Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> III liga >> sezon 2008/2009


Kolejka 1 - 9/10 sierpnia


Stal Kraśnik 1-3 Stal Rzeszów 10 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 2-0 Wisłoka Dębica Dębica 10 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 0-3 wo. Unia Nowa Sarzyna 10 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Orzeł Przeworsk 10 sierpnia, 17:00
Karpaty Krosno 1-2 Avia Świdnik 9 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 2-2 Górnik II Łęczna 10 sierpnia, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Łada Biłgoraj 10 sierpnia, 16:00
Resovia Rzeszów 6-0 Stal Mielec 9 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 16/17 sierpnia


Stal Rzeszów 2-0 Orlęta Łuków 16 sierpnia, 17:00
Stal Mielec 0-0 Stal Kraśnik 16 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 3-0 Spartakus Szarowola 16 sierpnia, 17:00
Unia Nowa Sarzyna 2-4 Orlęta Radzyń Podlaski 17 sierpnia, 17:00
Orzeł Przeworsk 3-2 Karpaty Krosno 17 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik 3-2 Izolator Boguchwała 17 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 sierpnia, 11:00
Łada Biłgoraj 0-5 Resovia Rzeszów 17 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22/23 sierpnia


Spartakus Szarowola 0-2 Stal Rzeszów 24 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 2-0 Orlęta Łuków 24 sierpnia, 17:00
Stal Mielec 0-1 Łada Biłgoraj 23 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Wisłoka Dębica 23 sierpnia, 17:00
Karpaty Krosno 4-1 Unia Nowa Sarzyna 23 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 1-3 Orzeł Przeworsk 24 sierpnia, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Avia Świdnik 24 sierpnia, 16:00
Resovia Rzeszów 1-0 Górnik II Łęczna 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30/31 sierpnia


Stal Rzeszów 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 4-2 Spartakus Szarowola 31 sierpnia, 17:00
Łada Biłgoraj 2-1 Stal Kraśnik 31 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 1-1 Stal Mielec 31 sierpnia, 16:00
Wisłoka Dębica 3-1 Karpaty Krosno 10 września, 17:00
Unia Nowa Sarzyna 2-0 Izolator Boguchwała 30 sierpnia, 16:00
Orzeł Przeworsk 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 sierpnia, 16:00
Avia Świdnik 1-3 Resovia Rzeszów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 3 września


Karpaty Krosno 0-0 Stal Rzeszów 3 września 16:30
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Orlęta Łuków 3 września 17:00
Stal Kraśnik 1-0 Spartakus Szarowola 3 września 16:00
Stal Mielec 1-0 Avia Świdnik 3 września 16:00
Łada Biłgoraj 2-1 Górnik II Łęczna 3 września 17:00
Izolator Boguchwała 0-1 Wisłoka Dębica 3 września 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Unia Nowa Sarzyna 3 września 16:00
Resovia Rzeszów 2-2 Orzeł Przeworsk 3 września 17:00

Kolejka 6 - 6/7 września


Stal Rzeszów 0-0 Izolator Boguchwała 6 września 14:00
Orlęta Łuków 1-1 Karpaty Krosno 6 września 15:00
Spartakus Szarowola 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 września 16:00
Orzeł Przeworsk 0-3 Stal Mielec 7 września 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Stal Kraśnik 7 września 11:00
Avia Świdnik 2-1 Łada Biłgoraj 7 września 17:00
Wisłoka Dębica 4-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września 15:00
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Resovia Rzeszów 7 września 16:00

Kolejka 7 - 13/14 września


Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Rzeszów 14 września 15:00
Izolator Boguchwała 1-0 Orlęta Łuków 13 września 13:00
Karpaty Krosno 1-1 Spartakus Szarowola 13 września 16:00
Stal Kraśnik 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 14 września 16:00
Stal Mielec 0-1 Unia Nowa Sarzyna 13 września 16:00
Łada Biłgoraj 4-2 Orzeł Przeworsk 14 września 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Avia Świdnik 14 września 11:00
Resovia Rzeszów 2-0 Wisłoka Dębica 13 września 16:00

Kolejka 8 - 20/21 września


Stal Rzeszów 1-4 Resovia Rzeszów 21 września 11:00
Orlęta Łuków 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 września 16:00
Spartakus Szarowola 0-3 w.o Izolator Boguchwała 1 października 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Karpaty Krosno 21 września 15:00
Avia Świdnik 1-1 Stal Kraśnik 20 września 16:00
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Łada Biłgoraj 21 września 16:00
Orzeł Przeworsk 2-1 Górnik II Łęczna 21 września 16:00
Wisłoka Dębica 3-1 Stal Mielec 20 września 16:00

Kolejka 9 - 27/28 września


Stal Mielec 0-2 Stal Rzeszów 27 września 16:00
Resovia Rzeszów 1-1 Orlęta Łuków 27 września 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Spartakus Szarowola 28 września 14:00
Izolator Boguchwała 4-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 września 15:00
Stal Kraśnik 2-1 Karpaty Krosno 28 września 15:00
Łada Biłgoraj 1-1 Wisłoka Dębica 28 września 15:00
Górnik II Łęczna 4-0 Unia Nowa Sarzyna 28 września 12:00
Avia Świdnik 2-0 Orzeł Przeworsk 27 września 15:00

Kolejka 10 - 4/5 października


Stal Rzeszów 1-1 Łada Biłgoraj 15 października 15:00
Orlęta Łuków 2-2 Stal Mielec 5 października 16:00
Spartakus Szarowola 0-0 Resovia Rzeszów 5 października 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski
Karpaty Krosno 3-1 Izolator Boguchwała 4 października 15:00
Orzeł Przeworsk 1-1 Stal Kraśnik 5 października 15:00
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Avia Świdnik 4 października 15:00
Wisłoka Dębica 1-1 Górnik II Łęczna 4 października 15:00

Kolejka 11 - 11/12 października


Górnik II Łęczna 1-0 Stal Rzeszów 12 października 13:00
Łada Biłgoraj 1-1 Orlęta Łuków 12 października 14:00
Stal Mielec 0-0 Spartakus Szarowola 11 października 15:00
Resovia Rzeszów 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 października 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Karpaty Krosno 12 października 14:00
Stal Kraśnik 3-1 Izolator Boguchwała 12 października 14:00
Avia Świdnik 0-2 Wisłoka Dębica 11 października 14:00
Orzeł Przeworsk 3-0 Unia Nowa Sarzyna 12 października 15:00

Kolejka 12 - 18/19 października


Stal Rzeszów 2-3 Avia Świdnik 18 października 15:00
Orlęta Łuków 1-1 Górnik II Łęczna 19 października 15:00
Spartakus Szarowola 3-1 Łada Biłgoraj 19 października 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Stal Mielec 19 października 14:00
Karpaty Krosno 1-1 Resovia Rzeszów 19 października 11:00
Izolator Boguchwała 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 października 11:00
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Stal Kraśnik 19 października 14:00
Wisłoka Dębica 0-0 Orzeł Przeworsk 18 października 14:00

Kolejka 13 - 25/26 października


Orzeł Przeworsk 1-3 Stal Rzeszów 26 października 14:00
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Łuków 25 października 14:00
Górnik II Łęczna 3-0 Spartakus Szarowola 26 października 11:00
Łada Biłgoraj 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października 14:00
Stal Mielec 1-1 Karpaty Krosno 25 października 15:00
Resovia Rzeszów 1-0 Izolator Boguchwała 25 października 14:00
Stal Kraśnik 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 października 14:00
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Wisłoka Dębica 26 października 14:00

Kolejka 14 - 2 listopada


Stal Rzeszów 1-0 Unia Nowa Sarzyna 2 listopada 13:00
Orlęta Łuków 4-1 Orzeł Przeworsk 2 listopada 13:00
Spartakus Szarowola 2-1 Avia Świdnik 2 listopada 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Górnik II Łęczna 2 listopada 13:00
Karpaty Krosno 2-0 Łada Biłgoraj 2 listopada 13:00
Izolator Boguchwała 1-1 Stal Mielec 2 listopada 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-3 Resovia Rzeszów 2 listopada 14:00
Stal Kraśnik 2-0 Wisłoka Dębica 2 listopada 13:00

Kolejka 15 - 8/9 listopada


Wisłoka Dębica 1-1 Stal Rzeszów 8 listopada 11:30
Unia Nowa Sarzyna 3-0 Orlęta Łuków 9 listopada 13:00
Orzeł Przeworsk 1-5 Spartakus Szarowola 9 listopada 14:00
Avia Świdnik 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 8 listopada 13:00
Górnik II Łęczna 1-1 Karpaty Krosno 9 listopada 13:00
Łada Biłgoraj 0-2 Izolator Boguchwała 9 listopada 12:00
Stal Mielec 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 listopada 14:00
Resovia Rzeszów 0-0 Stal Kraśnik 8 listopada 13:00

Kolejka 16 - 14-15  marca


Stal Rzeszów 5-1 Stal Kraśnik 14 marca 15:00
Orzeł Przeworsk 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 15 marca 15:00
Wisłoka Dębica 0-0 Orlęta Łuków 14 marca 15:00
Stal Mielec 0-1 Resovia Rzeszów 18 marca 14:00
Spartakus Szarowola 2-0 Unia Nowa Sarzyna 6 maja 17:00
Górnik II Łęczna 1-1 Izolator Boguchwała 6 maja 17:00
Avia Świdnik 0-0 Karpaty Krosno 6 maja 17:00
Łada Biłgoraj 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 maja 17:00


Kolejka 17 - 29 kwietnia


Orlęta Radzyń Podlaski 0-3 Unia Nowa Sarzyna 29 kwietnia 17:00
Karpaty Krosno 1-0 Orzeł Przeworsk 29 kwietnia 17:00
Orlęta Łuków 1-1 Stal Rzeszów 29 kwietnia 17:00
Spartakus Szarowola 0-0 Wisłoka Dębica 22 kwietnia 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 29 kwietnia 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Avia Świdnik 29 kwietnia 17:00
Resovia Rzeszów 3-2 Łada Biłgoraj 29 kwietnia 17:00
Stal Kraśnik 1-1 Stal Mielec 22 kwietnia 17:00

Kolejka 18 - 28-29 marca


Stal Rzeszów 2-1 Spartakus Szarowola 28 marca 16:00
Orlęta Łuków 1-2 Stal Kraśnik 29 marca 16:00
Łada Biłgoraj 2-2 Stal Mielec 28 marca 15:00
Górnik II Łęczna 0-0 Resovia Rzeszów 29 marca 13:00
Unia Nowa Sarzyna 1-0 Karpaty Krosno 29 marca 13:00
Orzeł Przeworsk 1-2 Izolator Boguchwała 29 marca 16:00
Avia Świdnik 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 marca 13:00
Wisłoka Dębica 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 28 marca 15:00

Kolejka 19 - 1 kwietnia


Izolator Boguchwała 1-2 Unia Nowa Sarzyna 1 kwietnia 15:00
Spartakus Szarowola 3-0 Orlęta Łuków 1 kwietnia 15:00
Resovia Rzeszów 1-1 Avia Świdnik 1 kwietnia 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Stal Rzeszów 1 kwietnia 15:00
Karpaty Krosno 2-2 Wisłoka Dębica 1 kwietnia 15:00
Stal Mielec 0-0 Górnik II Łęczna 1 kwietnia 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Orzeł Przeworsk 1 kwietnia 15:00
Stal Kraśnik 2-0 Łada Biłgoraj 1 kwietnia 15:00

Kolejka 20 - 4-5 kwietnia


Stal Rzeszów 2-0 Karpaty Krosno 4 kwietnia 16:00
Orzeł Przeworsk 0-2 Resovia Rzeszów 5 kwietnia 16:00
Spartakus Szarowola 2-4 Stal Kraśnik 5 kwietnia 16:00
Orlęta Łuków 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 kwietnia 16:00
Górnik II Łęczna 2-0 Łada Biłgoraj 5 kwietnia 12:40
Avia Świdnik 2-0 Stal Mielec 4 kwietnia 16:00
Unia Nowa Sarzyna 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 kwietnia 13:00
Wisłoka Dębica 2-2 Izolator Boguchwała 4 kwietnia 16:00

Kolejka 21 - 11 kwietnia


Stal Kraśnik 0-3 Górnik II Łęczna 11 kwietnia 15:00
Łada Biłgoraj 1-2 Avia Świdnik 11 kwietnia 13:00
Resovia Rzeszów 1-0 Unia Nowa Sarzyna 11 kwietnia 11:00
Izolator Boguchuwała 1-0 Stal Rzeszów 11 kwietnia 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Wisłoka Dębica 11 kwietnia 12:00
Karpaty Krosno 1-0 Orlęta Łuków 11 kwietnia 13:00
Stal Mielec 1-1 Orzeł Przeworsk 11 kwietnia 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Spartakus Szarowola 11 kwietnia 11:00

Kolejka 22 - 18-19 kwietnia


Spartakus Szarowola 1-0 Karpaty Krosno 18 kwietnia 16:00
Orzeł Przeworsk 1-0 Łada Biłgoraj 19 kwietnia 17:00
Orlęta Łuków 0-2 Izolator Boguchwała 19 kwietnia 16:00
Wisłoka Dębica 2-3 Resovia Rzeszów 6 maja 17:00
Stal Rzeszów 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 kwietnia 17:00
Unia Nowa Sarzyna 1-1 Stal Mielec 19 kwietnia 16:00
Avia Świdnik 2-0 Górnik II Łęczna 18 kwietnia 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Stal Kraśnik 19 kwietnia 16:00

Kolejka 23 - 25-26 kwietnia


Stal Kraśnik 0-1 Avia Świdnik 26 kwietnia 15:00
Górnik II Łęczna 3-1 Orzeł Przeworsk 26 kwietnia 12:00
Łada Biłgoraj 0-2 Unia Nowa Sarzyna 26 kwietnia 16:00
Stal Mielec 0-0 Wisłoka Dębica 29 kwietnia 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Orlęta Łuków 25 kwietnia 12:30
Resovia Rzeszów 3-0 Stal Rzeszów 26 kwietnia 14:00
Izolator Boguchwała 2-1 Spartakus Szarowola 26 kwietnia 11:00
Karpaty Krosno 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 25 kwietnia 17:00

Kolejka 24 - 2-3 maja


Stal Rzeszów 1-0 Stal Mielec 2 maja 17:00
Orzeł Przeworsk 0-2 Avia Świdnik 3 maja 17:00
Wisłoka Debica 2-0 Łada Biłgoraj 2 maja 16:00
Unia Nowa Sarzyna 0-2 Górnik II Łęczna 2 maja 16:00
Spartakus Szarowola 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja 16:00
Orlęta Łuków 0-1 Resovia Rzeszów 3 maja 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-3 Izolator Boguchwała 3 maja 16:00
Karpaty Krosno 2-0 Stal Kraśnik 2 maja 17:00

Kolejka 25 - 9-10 maja


Stal Kraśnik 0-1 Orzeł Przeworsk 9 maja 16:00
Avia Świdnik 3-3 Unia Nowa Sarzyna 9 maja 17:00
Górnik II Łęczna 4-1 Wisłoka Dębica 10 maja 14:00
Łada Biłgoraj 0-7 Stal Rzeszów 10 maja 17:00
Stal Mielec 3-2 Orlęta Łuków 9 maja 16:00
Resovia Rzeszów 0-0 Spartakus Szarowola 9 maja 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 10 maja 17:00
Izolator Boguchwała 0-2 Karpaty Krosno 10 maja 11:00

Kolejka 26 - 16-17 maja


Izolator Boguchwała 3-0 Stal Kraśnik 16 maja 15:00
Karpaty Krosno 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja 17:00
Orlęta Łuków 0-0 Łada Biłgoraj 17 maja 17:00
Unia Nowa Sarzyna 0-0 Orzeł Przeworsk 16 maja 16:00
Spartakus Szarowola 1-2 Stal Mielec 17 maja 16:00
Stal Rzeszów 3-1 Górnik II Łęczna 16 maja 17:17
Orlęta Radzyń Podlaski 0-4 Resovia Rzeszów 17 maja 17:00
Wisłoka Dębica 0-0 Avia Świdnik 16 maja 17:00

Kolejka 27 - 23-24 maja


Stal Kraśnik 1-0 Unia Nowa Sarzyna 23 maja 14:00
Orzeł Przeworsk 0-3 Wisłoka Dębica 24 maja 17:00
Avia Świdnik 1-1 Stal Rzeszów 23 maja 17:00
Łada Biłgoraj 2-1 Spartakus Szarowola 23 maja 17:00
Stal Mielec 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 23 maja 17:00
Resovia Rzeszów 2-0 Karpaty Krosno 24 maja 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Izolator Boguchwała 23 maja 17:00
Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Łuków 24 maja 12:00

Kolejka 28 - 27 maja


Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Stal Kraśnik 27 maja 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Resovia Rzeszów 27 maja 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Łada Biłgoraj 27 maja 17:00
Spartakus Szarowola 2-2 Górnik II Łęczna 27 maja 17:00
Karpaty Krosno 0-3 Stal Mielec 27 maja 17:00
Stal Rzeszów 3-0 Orzeł Przeworsk 27 maja 17:00
Orlęta Łuków 1-0 Avia Świdnik 27 maja 17:00
Wisłoka Dębica 1-1 Unia Nowa Sarzyna 27 maja 17:00

Kolejka 29 - 30 maja


Unia Nowa Sarzyna 2-1 Stal Rzeszów 30 maja 17:00
Orzeł Przeworsk 2-0 Orlęta Łuków 30 maja 17:00
Avia Świdnik 1-1 Spartakus Szarowola 30 maja 17:00
Łada Biłgoraj 1-4 Karpaty Krosno 30 maja 17:00
Stal Mielec 3-1 Izolator Boguchwała 30 maja 17:00
Resovia Rzeszów 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 maja 17:00
Wisłoka Dębica 0-3 wo. Stal Kraśnik 30 maja 17:00
Górnik II Łęczna 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 30 maja 17:00

Kolejka 30 - 6 czerwca


Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Stal Mielec 6 czerwca 17:00
Stal Kraśnik 0-2 Resovia Rzeszów 6 czerwca 17:00
Izolator Boguchwała 1-0 Łada Biłgoraj 6 czerwca 17:00
Spartakus Szarowola 3-0 Orzeł Przeworsk 6 czerwca 17:00
Karpaty Krosno 0-2 Górnik II Łęczna 6 czerwca 17:00
Stal Rzeszów 2-2 Wisłoka Dębica 6 czerwca 17:00
Orlęta Łuków 1-2 Unia Nowa Sarzyna 6 czerwca 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Avia Świdnik 6 czerwca 17:00
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj