Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> IV liga >> sezon 2009/2010


Kolejka 1 - 15-16 sierpnia


Olender Sl 3-0 Hetman kiewka 16 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-2 Chemianka Chem 15 sierpnia, 17:00
Orlta ukw 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 16 sierpnia, 17:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 1-0 POM Iskra Piotrowice 15 sierpnia, 17:00
Cisy Naczw 4-3 Janowianka Janw Lubelski 16 sierpnia, 17:00
BKS Unia Beyce 1-0 Orion Niedrzwica Dua 15 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartw 0-1 Lublinianka Lublin 15 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 1-0 ada Bigoraj 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia


Start Krasnystaw 1-0 Olender Sl 23 sierpnia, 17:00
ada Bigoraj 2-0 Lewart Lubartw 23 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 0-4 BKS Unia Beyce 22 sierpnia, 11:00
Orion Niedrzwica Dua 1-0 Cisy Naczw 23 sierpnia, 16:00
Janowianka Janw Lubelski 4-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 23 sierpnia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Orlta ukw 23 sierpnia, 16:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 19 sierpnia, 17:00
Chemianka Chem 3-0 Hetman kiewka 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia


Olender Sl 1-1 Chemianka Chem 29 sierpnia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 POM Iskra Piotrowice 29 sierpnia, 17:00
Orlta ukw 2-1 Janowianka Janw Lubelski 30 sierpnia, 17:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 0-1 Orion Niedrzwica Dua 29 sierpnia, 17:00
Cisy Naczw 3-1 Lublinianka Lublin 29 sierpnia, 13:00
BKS Unia Beyce 1-0 ada Bigoraj 29 sierpnia, 11:00
Lewart Lubartw 2-0 Start Krasnystaw 29 sierpnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Hetman kiewka 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 2 wrzenia


Lewart Lubartw 0-0 Olender Sl 2 wrzenia, 17:00
Start Krasnystaw 1-1 BKS Unia Beyce 2 wrzenia, 17:00
ada Bigoraj 2-1 Cisy Naczw 2 wrzenia, 17:00
Lublinianka Lublin 0-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 2 wrzenia, 17:00
Orion Niedrzwica Dua 2-1 Orlta ukw 2 wrzenia, 16:00
Janowianka Janw Lubelski 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 wrzenia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 3-1 Hetman kiewka 2 wrzenia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-4 Chemianka Chem 2 wrzenia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 wrzenia


Olender Sl 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 wrzenia, 16:00
Chemianka Chem 2-1 POM Iskra Piotrowice 6 wrzenia, 17:00
Hetman kiewka 1-1 Janowianka Janw Lubelski 6 wrzenia, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-2 Orion Niedrzwica Dua 5 wrzenia, 16:00
Orlta ukw 1-1 Lublinianka Lublin 5 wrzenia, 16:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 1-1 ada Bigoraj 5 wrzenia, 16:00
Cisy Naczw 1-3 Start Krasnystaw 6 wrzenia, 17:00
BKS Unia Beyce 2-0 Lewart Lubartw 6 wrzenia, 17:00

Kolejka 6 - 12-13 wrzenia


BKS Unia Beyce 0-1 Olender Sl 12 wrzenia, 11:00
Lewart Lubartw 3-1 Cisy Naczw 12 wrzenia, 16:30
Start Krasnystaw 3-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 13 wrzenia, 16:00
ada Bigoraj 1-0 Orlta ukw 12 wrzenia, 14:00
Lublinianka Lublin 2-1 Roztocze Szczebrzeszyn 12 wrzenia, 11:00
Orion Niedrzwica Dua 3-1 Hetman kiewka 13 wrzenia, 16:00
Janowianka Janw Lubelski 0-0 Chemianka Chem 13 wrzenia, 16:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 13 wrzenia, 16:00

Kolejka 7 - 19-20 wrzenia


Olender Sl 1-2 POM Iskra Piotrowice 20 wrzenia, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Janowianka Janw Lubelski 19 wrzenia, 16:00
Chemianka Chem 3-0 Orion Niedrzwica Dua 20 wrzenia, 16:00
Hetman kiewka 2-2 Lublinianka Lublin 20 wrzenia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-3 ada Bigoraj 19 wrzenia, 15:00
Orlta ukw 1-0 Start Krasnystaw 20 wrzenia, 16:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 2-1 Lewart Lubartw 19 wrzenia, 16:00
Cisy Naczw 0-1 BKS Unia Beyce 20 wrzenia, 17:00

Kolejka 8 - 26-27 wrzenia


Cisy Naczw 0-4 Olender Sl 27 wrzenia, 12:30
BKS Unia Beyce 6-0 Huragan Midzyrzec Podlaski 27 wrzenia, 16:00
Lewart Lubartw 0-1 Orlta ukw 26 wrzenia, 16:00
Start Krasnystaw 0-2 Roztocze Szczebrzeszyn 27 wrzenia, 15:00
ada Bigoraj 7-0 Hetman kiewka 27 wrzenia, 15:00
Lublinianka Lublin 0-1 Chemianka Chem 26 wrzenia, 11:00
Orion Niedrzwica Dua 3-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 wrzenia, 15:00
Janowianka Janw Lubelski 0-1 POM Iskra Piotrowice 27 wrzenia, 16:00

Kolejka 9 - 3-4 padziernika


Olender Sl 2-0 Janowianka Janw Lubelski 4 padziernika, 15:00
POM Iskra Piotrowice 1-2 Orion Niedrzwica Dua 4 padziernika, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 2-1 Lublinianka Lublin 3 padziernika, 15:00
Chemianka Chem 2-0 ada Bigoraj 4 padziernika, 15:00
Hetman kiewka 0-2 Start Krasnystaw 4 padziernika, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-4 Lewart Lubartw 3 padziernika, 15:00
Orlta ukw 4-1 BKS Unia Beyce 4 padziernika, 15:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 2-1 Cisy Naczw 3 padziernika, 15:00

Kolejka 10 - 10-11 padziernika


Huragan Midzyrzec Podlaski 1-2 Olender Sl 10 padziernika, 14:00
Cisy Naczw 4-3 Orlta ukw 11 padziernika, 12:30
BKS Unia Beyce 8-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 padziernika, 15:00
Lewart Lubartw 2-1 Hetman kiewka 10 padziernika, 15:30
Start Krasnystaw 0-0 Chemianka Chem 11 padziernika, 14:00
ada Bigoraj 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 padziernika, 14:00
Lublinianka Lublin 2-1 POM Iskra Piotrowice 10 padziernika, 11:00
Orion Niedrzwica Dua 2-0 Janowianka Janw Lubelski 11 padziernika, 15:00

Kolejka 11 - 21 padziernika


Olender Sl 2-2 Orion Niedrzwica Dua 21 padziernika, 15:00
Janowianka Janw Lubelski 4-3 Lublinianka Lublin 15 listopada, 12:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 ada Bigoraj 21 padziernika, 15:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-3 Start Krasnystaw 21 padziernika, 15:00
Chemianka Chem 2-1 Lewart Lubartw 21 padziernika, 15:00
BKS Unia Beyce  8-1 Hetman kiewka 21 padziernika, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-4 Cisy Naczw 21 padziernika, 15:00
Orlta ukw 6-0 Huragan Midzyrzec Podlaski 21 padziernika, 15:00

Kolejka 12 - 24-25 padziernika


Orlta ukw 1-1 Olender Sl 25 padziernika, 14:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 padziernika, 14:00
Cisy Naczw 5-1 Hetman kiewka 24 padziernika, 14:00
BKS Unia Beyce 3-3 Chemianka Chem 25 padziernika, 14:00
Lewart Lubartw 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 24 padziernika, 15:00
Start Krasnystaw 2-0 POM Iskra Piotrowice 25 padziernika, 13:00
ada Bigoraj 3-4 Janowianka Janw Lubelski 25 padziernika, 14:00
Lublinianka Lublin 0-1 Orion Niedrzwica Dua 24 padziernika, 11:00

Kolejka 13 - 31 padziernika


Olender Sl 3-0 Lublinianka Lublin 31 padziernika, 12:00
Orion Niedrzwica Dua 1-1 ada Bigoraj 31 padziernika, 12:00
Janowianka Janw Lubelski 3-1 Start Krasnystaw 31 padziernika, 13:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 Lewart Lubartw 31 padziernika, 11:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 BKS Unia Beyce 31 padziernika, 14:00
Chemianka Chem 2-0 Cisy Naczw 31 padziernika, 12:00
Hetman kiewka 0-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 31 padziernika, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Orlta ukw 31 padziernika, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 listopada


Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Olender Sl 7 listopada, 13:00
Orlta ukw 2-0 Hetman kiewka 8 listopada, 13:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 0-3 Chemianka Chem 7 listopada, 13:00
Cisy Naczw 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 7 listopada, 13:00
BKS Unia Beyce 0-0 POM Iskra Piotrowice 8 listopada, 13:00
Lewart Lubartw 0-0 Janowianka Janw Lubelski 7 listopada, 13:00
Start Krasnystaw 0-0 Orion Niedrzwica Dua 8 listopada, 13:00
ada Bigoraj 0-1 Lublinianka Lublin 8 listopada, 12:00

Kolejka 15 - 11-15 listopada


Olender Sl 2-0 ada Bigoraj 11 listopada, 12:00
Lublinianka Lublin 2-2 Start Krasnystaw 11 listopada, 12:00
Orion Niedrzwica Dua 1-1 Lewart Lubartw 14 listopada, 12:00
Janowianka Janw Lubelski 4-1 BKS Unia Beyce 11 listopada, 13:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Cisy Naczw 14 listopada, 13:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 0-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 14 listopada, 13:00
Chemianka Chem 2-0 Orlta ukw 15 listopada, 12:00
Hetman kiewka 5-1 Roztocze Szczebrzeszyn 15 listopada, 12:00

Kolejka 16 - 21 kwietnia


Hetman kiewka 3-2 Olender Sl 21 kwietnia, 17:00
Chemianka Chem 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 21 kwietnia, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 Orlta ukw 21 kwietnia, 17:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 21 kwietnia, 16:30
Janowianka Janw Lubelski 2-1 Cisy Naczw 21 kwietnia, 16:00
Orion Niedrzwica Dua 1-4 BKS Unia Beyce 21 kwietnia, 17:00
Lublinianka Lublin 0-1 Lewart Lubartw 21 kwietnia, 17:00
ada Bigoraj 0-1 Start Krasnystaw 21 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 27-28 marca


Olender Sl 1-0 Start Krasnystaw 28 marca, 14:00
Lewart Lubartw 3-1 ada Bigoraj 28 marca, 15:00
BKS Unia Beyce 0-1 Lublinianka Lublin 28 marca, 15:00
Cisy Naczw 0-0 Orion Niedrzwica Dua 27 marca, 15:30
Huragan Midzyrzec Podlaski 1-1 Janowianka Janw Lubelski 27 marca, 15:00
Orlta ukw 3-1 POM Iskra Piotrowice 28 marca, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 27 marca, 13:00
Hetman kiewka 1-3 Chemianka Chem 28 marca, 13:00

Kolejka 18 - 31 marca


Hetman kiewka 2-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 31 marca, 16:00
Chemianka Chem 0-0 Olender Sl 7 kwietnia, 16:00 
POM Iskra Piotrowice 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 3 kwietnia, 13:00
Janowianka Janw Lubelski 0-0 Orlta ukw 31 marca, 16:00
Orion Niedrzwica Dua 2-0 Huragan Midzyrzec Podlaski 3 kwietnia, 12:00
Lublinianka Lublin 1-0 Cisy Naczw 31 marca, 16:00 
ada Bigoraj 2-1 BKS Unia Beyce 7 kwietnia, 16:00 
Start Krasnystaw 1-1 Lewart Lubartw 7 kwietnia, 16:00 

Kolejka 19 - 28 kwietnia


Olender Sl 0-3 (wo) Lewart Lubartw 28 kwietnia, 17:00
BKS Unia Beyce 1-0 Start Krasnystaw 28 kwietnia, 17:00
Cisy Naczw 2-0 ada Bigoraj 28 kwietnia, 16:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 0-2 Lublinianka Lublin 28 kwietnia, 16:00
Orlta ukw 3-2 Orion Niedrzwica Dua 28 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Janowianka Janw Lubelski 28 kwietnia, 16:00
Hetman kiewka 2-0 POM Iskra Piotrowice 28 kwietnia, 17:00
Chemianka Chem 0-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 28 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 12 maja


Sparta Rejowiec Fabryczny 0-0 Olender Sl 12 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 1-1 Chemianka Chem 12 maja, 17:00
Janowianka Janw Lubelski 3-0 Hetman kiewka 12 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Dua 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 12 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 0-2 Orlta ukw 12 maja, 17:00
ada Bigoraj 0-0 Huragan Midzyrzec Podlaski 12 maja, 17:00
Start Krasnystaw 4-1 Cisy Naczw 12 maja, 17:00
Lewart Lubartw 3-0 BKS Unia Beyce 12 maja, 17:00

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia


Olender Sl 2-0 BKS Unia Beyce 25 kwietnia, 16:00 
Cisy Naczw 0-5 Lewart Lubartw 25 kwietnia, 16:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 2-1 Start Krasnystaw 24 kwietnia, 16:00 
Orlta ukw 2-1 ada Bigoraj 25 kwietnia, 16:00 
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Lublinianka Lublin 24 kwietnia, 16:00 
Hetman kiewka 5-0 Orion Niedrzwica Dua 25 kwietnia, 15:00 
Chemianka Chem 1-0 Janowianka Janw Lubelski 25 kwietnia, 17:00 
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-1 POM Iskra Piotrowice 24 kwietnia, 17:00 

Kolejka 22 - 1-2 maja


POM Iskra Piotrowice 1-2 Olender Sl 2 maja, 16:00 
Janowianka Janw Lubelski 2-3 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 maja, 16:00
Orion Niedrzwica Dua 1-1 Chemianka Chem 2 maja, 16:00 
Lublinianka Lublin 3-2 Hetman kiewka 1 maja, 11:00 
ada Bigoraj 0-0 Roztocze Szczebrzeszyn 2 maja, 17:00 
Start Krasnystaw 0-3 Orlta ukw 2 maja, 16:00 
Lewart Lubartw 2-3 Huragan Midzyrzec Podlaski 2 maja, 17:00 
BKS Unia Beyce 4-2 Cisy Naczw 1 maja, 11:00

Kolejka 23 - 8-9 maja


Olender Sl 2-0 Cisy Naczw 9 maja, 17:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 1-1 BKS Unia Beyce 8 maja, 16:00
Orlta ukw 2-1 Lewart Lubartw 8 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Start Krasnystaw 8 maja, 17:00
Hetman kiewka 4-0 ada Bigoraj 9 maja, 16:00
Chemianka Chem 2-4 Lublinianka Lublin 9 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 3-0 Orion Niedrzwica Dua 8 maja, 11:00
POM Iskra Piotrowice 1-0 Janowianka Janw Lubelski 8 maja, 11:00

Kolejka 24 - 15-16 maja


Janowianka Janw Lubelski 0-2 Olender Sl 16 maja, 16:00
Orion Niedrzwica Dua 2-3 POM Iskra Piotrowice 16 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 1-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 15 maja, 11:00
ada Bigoraj 2-2 Chemianka Chem 16 maja, 17:00
Start Krasnystaw 4-1 Hetman kiewka 16 maja, 17:00
Lewart Lubartw 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 226 maja, 17:00
BKS Unia Beyce 1-2 Orlta ukw 16 maja, 16:30
Cisy Naczw 2-3 Huragan Midzyrzec Podlaski 15 maja, 16:30

Kolejka 25 - 22-23 maja


Olender Sl 2-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 22 maja, 17:00
Orlta ukw 2-3 Cisy Naczw 23 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 BKS Unia Beyce 22 maja, 17:00
Hetman kiewka 1-0 Lewart Lubartw 23 maja, 16:00
Chemianka Chem 0-0 Start Krasnystaw 23 maja, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-2 ada Bigoraj 22 maja, 17:00
POM Iskra Piotrowice 0-2 Lublinianka Lublin 23 maja, 17:00
Janowianka Janw Lubelski 1-1 Orion Niedrzwica Dua 23 maja, 16:00

Kolejka 26 - 29-30 maja


Hetman kiewka 1-0 BKS Unia Beyce 30 maja, 17:00
Orion Niedrzwica Dua 0-1 Olender Sl 29 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 1-1 Janowianka Janw Lubelski 29 maja, 15:00
ada Bigoraj 2-0 POM Iskra Piotrowice 30 maja, 17:00
Start Krasnystaw 0-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 30 maja, 17:00
Lewart Lubartw 0-1 Chemianka Chem 30 maja, 17:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 1-3 Orlta ukw 29 maja, 16:00
Cisy Naczw 2-2 Roztocze Szczebrzeszyn 29 maja, 16:00

Kolejka 27 - 2-3 czerwca


Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Huragan Midrzyrzec Podlaski 2 czerwca, 17:00
Hetman kiewka 1-0 Cisy Naczw 3 czerwca, 17:00
Chemianka Chem 2-1 BKS Unia Beyce 2 czerwca, 17:00
Janowianka Janw Lubelski 2-2 ada Bigoraj 3 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 0-1 Start Krasnystaw 2 czerwca, 17:30
Orion Niedrzwica Dua 1-3 Lublinianka Lublin 2 czerwca, 18:00
Olender Sl 2-1 Orlta ukw 9 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Lewart Lubartw 9 czerwca, 17:30

Kolejka 28 - 5-6 czerwca


Lublinianka Lublin 0-2 Olender Sl 5 czerwca, 11:00
ada Bigoraj 1-0 Orion Niedrzwica Dua 6 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 1-1 Janowianka Janw Lubelski 6 czerwca, 17:00
Lewart Lubartw 3-1 POM Iskra Piotrowice 6 czerwca, 17:00
BKS Unia Beyce 2-2 Sparta Rejowiec Fabryczny 6 czerwca, 17:00
Cisy Naczw 2-4 Chemianka Chem 6 czerwca, 17:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 2-5 Hetman kiewka 5 czerwca, 16:00
Orlta ukw 1-0 Roztocze Szczebrzeszyn 6 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 13 czerwca


Olender Sl 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 13 czerwca, 17:00
Hetman kiewka 1-3 Orlta ukw 13 czerwca, 17:00
Chemianka Chem 3-1 Huragan Midzyrzec Podlaski 13 czerwca, 17:00
Sparta Rejowiec Fabryczny 6-0 Cisy Naczw 13 czerwca, 17:00
POM Iskra Piotrowice 2-0 BKS Unia Beyce 13 czerwca, 17:00
Janowianka Janw Lubelski 4-2 Lewart Lubartw 13 czerwca, 17:00
Orion Niedrzwica Dua 0-1 Start Krasnystaw 13 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 2-2 ada Bigoraj 13 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 19 czerwca


ada Bigoraj 0-0 Olender Sl 19 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 1-0 Lublinianka Lublin 19 czerwca, 17:00
Lewart Lubartw 2-1 Orion Niedrzwica Dua 19 czerwca, 17:00
BKS Unia Beyce 3-3 Janowianka Janw Lubelski 19 czerwca, 17:00
Cisy Naczw 1-5 POM Iskra Piotrowice 19 czerwca, 17:00
Huragan Midzyrzec Podlaski 3-1 Sparta Rejowiec Fabryczny 19 czerwca, 17:00
Orlta ukw 0-3 (wo)) Chemianka Chem 19 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-1 Hetman kiewka 19 czerwca, 17:00

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj