Archiwum newsĂłw 13.03.2004-10.11.2008

PP: Omega Stary Zamość - Łada 0:3 (0:0)

22.10.2008, 16:01 - dodał Administrator
PP: Omega Stary Zamość - Łada 0:3 (0:0) Biało-niebiescy awansowali do kolejnej rundy Okręgowego Pucharu Polski pewnie pokonując w wyjazdowym spotkaniu Omegę Stary Zamość 3:0. Wszystkie bramki strzelił Marcin Dycha.
Kolejna runda rozgrywek pucharowych odbędzie się 5 listopada, a przeciwnikiem Łady będzie Spartakus Szarowola, który pokonał Roztocze Szczebrzeszyn 5:0.
Gospodarza tego spotkania poznamy po losowaniu w ZOZPN.
Bramki:
Marcin Dycha (3).

Skład:
Fokin – Krzyszkowski, Sawczuk Bubiłek, Komosa – Rozwadowski, Blicharz, Pawliw, Bielak – Tymczyszyn, Dycha. Ponadto grali: Skrzypek, Myszka, Fulara.

Czas na Puchar Polski

21.10.2008, 19:41 - dodał Administrator
Czas na Puchar Polski Jutro piłkarze Łady zainaugurują tegoroczną edycję Okręgowego Pucharu Polski. W 1/4 finału biało-niebiescy zagrają z Omegę Stary Zamość.
Omega, na co dzień występuje w klasie okręgowej, zajmując po 12 kolejkach odległe 12 miejsce. W ostatniej kolejce uległa na wyjeździe Nordowi Wysokie 1:4, a honorowe trafienie zaliczył były napastnik Łady Rafał Oleszczuk.
W jutrzejszym spotkaniu trener Sławomir Adamus nie będzie mógł skorzystać z usług Ireneusza Zarczuka, Ernesta Chomicza, a także poważnie kontuzjowanych Mateuszów: Góry i Piętaka. Jeśli naszej drużynie uda się wyeliminować Omegę, to...

Spartakus Szarowola - Łada 3:1 (1:1)

19.10.2008, 15:34 - dodał Administrator
Spartakus Szarowola - Łada 3:1 (1:1) Po pięciu spotkaniach bez porażki tym razem dość niespodziewanie biało-niebiescy przegrali wyjazdowe spotkanie ze Spartakusem Szarowola 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił niezawodny Ireneusz Zarczuk.
Początek meczu należał do Łady. Już w 3 minucie prowadziliśmy 1:0 po bardzo ładnym szczupaku autorstwa Ireneusza Zarczuka. Z czasem inicjatywę zaczęli przejmować gospodarze, czego dowodem była wyrównująca bramka strzelona przez Piotra Roczona w 9 minucie spotkania. Druga część spotkania to bardzo słaba gra podopiecznych Sławomira Adamusa. Gracze Spartakusa przejęli całkowitą inicjatywę na boisku, i...

15.10.2008, 16:01 - dodał Administrator
Stal Rzeszów - Łada 1:1 (0:0) Łada zremisowała czwarty mecz z rzędu, tym razem w Rzeszowie z miejscową Stalą 1:1. Bramką dla naszego zespołu strzelił Ireneusz Zarczuk w 83 minucie spotkania. Gospodarze wyrównywali 3 minuty później.

Bramki:
Wójcik 86’ – Zarczuk 83’.

Skład:
Łada: Fokin - Skrzypek, Sawczuk, Kasiak, Komosa – Fulara, Bubiłek, Chomicz, Pawliw (77’ Tymczyszyn), Myszka (87’ Rozwadowski) – Zarczuk.

08.10.2008, 17:55 - dodał Administrator
Znamy rywala w Pucharze Polski W 1/4 finału Puchar Polski na szczeblu okręgu Zamość piłkarze Łady zmierzą się w wyjazdowym spotkaniu z Omegą Stary Zamość, która w dniu dzisiejszym pokonała w Aleksandrowie miejscową Aleksandrie 3:2. Spotkanie odbędzie się 22 października o godzinie 13:30.

Mecz ze Stalą odwołany!

04.10.2008, 15:51 - dodał Flower
Mecz ze Stalą odwołany! Nie tak wyobrażali sobie dzisiejszy dzień piłkarze oraz kibice Łady i Stali. Ze względu na zły stan boiska mecz w Rzeszowie został odwołany. To już druga taka sytuacja w tym sezonie, poprzednim razem przełożono mecz Spartakus Szarowola - Izolator Boguchwała. Aż dziw bierze, że w tej klasie rozgrywkowej zdarzają się jeszcze takie sytuacje. Decyzji Podkarpackiego Związku Piłki Nożnej w sprawie tego spotkania możemy spodziewać się w poniedziałek, ale prawdopodobnie mecz odbędzie się w innym terminie.