Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> I WLJS >> sezon 2013/2014

Wyniki >> I WLJS >> sezon 2013/2014

Kolejka 1 - 17 sierpnia

AMSPN Hetman Zamość 4-0 Orlęta Łuków 4 września, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Janowianka Janów Lubelski 17 sierpnia, 11:00
Avia Świdnik 0-1 Stal Kraśnik 18 sierpnia, 11:00
Niedźwiadek Chełm 1-3 Motor Lublin 4 września, 15:30
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-4 TOP 54 Biała Podlaska 17 sierpnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 2 - 20 sierpnia

Orlęta Łuków 1-0 Łada 1945 Biłgoraj 20 sierpnia, 18:00
Motor Lublin 6-1 Orlęta Radzyń Podlaski 20 sierpnia, 15:00
Stal Kraśnik 0-0 Niedźwiadek Chełm 10 września, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Avia Świdnik 20 sierpnia, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 20 sierpnia, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska - pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski - pauza

Kolejka 3 - 24 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-2 Orlęta Łuków 24 sierpnia, 12:00
Avia Świdnik 0-1 AMSPN Hetman Zamość 24 sierpnia, 11:00
Niedźwiadek Chełm 3-1 Janowianka Janów Lubelski 17 września, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-2 Stal Kraśnik 24 sierpnia, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 Motor Lublin 24 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 24 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 27 sierpnia

Orlęta Łuków 2-0 TOP 54 Biała Podlaska 27 sierpnia, 15:00
Stal Kraśnik 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 27 sierpnia, 17:00
Janowianka Janów Lubelski 0-1 Orlęta Radzyń Podlaski 27 sierpnia, 17:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Niedźwiadek Chełm 27 sierpnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-3 Avia Świdnik 27 sierpnia, 11:00
Motor Lublin - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 5 - 31 sierpnia

Avia Świdnik 3-1 Orlęta Łuków 1 września, 11:00
Niedźwiadek Chełm 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 września, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 AMSPN Hetman Zamość 31 sierpnia, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Janowianka Janów Lubelski 31 sierpnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Motor Lublin 31 sierpnia, 13:00
TOP 54 Biała Podlaska - pauza
Stal Kraśnik - pauza

Kolejka 6 - 7 września

Motor Lublin 5-0 TOP 54 Biała Podlaska 23 października, 13:00
Stal Kraśnik 3-2 Łada 1945 Biłgoraj 7 września, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 0-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 7 września, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-3 Orlęta Radzyń Podlaski 7 września, 11:00
Avia Świdnik 1-0 Niedźwiadek Chełm 8 września, 11:00
Janowianka Janów Lubelski - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 7 - 14 września

Niedźwiadek Chełm 0-0 Orlęta Łuków 14 września
Orlęta Radzyń Podlaski 4-1 Avia Świdnik 14 września, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 14 września
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Janowianka Janów Lubelski 11 września, 17:00
TOP 54 Biała Podlaska 7-2 Stal Kraśnik 14 września, 11:00
AMSPN Hetman Zamość - pauza
Motor Lublin - pauza

Kolejka 8 - 21 września

Orlęta Łuków 0-3 Motor Lublin 21 września, 10:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 TOP 54 Biała Podlaska 22 września, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 21 września, 11:00
Avia Świdnik 1-5 Huragan Międzyrzec Podlaski 21 września, 11:00
Niedźwiadek Chełm 4-3 Orlęta Radzyń Podlaski 21 września, 11:00
Stal Kraśnik - pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza

Kolejka 9 - 28 września

Orlęta Radzyń Podlaski 2-0 Orlęta Łuków 28 września, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Niedźwiadek Chełm 28 września
Łada 1945 Biłgoraj 0-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 28 września, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 0-2 AMSPN Hetman Zamość 31 października, 13:00
Motor Lublin 4-0 Stal Kraśnik 28 września, 15:00
Avia Świdnik - pauza
Janowianka Janów Lubelski Lubelski - pauza

Kolejka 10 - 5 października

Orlęta Łuków 1-3 Stal Kraśnik 5 października, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 1-2 Motor Lublin 5 października, 15:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 TOP-54 Biała Podlaska 5 października, 12:00
Avia Świdnik 0-1 Łada 1945 Biłgoraj 6 października, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 4-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 5 października, 11:00
AMSPN Hetman Zamość - pauza
Niedźwiadek Chełm - pauza

Kolejka 11 - 12 października

Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Orlęta Łuków 12 października, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Niedźwiadek Chełm 12 października, 13:00
TOP-54 Biała Podlaska 5-0 Avia Świdnik 12 października, 11:00
Motor Lublin 0-0 AMSPN Hetman Zamość 12 października, 11:00
Stal Kraśnik 6-0 Janowianka Janów Lubelski 12 października, 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza

Kolejka 12 - 19 października

Orlęta Łuków 3-1 Janowianka Janów Lubelski 19 października, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Stal Kraśnik 19 października, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-4 Motor Lublin 19 października, 11:00
Niedźwiadek Chełm 2-3 TOP 54 Biała Podlaska 19 października
Orlęta Radzyń Podlaski 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 19 października, 11:00
Avia Świdnik - pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski - pauza

Kolejka 13 - 26 października

Łada 1945 Biłgoraj 5-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 23 października, 14:00
TOP 54 Biała Podlaska 6-0 Orlęta Radzyń Podlaski 26 października, 11:00
Motor Lublin 2-0 Avia Świdnik 26 października
Stal Kraśnik 0-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 23 października, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-7 AMSPN Hetman Zamość 26 października, 14:00
Niedźwiadek Chełm - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 14 - 29 marca

Orlęta Łuków 0-4 AMSPN Hetman Zamość 29 marca, 12:00
Janowianka Janów Lubelski 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 marca, 12:00
Stal Kraśnik 0-0 Avia Świdnik 29 marca, 11:00
Motor Lublin 2-1 Niedźwiadek Chełm 29 marca, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 4-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 29 marca, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 15 - 5 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Orlęta Łuków 5 kwietnia, 13:00
Orlęta Radzyń Podlaski 1-2 Motor Lublin 5 kwietnia, 12:00
Niedźwiadek Chełm 1-1 Stal Kraśnik 5 kwietnia, 14:00
Avia Świdnik 0-0 Janowianka Janów Lubelski 5 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-0 AMSPN Hetman Zamość 5 kwietnia, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska - pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski - pauza

Kolejka 16 - 12 kwietnia

Orlęta Łuków 1-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 kwietnia, 15:00
AMSPN Hetman Zamość 6-0 Avia Świdnik 12 kwietnia, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 1-3 Niedźwiadek Chełm 12 kwietnia, 12:00
Stal Kraśnik 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 12 kwietnia, 15:00
Motor Lublin 1-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 kwietnia, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 Łada 1945 Biłgoraj 12 kwietnia, 12:00

Kolejka 17 - 17 kwietnia

TOP 54 Biała Podlaska 4-0 Orlęta Łuków 17 kwietnia, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Stal Kraśnik 17 kwietnia, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 6-0 Janowianka Janów Lubelski 17 kwietnia, 11:00
Niedźwiadek Chełm 3-1 AMSPN Hetman Zamość 17 kwietnia, 11:00
Avia Świdnik 0-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 17 kwietnia, 11:00
Motor Lublin - pauza
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 18 - 26 kwietnia

Orlęta Łuków 1-3 Avia Świdnik 26 kwietnia, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski0-5 Niedźwiadek Chełm 26 kwietnia, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 2-0 Orlęta Radzyń Podlaski 26 kwietnia, 15:00
Janowianka Janów Lubelski 0-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 26 kwietnia, 12:00
Motor Lublin 4-0 Łada 1945 Biłgoraj 27 kwietnia, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska - pauza
Stal Kraśnik - pauza

Kolejka 19 - 30 kwietnia

TOP 54 Biała Podlaska 1-0 Motor Lublin 30 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Stal Kraśnik 30 kwietnia, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-3 AMSPN Hetman Zamość 30 kwietnia, 15:00
Orlęta Radzyń Podlaski 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 21 maja
Niedźwiadek Chełm 2-1 Avia Świdnik 30 kwietnia, 16:00
Janowianka Janów Lubelski - pauza
Orlęta Łuków - pauza

Kolejka 20 - 3 maja

Orlęta Łuków 1-4 Niedźwiadek Chełm 3 maja, 16:00
Avia Świdnik 4-2 Orlęta Radzyń Podlaski 3 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-3 Huragan Międzyrzec Podlaski 3 maja, 12:00
Janowianka Janów Lubelski 0-0 Łada 1945 Biłgoraj 3 maja, 11:00
Stal Kraśnik 0-2 TOP 54 Biała Podlaska 3 maja, 11:00
AMSPN Hetman Zamość - pauza
Motor Lublin - pauza

Kolejka 21 - 10 maja

Motor Lublin 4-0 Orlęta Łuków 11 maja, 11:00
TOP 54 Biała Podlaska 12-0 Janowianka Janów Lubelski 11 maja, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-4 AMSPN Hetman Zamość 10 maja, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 5-1 Avia Świdnik 10 maja, 11:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 Niedźwiadek Chełm 10 maja, 11:00
Stal Kraśnik - pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza

Kolejka 22 - 17 maja

Orlęta Łuków 3-6 Orlęta Radzyń Podlaski 28 maja, 16:00
Niedźwiadek Chełm 2-0 Huragan Międzyrzec Podlaski 18 maja, 11:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 Łada 1945 Biłgoraj 17 maja, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 0-1 TOP 54 Biała Podlaska 28 maja, 17:00
Stal Kraśnik 0-5 Motor Lublin 27 maja, 17:00
Avia Świdnik - pauza
Janowianka Janów Lubelski Lubelski - pauza

Kolejka 23 - 24 maja

Stal Kraśnik 2-1 Orlęta Łuków 24 maja, 13:30
Motor Lublin 7-0 Janowianka Janów Lubelski 24 maja, 11:00
TOP-54 Biała Podlaska 11-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 24 maja, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Avia Świdnik 24 maja, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-1 Orlęta Radzyń Podlaski 24 maja, 11:00
AMSPN Hetman Zamość - pauza
Niedźwiadek Chełm - pauza

Kolejka 24 - 31 maja

Orlęta Łuków 1-4 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 maja, 11:00
Niedźwiadek Chełm 5-0 Łada 1945 Biłgoraj 1 czerwca, 11:00
Avia Świdnik 1-5 TOP-54 Biała Podlaska 31 maja, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 1-4 Motor Lublin 31 maja, 11:00
Janowianka Janów Lubelski 2-1 Stal Kraśnik 31 maja, 14:00
Orlęta Radzyń Podlaski - pauza
Tomasovia Tomaszów Lubelski - pauza

Kolejka 25 - 7 czerwca

Janowianka Janów Lubelski 1-4 Orlęta Łuków 7 czerwca, 12:00
Stal Kraśnik 6-1 AMSPN Hetman Zamość 7 czerwca, 11:00
Motor Lublin 9-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 7 czerwca, 12:00
TOP-54 Biała Podlaska 6-0 Niedźwiadek Chełm 7 czerwca, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-2 Orlęta Radzyń Podlaski 7 czerwca, 12:00
Avia Świdnik - pauza
Huragan Międzyrzec Podlaski - pauza

Kolejka 26 - 14 czerwca

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 14 czerwca, 16:00
Orlęta Radzyń Podlaski 2-2 TOP 54 Biała Podlaska 14 czerwca, 16:00
Avia Świdnik 0-6 Motor Lublin 14 czerwca, 16:00
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-1 Stal Kraśnik 14 czerwca, 16:00
AMSPN Hetman Zamość 5-0 Janowianka Janów Lubelski 14 czerwca, 16:00
Niedźwiadek Chełm - pauza
Orlęta Łuków - pauza


Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj