Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> sezon 2006/2007 >> IV liga

Kolejka 1 - 12-13 sierpnia


BKS Unia Bełżyce 0-0 Czarni Dęblin 13 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 0-2 Chełmianka Chełm 12 sierpnia, 11:00
Stal Poniatowa 4-1 Lewart Lubartów 13 sierpnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-4 Stal Kraśnik 13 sierpnia, 17:00
Start Krasnystaw 3-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 sierpnia, 17:00
Victoria Parczew 0-1 Orlęta Łuków 13 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Górnik II Łęczna 12 sierpnia, 17:00
Łada Biłgoraj 2-2 Podlasie Biała Podlaska 13 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19-20 sierpnia


Czarni Dęblin 0-1 Podlasie Biała Podlaska 20 sierpnia, 16:00
Górnik II Łęczna 1-0 Łada Biłgoraj 20 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 4-1 Janowianka Janów Lubelski 20 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 7-0 Victoria Parczew 20 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 2-0 Start Krasnystaw 20 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 1-1 Granica Lubycza Królewska 20 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 1-2 Stal Poniatowa 19 sierpnia, 17:00
BKS Unia Bełżyce 0-2 Lublinianka Lublin 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 26-27 sierpnia


Lublinianka Lublin 3-0 Czarni Dęblin 26 sierpnia, 15:00
Stal Poniatowa 3-0 BKS Unia Bełżyce 26 sierpnia, 11:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Chełmianka Chełm 24 sierpnia, 16:00
Start Krasnystaw 1-0 Lewart Lubartów 27 sierpnia, 17:00
Victoria Parczew 2-4 Stal Kraśnik 27 sierpnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 26 sierpnia, 16:00
Łada Biłgoraj 4-0 Orlęta Łuków 27 sierpnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1-3 Górnik II Łęczna 26 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 30 sierpnia


Czarni Dęblin 1-3 Górnik II Łęczna 30 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 2-2 Podlasie Biała Podlaska 30 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Łada Biłgoraj 23 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 4-0 Janowianka Janów Lubelski 30 sierpnia, 17:00
Lewart Lubartów 5-1 Victoria Parczew 30 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 3-1 Start Krasnystaw 30 sierpnia, 17:00
BKS Unia Bełżyce 3-1 Granica Lubycza Królewska 30 sierpnia, 17:00
Lublinianka Lublin 0-0 Stal Poniatowa 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2-3 września


Stal Poniatowa 2-0 Czarni Dęblin 3 września, 15:30
Granica Lubycza Królewska 2-0 Lublinianka Lublin 3 września, 16:00
Start Krasnystaw 3-0 BKS Unia Bełżyce 3 września, 16:00
Victoria Parczew 1-3 Chełmianka Chełm 6 września, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Lewart Lubartów 3 września, 16:00
Łada Biłgoraj 3-0 Stal Kraśnik 3 września, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 września, 17:00
Górnik II Łęczna 5-1 Orlęta Łuków 2 września, 11:00

Kolejka 6 - 9-10 września


Czarni Dęblin 0-1 Orlęta Łuków 10 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 Górnik II Łęczna 9 września, 17:00
Stal Kraśnik 0-1 Podlasie Biała Podlaska 10 września, 16:00
Lewart Lubartów 0-2 Łada Biłgoraj 10 września, 16:00
Chełmianka Chełm 2-1 Janowianka Janów Lubelski 9 września, 16:00
BKS Unia Bełżyce 8-0 Victoria Parczew 10 września, 16:00
Lublinianka Lublin 0-3 Start Krasnystaw 9 września, 15:00
Stal Poniatowa 0-1 Granica Lubycza Królewska 9 września, 11:00

Kolejka 7 - 16-17 września


Granica Lubycza Królewska 2-1 Czarni Dęblin 17 września, 16:00
Start Krasnystaw 0-2 Stal Poniatowa 17 września, 16:00
Victoria Parczew 0-3 Lublinianka Lublin 17 września, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 BKS Unia Bełżyce 17 września, 16:00
Łada Biłgoraj 2-0 Chełmianka Chełm 17 września, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Lewart Lubartów 17 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-1 Stal Kraśnik 17 września, 11:00
Orlęta Łuków 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 września, 16:00

Kolejka 8 - 23-24 września


Czarni Dęblin 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 września, 15:00
Stal Kraśnik 2-1 Orlęta Łuków 24 września, 16:00
Lewart Lubartów 0-1 Górnik II Łęczna 24 września, 16:00
Chełmianka Chełm 1-1 Podlasie Biała Podlaska 23 września, 15:00
BKS Unia Bełżyce 0-3 Łada Biłgoraj 24 września, 16:00
Lublinianka Lublin 4-0 Janowianka Janów Lubelski 23 września, 11:00
Stal Poniatowa 5-1 Victoria Parczew 23 września, 11:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Start Krasnystaw 23 września, 11:00

Kolejka 9 - 30 września-1 października


Start Krasnystaw 3-1 Czarni Dęblin 1 października, 15:00
Victoria Parczew 2-1 Granica Lubycza Królewska 1 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Stal Poniatowa 1 października, 15:00
Łada Biłgoraj 0-0 Lublinianka Lublin 1 października, 16:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 BKS Unia Bełżyce 30 września, 15:00
Górnik II Łęczna 2-0 Chełmianka Chełm 1 października, 14:00
Orlęta Łuków 1-1 Lewart Lubartów 1 października, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Stal Kraśnik 1 października, 16:00

Kolejka 10 - 7-8 października


Czarni Dęblin 1-5 Stal Kraśnik 8 października, 15:00
Lewart Lubartów 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 8 października, 15:00
Chełmianka Chełm 1-1 Orlęta Łuków 7 października, 14:00
BKS Unia Bełżyce 2-3 Górnik II Łęczna 8 października, 15:00
Lublinianka Lublin 2-1 Podlasie Biała Podlaska 7 października, 15:00
Stal Poniatowa 0-0 Łada Biłgoraj 8 października, 13:00
Granica Lubycza Królewska 2-0 Janowianka Janów Lubelski 8 października, 15:00
Start Krasnystaw 3-1 Victoria Parczew 8 października, 15:00

Kolejka 11 - 15 października


Victoria Parczew 5-0 Czarni Dęblin 15 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 3-5 Start Krasnystaw 15 października, 15:00
Łada Biłgoraj 1-0 Granica Lubycza Królewska 15 października, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Stal Poniatowa 15 października, 12:00
Górnik II Łęczna 5-1 Lublinianka Lublin 15 października, 11:00
Orlęta Łuków 1-0 BKS Unia Bełżyce 15 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Chełmianka Chełm 15 października, 15:00
Stal Kraśnik 2-1 Lewart Lubartów 15 października, 14:00

Kolejka 12 - 21-22 października


Czarni Dęblin 0-4 Lewart Lubartów 22 października, 14:00
Chełmianka Chełm 1-3 Stal Kraśnik 21 października, 14:00
BKS Unia Bełżyce 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października, 14:00
Lublinianka Lublin 2-1 Orlęta Łuków 21 października, 14:00
Stal Poniatowa 0-2 Górnik II Łęczna 22 października, 12:00
Granica Lubycza Królewska 0-3 Podlasie Biała Podlaska 22 października, 14:00
Start Krasnystaw 0-1 Łada Biłgoraj 22 października, 13:00
Victoria Parczew 6-3 Janowianka Janów Lubelski 22 października, 14:00

Kolejka 13 - 28-29 października


Janowianka Janów Lubelski 4-3 Czarni Dęblin 28 października, 11:00
Łada Biłgoraj 2-0 Victoria Parczew 29 października, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Start Krasnystaw 29 października, 13:00
Górnik II Łęczna 5-0 Granica Lubycza Królewska 29 października, 11:00
Orlęta Łuków 4-0 Stal Poniatowa 29 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Lublinianka Lublin 29 października, 13:00
Stal Kraśnik 2-1 BKS Unia Bełżyce 29 października, 14:00
Lewart Lubartów 2-2 Chełmianka Chełm 29 października, 14:00

Kolejka 14 - 4-5 listopada


Czarni Dęblin 0-5 Chełmianka Chełm 19 listopada, 11:00
BKS Unia Bełżyce 0-0 Lewart Lubartów 19 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 0-1 Stal Kraśnik 4 listopada, 13:00
Stal Poniatowa 7-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 listopada, 13:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Orlęta Łuków 19 listopada, 12:00
Start Krasnystaw 2-2 Górnik II Łęczna 18 listopada, 13:00
Victoria Parczew 1-2 Podlasie Biała Podlaska 18 listopada, 12:00
Janowianka Janów Lubelski 0-4 Łada Biłgoraj 18 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 11-12 listopada


Łada Biłgoraj 1-0 Czarni Dęblin 12 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Janowianka Janów Lubelski 11 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 6-0 Victoria Parczew 11 listopada, 11:00
Orlęta Łuków 3-0 Start Krasnystaw 12 listopada, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Granica Lubycza Królewska 12 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 0-1 Stal Poniatowa 11 listopada, 13:00
Lewart Lubartów 0-1 Lublinianka Lublin 12 listopada, 11:00
Chełmianka Chełm 0-1 BKS Unia Bełżyce 11 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24-25 marca


Czarni Dęblin 0-1 BKS Unia Bełżyce 24 marca, 14:30
Chełmianka Chełm 0-2 Lublinianka Lublin 25 marca, 14:00
Lewart Lubartów 0-1 Stal Poniatowa 25 marca, 15:00
Stal Kraśnik 3-0 Granica Lubycza Królewska 25 marca, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Start Krasnystaw 25 marca, 15:00
Orlęta Łuków 2-0 Victoria Parczew 25 marca, 15:00
Górnik II Łęczna 5-1 Janowianka Janów Lubelski 24 marca, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 0-4 Łada Biłgoraj 24 marca, 15:00

Kolejka 17 - 31 marca-1 kwietnia


Podlasie Biała Podlaska 3-1 Czarni Dęblin 1 kwietnia, 15:00
Łada Biłgoraj 0-1 Górnik II Łęczna 31 marca, 15:00 (1.650)
Janowianka Janów Lubelski 3-0 (wo) Orlęta Łuków 1 kwietnia, 16:00
Victoria Parczew 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 4-2 Stal Kraśnik 1 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 0-1 Lewart Lubartów 1 kwietnia, 16:00
Stal Poniatowa 2-1 Chełmianka Chełm 1 kwietnia, 15:00
Lublinianka Lublin 1-3 BKS Unia Bełżyce 31 marca, 15:00

Kolejka 18 - 14-15 kwietnia


Czarni Dęblin 3-1 Lublinianka Lublin 14 kwietnia, 15:30
BKS Unia Bełżyce 1-6 Stal Poniatowa 15 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm 2-1 Granica Lubycza Królewska 15 kwietnia, 14:00
Lewart Lubartów 1-0 Start Krasnystaw 15 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik 6-0 Victoria Parczew 15 kwietnia, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Janowianka Janów Lubelski 15 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 1-2 Łada Biłgoraj 15 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 2-0 Podlasie Biała Podlaska 15 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 21-22 kwietnia


Górnik II Łęczna 5-0 Czarni Dęblin 22 kwietnia, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Orlęta Łuków 21 kwietnia, 16:00
Łada Biłgoraj 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 3-2 Stal Kraśnik 22 kwietnia, 16:00
Victoria Parczew 1-2 Lewart Lubartów 22 kwietnia, 16:00
Start Krasnystaw 1-1 Chełmianka Chełm 22 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 BKS Unia Bełżyce 22 kwietnia, 16:00
Stal Poniatowa 2-1 Lublinianka Lublin 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 28-29 kwietnia


Czarni Dęblin 0-1 Stal Poniatowa 28 kwietnia, 15:30
Lublinianka Lublin 1-0 Granica Lubycza Królewska 28 kwietnia, 11:00
BKS Unia Bełżyce 2-1 Start Krasnystaw 29 kwietnia, 17:00
Chełmianka Chełm 2-1 Victoria Parczew 29 kwietnia, 15:00
Lewart Lubartów 1-1 Janowianka Janów Lubelski 29 kwietnia, 17:00
Stal Kraśnik 0-2 Łada Biłgoraj 29 kwietnia, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Podlasie Biała Podlaska 29 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 2-2 Górnik II Łęczna 29 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 2-3 maja


Orlęta Łuków 4-0 Czarni Dęblin 2 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 0-1 Stal Kraśnik 2 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 2-1 Lewart Lubartów 3 maja, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Chełmianka Chełm 3 maja, 17:00
Victoria Parczew 3-1 BKS Unia Bełżyce 2 maja, 17:00
Start Krasnystaw 0-1 Lublinianka Lublin 2 maja, 17:00
Granica Lubycza Królewska 0-1 Stal Poniatowa 3 maja, 17:00

Kolejka 22 - 5-6 maja


Czarni Dęblin 0-0 Granica Lubycza Królewska 5 maja, 16:00
Stal Poniatowa 5-2 Start Krasnystaw 6 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 8-1 Victoria Parczew 5 maja, 16:00
BKS Unia Bełżyce 0-0 Janowianka Janów Lubelski 6 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 0-1 Łada Biłgoraj 6 maja, 16:00
Lewart Lubartów 3-1 Podlasie Biała Podlaska 6 maja, 17:00
Stal Kraśnik 0-0 Górnik II Łęczna 5 maja, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Orlęta Łuków 6 maja, 16:00

Kolejka 23 - 12-13 maja


Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Czarni Dęblin 13 maja, 16:00
Orlęta Łuków 1-3 Stal Kraśnik 13 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 3-1 Lewart Lubartów 13 maja, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 1-2 Chełmianka Chełm 12 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 4-0 BKS Unia Bełżyce 13 maja, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Lublinianka Lublin 13 maja, 17:00
Victoria Parczew 2-3 Stal Poniatowa 13 maja, 17:00
Start Krasnystaw 2-1 Granica Lubycza Królewska 12 maja, 17:00

Kolejka 24 - 19-20 maja


Czarni Dęblin 1-2 Start Krasnystaw 19 maja, 16:30
Granica Lubycza Królewska 3-2 Victoria Parczew 20 maja, 17:00
Stal Poniatowa 1-0 Janowianka Janów Lubelski 20 maja, 16:00
Lublinianka Lublin 1-2 Łada Biłgoraj 19 maja, 15:00
BKS Unia Bełżyce 0-5 Podlasie Biała Podlaska 20 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 0-2 Górnik II Łęczna 19 maja, 16:00
Lewart Lubartów 0-0 Orlęta Łuków 20 maja, 17:00
Stal Kraśnik 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 maja, 17:00

Kolejka 25 - 27 maja


Stal Kraśnik 9-5 Czarni Dęblin 27 maja, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Lewart Lubartów 27 maja, 14:00
Orlęta Łuków 2-1 Chełmianka Chełm 27 maja, 17:00
Górnik II Łęczna 1-0 BKS Unia Bełżyce 27 maja, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Lublinianka Lublin 27 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 3-0 Stal Poniatowa 27 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Granica Lubycza Królewska 27 maja, 17:00
Victoria Parczew 5-4 Start Krasnystaw 27 maja, 17:00

Kolejka 26 - 2-3 czerwca


Czarni Dęblin 2-2 Victoria Parczew 3 czerwca, 16:30
Start Krasnystaw 0-1 Janowianka Janów Lubelski 3 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 0-1 Łada Biłgoraj 3 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 3-1 Podlasie Biała Podlaska 3 czerwca, 16:00
Lublinianka Lublin 0-3 Górnik II Łęczna 2 czerwca, 11:00
BKS Unia Bełżyce 0-5 Orlęta Łuków 30 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 1-0 Stal Kraśnik 3 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 6 czerwca


Lewart Lubartów 3-0 Czarni Dęblin 6 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik 3-1 Chełmianka Chełm 6 czerwca, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 BKS Unia Bełżyce 6 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków 9-1 Lublinianka Lublin 6 czerwca, 15:30
Górnik II Łęczna 3-1 Stal Poniatowa 6 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 5-0 Granica Lubycza Królewska 6 czerwca, 17:00
Łada Biłgoraj 6-0 Start Krasnystaw 6 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Victoria Parczew 6 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 9-10 czerwca


Czarni Dęblin 1-7 Janowianka Janów Lubelski 10 czerwca, 11:00
Victoria Parczew 2-6 Łada Biłgoraj 9 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 2-1 Podlasie Biała Podlaska 10 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Górnik II Łęczna 10 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 3-2 Orlęta Łuków 10 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 czerwca, 11:00
BKS Unia Bełżyce 1-1 Stal Kraśnik 10 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm 5-2 Lewart Lubartów 10 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 17 czerwca


Chełmianka Chełm 3-0 (wo) Czarni Dęblin 17 czerwca, 17:00
Lewart Lubartów 3-0 BKS Unia Bełżyce 17 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik 2-1 Lublinianka Lublin 17 czerwca, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Stal Poniatowa 17 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 3-0 (wo) Granica Lubycza Królewska 17 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 3-2 Start Krasnystaw 17 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Victoria Parczew 17 czerwca, 17:00
Łada Biłgoraj 4-0 Janowianka Janów Lubelski 17 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24 czerwca


Czarni Dęblin 0-10 Łada Biłgoraj 24 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Podlasie Biała Podlaska 24 czerwca, 17:00
Victoria Parczew 2-6 Górnik II Łęczna 24 czerwca, 17:00
Start Krasnystaw 1-5 Orlęta Łuków 24 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 czerwca, 17:00
Stal Poniatowa 1-3 Stal Kraśnik 24 czerwca, 17:00
Lublinianka Lublin 4-4 Lewart Lubartów 21 czerwca, 17:30
BKS Unia Bełżyce 1-1 Chełmianka Chełm 24 czerwca, 17:00
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj