Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj > Klubowa Liga Typerów

Klubowa Liga Typerów

Wyniki I rundy

A. Marcin Watrak 3-4 Marcin Strzelczyk
I kolejka IV ligi
B. Mirosław Bielak 3-0 Michał Socha
II kolejka IV ligi
C. Ireneusz Zarczuk 7-4 Szymon Tatara
III kolejka IV ligi
D. Marcin Dycha 5-4 Lech Buda
IV kolejka IV ligi
E. Bartłomiej Hajduk 4-5 Dawid Konopka
V kolejka IV ligi
F. Artur Szarzyński 3-2 Bartłomiej Wołoszyn
V kolejka I WLJS
G. Robert Cybart 2-5 Dariusz Kuliński
VII kolejka IV ligi
H. Marcin Kutny 3-4 Siergiej Sawczuk
VII kolejka IV ligi
I. Dariusz Bednarz 1-3 Mateusz Obszyński
VIII kolejka I WLJS
J. Łukasz Ałabisz 4-3 Karol Kotwis
VIII kolejka IV ligi
K. Marcin Mura 5-4 pd. Mateusz Zarzycki
IX kolejka IV ligi / X kolejka IV ligi
L. Grzegorz Mulawa 6-5 Maciej Żybura
X kolejka IV ligi
M. Michał Gawroński 5-3 Bartłomiej Łokaj
XI kolejka IV ligi
N. Sebastian Skrzypek 4-4 pd. rzut monetą: P.K Paweł Kurzyna
XII kolejka IV ligi / XIII kolejka IV ligi
O. Łukasz Szawara 3-4 Damian Rataj
XIII kolejka IV ligi
P. Szymon Wołoszyn 3-2 Mirosław Poliwka
XIV kolejka IV ligi

Wyniki II rundy

1. Marcin Strzelczyk 3-6 Szymon Wołoszyn
XVI kolejka IV ligi
2. Mirosław Bielak 4-4 pd. rzut monetą: M.B Damian Rataj
XVII kolejka IV ligi / XVIII kolejka IV ligi
3. Ireneusz Zarczuk 5-4 Paweł Kurzyna
XVIII kolejka IV ligi
4. Marcin Dycha 4-2 Michał Gawroński
XIX kolejka IV ligi
5. Dawid Konopka 0-4 pd. Grzegorz Mulawa
XX kolejka IV ligi / XXI kolejka IV ligi
6. Artur Szarzyński 2-1 Marcin Mura
XX kolejka IV ligi
7. Dariusz Kuliński 3-2 Łukasz Ałabisz
XXI kolejka IV ligi
8. Siergiej Sawczuk 1-2 pd. Mateusz Obszyński
XXIII kolejka IV ligi / XXIV kolejka IV ligi

Wyniki III rundy

1. Szymon Wołoszyn 6-5 Mirosław Bielak
XXIII kolejka IV ligi
2. Ireneusz Zarczuk 5-4 Marcin Dycha
XXV kolejka IV ligi
3. Grzegorz Mulawa 5-3 Artur Szarzyński
XXV kolejka IV ligi
4. Dariusz Kuliński 2-0 pd. Mateusz Obszyński
XXVI kolejka IV ligi

Półfinały

1. Szymon Wołoszyn 1-2 pd. Ireneusz Zarczuk
XXVII kolejka IV ligi / XXVIII kolejka IV ligi
2. Grzegorz Mulawa 3-2 Dariusz Kuliński
XXVIII kolejka IV ligi

Finał

2. Grzegorz Mulawa 2-2 rzut monetą: I.Z Ireneusz Zarczuk
XXX kolejka IV ligi

* Pary zostały wybrane drogą losowania, które odbyło się dnia 9 sierpnia na obiektach klubowych.

* W przypadku remisu gracze stoczą dogrywkę w kolejnej kolejce. Jeśli ona nie przyniesie rezultatu to o awansie do kolejnej rundy przesądzi ,,rzut monetą''.

* O tym kto okaże się najlepszym typerem wśród naszej piłkarskiej wspólnoty przekonamy się w czerwcu 2014 roku. Dla najlepszego gracza redakcja strony przewidziała upominek ;)

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj