Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> I LWJS >> sezon 2015/2016

Wyniki >> I LWJS >> sezon 2015/2016

Kolejka 1 - 15 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Lewart Lubartów 16 sierpnia, 11:00
Avia Świdnik 1-1 Start Krasnystaw 15 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Górnik Łęczna 15 sierpnia, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 0-7 Wisła Puławy 15 sierpnia, 12:00
Orlęta Łuków - Orlęta Radzyń Podlaski 27 sierpnia, 11:00
Widok Lublin - pauza
Chełmianka Chełm - pauza

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Wisła Puławy 3-1 Orlęta Łuków 18 sierpnia, 16:00
Górnik Łęczna 4-1 AMSPN Hetman Zamość 18 sierpnia, 11:00
Start Krasnystaw 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 19 sierpnia, 11:00
Lewart Lubartów 0-5 Avia Świdnik 18 sierpnia, 16:00
Widok Lublin 2-0 Chełmianka Chełm 18 sierpnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza

Kolejka 3 - 22 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Widok Lublin 23 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Lewart Lubartów 22 sierpnia, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 1-0 Start Krasnystaw 21 sierpnia, 17:00
Orlęta Łuków 0-1 Górnik Łęczna 22 sierpnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 0-2 Wisła Puławy 22 sierpnia, 11:00
Avia Świdnik - pauza
Chełmianka Chełm - pauza

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Górnik Łęczna 5-3 Orlęta Radzyń Podlaski 29 sierpnia, 11:00
Start Krasnystaw 1-0 Orlęta Łuków 29 sierpnia, 15:00
Lewart Lubartów 2-3 AMSPN Hetman Zamość 27 sierpnia, 18:00
Widok Lublin 1-3 Avia Świdnik 29 sierpnia, 11:00
Chełmianka Chełm 2-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 sierpnia, 11:00
Wisła Puławy - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 5 - 2 września

Avia Świdnik 2-0 Chełmianka Chełm 2 września, 17:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Widok Lublin 2 września, 15:00
Orlęta Łuków 0-1 Lewart Lubartów 1 września, 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Start Krasnystaw 2 września, 15:00
Wisła Puławy 1-4 Górnik Łęczna 1 września, 13:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza
AMSPN Hetman Zamość - pauza

Kolejka 6 - 5-6 września

Start Krasnystaw 3-3 Wisła Puławy 5 września, 15:00
Lewart Lubartów 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 września, 11:00
Widok Lublin 1-2 AMSPN Hetman Zamość 5 września, 11:00
Chełmianka Chełm 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 5 września, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 Avia Świdnik 6 września, 17:30
Górnik Łęczna - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 7 - 12-13 września

Łada 1945 Biłgoraj 6-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 września, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 2-2 Chełmianka Chełm 13 września, 14:00
Orlęta Łuków 1-1 Widok Lublin 12 września, 10:00
Wisła Puławy 0-1 Lewart Lubartów 13 września, 11:00
Górnik Łęczna 3-0 Start Krasnystaw 12 września, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Avia Świdnik - pauza

Kolejka 8 - 19-20 września

Lewart Lubartów 2-2 Górnik Łęczna 19 września, 11:00
Widok Lublin 0-4 Orlęta Radzyń Podlaski 19 września, 11:00
Chełmianka Chełm 6-1 Orlęta Łuków 19 września, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 AMSPN Hetman Zamość 19 września, 14:00
Avia Świdnik 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 19 września, 11:00
Start Krasnystaw - pauza
Wisła Puławy - pauza

Kolejka 9 - 26-27 września

AMSPN Hetman Zamość 1-6 Avia Świdnik 27 września, 13:00
Orlęta Łuków 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 października, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-4 Chełmianka Chełm 26 września, 11:00
Wisła Puławy 0-3 Widok Lublin 25 września, 13:00
Start Krasnystaw 0-1 Lewart Lubartów 26 września, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza
Górnik Łęczna - pauza

Kolejka 10 - 3-4 października

Widok Lublin 2-2 Górnik Łęczna 3 października, 10:00
Chełmianka Chełm 0-1 Wisła Puławy 3 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-2 Orlęta Radzyń Podlaski 3 października, 13:30
Avia Świdnik 2-3 Orlęta Łuków 4 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 AMSPN Hetman Zamość 3 października, 11:00
Lewart Lubartów - pauza
Start Krasnystaw - pauza

Kolejka 11 - 10-11 października

Orlęta Łuków 0-3 Łada 1945 Biłgoraj 10 października, 12:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Avia Świdnik 10 października, 11:00
Wisła Puławy 6-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 11 października, 11:00
Górnik Łęczna 8-1 Chełmianka Chełm 10 października, 11:00
Start Krasnystaw 2-3 Widok Lublin 10 października, 15:00
AMSPN Hetman Zamość - pauza
Lewart Lubartów - pauza

Kolejka 12 - 17-18 października

Widok Lublin 3-1 Lewart Lubartów 16 października, 15:00
Chełmianka Chełm 2-2 Start Krasnystaw 21 października, 15:30
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Górnik Łęczna 18 października, 13:30
Avia Świdnik 2-0 Wisła Puławy 17 października, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 17 października, 12:00
AMSPN Hetman Zamość 1-1 Orlęta Łuków

Kolejka 13 - 24 października

Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 AMSPN Hetman Zamość
7 listopada, 12:00
Wisła Puławy 4-2 Łada 1945 Biłgoraj 14 października, 11:00
Górnik Łęczna 0-0 Avia Świdnik 14 października, 10:00
Start Krasnystaw 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 października, 15:00
Lewart Lubartów 1-0 Chełmianka Chełm 7 listopada, 11:00
Orlęta Łuków - pauza
Widok Lublin - pauza

Kolejka 14 - 23-24 marca

Lewart Lubartów 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 marca, 11:00
Start Krasnystaw 0-1 Avia Świdnik 24 marca, 13:00
Górnik Łęczna 3-0 Łada 1945 Biłgoraj 24 marca, 11:00
Wisła Puławy 2-0 AMSPN Hetman Zamość 24 marca, 10:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-1 Orlęta Łuków 24 marca, 10:00
Widok Lublin - pauza
Chełmianka Chełm - pauza

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Orlęta Łuków 0-1 Wisła Puławy 2 kwietnia, 10:00
AMSPN Hetman Zamość 0-1 Górnik Łęczna 3 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 6-0 Start Krasnystaw 2 kwietnia, 11:00
Avia Świdnik 0-1 Lewart Lubartów 3 kwietnia, 11:00
Chełmianka Chełm 1-0 Widok Lublin 2 kwietnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Widok Lublin 2-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 kwietnia, 15:00
Lewart Lubarów 3-3 Łada 1945 Biłgoraj 9 kwietnia, 11:00
Start Krasnystaw 1-3 AMSPN Hetman Zamość 13 kwietnia, 15:00
Górnik Łęczna 1-1 Orlęta Łuków 10 kwietnia, 11:00
Wisła Puławy 4-0 Orlęta Radzyń Podlaski 9 kwietnia, 11:00
Avia Świdnik - pauza
Chełmianka Chełm - pauza

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Orlęta Radzyń Podlaski 2-5 Górnik Łęczna 16 kwietnia, 10:00
Orlęta Łuków 3-1 Start Krasnystaw 16 kwietnia, 12:00
AMSPN Hetman Zamość 2-3 Lewart Lubartów 17 kwietnia, 16:00
Avia Świdnik 3-0 Widok Lublin 17 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-0 Chełmianka Chełm 16 kwietnia, 14:00
Wisła Puławy - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Chełmianka Chełm 1-0 Avia Świdnik 23 kwietnia, 11:00
Widok Lublin 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 23 kwietnia, 11:00
Lewart Lubartów 3-2 Orlęta Łuków 23 kwietnia, 11:00
Start Krasnystaw 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 27 kwietnia, 16:00
Górnik Łęczna 3-1 Wisła Puławy 24 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza
AMSPN Hetman Zamość - pauza

Kolejka 19 - 30 kwietnia / 1 maja

Wisła Puławy 10-0 Start Krasnystaw 30 kwietnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Lewart Lubartów 30 kwietnia, 10:00
AMSPN Hetman Zamość 0-3 Widok Lublin 1 maja, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-2 Chełmianka Chełm 30 kwietnia, 11:00
Avia Świdnik 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 18 maja, 13:00
Górnik Łęczna - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 20 - 7-8 maja

Tomasovia Tomaszów Lubelski3-1 Łada 1945 Biłgoraj 8 maja, 14:00
Chełmianka Chełm 1-0 AMSPN Hetman Zamość 8 maja, 15:00
Widok Lublin 3-1 Orlęta Łuków 7 maja, 10:00
Lewart Lubartów 0-1 Wisła Puławy 7 maja, 11:00
Start Krasnystaw 2-2 Górnik Łęczna 11 maja, 17:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Avia Świdnik - pauza

Kolejka 21 - 14-15 maja

Górnik Łęczna 4-1 Lewart Lubartów 15 maja, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-0 Widok Lublin 15 maja, 11:00
Orlęta Łuków 0-3 Chełmianka Chełm 14 maja, 12:00
AMSPN Hetman Zamość 0-5 Tomasovia Tomaszów Lubelski 15 maja, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-5 Avia Świdnik 15 maja, 11:00
Start Krasnystaw - pauza
Wisła Puławy - pauza

Kolejka 22 - 21-22 maja

Avia Świdnik 1-0 AMSPN Hetman Zamość 22 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-1 Orlęta Łuków 22 maja, 14:00
Chełmianka Chełm 3-2 Orlęta Radzyń Podlaski 21 maja, 11:00
Widok Lublin 2-2 Wisła Puławy 21 maja, 11:00
Lewart Lubartów 0-1 Start Krasnystaw 25 maja, 18:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza
Górnik Łęczna - pauza

Kolejka 23 - 25 maja

Górnik Łęczna 6-0 Widok Lublin 25 maja, 15:00
Wisła Puławy 1-2 Chełmianka Chełm 25 maja, 12:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 maja, 15:00
Orlęta Łuków 2-1 Avia Świdnik 25 maja, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 0-3 (wo) Łada 1945 Biłgoraj
drużyna gospodarzy nie stawiła się na spotkanie
Lewart Lubartów - pauza
Start Krasnystaw - pauza

Kolejka 24 - 28-29 maja

Łada 1945 Biłgoraj 4-0 Orlęta Łuków 28 maja, 12:00
Avia Świdnik 2-2 Orlęta Radzyń Podlaski 29 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 6-2 Wisła Puławy 31 maja, 15:00
Chełmianka Chełm 0-2 Górnik Łęczna 28 maja, 11:00
Widok Lublin 1-1 Start Krasnystaw 28 maja, 11:00
AMSPN Hetman Zamość - pauza
Lewart Lubartów - pauza

Kolejka 25 - 4 czerwca

Lewart Lubartów 2-0 Widok Lublin 4 czerwca, 12:00
Start Krasnystaw 3-1 Chełmianka Chełm 4 czerwca, 12:00
Górnik Łęczna 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 4 czerwca, 10:00
Wisła Puławy 1-4 Avia Świdnik 4 czerwca, 12:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 4 czerwca, 12:00
Orlęta Łuków 5-1 AMSPN Hetman Zamość 4 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 7 czerwca

AMSPN Hetman Zamość 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 czerwca, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Wisła Puławy 7 czerwca, 16:00
Avia Świdnik 2-1 Górnik Łęczna 7 czerwca, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski1-2 Start Krasnystaw 7 czerwca, 16:00
Chełmianka Chełm 6-1 Lewart Lubartów 7 czerwca, 16:00
Orlęta Łuków - pauza
Widok Lublin - pauza


Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj