Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> sezon 2003/2004 >> IV liga

Kolejka 1 - 9-10 sierpnia


Podlasie Biała Podlaska 1-0 Legion Tomaszowice
Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 Czarni Dęblin
Granica Lubycza Królewska 2-4 Łada Biłgoraj
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Stal Kraśnik
Lublinianka Lublin 2-1 Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna 3-1 BKS Unia Bełżyce
Start Krasnystaw 0-2 Granica Dorohusk
Orlęta Łuków 4-3 Avia Świdnik

Kolejka 2 - 16-17 sierpnia


Orlęta Łuków 2-1 Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 4-1 Start Krasnystaw
Granica Dorohusk 0-2 Górnik II Łęczna
BKS Unia Bełżyce 1-5 Lublinianka Lublin
Lewart Lubartów 2-1 Janowianka Janów Lubelski
Stal Kraśnik 1-1 Granica Lubycza Królewska
Łada Biłgoraj 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Dęblin 1-3 Legion Tomaszowice

Kolejka 3 - 23-24 sierpnia


Podlasie Biała Podlaska 5-2 Czarni Dęblin
Legion Tomaszowice 3-3 Łada Biłgoraj
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Stal Kraśnik
Granica Lubycza Królewska 2-2 Lewart Lubartów
Janowianka Janów Lubelski 3-1 BKS Unia Bełżyce
Lublinianka Lublin 1-0 Granica Dorohusk
Górnik II Łęczna 1-0 Avia Świdnik
Start Krasnystaw 1-0 Orlęta Łuków

Kolejka 4 - 30-31 sierpnia


Start Krasnystaw 3-0 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków 1-1 Górnik II Łęczna
Avia Świdnik 3-3 Lublinianka Lublin
Granica Dorohusk 5-0 Janowianka Janów Lubelski
BKS Unia Bełżyce 0-4 Granica Lubycza Królewska
Lewart Lubartów 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik 3-0 Legion Tomaszowice
Łada Biłgoraj 1-4 Czarni Dęblin

Kolejka 5 - 3 września


Podlasie Biała Podlaska 2-1 Łada Biłgoraj
Czarni Dęblin 0-0 Stal Kraśnik
Legion Tomaszowice 1-2 Lewart Lubartów
Orlęta Radzyń Podlaski 5-1 BKS Unia Bełżyce
Granica Lubycza Królewska 2-0 Granica Dorohusk
Janowianka Janów Lubelski 3-1 Avia Świdnik
Lublinianka Lublin 1-1 Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna 4-1 Start Krasnystaw

Kolejka 6 - 6-7 września


Górnik II Łęczna 1-5 Podlasie Biała Podlaska
Start Krasnystaw 0-2 Lublinianka Lublin
Orlęta Łuków 4-1 Janowianka Janów Lubelski
Avia Świdnik 1-1 Granica Lubycza Królewska
Granica Dorohusk 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski
BKS Unia Bełżyce 3-3 Legion Tomaszowice
Lewart Lubartów 1-0 Czarni Dęblin
Stal Kraśnik 2-1 Łada Biłgoraj

Kolejka 7 - 13-14 września


Podlasie Biała Podlaska 0-0 Stal Kraśnik
Łada Biłgoraj 3-4 Lewart Lubartów
Czarni Dęblin 0-0 BKS Unia Bełżyce
Legion Tomaszowice 2-1 Granica Dorohusk
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Avia Świdnik
Granica Lubycza Królewska 2-1 Orlęta Łuków 1 października
Janowianka Janów Lubelski 4-1 Start Krasnystaw
Lublinianka Lublin 3-1 Górnik II Łęczna

Kolejka 8 - 20-21 września


Lublinianka Lublin 0-1 Podlasie Biała Podlaska
Górnik II Łęczna 3-3 Janowianka Janów Lubelski
Start Krasnystaw 0-4 Granica Lubycza Królewska
Orlęta Łuków 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik 1-0 Legion Tomaszowice
Granica Dorohusk 3-1 Czarni Dęblin
BKS Unia Bełżyce 0-1 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 2-0 Stal Kraśnik

Kolejka 9 - 27-28 września


Podlasie Biała Podlaska 1-0 Lewart Lubartów
Stal Kraśnik 4-0 BKS Unia Bełżyce
Łada Biłgoraj 1-0 Granica Dorohusk
Czarni Dęblin 2-2 Avia Świdnik
Legion Tomaszowice 1-1 Orlęta Łuków
Orlęta Radzyń Podlaski 6-0 Start Krasnystaw
Granica Lubycza Królewska 5-0 Górnik II Łęczna
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Lublinianka Lublin

Kolejka 10 - 4-5 października


Janowianka Janów Lubelski 1-2 Podlasie Biała Podlaska
Lublinianka Lublin 2-0 Granica Lubycza Królewska
Górnik II Łęczna 3-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Start Krasnystaw 1-2 Legion Tomaszowice
Orlęta Łuków 3-0 Czarni Dęblin
Avia Świdnik 2-0 Łada Biłgoraj
Granica Dorohusk 0-3 Stal Kraśnik
BKS Unia Bełżyce 1-2 Lewart Lubartów

Kolejka 11 - 11-12 października


Podlasie Biała Podlaska 1-0 BKS Unia Bełżyce
Lewart Lubartów 2-0 Granica Dorohusk
Stal Kraśnik 1-1 Avia Świdnik
Łada Biłgoraj 0-2 Orlęta Łuków
Czarni Dęblin 3-1 Start Krasnystaw
Legion Tomaszowice 1-0 Górnik II Łęczna
Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Lublinianka Lublin
Granica Lubycza Królewska 1-0 Janowianka Janów Lubelski

Kolejka 12 - 18-19 października


Granica Lubycza Królewska 1-0 Podlasie Biała Podlaska
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lublinianka Lublin 3-0 Legion Tomaszowice
Górnik II Łęczna 2-0 Czarni Dęblin
Start Krasnystaw 0-4 Łada Biłgoraj
Orlęta Łuków 4-3 Stal Kraśnik
Avia Świdnik 2-1 Lewart Lubartów
Granica Dorohusk 1-0 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 13 - 25-26 października


Podlasie Biała Podlaska 2-0 Granica Dorohusk
BKS Unia Bełżyce 1-7 Avia Świdnik
Lewart Lubartów 2-0 Orlęta Łuków
Stal Kraśnik 5-0 Start Krasnystaw
Łada Biłgoraj 5-0 Górnik II Łęczna
Czarni Dęblin 4-0 Lublinianka Lublin
Legion Tomaszowice 4-1 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 14 - 31 października


Orlęta Radzyń Podlaski 1-3 Podlasie Biała Podlaska
Granica Lubycza Królewska 1-1 Legion Tomaszowice
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Czarni Dęblin
Lublinianka Lublin 4-2 Łada Biłgoraj
Górnik II Łęczna 0-5 Stal Kraśnik
Start Krasnystaw 1-2 Lewart Lubartów
Orlęta Łuków 1-2 BKS Unia Bełżyce
Avia Świdnik 0-0 Granica Dorohusk

Kolejka 15 - 8-9 listopada


Podlasie Biała Podlaska 1-2 Avia Świdnik
Granica Dorohusk 0-4 Orlęta Łuków
BKS Unia Bełżyce 3-0 Start Krasnystaw
Lewart Lubartów 1-3 Górnik II Łęczna
Stal Kraśnik 2-1 Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj 2-3 Janowianka Janów Lubelski
Czarni Dęblin 0-0 Granica Lubycza Królewska
Legion Tomaszowice 0-2 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 16 - 20-21 marca


Legion Tomaszowice 0-3 Podlasie Biała Podlaska
Czarni Dęblin 2-3 Orlęta Radzyń Podlaski
Łada Biłgoraj 1-2 Granica Lubycza Królewska
Stal Kraśnik 5-0 Janowianka Janów Lubelski
Lewart Lubartów 1-0 Lublinianka Lublin
BKS Unia Bełżyce 0-1 Górnik II Łęczna
Granica Dorohusk 4-2 Start Krasnystaw
Avia Świdnik 0-0 Orlęta Łuków

Kolejka 17 - 27-28 marca


Podlasie Biała Podlaska 2-2 Orlęta Łuków
Start Krasnystaw 0-5 Avia Świdnik
Górnik II Łęczna 4-1 Granica Dorohusk
Lublinianka Lublin 3-1 BKS Unia Bełżyce
Janowianka Janów Lubelski 3-2 Lewart Lubartów
Granica Lubycza Królewska 2-1 Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Łada Biłgoraj
Legion Tomaszowice 3-2 Czarni Dęblin

Kolejka 18 - 3-4 kwietnia


Czarni Dęblin 0-0 Podlasie Biała Podlaska
Łada Biłgoraj 4-0 Legion Tomaszowice
Stal Kraśnik 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski
Lewart Lubartów 0-0 Granica Lubycza Królewska
BKS Unia Bełżyce 1-2 Janowianka Janów Lubelski
Granica Dorohusk 1-1 Lublinianka Lublin
Avia Świdnik 2-1 Górnik II Łęczna
Orlęta Łuków 6-1 Start Krasnystaw

Kolejka 19 - 7-10 kwietnia


Podlasie Biała Podlaska 3-0 Start Krasnystaw
Górnik II Łęczna 0-0 Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin 0-1 Avia Świdnik
Janowianka Janów Lubelski 3-0 Granica Dorohusk
Granica Lubycza Królewska 0-0 BKS Unia Bełżyce
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Lewart Lubartów
Legion Tomaszowice 0-1 Stal Kraśnik
Czarni Dęblin 0-0 Łada Biłgoraj 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 20 - 17-18 kwietnia


Łada Biłgoraj 2-1 Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik 1-1 Czarni Dęblin
Lewart Lubartów 5-1 Legion Tomaszowice
BKS Unia Bełżyce 4-8 Orlęta Radzyń Podlaski
Granica Dorohusk 0-0 Granica Lubycza Królewska
Avia Świdnik 0-0 Janowianka Janów Lubelski
Orlęta Łuków 1-1 Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw 0-6 Górnik II Łęczna

Kolejka 21 - 24-25 kwietnia


Podlasie Biała Podlaska 1-2 Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin 2-0 Start Krasnystaw
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Orlęta Łuków
Granica Lubycza Królewska 0-0 Avia Świdnik
Orlęta Radzyń Podlaski 6-0 Granica Dorohusk
Legion Tomaszowice 1-1 BKS Unia Bełżyce
Czarni Dęblin 2-2 Lewart Lubartów
Łada Biłgoraj 0-3 Stal Kraśnik

Kolejka 22 - 28 kwietnia


Stal Kraśnik 3-2 Podlasie Biała Podlaska
Lewart Lubartów 0-0 Łada Biłgoraj
BKS Unia Bełżyce 2-0 Czarni Dęblin
Granica Dorohusk 0-0 Legion Tomaszowice
Avia Świdnik 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski
Orlęta Łuków 0-2 Granica Lubycza Królewska
Start Krasnystaw 0-2 Janowianka Janów Lubelski
Górnik II Łęczna 1-6 Lublinianka Lublin

Kolejka 23 - 1-2 maja


Podlasie Biała Podlaska 0-1 Lublinianka Lublin
Janowianka Janów Lubelski 2-0 Górnik II Łęczna
Granica Lubycza Królewska 4-0 Start Krasnystaw
Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orlęta Łuków
Legion Tomaszowice 1-2 Avia Świdnik
Czarni Dęblin 1-0 Granica Dorohusk
Łada Biłgoraj 1-1 BKS Unia Bełżyce
Stal Kraśnik 0-0 Lewart Lubartów

Kolejka 24 - 8-9 maja


Lewart Lubartów 1-0 Podlasie Biała Podlaska
BKS Unia Bełżyce 0-0 Stal Kraśnik
Granica Dorohusk 2-0 Łada Biłgoraj
Avia Świdnik 2-0 Czarni Dęblin
Orlęta Łuków 2-1 Legion Tomaszowice
Start Krasnystaw 0-5 Orlęta Radzyń Podlaski
Górnik II Łęczna 1-0 Granica Lubycza Królewska
Lublinianka Lublin 2-1 Janowianka Janów Lubelski

Kolejka 25 - 15-16 maja


Podlasie Biała Podlaska 2-0 Janowianka Janów Lubelski
Granica Lubycza Królewska 1-2 Lublinianka Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski 0-0 Górnik II Łęczna
Legion Tomaszowice 8-0 Start Krasnystaw
Czarni Dęblin 1-0 Orlęta Łuków
Łada Biłgoraj 2-0 Avia Świdnik
Stal Kraśnik 2-1 Granica Dorohusk
Lewart Lubartów 7-1 BKS Unia Bełżyce

Kolejka 26 - 22-23 maja


BKS Unia Bełżyce 3-0 Podlasie Biała Podlaska
Granica Dorohusk 1-2 Lewart Lubartów
Avia Świdnik 2-1 Stal Kraśnik
Orlęta Łuków 3-1 Łada Biłgoraj
Start Krasnystaw 0-2 Czarni Dęblin
Górnik II Łęczna 6-1 Legion Tomaszowice
Lublinianka Lublin 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Granica Lubycza Królewska

Kolejka 27 - 29-30 maja


Podlasie Biała Podlaska 1-1 Granica Lubycza Królewska
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Janowianka Janów Lubelski
Legion Tomaszowice 2-2 Lublinianka Lublin
Czarni Dęblin 1-0 Górnik II Łęczna
Łada Biłgoraj 6-2 Start Krasnystaw
Stal Kraśnik 0-2 Orlęta Łuków
Lewart Lubartów 3-0 Avia Świdnik
BKS Unia Bełżyce 4-0 Granica Dorohusk

Kolejka 28 - 5-6 czerwca


Granica Dorohusk 0-5 Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik 1-1 BKS Unia Bełżyce
Orlęta Łuków 0-2 Lewart Lubartów
Start Krasnystaw 1-5 Stal Kraśnik
Górnik II Łęczna 2-1 Łada Biłgoraj
Lublinianka Lublin 4-2 Czarni Dęblin
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Legion Tomaszowice
Granica Lubycza Królewska 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 29 - 13 czerwca


Podlasie Biała Podlaska 0-0 Orlęta Radzyń Podlaski
Legion Tomaszowice 1-1 Granica Lubycza Królewska
Czarni Dęblin 1-2 Janowianka Janów Lubelski
Łada Biłgoraj 1-0 Lublinianka Lublin
Stal Kraśnik 3-1 Górnik II Łęczna
Lewart Lubartów 8-0 Start Krasnystaw
BKS Unia Bełżyce 3-0 Orlęta Łuków
Granica Dorohusk 2-4 Avia Świdnik

Kolejka 30 - 20 czerwca


Avia Świdnik 1-3 Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Łuków 3-0 Granica Dorohusk
Start Krasnystaw 1-5 BKS Unia Bełżyce
Górnik II Łęczna 1-2 Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin 3-3 Stal Kraśnik
Janowianka Janów Lubelski 4-3 Łada Biłgoraj
Granica Lubycza Królewska 1-2 Czarni Dęblin
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Legion Tomaszowice
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj