Archiwum newsĂłw 13.03.2004-10.11.2008

Unia Nowa Sarzyna - Łada 1:1 (1:1)

21.09.2008, 21:24 - dodał Flower
Łada zremisowała dziś w Nowej Sarzynie 1:1. Przed meczem minutą ciszy uczczono pamięć zmarłego wczoraj Andrzeja Misia, a piłkarze Łady wystąpili w czarnych opaskach na rękach.

Mecz rozpoczął się od ostrego uderzenia Unii, która już w pierwszej akcji zdobyła bramkę. Silny strzał Daniela Radawca zdołał obronić Nikołaj Foki. Piłka odbita przez naszego bramkarza trafiła jednak wprost pod nogi do niepilnowanego Stanisława Bednarza, który nie miał problemu z wywalczeniem prowadzenia. Mimo złego startu Łada szybko zaczęła dominować na boisku i dążyła do wyrównania. Przyszło ono w 35 minucie, kiedy koronkową akcję Łady strzałem głową wykończył Piotr Bubiłek. Strzelec bramki zadedykował trafienie Andrzejowi Misiowi. Kilka minut później znowu Unia mogła zdobyć gola, ale świetnie spisał się Nikołaj Fokin broniąc w sytuacji „sam na sam” i pierwsza połowa zakończyła się remisem.

Po przerwie Łada nie dała pograć gospodarzom i raz za razem próbowała zdobyć kolejną bramkę. Nasi obrońcy szybko rozbijali próby kontrataku sarzynian i gra toczyła się praktycznie tylko po jednej stronie boiska. Niestety zabrakło skuteczności i szczęścia, a broniący się całym zespołem gospodarze w końcówce mogli nawet przechylić szalę na swoją korzyść. Mecz zakończył się jednak remisem z którego zadowolona może być tylko Unia. Za tydzień niezwykle ciekawe spotkanie czeka kibiców w Biłgoraju. Łada zmierzy się z Wisłoką Dębica, która zaliczana jest do grona głównych faworytów trzeciej ligi.