Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> sezon 2004/2005 >> IV liga

Kolejka 1 - 14-15 sierpnia


Wisła Puławy 1-1 Janowianka Janów Lubelski 14 sierpnia, 11:00
Avia Świdnik 1-0 Granica Lubycza Królewska 14 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 11-0 Hetman II Zamość 14 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 0-6 Lublinianka Lublin 15 sierpnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Łada Biłgoraj 15 sierpnia, 17:00
Victoria Parczew 1-2 Stal Kraśnik 15 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 0-2 Czarni Dęblin 14 sierpnia, 17:00
Górnik II Łęczna 1-2 Podlasie Biała Podlaska 14 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 21-22 sierpnia


Górnik II Łęczna 1-1 Wisła Puławy 22 sierpnia, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Chełmianka Chełm 21 sierpnia, 17:00
Czarni Dęblin 2-0 Victoria Parczew 22 sierpnia, 17:00
Stal Kraśnik 1-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 września, 16:00
Łada Biłgoraj 0-1 Orlęta Łuków 15 września, 16:45
Hetman II Zamość 1-5 Avia Świdnik 21 sierpnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 3-1 Janowianka Janów Lubelski 21 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 28-29 sierpnia


Wisła Puławy 2-3 Granica Lubycza Królewska 28 sierpnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Hetman II Zamość 28 sierpnia, 16:00
Avia Świdnik 2-0 Lublinianka Lublin 29 sierpnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Łada Biłgoraj 29 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 0-0 Stal Kraśnik 22 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Czarni Dęblin 29 sierpnia, 16:00
Victoria Parczew 0-2 Podlasie Biała Podlaska 15 września, 16:00
Chełmianka Chełm 0-1 Górnik II Łęczna 28 sierpnia, 15:00

Kolejka 4 - 4-5 września


Chełmianka Chełm 3-1 Wisła Puławy 4 września, 13:00
Górnik II Łęczna 1-3 Victoria Parczew 4 września, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 września, 14:00
Czarni Dęblin 2-1 Orlęta Łuków 5 września, 16:00
Stal Kraśnik 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 16:00
Łada Biłgoraj 2-3 Avia Świdnik 5 września, 17:00
Lublinianka Lublin 5-1 Janowianka Janów Lubelski 5 września, 11:30
Hetman II Zamość 3-3 Granica Lubycza Królewska 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 8 września


Wisła Puławy 1-2 Hetman II Zamość 8 września, 17:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Lublinianka Lublin 8 września, 15:30
Janowianka Janów Lubelski 0-2 Łada Biłgoraj 8 września, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Czarni Dęblin 8 września, 17:00
Orlęta Łuków 0-0 Podlasie Biała Podlaska 8 września, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-2 Górnik II Łęczna 8 września, 16:00
Victoria Parczew 1-0 Chełmianka Chełm 8 września, 16:00

Kolejka 6 - 11-12 września


Victoria Parczew 7-1 Wisła Puławy 11 września, 16:00
Chełmianka Chełm 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 września, 16:00
Górnik II Łęczna 3-3 Orlęta Łuków 12 września, 14:00
Podlasie Biała Podlaska 4-3 Orlęta Radzyń Podlaski 11 września, 16:00
Czarni Dęblin 0-2 Avia Świdnik 12 września, 15:00
Stal Kraśnik 2-0 Janowianka Janów Lubelski 12 września, 15:00
Łada Biłgoraj 1-1 Granica Lubycza Królewska 12 września, 17:00
Lublinianka Lublin 0-0 Hetman II Zamość 12 września, 11:30

Kolejka 7 - 18-19 września


Wisła Puławy 0-3 Lublinianka Lublin 18 września, 11:00
Hetman II Zamość 3-4 Łada Biłgoraj 19 września, 15:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Stal Kraśnik 19 września, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Czarni Dęblin 19 września, 16:00
Avia Świdnik 1-1 Podlasie Biała Podlaska 19 września, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 6-2 Górnik II Łęczna 18 września, 15:00
Orlęta Łuków 0-0 Chełmianka Chełm 19 września, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Victoria Parczew 19 września, 16:00

Kolejka 8 - 25-26 września


Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-1 Wisła Puławy v26 września, 14:00
Victoria Parczew 0-1 Orlęta Łuków v26 września, 15:00
Chełmianka Chełm 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski v25 września, 16:00
Górnik II Łęczna 2-2 Avia Świdnik v26 września, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Janowianka Janów Lubelski v25 września, 16:00
Czarni Dęblin 1-0 Granica Lubycza Królewska v25 września, 15:00
Stal Kraśnik 4-0 Hetman II Zamość v26 września, 15:00
Łada Biłgoraj 1-3 Lublinianka Lublin 26 września, 16:00

Kolejka 9 - 2-3 października


Wisła Puławy 2-1 Łada Biłgoraj 2 października, 11:00
Lublinianka Lublin 1-1 Stal Kraśnik 3 października, 11:30
Hetman II Zamość 1-4 Czarni Dęblin 2 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Podlasie Biała Podlaska 3 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 5-2 Górnik II Łęczna 2 października, 15:00
Avia Świdnik 5-1 Chełmianka Chełm 3 października, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Victoria Parczew 3 października, 16:00
Orlęta Łuków 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 października


Orlęta Łuków 2-0 Wisła Puławy 10 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 11 listopada, 13:00
Victoria Parczew 1-2 Avia Świdnik 10 października, 14:00
Chełmianka Chełm 3-0 Janowianka Janów Lubelski 9 października, 15:00
Górnik II Łęczna 0-1 Granica Lubycza Królewska 9 października, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 2-0 Hetman II Zamość 9 października, 14:30
Czarni Dęblin 3-1 Lublinianka Lublin 10 października, 12:00
Stal Kraśnik 2-0 Łada Biłgoraj 10 października, 14:00

Kolejka 11 - 16-17 października


Wisła Puławy 0-3 Stal Kraśnik 16 października, 15:00
Łada Biłgoraj 0-2 Czarni Dęblin 17 października, 15:00
Lublinianka Lublin 1-2 Podlasie Biała Podlaska 17 października, 11:30
Hetman II Zamość 0-3 Górnik II Łęczna 17 października, 15:00
Granica Lubycza Królewska 0-0 Chełmianka Chełm 17 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 1-0 Victoria Parczew 17 października, 15:00
Avia Świdnik 1-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 30 marca, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Orlęta Łuków 17 października, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 października


Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Wisła Puławy 24 października, 14:00
Orlęta Łuków 1-1 Avia Świdnik 24 października, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Janowianka Janów Lubelski 24 października, 12:00
Victoria Parczew 0-2 Granica Lubycza Królewska 24 października, 14:00
Chełmianka Chełm 0-0 Hetman II Zamość 23 października, 14:00
Górnik II Łęczna 2-0 Lublinianka Lublin 24 października, 11:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Łada Biłgoraj 23 października, 13:00
Czarni Dęblin 0-2 Stal Kraśnik 24 października, 12:00

Kolejka 13 - 30-31 października


Wisła Puławy 0-0 Czarni Dęblin 30 października, 14:00
Stal Kraśnik 2-2 Podlasie Biała Podlaska 31 października, 13:00
Łada Biłgoraj 2-3 Górnik II Łęczna 30 października, 11:00
Lublinianka Lublin 0-0 Chełmianka Chełm 31 października, 11:30
Hetman II Zamość 2-0 Victoria Parczew 31 października, 12:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 31 października, 14:00
Janowianka Janów Lubelski 2-2 Orlęta Łuków 31 października, 14:00
Avia Świdnik 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 30 października, 11:00

Kolejka 14 - 6-7 listopada


Avia Świdnik 3-1 Wisła Puławy 7 listopada, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 Janowianka Janów Lubelski 7 listopada, 13:00
Orlęta Łuków 0-0 Granica Lubycza Królewska 7 listopada, 12:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Hetman II Zamość 6 listopada, 12:00
Victoria Parczew 1-2 Lublinianka Lublin 7 listopada, 13:00
Chełmianka Chełm 0-2 Łada Biłgoraj 6 listopada, 13:00
Górnik II Łęczna 2-0 Stal Kraśnik 7 listopada, 13:00
Podlasie Biała Podlaska 1-3 Czarni Dęblin 6 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 13-14 listopada


Wisła Puławy 1-0 Podlasie Biała Podlaska v14 listopada, 11:00
Czarni Dęblin 1-1 Górnik II Łęczna 13 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 5-1 Chełmianka Chełm 14 listopada, 12:00
Łada Biłgoraj 1-1 Victoria Parczew v14 listopada, 13:00
Lublinianka Lublin 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 listopada, 11:30
Hetman II Zamość 0-2 Orlęta Łuków 13 listopada, 12:00
Granica Lubycza Królewska 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 14 listopada, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Avia Świdnik 14 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 13 kwietnia


Janowianka Janów Lubelski 2-1 Wisła Puławy 13 kwietnia, 17:00
Granica Lubycza Królewska 1-1 Avia Świdnik 13 kwietnia, 17:00
Hetman II Zamość 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 13 kwietnia, 17:00
Lublinianka Lublin 3-2 Orlęta Łuków 13 kwietnia, 17:00
Łada Biłgoraj 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 kwietnia, 17:00
Stal Kraśnik 2-2 Victoria Parczew 13 kwietnia, 17:00
Czarni Dęblin 1-2 Chełmianka Chełm 13 kwietnia, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 3-1 Górnik II Łęczna 13 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia


Wisła Puławy 0-2 Górnik II Łęczna 2 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm 0-2 Podlasie Biała Podlaska 2 kwietnia, 14:00
Victoria Parczew 0-1 Czarni Dęblin 2 kwietnia, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Stal Kraśnik 20 kwietnia, 17:00
Orlęta Łuków 1-1 Łada Biłgoraj 20 kwietnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Lublinianka Lublin 20 kwietnia, 17:00
Avia Świdnik 5-1 Hetman II Zamość 20 kwietnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Granica Lubycza Królewska 20 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia


Granica Lubycza Królewska 2-2 Wisła Puławy 10 kwietnia, 16:00
Hetman II Zamość 1-7 Janowianka Janów Lubelski 10 kwietnia, 15:00
Lublinianka Lublin 0-0 Avia Świdnik 9 kwietnia, 12:00
Łada Biłgoraj 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 10 kwietnia, 15:00
Stal Kraśnik 2-2 Orlęta Łuków 10 kwietnia, 16:00
Czarni Dęblin 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 10 kwietnia, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Victoria Parczew 9 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 0-0 Chełmianka Chełm 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia


Wisła Puławy 1-0 Chełmianka Chełm 16 kwietnia, 16:00
Victoria Parczew 1-4 Górnik II Łęczna 16 kwietnia, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Podlasie Biała Podlaska 17 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 3-2 Czarni Dęblin 17 kwietnia, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-1 Stal Kraśnik 17 kwietnia, 16:00
Avia Świdnik 6-1 Łada Biłgoraj 17 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Lublinianka Lublin 17 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Hetman II Zamość 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia


Hetman II Zamość 5-3 Wisła Puławy 23 kwietnia, 16:00
Lublinianka Lublin 1-1 Granica Lubycza Królewska 23 kwietnia, 12:00
Łada Biłgoraj 2-0 Janowianka Janów Lubelski 24 kwietnia, 16:00
Stal Kraśnik 3-0 Avia Świdnik 24 kwietnia, 16:00
Czarni Dęblin 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 24 kwietnia, 15:00
Podlasie Biała Podlaska 1-1 Orlęta Łuków 23 kwietnia, 16:00
Górnik II Łęczna 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 kwietnia, 11:00
Chełmianka Chełm 1-1 Victoria Parczew 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia


Wisła Puławy 2-2 Victoria Parczew 30 kwietnia, 14:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 17:00
Orlęta Łuków 1-1 Górnik II Łęczna 30 kwietnia, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Podlasie Biała Podlaska 30 kwietnia, 16:00
Avia Świdnik 4-1 Czarni Dęblin 30 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Stal Kraśnik 30 kwietnia, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-1 Łada Biłgoraj 30 kwietnia, 16:00
Hetman II Zamość 0-6 Lublinianka Lublin 30 kwietnia, 11:00

Kolejka 22 - 3 maja


Lublinianka Lublin 0-0 Wisła Puławy 3 maja, 12:00
Łada Biłgoraj 5-1 Hetman II Zamość 3 maja, 16:00
Stal Kraśnik 0-0 Granica Lubycza Królewska 3 maja, 16:00
Czarni Dęblin 0-0 Janowianka Janów Lubelski 3 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 2-1 Avia Świdnik 3 maja, 16:00
Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski 3 maja, 17:00
Chełmianka Chełm 3-2 Orlęta Łuków 3 maja, 15:00
Victoria Parczew 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 maja, 17:00

Kolejka 23 - 7-8 maja


Wisła Puławy 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 maja, 17:00
Orlęta Łuków 3-2 Victoria Parczew 18 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 7-1 Chełmianka Chełm 8 maja, 17:00
Avia Świdnik 3-1 Górnik II Łęczna 7 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Podlasie Biała Podlaska 8 maja, 13:30
Granica Lubycza Królewska 2-1 Czarni Dęblin 8 maja, 16:00
Hetman II Zamość 0-1 Stal Kraśnik 8 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 0-0 Łada Biłgoraj 7 maja, 12:00

Kolejka 24 - 14-15 maja


Łada Biłgoraj 1-0 Wisła Puławy 15 maja, 17:00
Stal Kraśnik 2-0 Lublinianka Lublin 15 maja, 16:00
Czarni Dęblin 2-1 Hetman II Zamość 15 maja, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 0-0 Granica Lubycza Królewska 14 maja, 16:00
Górnik II Łęczna 7-1 Janowianka Janów Lubelski 15 maja, 11:00
Chełmianka Chełm 1-2 Avia Świdnik 14 maja, 15:00
Victoria Parczew 3-3 Orlęta Radzyń Podlaski 15 maja, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Orlęta Łuków 15 maja, 15:30

Kolejka 25 - 21-22 maja


Wisła Puławy 0-0 Orlęta Łuków 8 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 maja, 17:00
Avia Świdnik 4-0 Victoria Parczew 22 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Chełmianka Chełm 22 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 3-3 Górnik II Łęczna 22 maja, 17:00
Hetman II Zamość 1-3 Podlasie Biała Podlaska 22 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 3-3 Czarni Dęblin 21 maja, 12:00
Łada Biłgoraj 0-3 Stal Kraśnik 21 maja, 17:00

Kolejka 26 - 25 maja


Stal Kraśnik 5-0 Wisła Puławy 1 czerwca, 16:00
Czarni Dęblin 1-4 Łada Biłgoraj 1 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 0-3 Lublinianka Lublin 1 czerwca, 16:00
Górnik II Łęczna 5-0 Hetman II Zamość 25 maja, 16:00
Chełmianka Chełm 1-0 Granica Lubycza Królewska 25 maja, 16:00
Victoria Parczew 0-2 Janowianka Janów Lubelski 25 maja, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-2 Avia Świdnik 25 maja, 17:00
Orlęta Łuków 1-0 Orlęta Radzyń Podlaski 1 czerwca, 17:00

Kolejka 27 - 28-29 maja


Wisła Puławy 1-3 Orlęta Radzyń Podlaski 28 maja, 17:00
Avia Świdnik 3-1 Orlęta Łuków 29 maja, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 maja, 16:00
Granica Lubycza Królewska 2-2 Victoria Parczew 29 maja, 17:00
Hetman II Zamość 1-4 Chełmianka Chełm 28 maja, 17:00
Lublinianka Lublin 0-3 Górnik II Łęczna 28 maja, 12:00
Łada Biłgoraj 1-3 Podlasie Biała Podlaska 28 maja, 11:00
Stal Kraśnik 3-0 Czarni Dęblin 29 maja, 16:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca


Czarni Dęblin 6-1 Wisła Puławy 5 czerwca, 17:00
Podlasie Biała Podlaska 1-0 Stal Kraśnik 5 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 2-0 Łada Biłgoraj 5 czerwca, 11:00
Chełmianka Chełm 2-1 Lublinianka Lublin 4 czerwca, 14:00
Victoria Parczew 10-0 Hetman II Zamość 4 czerwca, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 Granica Lubycza Królewska 5 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 3-2 Janowianka Janów Lubelski 4 czerwca, 12:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Avia Świdnik 5 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 12 czerwca


Wisła Puławy 0-1 Avia Świdnik 11 czerwca, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 1-4 Orlęta Radzyń Podlaski 12 czerwca, 17:00
Granica Lubycza Królewska 4-1 Orlęta Łuków 11 czerwca, 16:00
Hetman II Zamość 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 czerwca, 18:00
Lublinianka Lublin 1-0 Victoria Parczew 11 czerwca, 16:00
Łada Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm 12 czerwca, 17:00
Stal Kraśnik 0-0 Górnik II Łęczna 12 czerwca, 17:00
Czarni Dęblin 2-2 Podlasie Biała Podlaska 11 czerwca, 17:00

Kolejka 30 - 18-19 czerwca


Podlasie Biała Podlaska 6-2 Wisła Puławy 19 czerwca, 17:00
Górnik II Łęczna 2-2 Czarni Dęblin 18 czerwca
Chełmianka Chełm 0-1 Stal Kraśnik 19 czerwca, 17:00
Victoria Parczew 3-2 Łada Biłgoraj 19 czerwca, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Lublinianka Lublin 19 czerwca, 17:00
Orlęta Łuków 6-2 Hetman II Zamość 19 czerwca, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Granica Lubycza Królewska 19 czerwca, 17:00
Avia Świdnik 3-1 Janowianka Janów Lubelski 18 czerwca, 17:00
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj