Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj >> Wyniki >> I LWJS >> sezon 2016/2017

Wyniki >> I LWJS >> sezon 2016/2017

Kolejka 1 - 17 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Wisła Puławy 17 sierpnia, 14:00
Chełmianka Chełm 1-4 Hetman Zamość 17 sierpnia, 17:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-3 Górnik Łęczna 17 sierpnia, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 5-2 Lewart Lubartów 18 sierpnia, 10:00
Orlęta Łuków 2-3 Victoria Parczew 17 sierpnia, 11:00
Widok Lublin - pauza
Janowianka Janów Lubelski - pauza

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Lewart Lubartów 2-4 Orlęta Łuków 20 sierpnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-4 Orlęta Radzyń Podlaski 24 sierpnia, 11:00
Hetman Zamość 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 sierpnia, 14:00
Wisła Puławy 4-1 Chełmianka Chełm 20 sierpnia, 11:00
Widok Lublin 5-3 Łada 1945 Biłgoraj 20 sierpnia, 11:00
Victoria Parczew - pauza
Górnik Łęczna - pauza

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Chełmianka Chełm 4-2 Widok Lublin 28 sierpnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Wisła Puławy 27 sierpnia, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Górnik Łęczna 28 sierpnia, 11:00
Orlęta Łuków 5-0 Janowianka Janów Lubelski 28 sierpnia, 11:00
Victoria Parczew 2-1 Lewart Lubartów 27 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza
Hetman Zamośc - pauza

Kolejka 4 - 3-4 września

Janowianka Janów Lubelski 2-1 Victoria Parczew 3 września, 14:00
Górnik Łęczna 1-1 Orlęta Łuków 4 września, 11:00
Hetman Zamość 3-1 Orlęta Radzyń Podlaski 3 września, 14:30
Widok Lublin 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 września, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Chełmianka Chełm 3 września, 11:00
Lewart Lubartów - pauza
Wisła Puławy - pauza

Kolejka 5 - 10-11 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 10 września, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Wisła Puławy 10 września, 11:00
Orlęta Łuków 0-2 Hetman Zamość 11 września, 12:00
Victoria Parczew 1-5 Górnik Łęczna 10 września, 11:00
Lewart Lubartów 1-0 Janowianka Janów Lubelski 10 września, 13:00
Chełmianka Chełm - pauza
Widok Lublin - pauza

Kolejka 6 - 17-18 września

Górnik Łęczna 2-0 Lewart Lubartów 18 września, 10:00
Hetman Zamość 8-1 Victoria Parczew 18 września, 13:00
Wisła Puławy 6-2 Orlęta Łuków 18 września, 11:00
Widok Lublin 2-1 Orlęta Radzyń Podlaski 17 września, 11:00
Chełmianka Chełm 3-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 7 - 24-25 września

Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 24 września, 12:00
Orlęta Łuków 3-1 Widok Lublin 25 września, 11:00
Victoria Parczew 0-1 Wisła Puławy 24 września, 12:00
Lewart Lubartów 0-3 Hetman Zamość 24 września, 10:30
Janowianka Janów Lubelski 1-5 Górnik Łęczna 24 września, 14:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza
Chełmianka Chełm - pauza

Kolejka 8 - 1-2 października

Hetman Zamość 7-0 Janowianka Janów Lubelski 2 października, 11:00
Wisła Puławy 2-4 Lewart Lubartów 2 października, 11:00
Widok Lublin 2-0 Victoria Parczew 1 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-4 Orlęta Łuków 1 października, 11:00
Chełmianka Chełm 2-6 Orlęta Radzyń Podlaski 1 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza
Górnik Łęczna - pauza

Kolejka 9 - 8-9 października

Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 października, 12:00
Orlęta Łuków 1-1 Chełmianka Chełm 8 października, 12:00
Victoria Parczew 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 8 października, 13:00
Lewart Lubartów 0-3 Widok Lublin 8 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-3 Wisła Puławy 8 października, 14:00
Górnik Łęczna 2-1 Hetman Zamość 8 października, 11:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Wisła Puławy 0-0 Górnik Łęczna 15 października, 11:00
Widok Lublin 4-0 Janowianka Janów Lubelski 15 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-5 Lewart Lubartów 14 października, 15:00
Chełmianka Chełm 5-1 Victoria Parczew 16 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-0 Orlęta Łuków 15 października, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Hetman Zamość - pauza

Kolejka 11 - 22-23 października

Victoria Parczew 0-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 października, 13:00
Lewart Lubartów 4-1 Chełmianka Chełm 22 października, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 1-7 Łada 1945 Biłgoraj 26 października, 14:00
Górnik Łęczna 1-2 Widok Lublin 23 października, 10:00
Hetman Zamość 1-2 Wisła Puławy 10 listopada, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 12 - 29-30 października

Widok Lublin 3-1 Hetman Zamość 29 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Górnik Łęczna 29 października, 11:00
Chełmianka Chełm 4-0 Janowianka Janów Lubelski 29 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Lewart Lubartów 29 października, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-4 Orlęta Łuków 29 października, 11:00
Wisła Puławy - pauza
Victoria Parczew - pauza

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Victoria Parczew 2-3 Orlęta Radzyń Podlaski 5 listopada, 13:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 5 listopada, 13:00
Górnik Łęczna 6-0 Chełmianka Chełm 6 listopada, 11:00
Hetman Zamość 4-1 Łada 1945 Biłgoraj 5 listopada, 11:00
Wisła Puławy 1-0 Widok Lublin 6 listopada, 11:00
Orlęta Łuków - pauza
Lewart Lubartów - pauza

Kolejka 14 - 25-26 marca

Wisła Puławy 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 26 marca, 11:00
Hetman Zamość 4-2 Chełmianka Chełm 26 marca, 11:00
Górnik Łęczna 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 marca, 15:00
Lewart Lubartów 3-4 Orlęta Radzyń Podlaski 26 marca, 14:00
Victoria Parczew 1-2 Orlęta Łuków 25 marca, 12:00
Widok Lublin - pauza
Janowianka Janów Lubelski - pauza

Kolejka 15 - 1-2 kwietnia

Orlęta Łuków 7-0 Lewart Lubartów 1 kwietnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Janowianka Janów Lubelski 1 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 4-2 Hetman Zamość 2 kwietnia, 11:00
Chełmianka Chełm 1-2 Wisła Puławy 1 kwietnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Widok Lublin 1 kwietnia, 11:00
Victoria Parczew - pauza
Górnik Łęczna - pauza

Kolejka 16 - 8-9 kwietnia

Widok Lublin 5-1 Chełmianka Chełm 8 kwietnia, 11:00
Wisła Puławy 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 9 kwietnia, 11:00
Górnik Łęczna 1-4 Orlęta Radzyń Podlaski 9 kwietnia, 10:00
Janowianka Janów Lubelski 1-1 Orlęta Łuków 8 kwietnia, 12:00
Lewart Lubartów 2-0 Victoria Parczew 9 kwietnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza
Hetman Zamośc - pauza

Kolejka 17 - 12-13 kwietnia

Victoria Parczew 2-0 Janowianka Janów Lubelski 12 kwietnia, 16:00
Orlęta Łuków 3-2 Górnik Łęczna 13 kwietnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-3 Hetman Zamość 26 kwietnia, 17:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 Widok Lublin 13 kwietnia, 13:00
Chełmianka Chełm 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 13 kwietnia, 11:00
Lewart Lubartów - pauza
Wisła Puławy - pauza

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 22 kwietnia, 11:00
Wisła Puławy 4-4 Orlęta Radzyń Podlaski 23 kwietnia, 10:00
Hetman Zamość 3-0 Orlęta Łuków 23 kwietnia, 13:00
Górnik Łęczna 6-1 Victoria Parczew 23 kwietnia, 10:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Lewart Lubartów 22 kwietnia, 11:00
Chełmianka Chełm - pauza
Widok Lublin - pauza

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Lewart Lubartów 1-0 Górnik Łęczna 29 kwietnia, 17:30
Victoria Parczew 2-2 Hetman Zamość 29 kwietnia, 13:00
Orlęta Łuków 2-3 Wisła Puławy 29 kwietnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Widok Lublin 29 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 20 - 6-7 maja

Łada 1945 Biłgoraj 4-2 Orlęta Radzyń Podlaski 6 maja, 11:00
Widok Lublin 4-0 Orlęta Łuków 6 maja, 11:00
Wisła Puławy 5-0 Victoria Parczew 7 maja, 11:00
Hetman Zamość 4-4 Lewart Lubartów 7 maja, 11:00
Górnik Łęczna 6-1 Janowianka Janów Lubelski 17 maja, 16:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza
Chełmianka Chełm - pauza

Kolejka 21 - 13-14 maja

Janowianka Janów Lubelski 1-5 Hetman Zamość 13 maja, 13:30
Lewart Lubartów 0-1 Wisła Puławy 13 maja, 17:30
Victoria Parczew 0-6 Widok Lublin 13 maja, 15:00
Orlęta Łuków 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 13 maja, 12:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Chełmianka Chełm 13 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza
Górnik Łęczna - pauza

Kolejka 22 - 20-21 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-0 Orlęta Radzyń Podlaski 20 maja, 15:00
Chełmianka Chełm 1-0 Orlęta Łuków 20 maja, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-2 Victoria Parczew 20 maja, 11:00
Widok Lublin 8-1 Lewart Lubartów 20 maja, 11:00
Wisła Puławy 3-0 Janowianka Janów Lubelski 21 maja, 11:00
Hetman Zamość 3-2 Górnik Łęczna 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Górnik Łęczna 3-3 Wisła Puławy 28 maja, 10:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Widok Lublin 28 maja, 11:00
Lewart Lubartów 1-4 Łada 1945 Biłgoraj 27 maja, 14:00
Victoria Parczew 0-5 Chełmianka Chełm 27 maja, 15:00
Orlęta Łuków 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 maja, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Hetman Zamość - pauza

Kolejka 24 - 31 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Victoria Parczew 30 maja, 18:00
Chełmianka Chełm 2-0 Lewart Lubartów 31 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 6-1 Janowianka Janów Lubelski 31 maja, 11:00
Widok Lublin 5-2 Górnik Łęczna 7 czerwca, 18:00
Wisła Puławy 5-2 Hetman Zamość 31 maja, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 25 - 3 czerwca

Hetman Zamość 0-3 Widok Lublin 3 czerwca, 16:00
Górnik Łęczna 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 3 czerwca, 16:00
Janowianka Janów Lubelski 1-5 Chełmianka Chełm 3 czerwca, 16:00
Lewart Lubartów 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 3 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków 5-0 Orlęta Radzyń Podlaski 3 czerwca, 16:00
Wisła Puławy - pauza
Victoria Parczew - pauza

Kolejka 26 - 10 czerwca

Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Victoria Parczew 10 czerwca, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-0 Janowianka Janów Lubelski 11 czerwca, 12:00
Chełmianka Chełm 3-1 Górnik Łęczna 10 czerwca, 10:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Hetman Zamość 11 czerwca, 12:00
Widok Lublin 1-1 Wisła Puławy 10 czerwca, 10:00
Orlęta Łuków - pauza
Lewart Lubartów - pauza

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj