Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Strzelcy - sezon 2004/2005

20 goli - Galiński (Avia Świdnik), Panek (Orlęta Radzyń Podlaski),
18 goli - Pranagal (Avia Świdnik),
15 goli - Gaj (Orlęta Łuków),
14 goli - Gromba (Lublinianka Lublin), Kaczor (Victoria Parczew), Kusztykiewicz (Stal Kraśnik),
13 goli - Białek (Czarni Dęblin), Egharevba (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Jabłoński (Janowianka Janów Lubelski), Osuch (Górnik II Łęczna), Wiącek (Stal Kraśnik),
12 goli - Borodziej (Granica Lubycza Królewska), Czeberak (Victoria Parczew), Giza (Orlęta Radzyń Podlaski), Zarczuk (Łada Biłgoraj),
11 goli - Szymanek (Górnik II Łęczna),
10 goli - B.Mazurek (Chełmianka Chełm), Paszkiewicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski),
9 goli - W.Kępka (Czarni Dęblin),
8 goli - Chomicz (Stal Kraśnik), Mirosław (Wisła Puławy), Wasilewski (Granica Lubycza Królewska),
7 goli - Kleszcz (Lublinianka Lublin), Sadowski (Czarni Dęblin), Stefanik (Granica Lubycza Królewska),
6 goli - Grzywacz (Orlęta Radzyń Podlaski), Janeczko (Victoria Parczew 5, Górnik II Łęczna 1), Laskowski (Łada Biłgoraj), Oziemczuk (Górnik II Łęczna), Pliszka (Orlęta Radzyń Podlaski), Poleszak (Granica Lubycza Królewska), Sroka (Łada Biłgoraj), Szewc (Avia Świdnik),
5 goli - Drozd (Janowianka Janów Lubelski), Dziewulski (Stal Kraśnik), Gralewski (Lublinianka Lublin), Gutek (Avia Świdnik), Jarzynka (Podlasie Biała Podlaska), Kostrubała (Hetman II Zamość), Leszkiewicz (Orlęta Radzyń Podlaski 1, Orlęta Łuków 4), Marzec (Lublinianka Lublin), Pacholarz (Podlasie Biała Podlaska), Piotrowicz (Orlęta Radzyń Podlaski), Sikora (Wisła Puławy), Świderek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Wierstak (Podlasie Biała Podlaska),
4 gole - Abramczyk (Wisła Puławy), Banaszkiewicz (Lublinianka Lublin), Brytan (Janowianka Janów Lubelski), Droździel (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Gałka (Hetman II Zamość), Grula (Orlęta Łuków 1, Podlasie Biała Podlaska 3), Kopytiuk (Podlasie Biała Podlaska), Kusiak (Hetman II Zamość), Lis (Victoria Parczew), Matysiak (Górnik II Łęczna), P.Ozygała (Orlęta Łuków), Skrzymowski (Orlęta Łuków), Solis (Stal Kraśnik), Storto (Podlasie Biała Podlaska), Wywrocki (Górnik II Łęczna),
3 gole - Borysiuk (Podlasie Biała Podlaska), Bubiłek (Łada Biłgoraj), A.Budka (Górnik II Łęczna), Dryk (Czarni Dęblin), Dycha (Janowianka Janów Lubelski), Gąbka (Janowianka Janów Lubelski), Hałas (Hetman II Zamość), Kamiński (Czarni Dęblin 2, Wisła Puławy 1), Klujewski (Podlasie Biała Podlaska), Kowalik (Janowianka Janów Lubelski), Kozdrój (Wisła Puławy), Kurek (Orlęta Łuków), Lalik (Hetman II Zamość), Leśnicki (Chełmianka Chełm), Matras (Wisła Puławy), Okoniewski (Avia Świdnik), Piorun (Orlęta Radzyń Podlaski), Pyda (Łada Biłgoraj), Stelmach (Janowianka Janów Lubelski), Szczawiński (Orlęta Radzyń Podlaski 2, Czarni Dęblin 1), Zawadzki (Avia Świdnik), Żurawski (Tomasovia Tomaszów Lubelski 2, Podlasie Biała Podlaska 1),
2 gole - Baran (Granica Lubycza Królewska), Batsiuta (Podlasie Biała Podlaska), Bieńko (Janowianka Janów Lubelski), Blacha (Janowianka Janów Lubelski), M.Budka (Górnik II Łęczna), Ficulak (Stal Kraśnik), A.Gaj (Orlęta Łuków), Ł.Gołąb (Górnik II Łęczna), Grela (Hetman II Zamość), Grzegorczyk (Lublinianka Lublin), Igras (Łada Biłgoraj), Iracki (Lublinianka Lublin), Iwan (Orlęta Radzyń Podlaski), Izdebski (Orlęta Łuków), Jakubiec (Podlasie Biała Podlaska), Kołdej (Czarni Dęblin), Kowalczyk (Orlęta Łuków), Krawiec (Chełmianka Chełm), Kurkowski (Podlasie Biała Podlaska), Kuśmirek (Górnik II Łęczna), Leszczyński (Granica Lubycza Królewska), Ołowniuk (Granica Lubycza Królewska), Pawelec (Górnik II Łęczna), Pilipczak (Lublinianka Lublin), Potent (Podlasie Biała Podlaska), Pragnal (Avia Świdnik), Ptaszyński (Avia Świdnik), Sawczuk (Łada Biłgoraj), Skrzypek (Czarni Dęblin), Sołdecki (Górnik II Łęczna), Szepeta (Hetman II Zamość), Szymczyk (Stal Kraśnik), T.Świderek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Tatysiak (Chełmianka Chełm), Witkowski (Orlęta Radzyń Podlaski), Woźniak (Łada Biłgoraj), Wróbel (Granica Lubycza Królewska), Zieliński (Lublinianka Lublin),
1 gol - G.Anioł (Tomasovia Tomaszów Lubelski), S.Anioł (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Anioł (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Bandosz (Stal Kraśnik), Batsjuta (Podlasie Biała Podlaska), Bilewicz (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Borowski (Lublinianka Lublin), Brzozowiec (Chełmianka Chełm), Brzozowski (Victoria Parczew), Bugała (Górnik II Łęczna), Cioch (Victoria Parczew), Czępiński (Avia Świdnik), Dobrowolski (Górnik II Łęczna), Fidala (Stal Kraśnik), Filipek (Podlasie Biała Podlaska), Gański (Górnik II Łęczna), Gozdek (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Góreczny (Janowianka Janów Lubelski), Gręzak (Victoria Parczew), Gwardiak (Chełmianka Chełm), Hasiak (Łada Biłgoraj), Irla (Hetman II Zamość), Jacniacki (Victoria Parczew), Jankowski (Górnik II Łęczna), Kaczorowski (Victoria Parczew), Kalinowski (Chełmianka Chełm), Kamola (Wisła Puławy), Kępka (Czarni Dęblin), Kita (Hetman II Zamość), Klempka (Chełmianka Chełm), Kogut (Chełmianka Chełm), Komorek (Wisła Puławy), Kondrakiewicz (Hetman II Zamość), Koryciński (Orlęta Łuków), Kościelniak (Górnik II Łęczna), Kowalczuk (Orlęta Radzyń Podlaski), Kozieł (Avia Świdnik), Krzepiłko (Łada Biłgoraj), Kurowski (Podlasie Biała Podlaska), Kwit (Hetman II Zamość), Laszuk (Podlasie Biała Podlaska), Lipiec (Hetman II Zamość), Luty (Czarni Dęblin), Ładniak (Avia Świdnik), Łobaczuk (Chełmianka Chełm), Machnikowski (Avia Świdnik), Maksymowicz (Victoria Parczew), Marczuk (Avia Świdnik), Matyjasek (Orlęta Łuków), A.Mazurek (Chełmianka Chełm), Mączka (Hetman II Zamość), Misiura (Chełmianka Chełm), Misztal (Avia Świdnik), Mokiejewski (Lublinianka Lublin), Nazarowicz (Granica Lubycza Królewska), Nowicki (Orlęta Łuków), Oskroba (Avia Świdnik), Ozygała (Orlęta Łuków), Pieńkus (Orlęta Łuków), Pietras (Wisła Puławy), Piwowarski (Victoria Parczew), Polak (Łada Biłgoraj), Przybysz (Czarni Dęblin), Rutkowski (Czarni Dęblin), A.Sadowski (Czarni Dęblin), Saramak (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Sąsiadek (Chełmianka Chełm), Sebastaniuk (Lublinianka Lublin), Sebastianiuk (Lublinianka Lublin), Sieczkarz (Avia Świdnik), Skrzypczyk (Janowianka Janów Lubelski), Soczewka (Górnik II Łęczna), Stępniak (Granica Lubycza Królewska), Stopa (Orlęta Radzyń Podlaski), D.Szafranek (Czarni Dęblin), Szafranek (Czarni Dęblin), M.Szczawiński (Czarni Dęblin), M Szczawiński (Czarni Dęblin), Szlaski (Orlęta Łuków), Ślusarczyk (Orlęta Radzyń Podlaski), Świrszcz (Hetman II Zamość), Tobiszewski (Górnik II Łęczna), Troć (Orlęta Radzyń Podlaski), Wieczorek (Chełmianka Chełm), Włodarski (Tomasovia Tomaszów Lubelski), Wronka (Stal Kraśnik), Zatorski (Tomasovia Tomaszów Lubelski).

Strzelcy Łady po 30 kolejce:
12 - Ireneusz Zarczuk,
6 - Łukasz Laskowski, Paweł Sroka,
3 - Piotr Bubiłek, Marek Pyda,
2 - Mateusz Igras, Siergiej Sawczuk, Grzegorz Woźniak,
1 - Jarosław Hasiak, Marcin Krzepiłko, Rafał Polak.
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj