Archiwum newsĂłw 13.03.2004-10.11.2008

Łada - Orlęta Radzyń Podlaski 1:1 (1:0)

26.10.2008, 16:54 - dodał Flower
Po raz kolejny sprawdził się dziś dobrze znany biłgorajskim kibicom scenariusz. Łada pierwsza strzela bramkę, a mecz kończy się remisem 1:1. Już czwarty z pięciu ostatnich meczów rozstrzygnął się w ten sam sposób.

Dzisiejsze spotkanie nie należało do porywających, ale mecz od początku toczył się na połowie Orląt, które przeszły do skomasowanej defensywy. Nasi piłkarze szukali szans w strzałach z daleka, ale w większości były one szybko blokowane lub mijały światło bramki. Przełomowym momentem była 40 minuta meczu. Dycha wrzucił piłkę z prawej strony do środka, a tam błąd bramkarza wykorzystał oczywiście Zarczuk i z kilku metrów skierował piłkę do bramki.

Druga połowa to również nieciekawa i chwilami nudna gra obu zespołów. W podobnych okolicznościach jak pierwsza, padła również wyrównująca bramka. W 71 minucie do piłki, którą źle złapał Fokin pierwszy dopadł Jakubiec. Strata bramki podziałała bardzo mobilizująco na gospodarzy, którzy rzucili się do ataku. Kibice obejrzeli kilka ciekawych, kombinacyjnych akcji, ale żadna nie przyniosła pożądanego skutku. Wyborną okazję miały natomiast Orlęta, które po szybkim kontrataku mogły zdobyć drugą bramkę. Na szczęście groźny strzał Tarnowskiego świetnie wybronił Fokin.

Kiedy biało-niebiescy przełamią fatalną passę 6 meczów bez zwycięstwa? Oby już za tydzień w Krośnie, bo ciągłe remisy przybliżają nasz zespół do nieodpowiedniej strony tabeli.