Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj > Klubowa Liga Typerów

Klubowa Liga Typerów

Finał

A. Marek Pyda 5-4 pd. Piotr Mazurek
XXIX kolejka Klasy Okręgowej / XXX kolejka Klasy Okręgowej

Półfinały

A. Marek Pyda 6-2 pd. Kamil Hanas
XXVI kolejka Klasy Okręgowej / XXVII kolejka Klasy Okręgowej / XXVIII kolejka Klasy Okręgowej
B. Łukasz Szawara 5-6 pd. Piotr Mazurek
XXVII kolejka Klasy Okręgowej / XXVIII kolejka Klasy Okręgowej

Ćwierćfinały

A. Marek Pyda 5-3 Siergiej Sawczuk
XXII kolejka Klasy Okręgowej
B. Kamil Hanas 6-7 pd. Mateusz Zarzycki
XXIII kolejka Klasy Okręgowej / XXIV kolejka Klasy Okręgowej
C. Filip Mróz 6-7 Łukasz Szawara
XXIV kolejka Klasy Okręgowej
D. Piotr Mazurek 4-0 Mirosław Bielak
XXV kolejka Klasy Okręgowej

Wyniki II rundy

A. Marek Pyda 6-5 pd. Ireneusz Zarczuk
XVII kolejka Klasy Okręgowej / XVIII kolejka Klasy Okręgowej
B. Artur Łukasik 4-5 Siergiej Sawczuk
XVII kolejka Klasy Okręgowej
C. Dominik Skubisz 4-6 pd. Kamil Hanas
XVIII kolejka Klasy Okręgowej / XIX kolejka Klasy Okręgowej
D. Mateusz Zarzycki 6-4 Grzegorz Mulawa
XIX kolejka Klasy Okręgowej
E. Filip Mróz 2-1 Dawid Konopka
XX kolejka Klasy Okręgowej
F. Łukasz Szawara 3-2 Robert Cybart
XX kolejka Klasy Okręgowej
G. Piotr Mazurek 5-1 Tomasz Bednarz
XXI kolejka Klasy Okręgowej
H. Mirosław Bielak 5-4 Szymon Tatara
XXI kolejka Klasy Okręgowej

Wyniki I rundy

A. Marek Pyda 4-0 Marcin Mura
I kolejka Klasy Okręgowej
B. Dariusz Kuliński 5-7 Artur Łukasik
II kolejka Klasy Okręgowej
C. Dominik Skubisz 5-0 Jan Komosa
III kolejka Klasy Okręgowej
D. Patryk Rękas 3-4 pd. Mateusz Zarzycki
IV kolejka Klasy Okręgowej / V kolejka Klasy Okręgowej
E. Filip Mróz 5-1 Arkadiusz Czok
IV kolejka Klasy Okręgowej / V kolejka Klasy Okręgowej
F. Łukasz Szawara 4-3 Lech Buda
VI kolejka Klasy Okręgowej
G. Michał Myszak 2-3 Piotr Mazurek
VI kolejka Klasy Okręgowej
H. Mirosław Bielak 4-3 Karol Kotwis
VII kolejka Klasy Okręgowej
I. Szymon Tatara 5-3 Bartłomiej Hajduk
VIII kolejka Klasy Okręgowej
J. Tomasz Bednarz 5-4 Bartosz Raduj
IX kolejka Klasy Okręgowej
K. Michał Blicharz 3-4 pd. Robert Cybart
XI kolejka Klasy Okręgowej / XIV kolejka Klasy Okręgowej
L. Dawid Konopka 4-0 Mark Kharmushka
XIV kolejka Klasy Okręgowej
M. Grzegorz Mulawa 5-4 Damian Rataj
XIV kolejka Klasy Okręgowej
N. Kamil Hanas 5-4 Marcin Strzelczyk
XIV kolejka Klasy Okręgowej
O. Dariusz Bednarz 5-6 Siergiej Sawczuk
XV kolejka Klasy Okręgowej
P. Ireneusz Zarczuk 5-0 Wolny los
XV kolejka Klasy Okręgowej

* Pary zostały wybrane drogą losowania, które odbyło się dnia 12 sierpnia.

* W przypadku remisu gracze stoczą dogrywkę w kolejnej kolejce. Jeśli ona nie przyniesie rezultatu to o awansie do kolejnej rundy przesądzi ,,rzut monetą''.

* O tym kto okaże się najlepszym typerem wśród naszej piłkarskiej wspólnoty przekonamy się w czerwcu 2016 roku. Dla najlepszego gracza redakcja strony przewidziała upominek ;)

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj