Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> sezon 2002/2003 >> III liga

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia


Pauza: Pogoń Staszów.

Stal Rzeszów 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wieliczka 4-1 Polonia Przemyśl
Motor Lublin 3-1 Sandecja Nowy Sącz
LKS Niedźwiedź 0-1 Łada Biłgoraj
Nida Pińczów 3-0 (wo) Proszowianka Proszowice
Hutnik Kraków 2-1 Unia Tarnów
Lewart Lubartów 0-2 Cracovia
Skawinka Skawina 0-0 Korona Kielce

Kolejka 2 - 14 sierpnia


Pauza: Pogoń Staszów.

Siarka Tarnobrzeg 1-2 Korona Kielce
Cracovia 7-2 Skawinka Skawina
Unia Tarnów 3-1 Lewart Lubartów
Proszowianka Proszowice 2-1 Hutnik Kraków
Łada Biłgoraj 2-1 Nida Pińczów
Sandecja Nowy Sącz 2-1 LKS Niedźwiedź
Polonia Przemyśl 5-1 Motor Lublin
Stal Rzeszów 0-0 Górnik Wieliczka

Kolejka 3 - 17-18 sierpnia


Pauza: Pogoń Staszów.

Górnik Wieliczka 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Motor Lublin 1-2 Stal Rzeszów
LKS Niedźwiedź 3-0 Polonia Przemyśl
Nida Pińczów 0-0 Sandecja Nowy Sącz
Lewart Lubartów 1-0 Proszowianka Proszowice
Skawinka Skawina 2-0 Unia Tarnów
Korona Kielce 0-0 Cracovia
Łada Biłgoraj 3-3 Hutnik Kraków

Kolejka 4 - 24-25 sierpnia


Pauza: Pogoń Staszów.

Siarka Tarnobrzeg 0-0 Cracovia
Unia Tarnów 2-0 Korona Kielce
Proszowianka Proszowice 1-5 Skawinka Skawina
Łada Biłgoraj 1-0 Lewart Lubartów
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Hutnik Kraków
Polonia Przemyśl 1-0 Nida Pińczów
Stal Rzeszów 3-0 LKS Niedźwiedź
Górnik Wieliczka 0-0 Motor Lublin

Kolejka 5 - 28 sierpnia


Pauza: Sandecja Nowy Sącz, Pogoń Staszów, Lewart Lubartów.

Motor Lublin 1-1 Siarka Tarnobrzeg
LKS Niedźwiedź 1-0 Górnik Wieliczka
Nida Pińczów 0-2 Stal Rzeszów
Hutnik Kraków 1-2 Polonia Przemyśl
Skawinka Skawina 1-0 Łada Biłgoraj
Korona Kielce 2-0 Proszowianka Proszowice
Cracovia 3-0 Unia Tarnów

Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września


Pauza: Polonia Przemyśl.

Siarka Tarnobrzeg 2-1 Unia Tarnów
Proszowianka Proszowice 1-1 Cracovia
Łada Biłgoraj 1-0 Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Skawinka Skawina
Stal Rzeszów 0-0 Hutnik Kraków
Górnik Wieliczka 5-1 Nida Pińczów
Motor Lublin 1-0 LKS Niedźwiedź
Lewart Lubartów 2-0 Pogoń Staszów

Mecze przełożone - 4 września


Polonia Przemyśl 2-0 Lewart Lubartów
Korona Kielce 2-1 Stal Rzeszów
LKS Niedźwiedź 1-3 Unia Tarnów
Hutnik Kraków 2-0 Pogoń Staszów

Kolejka 7 - 7-8 września


Pauza: Skawinka Skawina.

LKS Niedźwiedź 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Nida Pińczów 4-0 Motor Lublin
Hutnik Kraków 1-1 Górnik Wieliczka
Lewart Lubartów 3-0 Stal Rzeszów
Korona Kielce 0-2 Sandecja Nowy Sącz
Cracovia 7-0 Łada Biłgoraj
Unia Tarnów 0-0 Proszowianka Proszowice
Pogoń Staszów 1-0 Polonia Przemyśl

Mecz przełożony - 11 września


Stal Rzeszów 1-1 Skawinka Skawina

Kolejka 8 - 14-15 września


Pauza: Stal Rzeszów.

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Proszowianka Proszowice
Łada Biłgoraj 3-0 Unia Tarnów
Sandecja Nowy Sącz 2-2 Cracovia
Polonia Przemyśl 2-1 Korona Kielce
Górnik Wieliczka 3-2 Lewart Lubartów
Motor Lublin 0-1 Hutnik Kraków
LKS Niedźwiedź 0-0 Nida Pińczów
Skawinka Skawina 0-1 Pogoń Staszów

Mecz przełożony - 18 września


Pogoń Staszów 0-2 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 9 - 21-22 września


Pauza: Korona Kielce.

Nida Pińczów 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków 1-1 LKS Niedźwiedź
Lewart Lubartów 3-0 Motor Lublin
Skawinka Skawina 3-2 Górnik Wieliczka
Cracovia 2-0 Polonia Przemyśl
Unia Tarnów 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Proszowianka Proszowice 2-2 Łada Biłgoraj
Pogoń Staszów 1-4 Stal Rzeszów

Mecz przełożony


Pogoń Staszów 1-2 Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 10 - 28-29 września


Pauza: Górnik Wieliczka.

Siarka Tarnobrzeg 3-2 Łada Biłgoraj
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Proszowianka Proszowice
Polonia Przemyśl 1-0 Unia Tarnów
Stal Rzeszów 2-1 Cracovia
LKS Niedźwiedź 3-1 Lewart Lubartów
Nida Pińczów 2-1 Hutnik Kraków
Skawinka Skawina 2-1 Motor Lublin
Korona Kielce 2-0 Pogoń Staszów

Kolejka 11 - 5-6 października


Pauza: Cracovia.

Hutnik Kraków 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartów 1-1 Nida Pińczów
Skawinka Skawina 4-1 LKS Niedźwiedź
Korona Kielce 3-0 Motor Lublin
Unia Tarnów 0-2 Stal Rzeszów
Proszowianka Proszowice 3-1 Polonia Przemyśl
Łada Biłgoraj 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Staszów 1-3 Górnik Wieliczka

Kolejka 12 - 12-13 października


Pauza: Motor Lublin.

Siarka Tarnobrzeg 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Polonia Przemyśl 2-2 Łada Biłgoraj
Stal Rzeszów 1-1 Proszowianka Proszowice
Górnik Wieliczka 0-0 Unia Tarnów
LKS Niedźwiedź 1-2 Korona Kielce
Nida Pińczów 2-0 Skawinka Skawina
Hutnik Kraków 1-0 Lewart Lubartów
Cracovia 6-1 Pogoń Staszów

Mecz przełożony


Proszowianka Proszowice 1-0 Pogoń Staszów

Kolejka 13 - 19-20 października


Pauza: Unia Tarnów.

Lewart Lubartów 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Skawinka Skawina 1-2 Hutnik Kraków
Korona Kielce 2-0 Nida Pińczów
Cracovia 7-0 LKS Niedźwiedź
Proszowianka Proszowice 0-2 Górnik Wieliczka
Łada Biłgoraj 0-1 Stal Rzeszów
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Polonia Przemyśl
Pogoń Staszów 1-0 Motor Lublin

Kolejka 14 - 26-27 października


Pauza: LKS Niedźwiedź.

Siarka Tarnobrzeg 2-3 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Górnik Wieliczka 0-1 Łada Biłgoraj
Motor Lublin 2-0 Proszowianka Proszowice
Nida Pińczów 1-3 Cracovia
Hutnik Kraków 0-2 Korona Kielce
Lewart Lubartów 3-0 Skawinka Skawina
Unia Tarnów 3-1 Pogoń Staszów

Kolejka 15 - 2-3 listopada


Pauza: Proszowianka Proszowice.

Skawinka Skawina 0-2 Siarka Tarnobrzeg
Korona Kielce 1-0 Lewart Lubartów
Cracovia 2-0 Hutnik Kraków
Unia Tarnów 5-0 Nida Pińczów
Łada Biłgoraj 0-0 Motor Lublin
Sandecja Nowy Sącz 0-2 Górnik Wieliczka
Polonia Przemyśl 2-1 Stal Rzeszów
Pogoń Staszów 2-1 LKS Niedźwiedź

Kolejka 16 (dokooptowana) - 6 listopada


Pauza: Łada Biłgoraj, LKS Niedźwiedź, Sandecja Nowy Sącz, Proszowianka Proszowice, Skawinka Skawina, Siarka Tarnobrzeg, Unia Tarnów, Polonia Przemyśl, Lewart Lubartów, Stal Rzeszów, Hutnik Kraków.
Górnik Wieliczka 1-2 Korona Kielce
Motor Lublin 1-4 Cracovia
Nida Pińczów 3-1 Pogoń Staszów

Kolejka 17 (dokooptowana) - 9-10 listopada


Pauza: Nida Pińczów, Korona Kielce, Siarka Tarnobrzeg, Stal Rzeszów, Hutnik Kraków.

Skawinka Skawina 3-0 Polonia Przemyśl
Cracovia 3-0 Górnik Wieliczka
Unia Tarnów 1-0 Motor Lublin
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Lewart Lubartów
LKS Niedźwiedź 1-2 Proszowianka Proszowice
Pogoń Staszów 1-0 Łada Biłgoraj

Kolejka 18 - 22-23 marca


Pauza: Łada Biłgoraj.

Korona Kielce 5-1 Siarka Tarnobrzeg
Skawinka Skawina 1-2 Cracovia
Lewart Lubartów 0-2 Unia Tarnów
Hutnik Kraków 3-1 Proszowianka Proszowice
LKS Niedźwiedź 0-0 Sandecja Nowy Sącz
Motor Lublin 3-0 Polonia Przemyśl
Górnik Wieliczka 1-3 Stal Rzeszów
Pogoń Staszów 3-1 Nida Pińczów

Kolejka 19 - 29-30 marca


Pauza: Hutnik Kraków.

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Górnik Wieliczka
Stal Rzeszów 0-0 Motor Lublin
Polonia Przemyśl 3-0 LKS Niedźwiedź
Sandecja Nowy Sącz 1-1 Nida Pińczów
Proszowianka Proszowice 0-3 Lewart Lubartów
Unia Tarnów 1-0 Skawinka Skawina
Cracovia 0-1 Korona Kielce
Łada Biłgoraj 0-1 Pogoń Staszów

Kolejka 20 - 5-6 kwietnia


Pauza: Sandecja Nowy Sącz.

Cracovia 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Korona Kielce 3-0 Unia Tarnów
Skawinka Skawina 1-3 Proszowianka Proszowice
Lewart Lubartów 1-1 Łada Biłgoraj
Nida Pińczów 1-2 Polonia Przemyśl
LKS Niedźwiedź 0-2 Stal Rzeszów
Motor Lublin 0-0 Górnik Wieliczka
Pogoń Staszów 1-1 Hutnik Kraków

Kolejka 21- 12-13 kwietnia


Pauza: LKS Niedźwiedź, Nida Pińczów, Siarka Tarnobrzeg.

Hutnik Kraków 1-1 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 0-0 Sandecja Nowy Sącz
Polonia Przemyśl 0-1 Skawinka Skawina
Stal Rzeszów 1-0 Korona Kielce
Górnik Wieliczka 2-3 Cracovia
Motor Lublin 2-0 Unia Tarnów
Pogoń Staszów 0-1 Proszowianka Proszowice

Kolejka 22 - 16 kwietnia


Pauza: Pogoń Staszów.

Siarka Tarnobrzeg 2-1 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 1-1 Górnik Wieliczka
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Motor Lublin
Łada Biłgoraj 0-0 LKS Niedźwiedź
Proszowianka Proszowice 1-1 Nida Pińczów
Unia Tarnów 1-0 Hutnik Kraków
Cracovia 5-0 Lewart Lubartów
Korona Kielce 2-0 Skawinka Skawina

Kolejka 23 - 19 kwietnia


Pauza: Lewart Lubartów.

Siarka Tarnobrzeg 2-1 Motor Lublin
Górnik Wieliczka 3-0 LKS Niedźwiedź
Stal Rzeszów 2-2 Nida Pińczów
Polonia Przemyśl 0-1 Hutnik Kraków
Łada Biłgoraj 1-0 Skawinka Skawina
Proszowianka Proszowice 1-1 Korona Kielce
Unia Tarnów 0-2 Cracovia
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Pogoń Staszów

Kolejka 24 - 26-27 kwietnia


Pauza: Polonia Przemyśl.

Unia Tarnów 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Cracovia 1-1 Proszowianka Proszowice
Korona Kielce 2-0 Łada Biłgoraj
Skawinka Skawina 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków 1-1 Stal Rzeszów
Nida Pińczów 1-4 Górnik Wieliczka
LKS Niedźwiedź 0-2 Motor Lublin
Pogoń Staszów 2-1 Lewart Lubartów

Kolejka 25 - 30 kwietnia


Pauza: Skawinka Skawina.

Siarka Tarnobrzeg 4-1 LKS Niedźwiedź
Motor Lublin 3-0 Nida Pińczów
Górnik Wieliczka 2-1 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 2-0 Lewart Lubartów
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Korona Kielce
Łada Biłgoraj 0-1 Cracovia 1 maja
Proszowianka Proszowice 2-0 Unia Tarnów
Polonia Przemyśl 3-1 Pogoń Staszów

Kolejka 26 - 3-4 maja


Pauza: Stal Rzeszów.

Proszowianka Proszowice 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów 3-1 Łada Biłgoraj
Cracovia 3-0 Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce 3-1 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 1-1 Górnik Wieliczka
Hutnik Kraków 2-0 Motor Lublin
Nida Pińczów 5-0 LKS Niedźwiedź
Pogoń Staszów 2-0 Skawinka Skawina

Kolejka 27 - 10-11 maja


Pauza: Korona Kielce.

Siarka Tarnobrzeg 1-0 Nida Pińczów
LKS Niedźwiedź 0-2 Hutnik Kraków
Motor Lublin 1-0 Lewart Lubartów
Górnik Wieliczka 0-3 Skawinka Skawina
Polonia Przemyśl 1-2 Cracovia
Sandecja Nowy Sącz 1-0 Unia Tarnów
Łada Biłgoraj 2-3 Proszowianka Proszowice
Stal Rzeszów 1-0 Pogoń Staszów

Kolejka 28 - 14 maja


Pauza: Górnik Wieliczka.

Motor Lublin 3-0 (wo) Skawinka Skawina
Łada Biłgoraj 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Proszowianka Proszowice 2-1 Sandecja Nowy Sącz
Unia Tarnów 1-0 Polonia Przemyśl
Cracovia 2-1 Stal Rzeszów
Lewart Lubartów 1-1 LKS Niedźwied
Hutnik Kraków 4-0 Nida Pińczów
Pogoń Staszów 1-1 Korona Kielce

Kolejka 29 - 17-18 maja


Pauza: Cracovia.

Siarka Tarnobrzeg 1-3 Hutnik Kraków
Nida Pińczów 2-2 Lewart Lubartów
LKS Niedźwiedź 3-0 (wo) Skawinka Skawina
Motor Lublin 2-0 Korona Kielce
Stal Rzeszów 2-0 Unia Tarnów
Polonia Przemyśl 2-0 Proszowianka Proszowice
Sandecja Nowy Sącz 3-1 Łada Biłgoraj
Górnik Wieliczka 1-2 Pogoń Staszów

Kolejka 30 - 24-25 maja


Pauza: Motor Lublin.

Sandecja Nowy Sącz 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Łada Biłgoraj 0-1 Polonia Przemyśl
Proszowianka Proszowice 4-1 Stal Rzeszów
Unia Tarnów 1-1 Górnik Wieliczka
Korona Kielce 6-0 LKS Niedźwiedź
Skawinka Skawina 2-1 Nida Pińczów
Lewart Lubartów 2-5 Hutnik Kraków
Pogoń Staszów 2-1 Cracovia

Kolejka 31 - 31 maja-1 czerwca


Pauza: Proszowianka Proszowice.

Siarka Tarnobrzeg 1-1 Skawinka Skawina
Lewart Lubartów 0-1 Korona Kielce
Hutnik Kraków 5-2 Cracovia
Nida Pińczów 3-1 Unia Tarnów
Motor Lublin 6-0 Łada Biłgoraj
Górnik Wieliczka 2-1 Sandecja Nowy Sącz
Stal Rzeszów 0-0 Polonia Przemyśl
LKS Niedźwiedź 0-3 Pogoń Staszów

Mecz przełożony - 4 czerwca


Proszowianka Proszowice 3-0 LKS Niedźwiedź

Kolejka 32 - 7-8 czerwca


Pauza: LKS Niedźwiedź.

Polonia Przemyśl 4-0 Siarka Tarnobrzeg
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Stal Rzeszów
Łada Biłgoraj 0-1 Górnik Wieliczka
Proszowianka Proszowice 0-0 Motor Lublin
Cracovia 5-0 Nida Pińczów
Korona Kielce 1-0 Hutnik Kraków
Skawinka Skawina 1-2 Lewart Lubartów
Pogoń Staszów 3-2 Unia Tarnów

Kolejka 33 - 14 czerwca


Pauza: Unia Tarnów.

Siarka Tarnobrzeg 0-0 Lewart Lubartów
Hutnik Kraków 5-2 Skawinka Skawina
Nida Pińczów 1-2 Korona Kielce
LKS Niedźwiedź 0-3 (wo) Cracovia
Górnik Wieliczka 1-1 Proszowianka Proszowice
Stal Rzeszów 0-3 (wo) Łada Biłgoraj
Polonia Przemyśl 2-2 Sandecja Nowy Sącz
Motor Lublin 2-0 Pogoń Staszów


Kolejka 34 - 21 czerwca


Pauza: Proszowianka Proszowice.

Nida Pińczów 3-0 (wo) Łada Biłgoraj
Hutnik Kraków 2-3 Sandecja Nowy Sącz
Lewart Lubartów 3-0 Polonia Przemyśl
Skawinka Skawina 3-0 Stal Rzeszów
Korona Kielce 3-0 Górnik Wieliczka
Cracovia 2-0 Motor Lublin
Unia Tarnów 1-0 LKS Niedźwiedź
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Pogoń Staszów
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj