Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Wyniki Pucharu Polski >> sezon 2005/2006

I runda - 5 października


Orzeł Tereszpol 0-2 Omega Stary Zamość 5 października, 15:00
Metalowiec Goraj 1-3 Aleksandria Aleksandrów 5 października, 15:00
Łada II Biłgoraj 2-1 Relax Księżpol 5 października, 15:00
Tanew Majdan Stary 2-1 Olimpiakos Tarnogród 5 października, 15:00
Cosmos Józefów 3-2 Echo Zawada 5 października, 15:00
Tarpan Korchów 0-9 Łada Biłgoraj 5 października, 15:00
Płoszczanin Płoskie 0-1 Hetman II Zamość 5 października, 15:00
Sokół Zwierzyniec 0-3 (wo) Roztocze Szczebrzeszyn 5 października, 15:00
Nord 98 Wysokie 4-0 Płomień Spartan Nieledew 5 października, 15:00
Huczwa Tyszowce 0-4 Korona Łaszczów 5 października, 15:00
Pogoń 96 Łaszczówka 7-3 Orkan Bełżec 5 października, 15:00
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 4-2 Ostoja Skierbieszów 5 października, 15:00
Szumy Susiec 0-3 (wo) Igros Krasnobród 5 października, 15:00
Ruch Machnów Nowy 1-3 Spartakus Szarowola 5 października, 15:00
Granica II Lubycza Królewska 3-4 Victoria Łukowa/Chmielek 5 października, 15:00
Sparta Wożuczyn 6-3 Kryształ Werbkowice 5 października, 15:00

II runda - 26 października


Omega Stary Zamość 3-0 (wo) Aleksandria Aleksandrów 26 października, 13:00
Łada II Biłgoraj 1-0 Tanew Majdan Stary 26 października, 13:00
Cosmos Józefów 0-9 Łada Biłgoraj 26 października, 13:00
Roztocze Szczebrzeszyn 2-0 Hetman II Zamość 26 października, 13:00
Nord 98 Wysokie 0-3 Korona Łaszczów 26 października, 13:00
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 7-2 Pogoń 96 Łaszczówka 26 października, 13:00
Igros Krasnobród 1-9 Spartakus Szarowola 26 października, 13:00
Sparta Wożuczyn 0-5 Victoria Łukowa/Chmielek 26 października, 13:00

III runda - 13 listopada


Spartakus Szarowola 0-0 (pk. 4-5) Victoria Łukowa/Chmielek 20 listopada
Tomasovia II Tomaszów Lubelski 0-3 (wo) Korona Łaszczów 13 listopada
Roztocze Szczebrzeszyn 2-4 Łada Biłgoraj 20 listopada
Łada II Biłgoraj 3-0 Omega Stary Zamość 13 listopada

1/4 finału - 26 kwietnia


Łada II Biłgoraj 0-3 (wo) Hetman Zamość 26 kwietnia
Łada Biłgoraj 1-0 Granica Lubycza Królewska 1 kwietnia, 15:00
Korona Łaszczów 5-3 Unia Hrubieszów 10 maja, 17:00
Spartakus Szarowola 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 kwietnia, 16:00

1/2 finału - 16 maja


Łada Biłgoraj 1-0 Hetman Zamość16 maja, 17:00
Mecz rozegrany w Krzeszowie bez udziału publiczności
Korona Łaszczów 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 maja, 17:00

Finał - 31 maja (w Długim Kącie)


Korona Łaszczów 1-5 Łada Biłgoraj 31 maja, 17:00

1/2 finału (LZPN) - 21 czerwca


Łada Biłgoraj 2-2 (pk. 4-5) Orlęta Radzyń Podlaski 21 czerwca, 17:00
Chełmianka Chełm 0-1 Motor Lublin 21 czerwca, 17:00
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj