Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki >> sezon 2000/2001 >> III liga

Kolejka 1 - 5-6 sierpnia


Dalin Myślenice 2-1 Lublinienka Lublin
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Wisłoka Dębica
Cracovia Kraków 1-0 Polonia Przemyśl
Korona Kielce 1-0 Łada Biłgoraj
Górnik Wieliczka 1-0 Proszowianka Proszowice
LKS Niedźwiedź 0-0 Pogoń Staszów
Unia Tarnów 2-0 Lewart Lubartów
Hutnik Kraków 2-1 Stal Rzeszów
Resovia Rzeszów 0-1 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 2 - 12-13 sierpnia


Siarka Tarnobrzeg 3-0 Dalin Myślenice
Stal Rzeszów 0-2 Resovia Rzeszów
Unia Tarnów 0-1 Hutnik Kraków
Pogoń Staszów 2-1 Lewart Lubartów
Proszowianka Proszowice 0-1 LKS Niedźwiedź
Łada Biłgoraj 2-0 Stal Sanok
Polonia Przemyśl 2-3 Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Cracovia Kraków
Lublinienka Lublin 0-0 Wisłoka Dębica

Kolejka 3 - 16 sierpnia


Wisłoka Dębica 1-0 Dalin Myślenice
Cracovia Kraków 3-0 Lublinienka Lublin
Korona Kielce 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Stal Sanok 2-2 Polonia Przemyśl
Górnik Wieliczka 2-0 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 2-0 Proszowianka Proszowice
Hutnik Kraków 0-0 Pogoń Staszów
Resovia Rzeszów 1-0 Unia Tarnów
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Stal Rzeszów

Kolejka 4 - 19-20 sierpnia


Dalin Myślenice 1-1 Stal Rzeszów
Unia Tarnów 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Pogoń Staszów 3-1 Resovia Rzeszów
Proszowianka Proszowice 0-0 Hutnik Kraków
Łada Biłgoraj 4-0 LKS Niedźwiedź
Polonia Przemyśl 1-0 Górnik Wieliczka
Sandecja Nowy Sącz 1-3 Stal Sanok
Lublinienka Lublin 2-2 Korona Kielce
Wisłoka Dębica 0-0 Cracovia Kraków

Kolejka 5 - 26-27 sierpnia


Dalin Myślenice 2-2 Cracovia Kraków
Korona Kielce 0-1 Wisłoka Dębica
Stal Sanok 1-1 Lublinienka Lublin
Górnik Wieliczka 2-1 Sandecja Nowy Sącz
LKS Niedźwiedź 3-2 Polonia Przemyśl
Lewart Lubartów 2-3 Łada Biłgoraj
Resovia Rzeszów 3-1 Proszowianka Proszowice
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Pogoń Staszów
Stal Rzeszów 2-1 Unia Tarnów [Aug 24]

Kolejka 6 - 30 sierpnia


Unia Tarnów 2-2 Dalin Myślenice
Pogoń Staszów 3-1 Stal Rzeszów [unkown date]
Proszowianka Proszowice 3-1 Siarka Tarnobrzeg
Łada Biłgoraj 0-2 Hutnik Kraków
Polonia Przemyśl 1-1 Lewart Lubartów
Sandecja Nowy Sącz 1-0 LKS Niedźwiedź
Lublinienka Lublin 0-0 Górnik Wieliczka
Wisłoka Dębica 1-1 Stal Sanok
Cracovia Kraków 3-0 Korona Kielce

Kolejka 7 - 2-3 września


Dalin Myślenice 0-1 Korona Kielce
Stal Sanok 1-4 Cracovia Kraków
Górnik Wieliczka 1-0 Wisłoka Dębica
LKS Niedźwiedź 0-1 Lublinienka Lublin
Lewart Lubartów 2-1 Sandecja Nowy Sącz
Hutnik Kraków 3-3 Polonia Przemyśl
Resovia Rzeszów 2-1 Łada Biłgoraj
Stal Rzeszów 1-0 Proszowianka Proszowice
Unia Tarnów 0-0 Pogoń Staszów

Kolejka 8 - 9-10 września


Pogoń Staszów 1-1 Dalin Myślenice
Proszowianka Proszowice 1-0 Unia Tarnów
Łada Biłgoraj 0-0 Siarka Tarnobrzeg
Polonia Przemyśl 2-0 Resovia Rzeszów
Sandecja Nowy Sącz 1-5 Hutnik Kraków
Lublinienka Lublin 1-0 Lewart Lubartów
Wisłoka Dębica 0-0 LKS Niedźwiedź
Cracovia Kraków 1-1 Górnik Wieliczka
Korona Kielce 2-1 Stal Sanok

Kolejka 9 - 13 września


Dalin Myślenice 5-2 Stal Sanok
Górnik Wieliczka 0-0 Korona Kielce
LKS Niedźwiedź 0-0 Cracovia Kraków
Lewart Lubartów 2-3 Wisłoka Dębica
Hutnik Kraków 3-0 Lublinienka Lublin
Resovia Rzeszów 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Siarka Tarnobrzeg 0-1 Polonia Przemyśl
Stal Rzeszów 2-1 Łada Biłgoraj [Oct 4]
Pogoń Staszów 0-1 Proszowianka Proszowice

Kolejka 10 - 16-17 września


Proszowianka Proszowice 1-1 Dalin Myślenice
Łada Biłgoraj 2-1 Unia Tarnów
Polonia Przemyśl 0-1 Stal Rzeszów
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Siarka Tarnobrzeg
Lublinienka Lublin 5-1 Resovia Rzeszów
Wisłoka Dębica 0-1 Hutnik Kraków
Cracovia Kraków 4-0 Lewart Lubartów
Korona Kielce 1-1 LKS Niedźwiedź
Stal Sanok 2-0 Górnik Wieliczka

Kolejka 11 - 23-24 września


Dalin Myślenice 0-1 Górnik Wieliczka
LKS Niedźwiedź 2-0 Stal Sanok
Lewart Lubartów 1-1 Korona Kielce
Hutnik Kraków 0-2 Cracovia Kraków
Resovia Rzeszów 0-0 Wisłoka Dębica
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Lublinienka Lublin
Stal Rzeszów 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Unia Tarnów 1-1 Polonia Przemyśl
Pogoń Staszów 5-3 Łada Biłgoraj

Kolejka 12 - 27 września


Łada Biłgoraj 0-0 Proszowianka Proszowice
Polonia Przemyśl 2-0 Pogoń Staszów
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Unia Tarnów
Lublinienka Lublin 0-0 Stal Rzeszów
Wisłoka Dębica 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Cracovia Kraków 4-0 Resovia Rzeszów
Korona Kielce 1-1 Hutnik Kraków
Stal Sanok 1-1 Lewart Lubartów
Górnik Wieliczka 1-1 LKS Niedźwiedź

Kolejka 13 - 30 września-1 października


Dalin Myślenice 0-1 LKS Niedźwiedź
Lewart Lubartów 1-1 Górnik Wieliczka
Hutnik Kraków 2-0 Stal Sanok
Resovia Rzeszów 1-0 Korona Kielce
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Cracovia Kraków
Stal Rzeszów 0-1 Wisłoka Dębica
Unia Tarnów 3-1 Lublinienka Lublin
Pogoń Staszów 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Proszowianka Proszowice 0-1 Polonia Przemyśl

Kolejka 14 - 7-8 października


Łada Biłgoraj 4-1 Dalin Myślenice
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Proszowianka Proszowice
Lublinienka Lublin 1-2 Pogoń Staszów
Wisłoka Dębica 2-3 Unia Tarnów
Cracovia Kraków 2-0 Stal Rzeszów
Korona Kielce 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Stal Sanok 2-2 Resovia Rzeszów
Górnik Wieliczka 0-0 Hutnik Kraków
LKS Niedźwiedź 1-1 Lewart Lubartów

Kolejka 15 - 14-15 października


Dalin Myślenice 0-1 Lewart Lubartów
Hutnik Kraków 1-0 LKS Niedźwiedź
Resovia Rzeszów 0-1 Górnik Wieliczka
Siarka Tarnobrzeg 3-0 Stal Sanok
Stal Rzeszów 0-1 Korona Kielce
Unia Tarnów 1-0 Cracovia Kraków
Pogoń Staszów 0-3 Wisłoka Dębica
Proszowianka Proszowice 3-1 Lublinienka Lublin
Łada Biłgoraj 3-0 Polonia Przemyśl

Kolejka 16 - 21-22 października


Polonia Przemyśl 4-1 Dalin Myślenice
Sandecja Nowy Sącz 0-1 Łada Biłgoraj
Wisłoka Dębica 4-2 Proszowianka Proszowice
Cracovia Kraków 1-3 Pogoń Staszów
Korona Kielce 0-1 Unia Tarnów
Stal Sanok 2-0 Stal Rzeszów
Górnik Wieliczka 0-1 Siarka Tarnobrzeg
LKS Niedźwiedź 0-2 Resovia Rzeszów
Lewart Lubartów 1-1 Hutnik Kraków

Kolejka 17 - 28-29 października


Dalin Myślenice 1-2 Hutnik Kraków
Resovia Rzeszów 1-1 Lewart Lubartów
Siarka Tarnobrzeg 0-2 LKS Niedźwiedź
Stal Rzeszów 0-0 Górnik Wieliczka
Unia Tarnów 1-1 Stal Sanok
Pogoń Staszów 2-0 Korona Kielce
Proszowianka Proszowice 0-1 Cracovia Kraków
Łada Biłgoraj 3-1 Lublinienka Lublin
Polonia Przemyśl 1-1 Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 18 - 4-5 listopada


Dalin Myślenice 2-0 Sandecja Nowy Sącz
Lublinienka Lublin 2-2 Polonia Przemyśl
Wisłoka Dębica 3-2 Łada Biłgoraj
Korona Kielce 1-0 Proszowianka Proszowice
Stal Sanok 2-1 Pogoń Staszów
Górnik Wieliczka 2-1 Unia Tarnów
LKS Niedźwiedź 4-1 Stal Rzeszów
Lewart Lubartów 1-2 Siarka Tarnobrzeg
Hutnik Kraków 2-1 Resovia Rzeszów

Kolejka 19 - 11-12 listopada


Resovia Rzeszów 1-0 Dalin Myślenice
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Hutnik Kraków
Stal Rzeszów 4-0 Lewart Lubartów
Unia Tarnów 1-0 LKS Niedźwiedź
Pogoń Staszów 3-0 Górnik Wieliczka
Proszowianka Proszowice 1-1 Stal Sanok
Łada Biłgoraj 2-1 Cracovia Kraków
Polonia Przemyśl 1-2 Wisłoka Dębica
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Lublinienka Lublin

Kolejka 20 - 10-11 marca


Lublinienka Lublin 2-0 Dalin Myślenice
Wisłoka Dębica 0-0 Sandecja Nowy Sącz
Polonia Przemyśl 1-0 Cracovia Kraków
Łada Biłgoraj 2-1 Korona Kielce
Proszowianka Proszowice 3-1 Górnik Wieliczka
Pogoń Staszów 2-0 LKS Niedźwiedź
Lewart Lubartów 2-1 Unia Tarnów
Stal Rzeszów 0-0 Hutnik Kraków
Siarka Tarnobrzeg 1-0 Resovia Rzeszów

Kolejka 21 - 17-18 marca


Dalin Myślenice 2-1 Siarka Tarnobrzeg
Resovia Rzeszów 0-1 Stal Rzeszów
Hutnik Kraków 1-0 Unia Tarnów
Lewart Lubartów 1-4 Pogoń Staszów
LKS Niedźwiedź 0-2 Proszowianka Proszowice
Stal Sanok 2-2 Łada Biłgoraj
Korona Kielce 1-3 Polonia Przemyśl
Cracovia Kraków 0-0 Sandecja Nowy Sącz [Apr 4]
Wisłoka Dębica 2-0 Lublinienka Lublin

Kolejka 22 - 24-25 marca


Dalin Myślenice 1-1 Wisłoka Dębica
Lublinienka Lublin 0-2 Cracovia Kraków
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Korona Kielce
Polonia Przemyśl 3-1 Stal Sanok
Łada Biłgoraj 1-1 Górnik Wieliczka
Proszowianka Proszowice 1-0 Lewart Lubartów
Pogoń Staszów 2-1 Hutnik Kraków
Unia Tarnów 3-1 Resovia Rzeszów
Stal Rzeszów 3-0 Siarka Tarnobrzeg

Kolejka 23 - 31 marca

-1 kwietnia
Stal Rzeszów 2-0 Dalin Myślenice
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Unia Tarnów
Resovia Rzeszów 1-3 Pogoń Staszów
Hutnik Kraków 2-1 Proszowianka Proszowice
LKS Niedźwiedź 2-1 Łada Biłgoraj
Górnik Wieliczka 0-0 Polonia Przemyśl
Stal Sanok 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Korona Kielce 2-0 Lublinienka Lublin
Cracovia Kraków 1-0 Wisłoka Dębica

Kolejka 24 - 7-8 kwietnia


Cracovia Kraków 4-1 Dalin Myślenice
Wisłoka Dębica 0-3 Korona Kielce
Lublinienka Lublin 1-2 Stal Sanok
Sandecja Nowy Sącz 0-0 Górnik Wieliczka
Polonia Przemyśl 1-1 LKS Niedźwiedź
Łada Biłgoraj 2-2 Lewart Lubartów
Proszowianka Proszowice 2-2 Resovia Rzeszów
Pogoń Staszów 3-0 Siarka Tarnobrzeg
Unia Tarnów 0-1 Stal Rzeszów

Kolejka 25 - 14-15 kwietnia


Dalin Myślenice 0-1 Unia Tarnów
Stal Rzeszów 1-0 Pogoń Staszów
Siarka Tarnobrzeg 0-4 Proszowianka Proszowice
Hutnik Kraków 2-1 Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów 2-2 Polonia Przemyśl
LKS Niedźwiedź 0-1 Sandecja Nowy Sącz
Górnik Wieliczka 2-0 Lublinienka Lublin
Stal Sanok 3-2 Wisłoka Dębica
Korona Kielce 1-2 Cracovia Kraków

Kolejka 26 - 21-22 kwietnia


Korona Kielce 2-1 Dalin Myślenice
Cracovia Kraków 2-0 Stal Sanok
Wisłoka Dębica 0-1 Górnik Wieliczka
Lublinienka Lublin 0-0 LKS Niedźwiedź
Sandecja Nowy Sącz 2-0 Lewart Lubartów
Polonia Przemyśl 0-1 Hutnik Kraków
Łada Biłgoraj 2-1 Resovia Rzeszów
Proszowianka Proszowice 7-0 Stal Rzeszów
Pogoń Staszów 2-0 Unia Tarnów

Kolejka 27 - 28-29 kwietnia


Dalin Myślenice 0-0 Pogoń Staszów
Unia Tarnów 1-2 Proszowianka Proszowice
Siarka Tarnobrzeg 2-0 Łada Biłgoraj
Resovia Rzeszów 2-1 Polonia Przemyśl
Hutnik Kraków 3-3 Sandecja Nowy Sącz
Lewart Lubartów 1-0 Lublinienka Lublin
LKS Niedźwiedź 2-1 Wisłoka Dębica
Górnik Wieliczka 1-1 Cracovia Kraków
Stal Sanok 1-0 Korona Kielce

Kolejka 28 - 2 maja


Stal Sanok 3-1 Dalin Myślenice
Korona Kielce 1-3 Górnik Wieliczka
Cracovia Kraków 2-0 LKS Niedźwiedź
Wisłoka Dębica 0-0 Lewart Lubartów
Lublinienka Lublin 1-4 Hutnik Kraków
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Resovia Rzeszów
Polonia Przemyśl 0-3 Siarka Tarnobrzeg
Łada Biłgoraj 3-1 Stal Rzeszów
Proszowianka Proszowice 3-2 Pogoń Staszów

Kolejka 29 - 5-6 maja


Dalin Myślenice 3-1 Proszowianka Proszowice
Unia Tarnów 5-1 Łada Biłgoraj
Stal Rzeszów 2-3 Polonia Przemyśl
Siarka Tarnobrzeg 2-1 Sandecja Nowy Sącz
Resovia Rzeszów 2-1 Lublinienka Lublin
Hutnik Kraków 2-0 Wisłoka Dębica
Lewart Lubartów 1-0 Cracovia Kraków
LKS Niedźwiedź 1-0 Korona Kielce
Górnik Wieliczka 0-0 Stal Sanok

Kolejka 30 - 12-13 maja


Górnik Wieliczka 2-1 Dalin Myślenice
Stal Sanok 0-0 LKS Niedźwiedź
Korona Kielce 1-1 Lewart Lubartów
Cracovia Kraków 1-1 Hutnik Kraków
Wisłoka Dębica 0-1 Resovia Rzeszów
Lublinienka Lublin 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Sandecja Nowy Sącz 0-2 Stal Rzeszów
Polonia Przemyśl 1-3 Unia Tarnów
Łada Biłgoraj 1-0 Pogoń Staszów

Kolejka 31 - 19-20 maja


Proszowianka Proszowice 3-0 Łada Biłgoraj
Pogoń Staszów 0-0 Polonia Przemyśl
Unia Tarnów 1-0 Sandecja Nowy Sącz
Stal Rzeszów 1-3 Lublinienka Lublin
Siarka Tarnobrzeg 1-1 Wisłoka Dębica
Resovia Rzeszów 1-1 Cracovia Kraków
Hutnik Kraków 2-1 Korona Kielce
Lewart Lubartów 2-0 Stal Sanok
LKS Niedźwiedź 0-4 Górnik Wieliczka

Kolejka 32 - 23 maja


LKS Niedźwiedź 2-0 Dalin Myślenice
Górnik Wieliczka 0-0 Lewart Lubartów
Stal Sanok 1-4 Hutnik Kraków
Korona Kielce 1-0 Resovia Rzeszów
Cracovia Kraków 1-0 Siarka Tarnobrzeg
Wisłoka Dębica 1-0 Stal Rzeszów
Lublinienka Lublin 1-0 Unia Tarnów
Sandecja Nowy Sącz 2-3 Pogoń Staszów
Polonia Przemyśl 1-1 Proszowianka Proszowice

Kolejka 33 - 26-27 maja


Dalin Myślenice 5-3 Łada Biłgoraj
Proszowianka Proszowice 1-1 Sandecja Nowy Sącz
Pogoń Staszów 3-0 Lublinienka Lublin
Unia Tarnów 1-3 Wisłoka Dębica
Stal Rzeszów 2-0 Cracovia Kraków
Siarka Tarnobrzeg 0-2 Korona Kielce
Resovia Rzeszów 2-0 Stal Sanok
Hutnik Kraków 1-4 Górnik Wieliczka
Lewart Lubartów 3-1 LKS Niedźwiedź

Kolejka 34 - 2-3 czerwca


Lewart Lubartów 1-1 Dalin Myślenice
LKS Niedźwiedź 1-1 Hutnik Kraków
Górnik Wieliczka 2-1 Resovia Rzeszów
Stal Sanok 1-1 Siarka Tarnobrzeg
Korona Kielce 0-0 Stal Rzeszów
Cracovia Kraków 2-0 Unia Tarnów
Wisłoka Dębica 2-0 Pogoń Staszów
Lublinienka Lublin 1-1 Proszowianka Proszowice
Polonia Przemyśl 3-0 Łada Biłgoraj

Kolejka 35 - 9-10 czerwca


Dalin Myślenice 1-1 Polonia Przemyśl
Łada Biłgoraj 1-2 Sandecja Nowy Sącz
Proszowianka Proszowice 1-1 Wisłoka Dębica
Pogoń Staszów 1-2 Cracovia Kraków
Unia Tarnów 2-0 Korona Kielce
Stal Rzeszów 0-1 Stal Sanok
Siarka Tarnobrzeg 0-0 Górnik Wieliczka
Resovia Rzeszów 1-0 LKS Niedźwiedź
Hutnik Kraków 2-0 Lewart Lubartów

Kolejka 36 - 13 czerwca


Hutnik Kraków 2-0 Dalin Myślenice
Lewart Lubartów 3-1 Resovia Rzeszów
LKS Niedźwiedź 2-0 Siarka Tarnobrzeg
Górnik Wieliczka 0-0 Stal Rzeszów
Stal Sanok 0-4 Unia Tarnów
Korona Kielce 1-0 Pogoń Staszów
Cracovia Kraków 1-3 Proszowianka Proszowice
Lublinienka Lublin 2-3 Łada Biłgoraj
Sandecja Nowy Sącz 2-1 Polonia Przemyśl

Kolejka 37 - 17 czerwca


Sandecja Nowy Sącz 1-0 Dalin Myślenice
Polonia Przemyśl 1-0 Lublinienka Lublin
Łada Biłgoraj 0-6 Wisłoka Dębica
Proszowianka Proszowice 0-0 Korona Kielce
Pogoń Staszów 3-0 Stal Sanok
Unia Tarnów 3-1 Górnik Wieliczka
Stal Rzeszów 0-0 LKS Niedźwiedź
Siarka Tarnobrzeg 2-4 Lewart Lubartów
Resovia Rzeszów 2-2 Hutnik Kraków

Kolejka 38 - 24 czerwca


Dalin Myślenice 1-2 Resovia Rzeszów
Hutnik Kraków 5-0 Siarka Tarnobrzeg
Lewart Lubartów 4-0 Stal Rzeszów
LKS Niedźwiedź 4-2 Unia Tarnów
Górnik Wieliczka 1-1 Pogoń Staszów
Stal Sanok 0-6 Proszowianka Proszowice
Cracovia Kraków 5-1 Łada Biłgoraj
Wisłoka Dębica 2-2 Polonia Przemyśl
Lublinienka Lublin 2-4 Sandecja Nowy Sącz
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj