Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> sezon 2005/2006 >> V liga

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia


Spartakus Szarowola 2-0 Hetman II Zamość 6 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 0-0 Łada Biłgoraj 7 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-3 Kryształ Werbkowice 7 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Omega Stary Zamość 7 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 3-0 (wo) Płomień Spartan Nieledew 7 sierpnia, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 (wo) Relax Księżpol 7 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-0 Echo Zawada 7 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 7 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia


Hetman II Zamość 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 14 sierpnia, 17:00
Echo Zawada 1-2 Orkan Bełżec 14 sierpnia, 17:00
Relax Księżpol 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 14 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-0 Olimpiakos Tarnogród 14 sierpnia, 15:00
Kryształ Werbkowice 3-2 Ostoja Skierbieszów 13 sierpnia, 17:00
Łada Biłgoraj 7-0 Igros Krasnobród 14 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 6-1 Korona Łaszczów 14 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 2-1 Omega Stary Zamość 14 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia


Korona Łaszczów 4-2 Hetman II Zamość 21 sierpnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-7 Spartakus Szarowola 21 sierpnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 0-1 Łada Biłgoraj 21 sierpnia, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 0-3 Kryształ Werbkowice 21 sierpnia, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 3-0 Omega Stary Zamość 21 sierpnia, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-0 Płomień Spartan Nieledew 21 sierpnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-1 Relax Księżpol 20 sierpnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Echo Zawada 20 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia


Hetman II Zamość 3-0 Echo Zawada 28 sierpnia, 17:00
Relax Księżpol 3-1 Roztocze Szczebrzeszyn 28 sierpnia, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-2 Orkan Bełżec 28 sierpnia, 15:00
Omega Stary Zamość 3-3 Victoria Łukowa/Chmielek 27 sierpnia, 16:00
Łada Biłgoraj 0-1 Aleksandria Aleksandrów 28 sierpnia, 17:00
Spartakus Szarowola 2-1 Ostoja Skierbieszów 27 sierpnia, 17:00
Korona Łaszczów 7-0 Igros Krasnobród 28 sierpnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 3-5 Kryształ Werbkowice 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 5 - 3-4 września


Igros Krasnobród 1-3 Hetman II Zamość 4 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 0-4 Korona Łaszczów 4 września, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Spartakus Szarowola 4 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 1-4 Łada Biłgoraj 4 września, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-0 Kryształ Werbkowice 4 września, 17:00
Orkan Bełżec 2-2 Omega Stary Zamość 3 września, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-0 Płomień Spartan Nieledew 3 września, 17:00
Echo Zawada 2-0 Relax Księżpol 4 września, 16:00

Kolejka 6 - 10-11 września


Hetman II Zamość 3-1 Relax Księżpol 11 września, 16:00
Płomień Spartan Nieledew 3-0 Echo Zawada 11 września, 14:00
Omega Stary Zamość 1-4 Roztocze Szczebrzeszyn 11 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 5-0 Orkan Bełżec 11 września, 16:00
Łada Biłgoraj 2-0 Victoria Łukowa/Chmielek 11 września, 16:00
Spartakus Szarowola 6-0 Olimpiakos Tarnogród 10 września, 16:00
Korona Łaszczów 6-2 Aleksandria Aleksandrów 11 września, 16:00
Igros Krasnobród 1-1 Ostoja Skierbieszów 11 września, 16:00

Kolejka 7 - 17-18 września


Ostoja Skierbieszów 2-4 Hetman II Zamość 18 września, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 1-3 Igros Krasnobród 18 września, 15:00
Olimpiakos Tarnogród 2-3 Korona Łaszczów 18 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-3 Spartakus Szarowola 13 listopada, 13:00
Orkan Bełżec 0-6 Łada Biłgoraj 18 września, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 5-0 Kryształ Werbkowice 17 września, 16:00
Echo Zawada 0-0 Omega Stary Zamość 18 września, 15:00
Relax Księżpol 0-0 Płomień Spartan Nieledew 18 września, 15:00

Kolejka 8 - 21 września


Hetman II Zamość 0-0 Płomień Spartan Nieledew 21 września, 16:00
Omega Stary Zamość 2-0 Relax Księżpol 21 września, 16:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Echo Zawada 21 września, 16:00
Łada Biłgoraj 1-1 Roztocze Szczebrzeszyn 21 września, 16:00
Spartakus Szarowola 3-1 Orkan Bełżec 21 września, 16:30
Korona Łaszczów 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 21 września, 16:00
Igros Krasnobród 3-1 Olimpiakos Tarnogród 21 września, 16:00
Ostoja Skierbieszów 5-0 Aleksandria Aleksandrów 21 września, 16:00

Kolejka9 - 24-25 września


Aleksandria Aleksandrów 0-3 Hetman II Zamość 25 września, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 2-2 Ostoja Skierbieszów 25 września, 15:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Igros Krasnobród 25 września, 17:00
Orkan Bełżec 1-4 Korona Łaszczów 25 września, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Spartakus Szarowola 24 września, 15:00
Echo Zawada 0-3 Łada Biłgoraj 24 września, 13:00
Relax Księżpol 6-4 Kryształ Werbkowice 25 września, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 1-4 Omega Stary Zamość 25 września, 15:00

Kolejka 10 - 1-2 października


Hetman II Zamość 3-0 Omega Stary Zamość 2 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-1 Płomień Spartan Nieledew 2 października, 15:00
Łada Biłgoraj 8-0 Relax Księżpol 2 października, 15:00
Spartakus Szarowola 7-1 Echo Zawada 2 października, 14:00
Korona Łaszczów 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 2 października, 15:00
Igros Krasnobród 2-2 Orkan Bełżec 2 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 2-3 Victoria Łukowa/Chmielek 2 października, 15:00
Aleksandria Aleksandrów 1-4 Olimpiakos Tarnogród 2 października, 14:00

Kolejka 11 - 8-9 października


Olimpiakos Tarnogród 1-1 Hetman II Zamość 9 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 5-1 Aleksandria Aleksandrów 9 października, 16:00
Orkan Bełżec 1-2 Ostoja Skierbieszów 9 października, 14:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-3 Igros Krasnobród 8 października, 15:00
Echo Zawada 2-2 Korona Łaszczów 9 października, 14:00
Relax Księżpol 1-3 Spartakus Szarowola 9 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-4 Łada Biłgoraj 8 października, 15:00
Omega Stary Zamość 3-0 Kryształ Werbkowice 9 października, 15:00

Kolejka12 - 15-16 października


Hetman II Zamość 6-1 Kryształ Werbkowice 16 października, 14:00
Łada Biłgoraj 5-1 Omega Stary Zamość 16 października, 14:00
Spartakus Szarowola 0-1 Płomień Spartan Nieledew 16 października, 14:00
Korona Łaszczów 1-0 Relax Księżpol 16 października, 15:00
Igros Krasnobród 0-0 Echo Zawada 16 października, 15:00
Ostoja Skierbieszów 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 13 listopada, 13:00
Aleksandria Aleksandrów 1-2 Orkan Bełżec 16 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 16 października, 14:00

Kolejka 13 - 22-23 października


Victoria Łukowa/Chmielek 1-0 Hetman II Zamość 23 października, 14:00
Orkan Bełżec 1-3 Olimpiakos Tarnogród 23 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 18-0 Aleksandria Aleksandrów 22 października, 14:00
Echo Zawada 1-4 Ostoja Skierbieszów 23 października, 14:00
Relax Księżpol 1-2 Igros Krasnobród 23 października, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 1-5 Korona Łaszczów 23 października, 13:00
Omega Stary Zamość 1-4 Spartakus Szarowola 23 października, 15:00
Kryształ Werbkowice 0-5 Łada Biłgoraj 21 października, 14:00

Kolejka 14 - 29-30 października


Hetman II Zamość 1-4 Łada Biłgoraj 30 października, 12:00
Spartakus Szarowola 1-0 Kryształ Werbkowice 29 października, 14:00
Korona Łaszczów 1-0 Omega Stary Zamość 30 października, 15:00
Igros Krasnobród 1-1 Płomień Spartan Nieledew 30 października, 14:00
Ostoja Skierbieszów 4-0 Relax Księżpol 29 października, 14:00
Aleksandria Aleksandrów 3-1 Echo Zawada 30 października, 14:00
Olimpiakos Tarnogród 3-2 Roztocze Szczebrzeszyn 30 października, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 7-3 Orkan Bełżec 30 października, 14:00

Kolejka 15 - 5-6 listopada


Orkan Bełżec 2-4 Hetman II Zamość 6 listopada, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-2 Victoria Łukowa/Chmielek 5 listopada, 14:00
Echo Zawada 3-3 Olimpiakos Tarnogród 6 listopada, 13:00
Relax Księżpol 2-1 Aleksandria Aleksandrów 6 listopada, 14:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Ostoja Skierbieszów 5 listopada, 13:00
Omega Stary Zamość 2-2 Igros Krasnobród 5 listopada, 14:00
Kryształ Werbkowice 2-0 Korona Łaszczów 6 listopada, 14:00
Łada Biłgoraj 3-0 Spartakus Szarowola 6 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 24 maja


Hetman II Zamość 0-3 Spartakus Szarowola
Łada Biłgoraj 8-2 Korona Łaszczów
Kryształ Werbkowice 9-3 Igros Krasnobród
Omega Stary Zamość 1-4 Ostoja Skierbieszów
Płomień Spartan Nieledew 0-0 Aleksandria Aleksandrów
Relax Księżpol 0-2 Olimpiakos Tarnogród
Echo Zawada 2-1 Victoria Łukowa/Chmielek
Roztocze Szczebrzeszyn 4-1 Orkan Bełżec

Kolejka 17 - 1-2 kwietnia


Omega Stary Zamość 4-2 Aleksandria Aleksandrów 1 kwietnia, 15:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-0 Hetman II Zamość 1 kwietnia, 15:00
Orkan Bełżec 2-1 Echo Zawada 2 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Relax Księżpol 19 kwietnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 4-1 Płomień Spartan Nieledew 19 kwietnia, 17:00
Ostoja Skierbieszów 2-1 Kryształ Werbkowice 19 kwietnia, 17:00
Igros Krasnobród 0-5 Łada Biłgoraj 19 kwietnia, 17:00
Korona Łaszczów 2-2 Spartakus Szarowola 19 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 8-9 kwietnia


Hetman II Zamość 0-3 Korona Łaszczów 8 kwietnia, 15:00
Spartakus Szarowola 3-0 Igros Krasnobród 9 kwietnia, 15:00
Łada Biłgoraj 5-1 Ostoja Skierbieszów 9 kwietnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 6-0 Aleksandria Aleksandrów 9 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 1-3 Olimpiakos Tarnogród 9 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 1-1 Victoria Łukowa/Chmielek 9 kwietnia, 15:00
Relax Księżpol 1-3 Orkan Bełżec 9 kwietnia, 14:00
Echo Zawada 3-0 Roztocze Szczebrzeszyn 9 kwietnia, 15:00

Kolejka19 - 13-15 kwietnia


Kryształ Werbkowice 1-2 Olimpiakos Tarnogród 15 kwietnia, 15:00
Echo Zawada 3-1 Hetman II Zamość 15 kwietnia, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-2 Relax Księżpol 15 kwietnia, 16:00
Orkan Bełżec 2-6 Płomień Spartan Nieledew 15 kwietnia, 14:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-1 Omega Stary Zamość 13 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-7 Łada Biłgoraj 15 kwietnia, 13:00
Ostoja Skierbieszów 0-3 Spartakus Szarowola 15 kwietnia, 16:00
Igros Krasnobród 2-2 Korona Łaszczów 15 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 22-23 kwietnia


Hetman II Zamość 4-1 Igros Krasnobród 22 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 4-1 Ostoja Skierbieszów 22 kwietnia, 15:00
Spartakus Szarowola 9-1 Aleksandria Aleksandrów 22 kwietnia, 15:00
Łada Biłgoraj 4-1 Olimpiakos Tarnogród 22 kwietnia, 13:00
Kryształ Werbkowice 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 22 kwietnia, 15:00
Omega Stary Zamość 1-2 Orkan Bełżec 23 kwietnia, 15:00
Płomień Spartan Nieledew 2-0 Roztocze Szczebrzeszyn 23 kwietnia, 16:00
Relax Księżpol 2-0 Echo Zawada 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 29-30 kwietnia


Relax Księżpol 2-0 Hetman II Zamość 30 kwietnia, 16:00
Echo Zawada 0-0 Płomień Spartan Nieledew 30 kwietnia, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Omega Stary Zamość 29 kwietnia, 17:00
Orkan Bełżec 1-4 Kryształ Werbkowice 30 kwietnia, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 1-2 Łada Biłgoraj 29 kwietnia, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 1-5 Spartakus Szarowola 30 kwietnia, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 1-4 Korona Łaszczów 30 kwietnia, 15:00
Ostoja Skierbieszów 1-1 Igros Krasnobród 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 3 maja


Hetman II Zamość 3-2 Ostoja Skierbieszów 3 maja, 13:00
Igros Krasnobród 4-0 Aleksandria Aleksandrów 3 maja, 17:00
Korona Łaszczów 5-0 Olimpiakos Tarnogród 3 maja, 15:00
Spartakus Szarowola 3-2 Victoria Łukowa/Chmielek 3 maja, 16:00
Łada Biłgoraj 5-0 Orkan Bełżec 3 maja, 17:00
Kryształ Werbkowice 1-2 Roztocze Szczebrzeszyn 3 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 0-4 Echo Zawada 3 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 3-1 Relax Księżpol 3 maja, 16:00

Kolejka 23 - 6-7 maja


Płomień Spartan Nieledew 0-1 Hetman II Zamość 6 maja, 16:00
Relax Księżpol 0-1 Omega Stary Zamość 7 maja, 16:00
Echo Zawada 2-2 Kryształ Werbkowice 7 maja, 16:00
Roztocze Szczebrzeszyn 0-7 Łada Biłgoraj 6 maja, 17:00
Orkan Bełżec 0-6 Spartakus Szarowola 7 maja, 16:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-2 Korona Łaszczów 6 maja, 13:00
Olimpiakos Tarnogród 5-1 Igros Krasnobród 7 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 0-2 Ostoja Skierbieszów 7 maja, 15:00

Kolejka 24 - 13-14 maja


Hetman II Zamość 12-0 Aleksandria Aleksandrów 14 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 3-1 Olimpiakos Tarnogród 14 maja, 17:00
Igros Krasnobród 1-3 Victoria Łukowa/Chmielek 14 maja, 17:00
Korona Łaszczów 9-1 Orkan Bełżec 13 maja, 16:00
Spartakus Szarowola 8-0 Roztocze Szczebrzeszyn 13 maja, 16:00
Łada Biłgoraj 3-0 Echo Zawada 14 maja, 14:00
Kryształ Werbkowice 3-3 Relax Księżpol 13 maja, 16:00
Omega Stary Zamość 3-3 Płomień Spartan Nieledew 13 maja, 17:00

Kolejka 25 - 20-21 maja


Omega Stary Zamość 2-1 Hetman II Zamość 20 maja, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 4-1 Kryształ Werbkowice 21 maja, 17:00
Relax Księżpol 0-5 Łada Biłgoraj 21 maja, 16:00
Echo Zawada 0-4 Spartakus Szarowola 21 maja, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-5 Korona Łaszczów 20 maja, 17:00
Orkan Bełżec 1-0 Igros Krasnobród 21 maja, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 3-2 Ostoja Skierbieszów 21 maja, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 0-4 Aleksandria Aleksandrów 21 maja, 16:00

Kolejka 26 - 27-28 maja


Hetman II Zamość 3-1 Olimpiakos Tarnogród 28 maja, 16:00
Aleksandria Aleksandrów 2-2 Victoria Łukowa/Chmielek 28 maja, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Orkan Bełżec 28 maja, 16:00
Igros Krasnobród 4-2 Roztocze Szczebrzeszyn 28 maja, 17:00
Korona Łaszczów 4-3 Echo Zawada 27 maja, 16:00
Spartakus Szarowola 4-1 Relax Księżpol 27 maja, 17:00
Łada Biłgoraj 1-0 Płomień Spartan Nieledew 28 maja, 16:00
Kryształ Werbkowice 2-10 Omega Stary Zamość 27 maja, 16:00

Kolejka 27 - 3-4 czerwca


Kryształ Werbkowice 0-5 Hetman II Zamość 3 czerwca, 16:00
Omega Stary Zamość 1-7 Łada Biłgoraj 4 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 0-3 Spartakus Szarowola 4 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 1-4 Korona Łaszczów 4 czerwca, 17:00
Echo Zawada 5-1 Igros Krasnobród 4 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 1-1 Ostoja Skierbieszów 3 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 7-0 Aleksandria Aleksandrów 4 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 2-1 Olimpiakos Tarnogród 4 czerwca, 17:00

Kolejka 28 - 10-11 czerwca


Hetman II Zamość 3-1 Victoria Łukowa/Chmielek 10 czerwca, 16:00
Olimpiakos Tarnogród 4-3 Orkan Bełżec 11 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 5-0 Roztocze Szczebrzeszyn 11 czerwca, 16:00
Ostoja Skierbieszów 1-2 Echo Zawada 10 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 0-3 (wo) Relax Księżpol 11 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 3-0 Płomień Spartan Nieledew 10 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 2-0 Omega Stary Zamość 10 czerwca, 17:00
Łada Biłgoraj 13-0 Kryształ Werbkowice 11 czerwca, 16:00

Kolejka 29 - 18 czerwca


Łada Biłgoraj 3-1 Hetman II Zamość 18 czerwca, 17:00
Kryształ Werbkowice 2-6 Spartakus Szarowola 18 czerwca, 17:00
Omega Stary Zamość 4-2 Korona Łaszczów 18 czerwca, 17:00
Płomień Spartan Nieledew 1-3 Igros Krasnobród 18 czerwca, 17:00
Relax Księżpol 0-5 Ostoja Skierbieszów 18 czerwca, 17:00
Echo Zawada 6-0 Aleksandria Aleksandrów 18 czerwca, 17:00
Roztocze Szczebrzeszyn 3-3 Olimpiakos Tarnogród 18 czerwca, 17:00
Orkan Bełżec 1-0 Victoria Łukowa/Chmielek 18 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 24-25 czerwca


Hetman II Zamość 10-0 Orkan Bełżec 25 czerwca, 17:00
Victoria Łukowa/Chmielek 4-1 Roztocze Szczebrzeszyn 24 czerwca, 17:00
Olimpiakos Tarnogród 2-4 Echo Zawada 25 czerwca, 17:00
Aleksandria Aleksandrów 3-2 Relax Księżpol 25 czerwca, 17:00
Ostoja Skierbieszów 3-0 (wo) Płomień Spartan Nieledew 24 czerwca, 17:00
Igros Krasnobród 0-0 Omega Stary Zamość 25 czerwca, 17:00
Korona Łaszczów 3-4 Kryształ Werbkowice 25 czerwca, 17:00
Spartakus Szarowola 0-0 Łada Biłgoraj 25 czerwca, 17:00

 
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj