Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada 1945 Biłgoraj >> Wyniki >> II WLJS >> sezon 2011/2012

Wyniki >> II WLJS >> sezon 2011/2012

Kolejka 1 - 27 sierpnia

Huragan Międzyrzec Podlaski 1-6 Dwernicki Stoczek Łukowski
Włodawianka Włodawa 2-2 Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Parczew 6-0 Stal Kraśnik
Piaskovia Piaski 2-0 Mazowsze Stężyca
GLKS Potok Wielki 0-4 Skorpion Zamość
Echo Zawada - pauza

Kolejka 2 - 3 września

Skorpion Zamość 3-2 Echo Zawada
Mazowsze Stężyca 1-1 GLKS Potok Wielki
Stal Kraśnik 4-0 Piaskovia Piaski
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Victoria Parczew
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-2 Włodawianka Włodawa
Dwernicki Stoczek Łukowski - pauza

Kolejka 3 - 10 września

Włodawianka Włodawa 1-4 Dwernicki Stoczek Łukowski
Victoria Parczew 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Piaskovia Piaski 0-4 Łada 1945 Biłgoraj
GLKS Potok Wielki 3-4 Stal Kraśnik
Echo Zawada 8-0 Mazowsze Stężyca
Skorpion Zamość - pauza

Kolejka 4 - 17 września

Dwernicki Stoczek Łukowski 3-2 Skorpion Zamość
Stal Kraśnik 2-5 Echo Zawada
Łada 1945 Biłgoraj 5-0 GLKS Potok Wielki
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Piaskovia Piaski
Włodawianka Włodawa 1-3 Victoria Parczew
Mazowsze Stężyca - pauza

Kolejka 5 - 24 września

Victoria Parczew 0-0 Dwernicki Stoczek Łukowski
Piaskovia Piaski 0-3 Włodawianka Włodawa
GLKS Potok Wielki 3-3 Huragan Międzyrzec Podlaski
Echo Zawada 2-0 Łada 1945 Biłgoraj
Skorpion Zamość 2-1 Mazowsze Stężyca
Stal Kraśnik - pauza

Kolejka 6 - 1 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 7-0 Mazowsze Stężyca
Stal Kraśnik 3-1 Skorpion Zamość
Huragan Międzyrzec Podlaski 2-1 Echo Zawada
Włodawianka Włodawa 6-3 GLKS Potok Wielki
Victoria Parczew 4-0 Piaskovia Piaski
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 7 - 8 października

Piaskovia Piaski 1-2 Dwernicki Stoczek Łukowski
GLKS Potok Wielki 0-6 Victoria Parczew
Echo Zawada 3-1 Włodawianka Włodawa
Skorpion Zamość 1-6 Łada 1945 Biłgoraj
Mazowsze Stężyca 5-1 Stal Kraśnik
Huragan Międzyrzec Podl. - pauza

Kolejka 8 - 15 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 4-0 Stal Kraśnik
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 Mazowsze Stężyca
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-0 Skorpion Zamość
Victoria Parczew 0-1 Echo Zawada
Piaskovia Piaski 4-0 GLKS Potok Wielki
Włodawianka Włodawa - pauza

Kolejka 9 - 22/26 października

GLKS Potok Wielki 2-5 Dwernicki Stoczek Łukowski
Echo Zawada 2-1 Piaskovia Piaski
Skorpion Zamość 2-1 Włodawianka Włodawa
Mazowsze Stężyca 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Stal Kraśnik 0-6 Łada 1945 Biłgoraj
Victoria Parczew - pauza

Kolejka 10 - 29 października

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-3 Łada 1945 Biłgoraj
Huragan Międzyrzec Podlaski 1-0 Stal Kraśnik
Włodawianka Włodawa 2-2 Mazowsze Stężyca
Victoria Parczew 3-0 Skorpion Zamość
GLKS Potok Wielki 2-6 Echo Zawada
Piaskovia Piaski - pauza

Kolejka 11 - 5/9 listopada

Echo Zawada 3-2 Dwernicki Stoczek Łukowski
Skorpion Zamość 5-3 Piaskovia Piaski
Mazowsze Stężyca 0-2 Victoria Parczew
Stal Kraśnik 3-0 Włodawianka Włodawa
Łada 1945 Biłgoraj 3-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
GLKS Potok Wielki - pauza

Kolejka 12 - 24 marca

Dwernicki Stoczek Łukowski 6-2 Huragan Międzyrzec Podlaski
Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Włodawianka Włodawa 24 marca, 13:00
Stal Kraśnik 0-3 Victoria Parczew
Mazowsze Stężyca 1-0 Piaskovia Piaski
Skorpion Zamość 2-5 GLKS Potok Wielki
Echo Zawada - pauza

Kolejka 13 - 31 marca

Echo Zawada 5-0 Skorpion Zamość 11 kwietnia, 17:00
GLKS Potok Wielki 2-2 Mazowsze Stężyca 1 maja, 14:00
Piaskovia Piaski 0-1 Stal Kraśnik 31 marca, 13:30
Victoria Parczew 1-3 Łada 1945 Biłgoraj 31 marca, 13:00
Włodawianka Włodawa 2-2 Huragan Międzyrzec Podlaski 31 marca, 13:00
Dwernicki Stoczek Łukowski - pauza

Kolejka 14 - 6 kwietnia

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-4 Włodawianka Włodawa 5 kwietnia, 11:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-0 Victoria Parczew 5 kwietnia, 16:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 Piaskovia Piaski 6 kwietnia, 13:00
Stal Kraśnik 3-1 GLKS Potok Wielki 6 kwietnia, 11:00
Mazowsze Stężyca 4-1 Echo Zawada 6 kwietnia, 14:00
Skorpion Zamość - pauza

Kolejka 15 - 14/15 kwietnia

Skorpion Zamość 4-6 Dwernicki Stoczek Łukowski 14 kwietnia, 11:00
Echo Zawada 3-0 (wo) Stal Kraśnik goście nie pojawili się w Zawadzie
GLKS Potok Wielki 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 14 kwietnia, 14:00
Piaskovia Piaski 3-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 14 kwietnia, 15:00
Victoria Parczew 1-2 Włodawianka Włodawa 14 kwietnia, 13:00
Mazowsze Stężyca - pauza

Kolejka 16 - 21/22 kwietnia

Dwernicki Stoczek Łukowski 4-2 Victoria Parczew 21 kwietnia, 11:00
Włodawianka Włodawa 4-2 Piaskovia Piaski 21 kwietnia, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-4 GLKS Potok Wielki 21 kwietnia, 11:00
Łada 1945 Biłgoraj 8-1 Echo Zawada 21 kwietnia, 13:00
Mazowsze Stężyca 5-0 Skorpion Zamość 21 kwietnia, 11:00
Stal Kraśnik - pauza

Kolejka 17 - 28/29 kwietnia

Mazowsze Stężyca 0-5 Dwernicki Stoczek Łukowski 28 kwietnia, 11:00
Skorpion Zamość 5-1 Stal Kraśnik 28 kwietnia, 11:00
Echo Zawada 6-1 Huragan Międzyrzec Podlaski 28 kwietnia, 15:00
GLKS Potok Wielki 1-0 Włodawianka Włodawa 28 kwietnia, 14:00
Piaskovia Piaski 1-3 Victoria Parczew 28 kwietnia, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj - pauza

Kolejka 18 - 5/6 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 1-0 Piaskovia Piaski 5 maja, 11:00
Victoria Parczew 6-1 GLKS Potok Wielki 5 maja, 13:00
Włodawianka Włodawa 5-3 Echo Zawada 5 maja, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 3-0 (wo) Skorpion Zamość 5 maja, 13:00
Stal Kraśnik 3-0 (wo) Mazowsze Stężyca 5 maja, 15:00
Huragan Międzyrzec Podlaski - pauza

Kolejka 19 - 12/13 maja

Stal Kraśnik 0-11 Dwernicki Stoczek Łukowski 12 maja, 13:00
Mazowsze Stężyca 1-1 Łada 1945 Biłgoraj 12 maja, 14:00
Skorpion Zamość 0-6 Huragan Międzyrzec Podlaski 12 maja, 11:00
Echo Zawada 0-3 Victoria Parczew 12 maja, 15:00
GLKS Potok Wielki 3-1 Piaskovia Piaski 12 maja, 14:00
Włodawianka Włodawa - pauza

Kolejka 20 - 19/20 maja

Dwernicki Stoczek Łukowski 2-2 GLKS Potok Wielki 19 maja, 16:00
Piaskovia Piaski 0-7 Echo Zawada 19 maja, 14:00
Włodawianka Włodawa 3-0 (wo) Skorpion Zamość 19 maja, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 3-1 Mazowsze Stężyca 23 maja, 16:30
Łada 1945 Biłgoraj 8-0 Stal Krasnik 19 maja, 13:00
Victoria Parczew - pauza

Kolejka 21 - 26 maja

Łada 1945 Biłgoraj 2-1 Dwernicki Stoczek Łukowski 26 maja, 13:00
Stal Kraśnik 0-6 Huragan Międzyrzec Podlaski 30 maja, 13:00
Mazowsze Stężyca 1-1 Włodawianka Włodawa 26 maja, 13:00
Skorpion Zamość 0-6 Victoria Parczew 26 maja, 13:00
Echo Zawada 3-2 GLKS Potok Wielki 26 maja, 13:00
Piaskovia Piaski - pauza

Kolejka 22 - 2 czerwca

Dwernicki Stoczek Łukowski 3-0 (wo) Echo Zawada 2 czerwca, 13:00
Piaskovia Piaski 4-2 Skorpion Zamość 2 czerwca, 13:00
Victoria Parczew 3-0 (wo) Mazowsze Stężyca 2 czerwca, 13:00
Włodawianka Włodawa 7-2 Stal Kraśnik 2 czerwca, 13:00
Huragan Międzyrzec Podlaski 0-2 Łada 1945 Biłgoraj 2 czerwca, 13:00
GLKS Potok Wielki - pauza

Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj