Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> Klasa A >> sezon 2011/2012

Wyniki >> Klasa A >> sezon 2011/2012

Kolejka 1 - 20/21 sierpnia

Orzeł Tereszpol 3-0 Piast Babice 21 sierpnia, 17:00
Włókniarz Frampol 4-0 Olender Sól 21 sierpnia, 17:00
Wrzos Szyszków 1-2 Orion Dereźnia Solska 21 sierpnia, 16:00
Tarpan Korchów 2-0 Metalowiec Goraj 21 sierpnia, 16:00
Cosmos Józefów 2-2 Nord 98 Wysokie 24 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 21 sierpnia, 16:00
Delta Nielisz - pauza

Kolejka 2 - 27/28 sierpnia

Piast Babice 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 27 sierpnia, 17:00
Nord 98 Wysokie 2-1 Sokół Zwierzyniec 27 sierpnia, 17:00
Metalowiec Goraj 1-2 Cosmos Józefów 28 sierpnia, 16:00
Orion Dereźnia Solska 3-2 Tarpan Korchów 28 sierpnia, 17:00
Olender Sól 1-1 Wrzos Szyszków 27 sierpnia, 17:00
Delta Nielisz 0-2 Włókniarz Frampol 28 sierpnia, 16:00
Orzeł Tereszpol - pauza

Kolejka 3 - 31 sierpnia

Włókniarz Frampol 0-1 Orzeł Tereszpol 31 sierpnia, 17:30
Wrzos Szyszków 6-1 Delta Nielisz 31 sierpnia, 17:00
Tarpan Korchów 1-2 Olender Sól 31 sierpnia, 16:00
Cosmos Józefów 1-2 Orion Dereźnia Solska 31 sierpnia, 17:00
Sokół Zwierzyniec 1-0 Metalowiec Goraj 31 sierpnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Nord 98 Wysokie 31 sierpnia, 17:00
Piast Babice - pauza

Kolejka 4 - 3/4 września

Piast Babice 3-0 Nord 98 Wysokie 3 września, 17:00
Metalowiec Goraj 1-6 Łada 1945 Biłgoraj 4 września, 16:00
Orion Dereźnia Solska 2-0 Sokół Zwierzyniec 4 września, 17:00
Olender Sól 3-4 Cosmos Józefów 3 września, 17:00
Delta Nielisz 1-2 Tarpan Korchów 3 września, 16:00
Orzeł Tereszpol 4-2 Wrzos Szyszków 4 września, 17:00
Włókniarz Frampol - pauza

Kolejka 5 - 10/11 września

Włókniarz Frampol 0-0 Piast Babice 11 września, 17:00
Tarpan Korchów 5-1 Orzeł Tereszpol 11 września, 16:00
Cosmos Józefów 10-0 Delta Nielisz 11 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Olender Sól 11 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 Orion Dereźnia Solska 11 września, 16:00
Nord 98 Wysokie 3-2 Metalowiec Goraj 11 września, 16:00
Wrzos Szyszków - pauza

Kolejka 6 - 17/18 września

Piast Babice 2-0 Metalowiec Goraj 18 września, 15:00
Orion Dereźnia Solska 1-1 Nord 98 Wysokie 18 września, 16:00
Olender Sól 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 17 września, 16:00
Delta Nielisz 1-2 Sokół Zwierzyniec 17 września, 16:00
Orzeł Tereszpol 1-4 Cosmos Józefów 17 września, 16:30
Włókniarz Frampol 3-0 Wrzos Szyszków 18 września, 17:00
Tarpan Korchów - pauza

Kolejka 7 - 24/25 września

Wrzos Szyszków 1-2 Piast Babice 25 września, 16:00
Tarpan Korchów 3-1 Włókniarz Frampol 25 września, 16:00
Sokół Zwierzyniec 3-0 Orzeł Tereszpol 25 września, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 6-0 Delta Nielisz 25 września, 16:00
Nord 98 Wysokie 3-0 (wo) Olender Sól
Metalowiec Goraj 1-3 Orion Dereźnia Solska 25 września, 16:00
Cosmos Józefów - pauza

Kolejka 8 - 1/2 października

Piast Babice 4-1 Orion Dereźnia Solska 2 października, 14:00
Olender Sól 2-0 Metalowiec Goraj 1 października, 16:00
Delta Nielisz 2-4 Nord 98 Wysokie 2 października, 15:00
Orzeł Tereszpol 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 2 października, 15:00
Włókniarz Frampol 4-1 Cosmos Józefów 2 października, 15:00
Wrzos Szyszków 2-0 Tarpan Korchów 2 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec - pauza

Kolejka 9 - 8/9 października

Tarpan Korchów 1-0 Piast Babice 9 października, 14:00
Cosmos Józefów 4-0 Wrzos Szyszków 9 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 1-2 Włókniarz Frampol 9 października, 16:00
Nord 98 Wysokie 1-1 Orzeł Tereszpol 8 października, 15:00
Metalowiec Goraj 1-0 Delta Nielisz 9 października, 16:00
Orion Dereźnia Solska 4-1 Olender Sól 9 października, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 10 - 15/16 października

Piast Babice 4-1 Olender Sól 16 października, 14:00
Delta Nielisz 0-2 Orion Dereźnia Solska 16 października, 15:00
Orzeł Tereszpol 0-2 Metalowiec Goraj 16 października, 15:00
Włókniarz Frampol 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 16 października, 15:00
Wrzos Szyszków 1-3 Sokół Zwierzyniec 16 października, 14:00
Tarpan Korchów 0-4 Cosmos Józefów 16 października, 14:00
Nord 98 Wysokie - pauza

Kolejka 11 - 22/23 października

Cosmos Józefów 3-3 Piast Babice 23 października, 14:00
Sokół Zwierzyniec 5-1 Tarpan Korchów 23 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 11-0 Wrzos Szyszków 23 października, 14:00
Nord 98 Wysokie 0-4 Włókniarz Frampol 11 listopada, 13:00
Orion Dereźnia Solska 2-2 Orzeł Tereszpol 23 października, 15:00
Olender Sól 0-2 Delta Nielisz 3 listopada, 14:00
Metalowiec Goraj - pauza

Kolejka 12 - 29/30 października

Piast Babice 3-0 Delta Nielisz 30 października, 13:00
Orzeł Tereszpol 0-0 Olender Sól 30 października, 14:00
Włókniarz Frampol 2-2 Metalowiec Goraj 30 października, 14:00
Wrzos Szyszków 1-0 Nord 98 Wysokie 30 października, 13:00
Tarpan Korchów 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 30 października, 11:00
Cosmos Józefów 3-3 Sokół Zwierzyniec 30 października, 14:00
Orion Dereźnia Solska - pauza

Kolejka 13 - 5/6 listopada

Sokół Zwierzyniec 0-1 Piast Babice 6 listopada, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Cosmos Józefów 6 listopada, 13:00
Nord 98 Wysokie 0-0 Tarpan Korchów 6 listopada, 14:00
Metalowiec Goraj 0-1 Wrzos Szyszków 6 listopada, 13:00
Orion Dereźnia Solska 3-4 Włókniarz Frampol 6 listopada, 14:00
Delta Nielisz 2-3 Orzeł Tereszpol 6 listopada, 13:00
Olender Sól - pauza

Kolejka 14 - 11/13 listopada, 31 marca/1 kwietnia

Piast Babice 2-1 Orzeł Tereszpol 31 marca, 16:00
Olender Sól 0-4 Włókniarz Frampol 10 kwietnia, 16:00
Orion Dereźnia Solska 2-2 Wrzos Szyszków 11 listopada, 14:00
Metalowiec Goraj 1-1 Tarpan Korchów 1 kwietnia, 14:00
Nord 98 Wysokie 0-3 (wo) Cosmos Józefów 13 listopada, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Sokół Zwierzyniec 13 listopada, 13:00
Delta Nielisz - pauza

Kolejka 15 - 4/7 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Piast Babice 4 kwietnia, 15:00
Sokół Zwierzyniec 5-3 Nord 98 Wysokie 7 kwietnia, 16:00
Cosmos Józefów 5-1 Metalowiec Goraj 5 kwietnia, 16:00
Tarpan Korchów 2-2 Orion Dereźnia Solska 7 kwietnia, 15:00
Wrzos Szyszków 4-0 Olender Sól 7 kwietnia, 12:00
Włókniarz Frampol 9-1 Delta Nielisz 7 kwietnia, 14:00
Orzeł Tereszpol - pauza

Kolejka 16 - 14/15 kwietnia

Orzeł Tereszpol 1-4 Włókniarz Frampol 15 kwietnia, 16:00
Delta Nielisz 6-0 Wrzos Szyszków 15 kwietnia, 16:00
Olender Sól 2-1 Tarpan Korchów 15 kwietnia, 15:00
Orion Dereźnia Solska 5-2 Cosmos Józefów 15 kwietnia, 16:00
Metalowiec Goraj 1-2 Sokół Zwierzyniec 15 kwietnia, 14:00
Nord 98 Wysokie 0-9 Łada 1945 Biłgoraj 15 kwietnia, 15:00
Piast Babice - pauza

Kolejka 17 - 21/22 kwietnia

Nord 98 Wysokie 2-2 Piast Babice 22 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Metalowiec Goraj 22 kwietnia, 16:00
Sokół Zwierzyniec 2-0 Orion Dereźnia Solska 22 kwietnia, 17:00
Cosmos Józefów 4-1 Olender Sól 22 kwietnia, 16:00
Tarpan Korchów 0-1 Delta Nielisz 22 kwietnia, 15:00
Wrzos Szyszków 4-1 Orzeł Tereszpol 22 kwietnia, 14:00
Włókniarz Frampol - pauza

Kolejka 18 - 28/29 kwietnia

Piast Babice 2-0 Włókniarz Frampol 28 kwietnia, 17:00
Orzeł Tereszpol 5-2 Tarpan Korchów 29 kwietnia, 16:00
Delta Nielisz 1-3 Cosmos Józefów 28 kwietnia, 17:00
Olender Sól 1-1 Sokół Zwierzyniec 29 kwietnia, 15:00
Orion Dereźnia Solska 0-6 Łada 1945 Biłgoraj 29 kwietnia, 16:00
Metalowiec Goraj 2-1 Nord 98 Wysokie 29 kwietnia, 14:00
Wrzos Szyszków - pauza

Kolejka 19 - 3 maja

Metalowiec Goraj 0-0 Piast Babice 3 maja, 15:00
Nord 98 Wysokie 2-4 Orion Dereźnia Solska 3 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Olender Sól 3 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 0-1 Delta Nielisz 3 maja, 17:00
Cosmos Józefów 2-2 Orzeł Tereszpol 3 maja, 17:00
Wrzos Szyszków 0-1 Włókniarz Frampol 3 maja, 17:00
Tarpan Korchów - pauza

Kolejka 20 - 5/6 maja

Piast Babice 11-0 Wrzos Szyszków 5 maja, 17:00
Włókniarz Frampol 2-0 Tarpan Korchów 6 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 0-1 Sokół Zwierzyniec 5 maja, 10:00
Delta Nielisz 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 6 maja, 17:00
Olender Sól 1-2 Nord 98 Wysokie 6 maja, 15:00
Orion Dereźnia Solska 2-3 Metalowiec Goraj 6 maja, 17:00
Cosmos Józefów - pauza

Kolejka 21 - 12/13 maja

Orion Dereźnia Solska 2-5 Piast Babice 13 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 1-0 Olender Sól 13 maja, 15:00
Nord 98 Wysokie 3-2 Delta Nielisz 13 maja, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Orzeł Tereszpol 13 maja, 17:00
Cosmos Józefów 2-2 Włókniarz Frampol 13 maja, 17:00
Tarpan Korchów 4-3 Wrzos Szyszków 13 maja, 16:00
Sokół Zwierzyniec - pauza

Kolejka 22 - 19/20 maja

Piast Babice 0-1 Tarpan Korchów 19 maja, 17:00
Wrzos Szyszków 1-2 Cosmos Józefów 20 maja, 16:00
Włókniarz Frampol 1-0 Sokół Zwierzyniec 20 maja, 16:00
Orzeł Tereszpol 0-4 Nord 98 Wysokie 20 maja, 17:00
Delta Nielisz 1-2 Metalowiec Goraj 19 maja, 17:00
Olender Sól 3-3 Orion Dereźnia Solska 20 maja, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 23 - 26/27 maja

Olender Sól 1-4 Piast Babice 27 maja, 15:00
Orion Dereźnia Solska 4-3 Delta Nielisz 27 maja, 17:00
Metalowiec Goraj 4-1 Orzeł Tereszpol 27 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Włókniarz Frampol 27 maja, 17:00
Sokół Zwierzyniec 3-0 (wo) Wrzos Szyszków 27 maja, 17:00
Cosmos Józefów 3-3 Tarpan Korchów 27 maja, 17:00
Nord 98 Wysokie - pauza

Kolejka 24 - 2/3 czerwca

Piast Babice 2-2 Cosmos Józefów 2 czerwca, 18:00
Tarpan Korchów 2-0 Sokół Zwierzyniec 3 czerwca, 16:00
Wrzos Szyszków 1-5 Łada 1945 Biłgoraj 3 czerwca, 16:00
Włókniarz Frampol 3-1 Nord 98 Wysokie 3 czerwca, 16:00
Orzeł Tereszpol 3-2 Orion Dereźnia Solska 3 czerwca, 17:00
Delta Nielisz 1-3 Olender Sól 2 czerwca, 17:00
Metalowiec Goraj - pauza

Kolejka 25 - 7 czerwca

Delta Nielisz 1-7 Piast Babice 7 czerwca, 15:00
Olender Sól 3-1 Orzeł Tereszpol 7 czerwca, 15:00
Metalowiec Goraj 1-1 Włókniarz Frampol 7 czerwca, 15:00
Nord 98 Wysokie 3-1 Wrzos Szyszków 7 czerwca, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 (wo) Tarpan Korchów 7 czerwca, 15:00
Sokół Zwierzyniec 0-2 Cosmos Józefów 7 czerwca, 15:00
Orion Dereźnia Solska - pauza

Kolejka 26 - 10 czerwca

Piast Babice 4-1 Sokół Zwierzyniec 10 czerwca, 15:00
Cosmos Józefów 1-5 Łada 1945 Biłgoraj 10 czerwca, 15:00
Tarpan Korchów 3-3 Nord 98 Wysokie 10 czerwca, 15:00
Wrzos Szyszków 2-1 Metalowiec Goraj 10 czerwca, 15:00
Włókniarz Frampol 4-1 Orion Dereźnia Solska 10 czerwca, 15:00
Orzeł Tereszpol 7-2 Delta Nielisz 10 czerwca, 15:00
Olender Sól - pauza

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj