Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj > Klubowa Liga Typerów

Klubowa Liga Typerów

Wyniki I rundy

A. Mirosław Poliwka 2-3 Marcin Paluch
I kolejka Klasy A
B. Bartłomiej Hajduk 5-4 pd. Filip Przybylak
II kolejka Klasy A / III kolejka Klasy A
C. Karol Kotwis 5-4 pd. Michał Socha
III kolejka Klasy / IV kolejka Klasy A
D. Marcin Mura 2-3 Marcin Dycha
II kolejka II WLJS
E. Szymon Wołoszyn 6-5 Maciej Żybura
IV kolejka Klasy A
F. Artur Szarzyński 3-4 Damian Rataj
V kolejka Klasy A
G. Dariusz Bednarz 3-4 Marcin Kutny
VI kolejka Klasy A
H. Szymon Tatara 2-1 Adrian Miazga
V kolejka II WLJS
I. Maciej Bielesz 4-2 pd. Winicjusz Oleszczak
VII kolejka Klasy A / VIII kolejka Klasy A
J. Ireneusz Zarczuk 2-4 Mateusz Zarzycki
VIII kolejka Klasy A
K. Tomasz Garbacz 3-4 Łukasz Jasiński
VII kolejka II WLJS
L. Marcin Strzelczyk 4-5 pd. Mateusz Obszyński
IX kolejka Klasy A / X kolejka Klasy A
M. Piotr Szmit 5-4 Mariusz Krawczykiewicz
X kolejka Klasy A
N. Dariusz Kuliński 1-2 Mateusz Welc
XI kolejka Klasy A
O. Łukasz Ałabisz 3-2 Sebastian Żerebiec
XII kolejka Klasy A
P. Marcin Watrak 3-2 Tomasz Paczos
XII kolejka Klasy A

Wyniki II rundy

A-P. Marcin Paluch 0-4 Marcin Watrak
XV kolejka Klasy A
B-O. Bartłomiej Hajduk 4-2 Łukasz Ałabisz
XV kolejka Klasy A
C-N. Karol Kotwis 3-2 Mateusz Welc
XIV kolejka II WLJS
D-M. Marcin Dycha 4-3 Piotr Szmit
XVI kolejka Klasy A
E-L. Szymon Wołoszyn 4-2 Mateusz Obszyński
XVI kolejka II WLJS
F-K. Damian Rataj 3-4 Łukasz Jasiński
XVII kolejka Klasy A
G-J. Marcin Kutny 3-3 pd.3:3 Mateusz Zarzycki
XVIII kolejka Klasy A / XIX kolejka Klasy A
Po dwóch remisach regulaminowo odbył się rzut monetą, który wygrał Marcin Kutny.
H-I. Szymon Tatara 3-4 Maciej Bielesz
XVII kolejka II WLJS

Wyniki III rundy

P-B. Marcin Watrak 3-4 Bartłomiej Hajduk
XXI kolejka Klasy A
C-D. Karol Kotwis 4-6 Marcin Dycha
XXII kolejka Klasy A / XXIII kolejka Klasy A
E-K. Szymon Wołoszyn 3-4 Łukasz Jasiński
XX kolejka II WLJS
G-I. Marcin Kutny 5-4 Maciej Bielesz
XXIII kolejka Klasy A

PÓŁFINAŁY

B-D. Bartłomiej Hajduk 3-2 Marcin Dycha
XXIV kolejka Klasy A
K-G. Łukasz Jasiński 3-2 Marcin Kutny
XXVI kolejka Klasy A

FINAŁ

B-K. Bartłomiej Hajduk 5-5 Łukasz Jasiński
XXIV kolejka Klasy A
Po regulaminowym remisie odbył się monetą, który wygrał Łukasz Jasiński.

* Pary zostały wybrane drogą losowania, które odbyło się dnia 18 sierpnia na obiektach klubowych.

* W przypadku remisu gracze stoczą dogrywkę w kolejnej kolejce. Jeśli ona nie przyniesie rezultatu to o awansie do kolejnej rundy przesądzi ,,rzut monetą''.

* O tym kto okaże się najlepszym typerem wśród naszej piłkarskiej wspólnoty przekonamy się w czerwcu 2012 roku. Dla najlepszego gracza redakcja strony przewidziała upominek ;)

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj