka 11 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Lutnia Piszczac 11 maja, 16:00

Kolejka 24 - 17-18 maja

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Janowianka Janów Lubelski 4 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 1-0 Victoria Żmudź 28 maja, 18:00
Hetman Żółkiewka 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 4 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 1-6 Ruch Ryki 28 maja, 18:00
Orlęta Łuków 2-2 Lewart Lubartów 4 czerwca, 18:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 3-2 Unia Krzywda 18 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Duża 3-1 Powiślak Końskowola 18 maja, 17:00

Kolejka 25 - 24-25 maja

Orion Niedrzwica Duża 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 25 maja, 17:00
Powiślak Końskowola 2-0 Górnik II Łęczna 24 maja, 16:00
Unia Krzywda 0-3 Opolanin Opole Lubelskie 25 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Orlęta Łuków 25 maja, 17:00
Lewart Lubartów 6-0 Stal Poniatowa 25 maja, 17:00
Ruch Ryki 4-2 Hetman Żółkiewka 24 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Lutnia Piszczac 25 maja, 17:00
Victoria Żmudź 3-2 Janowianka Janów Lubelski 25 maja, 17:00

Kolejka 26 - 31 maja-1 czerwca

Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Victoria Żmudź 1 czerwca, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 1 czerwca, 17:00
Lutnia Piszczac 1-1 Ruch Ryki 1 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 2-2 Lewart Lubartów 31 maja, 11:00
Stal Poniatowa 2-3 Roztocze Szczebrzeszyn 1 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 2-0 Unia Krzywda 1 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 2-1 Powiślak Końskowola 1 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 0-0 Orion Niedrzwica Duża 1 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 7-8 czerwca

Górnik II Łęczna 5-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 czerwca, 16:00
w Rejowcu Fabrycznym / Górnik II gospodarzem.
Orion Niedrzwica Duża 0-2 Opolanin Opole Lubelskie 8 czerwca, 17:00
Powiślak Końskowola 2-2 Orlęta Łuków 7 czerwca, 17:00
Unia Krzywda 5-2 Stal Poniatowa 8 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-0 Hetman Żółkiewka 8 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 5-0 Lutnia Piszczac 8 czerwca, 17:00
Ruch Ryki 2-1 Janowianka Janów Lubelski 8 czerwca, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Victoria Żmudź 8 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 14-15 czerwca

Sparta Rejowiec Fabryczny 3-3 Łada 1945 Biłgoraj 15 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 4-1 Ruch Ryki 15 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Lewart Lubartów 14 czerwca, 12:00
Lutnia Piszczac 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 14 czerwca, 17:00
Hetman Żółkiewka 1-0 Unia Krzywda 15 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 0-3 Powiślak Końskowola 15 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 2-3 Orion Niedrzwica Duża 15 czerwca, 17:00
Opolanin Opole Lubelskie 1-1 Górnik II Łęczna 15 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 18 czerwca

Opolanin Opole Lubelskie 1-2 Sparta Rejowiec Fabryczny
Górnik II Łęczna 0-3 Orlęta Łuków
Orion Niedrzwica Duża 8-2 Stal Poniatowa
Powiślak Końskowola 1-2 Hetman Żółkiewka
Unia Krzywda 0-1 Lutnia Piszczac
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Janowianka Janów Lubelski
Lewart Lubartów 0-1 Victoria Żmudź
Ruch Ryki 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 18 czerwca, 18:00

Kolejka 30 - 21 czerwca

Sparta Rejowiec Fabryczny 2-2 Ruch Ryki
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Lewart Lubartów 21 czerwca, 17:00
Victoria Żmudź 8-2 Roztocze Szczebrzeszyn
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Unia Krzywda
Lutnia Piszczac 0-2 Powiślak Końskowola
Hetman Żółkiewka 3-4 Orion Niedrzwica Duża
Stal Poniatowa 0-0 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 1-2 Opolanin Opole Lubelskie



Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj