Polecamy
NetPartners

WakeShok

NetPartners

Łada Biłgoraj >> I LWJM >> sezon 2018/2019

Wyniki >> I LWJM grupa spadkowa >> sezon 2018/2019

Kolejka 1 - 23 marca

MOSiR Lubartów 0-3 Motor II Lublin 23 marca, 14:00
Gaudium Zamość 0-2 Stal Kraśnik 22 marca, 19:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-3 Wisła Puławy 24 marca, 11:00
Widok Lublin 2-1 Chełmianka Chełm 23 marca, 19:00

Kolejka 2 - 31 marca

Motor II Lublin 4-0 Widok Lublin 31 marca, 15:30
Wisła Puławy 5-1 Chełmianka Chełm 30 marca, 13:00
Stal Kraśnik 0-4 Łada 1945 Biłgoraj 27 marca, 16:00
MOSiR Lubartów 6-0 Gaudium Zamość 30 marca, 17:00

Kolejka 3 - 6-7 kwietnia

Gaudium Zamość 0-6 Motor II Lublin 6 kwietnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 4-0 MOSiR Lubartów 9 kwietnia, 17:00
Chełmianka Chełm 9-1 Stal Kraśnik 6 kwietnia, 13:00
Widok Lublin 2-4 Wisła Puławy 7 kwietnia, 11:00

Kolejka 4 - 13-14 kwietnia

Motor II Lublin 1-1 Wisła Puławy 14 kwietnia, 13:30
Stal Kraśnik 5-1 Widok Lublin 13 kwietnia, 11:00
MOSiR Lubartów 1-4 Chełmianka Chełm 13 kwietnia, 11:00
Gaudium Zamość 0-7 Łada 1945 Biłgoraj 14 kwietnia, 10:00

Kolejka 5 - 16-17 kwietnia

Łada 1945 Biłgoraj 3-1 Motor II Lublin 16 kwietnia, 16:00
Chełmianka Chełm 5-0 Gaudium Zamość 18 kwietnia, 11:00
Widok Lublin 6-1 MOSiR Lubartów 17 kwietnia, 14:00
Wisła Puławy 0-0 Stal Kraśnik 23 kwietnia, 16:00

Kolejka 6 - 27-28 kwietnia

Motor II Lublin 5-0 Stal Kraśnik 28 kwietnia, 14:15
MOSiR Lubartów 1-3 Wisła Puławy 27 kwietnia, 11:00
Gaudium Zamość 1-4 Widok Lublin 27 kwietnia, 12:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-3 Chełmianka Chełm 25 kwietnia, 15:00

Kolejka 7 - 1 maja

Chełmianka Chełm 2-0 Motor II Lublin 15 maja, 17:00
Widok Lublin 0-3 Łada 1945 Biłgoraj 1 maja, 13:00
Wisła Puławy 8-1 Gaudium Zamość 1 maja, 11:00
Stal Kraśnik 3-1 MOSiR Lubartów 1 maja, 11:00

Kolejka 8 - 4/5 maja

Motor II Lublin 5-1 MOSiR Lubartów 5 maja, 16:30
Stal Kraśnik 4-0 Gaudium Zamość 4 maja, 11:00
Wisła Puławy 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 4 maja, 11:00
Chełmianka Chełm 4-1 Widok Lublin 5 maja, 11:00

Kolejka 9 - 11-12 maja

Widok Lublin 6-2 Motor II Lublin 12 maja, 11:00
Chełmianka Chełm 2-0 Wisła Puławy 12 maja, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-0 Stal Kraśnik 11 maja, 11:00
Gaudium Zamość 2-8 MOSiR Lubartów 11 maja, 14:00

Kolejka 10 - 18 maja

Motor II Lublin 8-1 Gaudium Zamość 18 maja, 16:00
MOSiR Lubartów 2-2 Łada 1945 Biłgoraj 18 maja, 15:00
Stal Kraśnik 2-5 Chełmianka Chełm 20 maja, 15:00
Wisła Puławy 4-5 Widok Lublin 18 maja, 13:00

Kolejka 11 - 25-26 maja

Wisła Puławy 2-5 Motor II Lublin 26 maja, 17:00
Widok Lublin 1-2 Stal Kraśnik 30 maja, 18:00
Chełmianka Chełm 3-2 MOSiR Lubartów 26 maja, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 8-2 Gaudium Zamość 25 maja, 10:00

Kolejka 12 - 1-2 czerwca

Motor II Lublin 7-1 Łada 1945 Biłgoraj 2 czerwca, 17:00
Gaudium Zamość 0-10 Chełmianka Chełm 1 czerwca, 11:00
MOSiR Lubartów 0-5 Widok Lublin 2 czerwca, 14:30
Stal Kraśnik 1-2 Wisła Puławy 29 maja, 18:00

Kolejka 13 - 5 czerwca

Stal Kraśnik 0-4 Motor II Lublin 5 czerwca, 13:00
Wisła Puławy 4-0 MOSiR Lubartów 5 czerwca, 18:00
Widok Lublin 10-0 Gaudium Zamość 5 czerwca, 18:00
Chełmianka Chełm 4-1 Łada 1945 Biłgoraj 6 czerwca, 16:00

Kolejka 14 - 8-9 czerwca

Motor II Lublin 7-1 Chełmianka Chełm 8 czerwca, 15:00
Łada 1945 Biłgoraj 6-4 Widok Lublin 9 czerwca, 18:00
Gaudium Zamość 1-10 Wisła Puławy 9 czerwca, 11:00
MOSiR Lubartów 2-0 Stal Kraśnik 8 czerwca, 10:00

Wyniki >> I LWJM grupa II >> sezon 2018/2019

Kolejka 1 - 14 sierpnia

Łada 1945 Biłgoraj 0-3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 12 września, 17:00
Gaudium Zamość 1-4 Sygnał Lublin 12 września, 17:00
Stal Kraśnik 1-5 Górnik Łęczna 14 sierpnia, 17:00
Chełmianka Chełm 1-5 AMSPN Hetman Zamość 14 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 18 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-2 AMSPN Hetman Zamość 18 sierpnia, 13:00
Górnik Łęczna 2-0 Chełmianka Chełm 18 sierpnia, 12:00
Sygnał Lublin 2-0 Stal Kraśnik 18 sierpnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 7-0 Gaudium Zamość 24 października, 15:00

Kolejka 3 - 25-26 sierpnia

Gaudium Zamość 0-6 Tomasovia Tomaszów Lubelski 25 sierpnia, 13:00
Stal Kraśnik 6-0 Łada 1945 Biłgoraj 25 sierpnia, 11:00
Chełmianka Chełm 2-4 Sygnał Lublin 26 sierpnia, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 3-0 Górnik Łęczna 26 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 29 sierpnia

Tomasovia Tomaszów Lubelski 1-0 Górnik Łęczna 29 sierpnia, 13:00
Sygnał Lublin 2-4 AMSPN Hetman Zamość 29 sierpnia, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 5-4 Chełmianka Chełm 29 sierpnia, 14:00
Gaudium Zamość 0-4 Stal Kraśnik 5 września, 16:00

Kolejka 5 - 1 września

Stal Kraśnik 1-4 Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 września, 11:00
Chełmianka Chełm 3-0 Gaudium Zamość 1 września, 14:00
AMSPN Hetman Zamość 2-0 Łada 1945 Biłgoraj 1 września, 11:00
Górnik Łęczna 5-0 Sygnał Lublin 1 września, 12:00

Kolejka 6 - 8 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 0-1 Sygnał Lublin 8 września, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-4 Górnik Łęczna 8 września, 13:00
Gaudium Zamość 0-10 AMSPN Hetman Zamość 8 września, 11:00
Stal Kraśnik 3-1 Chełmianka Chełm 8 września, 11:00

Kolejka 7 - 15-16 września

Chełmianka Chełm 3-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 16 września, 11:00
AMSPN Hetman Zamość 3-1 Stal Kraśnik 15 września, 11:00
Górnik Łęczna - Gaudium Zamość
Sygnał Lublin 4-1 Łada 1945 Biłgoraj 15 września, 14:00

Kolejka 8 - 22 września

Tomasovia Tomaszów Lubelski 5-1 Łada 1945 Biłgoraj 22 września, 13:00
Sygnał Lublin 10-0 Gaudium Zamość 22 września, 13:00
Górnik Łęczna 0-2 Stal Kraśnik 22 września, 12:00
AMSPN Hetman Zamość 0-0 Chełmianka Chełm 22 września, 11:00

Kolejka 9 - 29 września

AMSPN Hetman Zamość 3-1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 29 września, 11:00
Chełmianka Chełm 0-1 Górnik Łęczna 29 września, 13:30
Stal Kraśnik 1-1 Sygnał Lublin 29 września, 11:00
Gaudium Zamość 0-5 Łada 1945 Biłgoraj 29 września, 14:00

Kolejka 10 - 6-7 października

Tomasovia Tomaszów Lubelski 7-0 Gaudium Zamość 6 października, 13:00
Łada 1945 Biłgoraj 2-3 Stal Kraśnik 6 października, 13:00
Sygnał Lublin 3-1 Chełmianka Chełm 7 października, 11:00
Górnik Łęczna 2-3 AMSPN Hetman Zamość 6 października, 12:00

Kolejka 11 - 13 października

Górnik Łęczna 2-0 Tomasovia Tomaszów Lubelski 13 października, 13:00
AMSPN Hetman Zamość 3-1 Sygnał Lublin 13 października, 11:00
Chełmianka Chełm 0-6 Łada 1945 Biłgoraj 13 października, 13:30
Stal Kraśnik 6-0 Gaudium Zamość 13 października, 11:00

Kolejka 12 - 20-21 października

Tomasovia Tomaszów Lubelski 3-1 Stal Kraśnik 21 października, 15:00
Gaudium Zamość 0-1 Chełmianka Chełm 20 października, 14:00
Łada 1945 Biłgoraj 1-1 AMSPN Hetman Zamość 20 października, 13:00
Sygnał Lublin 1-2 Górnik Łęczna 20 października, 16:00

Kolejka 13 - 27-28 października

Sygnał Lublin 1-2 Tomasovia Tomaszów Lubelski 27 października, 13:00
Górnik Łęczna 3-1 Łada 1945 Biłgoraj 27 października, 13:00
AMSPN Hetman Zamość 12-0 Gaudium Zamość 26 października, 17:00
Chełmianka Chełm 3-2 Stal Kraśnik 28 października, 13:30

Kolejka 14 - 3 listopada

Tomasovia Tomaszów Lubelski 2-2 Chełmianka Chełm 3 listopada, 13:00
Stal Kraśnik 3-2 AMSPN Hetman Zamość 3 listopada, 11:00
Gaudium Zamość 0-15 Górnik Łęczna 31 października, 19:00
Łada 1945 Biłgoraj 0-4 Sygnał Lublin 4 listopada, 13:00
Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj