Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> III liga >> sezon 2007/2008

Kolejka 1 - 11-12 sierpnia


Pauza: Hutnik Kraków.

Wierna Małogoszcz 1-2 Górnik Łęczna 11 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik 0-0 Górnik Wieliczka 11 sierpnia, 17:00
Łada Biłgoraj 0-1 Sandecja Nowy Sącz 12 sierpnia, 16:00
Resovia 0-0 Hetman Zamość 11 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-4 Wisłoka Dębica 12 sierpnia, 17:00
Przebój Wolbrom 1-1 Stal Rzeszów 11 sierpnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-1 Kolejarz Stróże 12 sierpnia, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Okocimski KS Brzesko 11 sierpnia, 19:00

Kolejka 2 - 15 sierpnia


Pauza: Przebój Wolbrom.

Górnik Łęczna 7-0 Okocimski KS Brzesko 15 sierpnia, 18:00
Kolejarz Stróże 2-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 sierpnia, 18:00
Stal Rzeszów 3-2 Naprzód Jędrzejów 15 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 1-2 Hutnik Kraków 10 października
Hetman Zamość 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 15 sierpnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 3-2 Resovia 15 sierpnia, 17:00
Górnik Wieliczka 1-2 Łada Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 2-1 Avia Świdnik 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 18-19 sierpnia


Pauza: Naprzód Jędrzejów.

Avia Świdnik 0-2 Górnik Łęczna 19 sierpnia, 17:00
Łada Biłgoraj 1-3 Wierna Małogoszcz 19 sierpnia, 16:00
Resovia 0-1 Górnik Wieliczka 18 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Sandecja Nowy Sącz 19 sierpnia, 17:00
Hutnik Kraków 1-2 Hetman Zamość 18 sierpnia, 17:00
Przebój Wolbrom 2-1 Wisłoka Dębica 18 sierpnia, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Stal Rzeszów 19 sierpnia, 19:00
Okocimski KS Brzesko 1-2 Kolejarz Stróże 19 sierpnia, 17:30

Kolejka 4 - 25-26 sierpnia


Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Górnik Łęczna 1-2 Kolejarz Stróże 25 sierpnia, 17:30
Stal Rzeszów 2-2 Okocimski KS Brzesko 25 sierpnia, 17:00
Wisłoka Dębica 0-1 Naprzód Jędrzejów 25 sierpnia, 17:00
Hetman Zamość 1-2 Przebój Wolbrom 25 sierpnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Hutnik Kraków 25 sierpnia, 17:00
Górnik Wieliczka 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 24 sierpnia, 17:00
Wierna Małogoszcz 0-0 Resovia 25 sierpnia, 17:00
Avia Świdnik 3-1 Łada Biłgoraj 25 sierpnia, 13:00

Kolejka 5 - 1-2 września


Pauza: Okocimski KS Brzesko.

Łada Biłgoraj 0-2 Górnik Łęczna 2 września, 16:00
Resovia 3-2 Avia Świdnik 1 września, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Wierna Małogoszcz 2 września, 17:00
Hutnik Kraków 0-1 Górnik Wieliczka 1 września, 17:00
Przebój Wolbrom 0-1 Sandecja Nowy Sącz 1 września, 16:00
Naprzód Jędrzejów 0-2 Hetman Zamość 2 września, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-2 Wisłoka Dębica 1 września, 18:00
Kolejarz Stróże 1-0 Stal Rzeszów 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 5 września


Pauza: Kolejarz Stróże.

Górnik Łęczna 3-0 Stal Rzeszów 5 września, 17:00
Wisłoka Dębica 2-3 Okocimski KS Brzesko 5 września, 17:00
Hetman Zamość 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 5 września, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Naprzód Jędrzejów 5 września, 17:00
Górnik Wieliczka 1-3 Przebój Wolbrom 5 września, 17:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Hutnik Kraków 5 września, 17:00
Avia Świdnik 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 17:00
Łada Biłgoraj 5-1 Resovia 5 września, 17:00

Kolejka 7 - 8-9 września


Pauza: Stal Rzeszów.

Resovia 1-2 Górnik Łęczna 8 września, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Łada Biłgoraj 9 września, 16:00
Hutnik Kraków 0-2 Avia Świdnik 8 września, 16:00
Przebój Wolbrom 1-1 Wierna Małogoszcz 12 września, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-5 Górnik Wieliczka 9 września, 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Sandecja Nowy Sącz 8 września, 18:00
Okocimski KS Brzesko 1-1 Hetman Zamość 9 września, 17:00
Kolejarz Stróże 1-1 Wisłoka Dębica 9 września, 17:00

Kolejka 8 - 15-16 września


Pauza: Górnik Łęczna.

Wisłoka Dębica 2-0 Stal Rzeszów 15 września, 16:00
Hetman Zamość 1-0 Kolejarz Stróże 15 września, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Okocimski KS Brzesko 15 września, 17:00
Górnik Wieliczka 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 14 września, 16:00
Wierna Małogoszcz 0-0 Naprzód Jędrzejów 15 września, 16:00
Avia Świdnik 1-2 Przebój Wolbrom 15 września, 13:00
Łada Biłgoraj 1-1 Hutnik Kraków 16 września, 15:00
Resovia 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 15 września, 16:00

Kolejka 9 - 19 września


Pauza: Wisłoka Dębica.

Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Górnik Łęczna 19 września, 16:00
Hutnik Kraków 1-2 Resovia 19 września, 16:00
Przebój Wolbrom 2-1 Łada Biłgoraj 19 września, 15:30
Naprzód Jędrzejów 0-1 Avia Świdnik 19 września, 16:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-0 Wierna Małogoszcz 19 września, 17:00
Okocimski KS Brzesko 1-1 Górnik Wieliczka 19 września, 16:00
Kolejarz Stróże 1-0 Sandecja Nowy Sącz 19 września, 16:45
Stal Rzeszów 0-1 Hetman Zamość 19 września, 16:00

Kolejka 10 - 22-23 września


Pauza: Hetman Zamość.

Górnik Łęczna 5-2 Wisłoka Dębica 22 września, 16:00
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Stal Rzeszów 22 września, 15:00
Górnik Wieliczka 0-2 Kolejarz Stróże 23 września, 12:00
Wierna Małogoszcz 1-0 Okocimski KS Brzesko 22 września, 15:00
Avia Świdnik 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 22 września, 13:00
Łada Biłgoraj 0-2 Naprzód Jędrzejów 23 września, 15:00
Resovia 3-2 Przebój Wolbrom 22 września, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Hutnik Kraków 23 września, 15:00

Kolejka 11 - 29-30 września


Pauza: Sandecja Nowy Sącz.

Hutnik Kraków 1-2 Górnik Łęczna 29 września, 15:00
Przebój Wolbrom 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 września, 15:00
Naprzód Jędrzejów 0-1 Resovia 30 września, 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4-1 Łada Biłgoraj 29 września, 18:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Avia Świdnik 29 września, 15:00
Kolejarz Stróże 1-1 Wierna Małogoszcz 30 września, 15:00
Stal Rzeszów 0-1 Górnik Wieliczka 29 września, 15:00
Wisłoka Dębica 4-1 Hetman Zamość 29 września, 15:00

Kolejka 12 - 6-7 października


Pauza: Górnik Wieliczka.

Górnik Łęczna 1-1 Hetman Zamość 6 października, 15:30
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Wisłoka Dębica 6 października, 14:00
Wierna Małogoszcz 2-1 Stal Rzeszów 6 października, 15:00
Avia Świdnik 1-2 Kolejarz Stróże 7 października, 15:00
Łada Biłgoraj 1-0 Okocimski KS Brzesko 7 października, 14:00
Resovia 1-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 6 października, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Naprzód Jędrzejów 7 października, 15:00
Hutnik Kraków 0-1 Przebój Wolbrom 6 października, 14:30

Kolejka 13 - 13-14 października


Pauza: Wierna Małogoszcz.

Przebój Wolbrom 5-2 Górnik Łęczna 13 października, 14:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 Hutnik Kraków 14 października, 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 października, 17:00
Okocimski KS Brzesko 4-0 Resovia 13 października, 14:30
Kolejarz Stróże 1-2 Łada Biłgoraj 14 października, 15:00
Stal Rzeszów 2-0 Avia Świdnik 13 października, 15:00
Wisłoka Dębica 0-2 Górnik Wieliczka 13 października, 14:00
Hetman Zamość 1-1 Sandecja Nowy Sącz 13 października, 15:00

Kolejka 14 - 20-21 października


Pauza: Avia Świdnik.

Górnik Łęczna 0-0 Sandecja Nowy Sącz 20 października, 15:00
Górnik Wieliczka 1-1 Hetman Zamość 19 października, 15:00
Wierna Małogoszcz 0-0 Wisłoka Dębica 20 października, 14:00
Łada Biłgoraj 2-1 Stal Rzeszów 20 października, 14:00
Resovia 1-2 Kolejarz Stróże 20 października, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Okocimski KS Brzesko 20 października, 14:00
Hutnik Kraków 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 20 października, 14:00
Przebój Wolbrom 1-0 Naprzód Jędrzejów 20 października, 14:00

Kolejka 15 - 27-28 października


Pauza: Łada Biłgoraj.

Naprzód Jędrzejów 1-3 Górnik Łęczna 28 października, 14:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Przebój Wolbrom 26 października, 17:00
Okocimski KS Brzesko 2-1 Hutnik Kraków 27 października, 14:00
Kolejarz Stróże 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 28 października, 14:00
Stal Rzeszów 1-0 Resovia 28 października, 11:00
Wisłoka Dębica 1-0 Avia Świdnik 27 października, 13:00
Hetman Zamość 1-1 Wierna Małogoszcz 28 października, 13:00
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Górnik Wieliczka 27 października, 13:00

Kolejka 16 - 3-4 listopada


Pauza: Resovia.

Górnik Łęczna 2-0 Górnik Wieliczka 3 listopada, 14:00
Wierna Małogoszcz 0-0 Sandecja Nowy Sącz 3 listopada, 13:00
Avia Świdnik 0-2 Hetman Zamość 3 listopada, 13:00
Łada Biłgoraj 1-1 Wisłoka Dębica 4 listopada, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Rzeszów 4 listopada, 13:00
Hutnik Kraków 2-1 Kolejarz Stróże 3 listopada, 11:00
Przebój Wolbrom 4-0 Okocimski KS Brzesko 3 listopada, 13:00
Naprzód Jędrzejów 4-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 4 listopada, 13:00

Kolejka 17 - 10-11 listopada


Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.

KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 0-1 Górnik Łęczna 10 listopada, 17:00
Okocimski KS Brzesko 4-1 Naprzód Jędrzejów 10 listopada, 13:30
Kolejarz Stróże 1-1 Przebój Wolbrom 11 listopada, 13:00
Stal Rzeszów 1-1 Hutnik Kraków 10 listopada, 14:00
Wisłoka Dębica 2-2 Resovia 10 listopada, 13:00
Hetman Zamość 1-0 Łada Biłgoraj 11 listopada, 13:00
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Avia Świdnik 10 listopada, 13:00
Górnik Wieliczka 2-1 Wierna Małogoszcz 10 listopada, 12:00

Kolejka 18 - 15-16 marca


Pauza: Hutnik Kraków.

Górnik Łęczna 1-0 Wierna Małogoszcz 15 marca, 14:00
Górnik Wieliczka 1-1 Avia Świdnik 16 marca, 14:30
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Łada Biłgoraj 15 marca, 14:00
Hetman Zamość 1-0 Resovia 16 marca, 13:00
Wisłoka Dębica 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 marca, 15:00
Stal Rzeszów 2-1 Przebój Wolbrom 15 marca, 15:00
Kolejarz Stróże 0-2 Naprzód Jędrzejów 16 marca, 14:00
Okocimski KS Brzesko 2-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 16 marca, 15:00

Kolejka 19 - 19-22 marca


Pauza: Przebój Wolbrom.

Okocimski KS Brzesko 0-1 Górnik Łęczna 22 marca, 15:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-0 Kolejarz Stróże 20 marca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Stal Rzeszów 22 marca, 14:00
Hutnik Kraków 0-0 Wisłoka Dębica 19 marca, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Hetman Zamość 22 marca, 12:00
Resovia 0-0 Sandecja Nowy Sącz 22 marca, 12:00
Łada Biłgoraj 0-4 Górnik Wieliczka 22 marca, 14:00
Avia Świdnik 1-0 Wierna Małogoszcz 22 marca, 14:00

Kolejka 20 - 29-30 marca


Pauza: Naprzód Jędrzejów.

Górnik Łęczna 3-0 Avia Świdnik 29 marca, 15:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Łada Biłgoraj 29 marca, 15:00
Górnik Wieliczka 1-0 Resovia 29 marca, 12:00
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 29 marca, 13:00
Hetman Zamość 1-0 Hutnik Kraków 30 marca, 13:00
Wisłoka Dębica 1-1 Przebój Wolbrom 29 marca, 15:00
Stal Rzeszów 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 marca, 11:00
Kolejarz Stróże 1-1 Okocimski KS Brzesko 30 marca, 15:00

Kolejka 21 - 5-6 kwietnia


Pauza: KSZO Ostrowiec Świętokrzyski.

Kolejarz Stróże 3-2 Górnik Łęczna 6 kwietnia, 15:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Stal Rzeszów 6 kwietnia, 16:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 Wisłoka Dębica 6 kwietnia, 16:00
Przebój Wolbrom 0-0 Hetman Zamość 5 kwietnia, 15:00
Hutnik Kraków 0-2 Sandecja Nowy Sącz 5 kwietnia, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Górnik Wieliczka 6 kwietnia, 15:00
Resovia 1-0 Wierna Małogoszcz 5 kwietnia, 16:00
Łada Biłgoraj 0-0 Avia Świdnik 6 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 12-13 kwietnia


Pauza: Okocimski KS Brzesko.

Górnik Łęczna 4-2 Łada Biłgoraj 12 kwietnia, 16:30
Avia Świdnik 0-2 Resovia 12 kwietnia, 15:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 12 kwietnia, 16:00
Górnik Wieliczka 2-1 Hutnik Kraków 11 kwietnia, 16:00
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Przebój Wolbrom 12 kwietnia, 15:00
Hetman Zamość 3-1 Naprzód Jędrzejów 12 kwietnia, 15:00
Wisłoka Dębica 1-3 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 kwietnia, 16:00
Stal Rzeszów 0-0 Kolejarz Stróże 12 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 16 kwietnia


Pauza: Kolejarz Stróże.

Stal Rzeszów 0-1 Górnik Łęczna 16 kwietnia, 16:30
Okocimski KS Brzesko 0-0 Wisłoka Dębica 16 kwietnia, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Hetman Zamość 16 kwietnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Sandecja Nowy Sącz 16 kwietnia, 16:30
Przebój Wolbrom 0-0 Górnik Wieliczka 16 kwietnia, 16:00
Hutnik Kraków 2-0 Wierna Małogoszcz 16 kwietnia, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Avia Świdnik 16 kwietnia, 16:00
Resovia 2-0 Łada Biłgoraj 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 24 - 19-20 kwietnia


Pauza: Stal Rzeszów.

Górnik Łęczna 2-0 Resovia 20 kwietnia, 16:30
Łada Biłgoraj 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 20 kwietnia, 16:00
Avia Świdnik 0-1 Hutnik Kraków 20 kwietnia, 16:00
Wierna Małogoszcz 1-1 Przebój Wolbrom 19 kwietnia, 16:00
Górnik Wieliczka 1-0 Naprzód Jędrzejów 19 kwietnia, 12:00
Sandecja Nowy Sącz 1-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 19 kwietnia, 16:00
Hetman Zamość 0-1 Okocimski KS Brzesko 20 kwietnia, 16:00
Wisłoka Dębica 1-2 Kolejarz Stróże 20 kwietnia, 16:00

Kolejka 25 - 26-27 kwietnia


Pauza: Górnik Łęczna.

Stal Rzeszów 3-1 Wisłoka Dębica 26 kwietnia, 17:00
Kolejarz Stróże - Hetman Zamość 27 kwietnia, 16:00
Okocimski KS Brzesko 4-3 Sandecja Nowy Sącz 26 kwietnia, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-1 Górnik Wieliczka 26 kwietnia, 17:00
Naprzód Jędrzejów - Wierna Małogoszcz 27 kwietnia, 16:30
Przebój Wolbrom 1-0 Avia Świdnik 26 kwietnia, 16:00
Hutnik Kraków 2-1 Łada Biłgoraj 26 kwietnia, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski - Resovia 27 kwietnia, 17:00

Kolejka 26 - 30 kwietnia-1 maja


Pauza: Wisłoka Dębica.

Górnik Łęczna 5-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 kwietnia, 17:00
Resovia 2-2 Hutnik Kraków 1 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 0-1 Przebój Wolbrom 1 maja, 17:00
Avia Świdnik 1-4 Naprzód Jędrzejów 30 kwietnia, 15:30
Wierna Małogoszcz 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 30 kwietnia, 17:00
Górnik Wieliczka 0-0 Okocimski KS Brzesko 30 kwietnia, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Kolejarz Stróże 30 kwietnia, 17:00
Hetman Zamość 1-1 Stal Rzeszów 1 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3-4 maja


Pauza: Hetman Zamość.

Wisłoka Dębica 0-1 Górnik Łęczna 3 maja, 17:00
Stal Rzeszów 2-0 Sandecja Nowy Sącz 3 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 0-0 Górnik Wieliczka 3 maja, 17:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Wierna Małogoszcz 4 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-4 Avia Świdnik 3 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 2-0 Łada Biłgoraj 4 maja, 17:00
Przebój Wolbrom 2-1 Resovia 4 maja, 16:00
Hutnik Kraków 3-0 (wo) Orlęta Radzyń Podlaski 4 maja, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 maja


Pauza: Sandecja Nowy Sącz.

Górnik Łęczna 3-0 Hutnik Kraków 10 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Przebój Wolbrom 11 maja, 17:00
Resovia 3-0 Naprzód Jędrzejów 10 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 11 maja, 17:00
Avia Świdnik 1-2 Okocimski KS Brzesko 10 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 2-1 Kolejarz Stróże 10 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 0-0 Stal Rzeszów 9 maja, 17:00
Hetman Zamość 5-0 Wisłoka Dębica 11 maja, 16:00

Kolejka 29 - 17-18 maja


Pauza: Górnik Wieliczka.

Hetman Zamość 2-1 Górnik Łęczna 17 maja, 17:00
Wisłoka Dębica 0-1 Sandecja Nowy Sącz 16 maja, 17:00
Stal Rzeszów 2-0 Wierna Małogoszcz 17 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 2-0 Avia Świdnik 18 maja, 17:00
Okocimski KS Brzesko 3-0 Łada Biłgoraj 17 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 2-0 Resovia 17 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 18 maja, 17:00
Przebój Wolbrom 1-0 Hutnik Kraków 17 maja, 16:00

Kolejka 30 - 21 maja


Pauza: Wierna Małogoszcz.

Górnik Łęczna 10-0 Przebój Wolbrom 21 maja, 17:00
Hutnik Kraków 1-2 Naprzód Jędrzejów 21 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 21 maja, 17:00
Resovia 1-0 Okocimski KS Brzesko 21 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 1-3 Kolejarz Stróże 21 maja, 17:00
Avia Świdnik 1-1 Stal Rzeszów 21 maja, 15:30
Górnik Wieliczka 0-3 Wisłoka Dębica 21 maja, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 1-2 Hetman Zamość 21 maja, 17:00

Kolejka 31 - 24-25 maja


Pauza: Avia Świdnik.

Sandecja Nowy Sącz 0-0 Górnik Łęczna 24 maja, 17:00
Hetman Zamość 0-1 Górnik Wieliczka 25 maja, 17:00
Wisłoka Dębica 2-0 Wierna Małogoszcz 25 maja, 17:00
Stal Rzeszów 1-0 Łada Biłgoraj 24 maja, 17:00
Kolejarz Stróże 0-1 Resovia 25 maja, 17:00
Okocimski KS Brzesko 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 25 maja, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3-0 Hutnik Kraków 24 maja, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-2 Przebój Wolbrom 25 maja, 17:00

Kolejka 32 - 31 maja-1 czerwca


Pauza: Łada Biłgoraj.

Górnik Łęczna 5-2 Naprzód Jędrzejów 31 maja, 17:30
Przebój Wolbrom 0-1 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 31 maja, 17:00
Hutnik Kraków 1-2 Okocimski KS Brzesko 31 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Kolejarz Stróże 1 czerwca, 17:00
Resovia 1-1 Stal Rzeszów 31 maja, 17:00
Avia Świdnik 3-4 Wisłoka Dębica 31 maja, 17:00
Wierna Małogoszcz 0-2 Hetman Zamość 31 maja, 17:00
Górnik Wieliczka 0-0 Sandecja Nowy Sącz 30 maja, 17:30

Kolejka 33 - 7 czerwca


Pauza: Resovia.

Górnik Wieliczka 0-2 Górnik Łęczna 7 czerwca, 17:00
Sandecja Nowy Sącz 3-0 Wierna Małogoszcz 7 czerwca, 17:00
Hetman Zamość 2-0 Avia Świdnik 7 czerwca, 17:00
Wisłoka Dębica 5-1 Łada Biłgoraj 7 czerwca, 17:00
Stal Rzeszów 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski 7 czerwca, 17:00
Kolejarz Stróże 5-1 Hutnik Kraków 7 czerwca, 17:00
Okocimski KS Brzesko 1-0 Przebój Wolbrom 7 czerwca, 17:00
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1-1 Naprzód Jędrzejów 7 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 15 czerwca


Pauza: Orlęta Radzyń Podlaski.

Górnik Łęczna 0-0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 15 czerwca, 17:00
Naprzód Jędrzejów 1-1 Okocimski KS Brzesko 15 czerwca, 17:00
Przebój Wolbrom 1-2 Kolejarz Stróże 15 czerwca, 17:00
Hutnik Kraków 4-0 Stal Rzeszów 15 czerwca, 17:00
Resovia 1-0 Wisłoka Dębica 15 czerwca, 17:00
Łada Biłgoraj 0-3 (wo) Hetman Zamość 15 czerwca, 17:00
Avia Świdnik 1-2 Sandecja Nowy Sącz 15 czerwca, 17:00
Wierna Małogoszcz 0-3 Górnik Wieliczka 15 czerwca, 17:00
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj