Archiwum newsĂłw 13.03.2004-10.11.2008

Spartakus Szarowola - Łada 3:1 (1:1)

19.10.2008, 15:34 - dodał Administrator
Po pięciu spotkaniach bez porażki tym razem dość niespodziewanie biało-niebiescy przegrali wyjazdowe spotkanie ze Spartakusem Szarowola 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił niezawodny Ireneusz Zarczuk.
Początek meczu należał do Łady. Już w 3 minucie prowadziliśmy 1:0 po bardzo ładnym szczupaku autorstwa Ireneusza Zarczuka. Z czasem inicjatywę zaczęli przejmować gospodarze, czego dowodem była wyrównująca bramka strzelona przez Piotra Roczona w 9 minucie spotkania. Druga część spotkania to bardzo słaba gra podopiecznych Sławomira Adamusa. Gracze Spartakusa przejęli całkowitą inicjatywę na boisku, i to oni dyktowali warunki gry strzelając przy tym dwie bramki, które zapewniły im pierwsze historyczne zwycięstwo na trzecioligowym szczeblu.