Polecamy
Pomoc

Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Pierwszy sparing

Administrator 26.01.2018

Jutro podopieczni Bartłomieja Kowalika rozegrają pierwsze spotkanie w zimowym okresie przygotowawczym. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dachnowie zmierzymy się z Sokołem Sieniawa. Początek meczu o godzinie 11:00.

Rozkład jazdy

Administrator 25.01.2018

Plany przygotowań do rozgrywek naszych drużyn, które publikowaliśmy w grudniu są z wiadomych względów na dalszych stronach naszego systemu newsów dlatego przygotowaliśmy dla Was podstronę na której możecie zobaczyć zaplanowane spotkania sparingowe.

Poznaliśmy dotacje

Administrator 24.01.2018

Oficjalnie poznaliśmy wyniki konkursu na realizację zadań publicznych w 2018 roku. Najwięcej pieniędzy podobnie jak w ubiegłych latach otrzymają nasza kochana Łada i Znicz Biłgoraj. Czytaj więcej >>

Urodziny Ireneusza Zarczuka

Administrator 22.01.2018

Dzisiaj swoje 44-te urodziny obchodzi były piłkarz, oraz szkoleniowiec Łady Ireneusz Zarczuk. Żywej legendzie klubu składamy najserdeczniejsze życzenia! Przede wszystkim dużo zdrowia, a także wielu sukcesów na płaszczyźnie sportowej jak i prywatnej.

Po Memoriale

Administrator 21.01.2018

W rozegranym dzisiaj XI Memoriale Stanisława Wójcika nasze obie drużyny zajęły miejsca na podium. Juniorzy starsi uplasowali się na trzeciej pozycji, a ich młodsi koledzy zajęli drugie miejsce.

XI Memoriał Stanisława Wójcika

Administrator 16.01.2018

W najbliższą niedzielę odbędzie się XI Memoriał Stanisława Wójcika. W hali Ośrodka Sportu i Rekreacji oprócz juniorskich ekip Łady zagości 13 drużyn. Czytaj więcej >>

Nowy trener juniorów

Administrator 15.01.2018

Znany z prowadzenia Tanwi Majdan Stary Arkadiusz Baran został mianowany trenerem drużyny juniorów młodszych, która wobec podjęcia przez Bartłomieja Kowalika pracy z pierwszym zespołem była do tej pory bez szkoleniowca. Nowemu szkoleniowcowi życzymy sukcesów i godnego reprezentowania biało-niebieskiego teamu!

Charytatywny koncert

BKS1945 11.01.2018

W sobotę w stalowowolskim klubie Labirynt odbędzie się koncert charytatywny z którego zebrane fundusze zostaną przeznaczone na rehabilitację Wiktorii Widak – ofiary nożownika ze Stalowej Woli. Zachęcamy do promowania tego szlachetnego wydarzenia.

Po pierwszym treningu

Administrator 10.01.2018

Za nami pierwszy trening drużyny seniorów w nowym roku. Nowy szkoleniowiec Łady Bartłomiej Kowalik na inauguracyjnych zajęciach miał do dyspozycji bardzo wąską kadrę. Czytaj więcej >>

Pierwszy trening

Administrator 09.01.2018

Jutro zawodnicy Łady wznowią treningi po przerwie. Pierwsze zajęcia odbędą się na boisku przy Szkole Podstawowej numer 1. Początek zajęć o godzinie 17:00.

<< Poprzednia strona Następna strona >>

Powered by CuteNews
Plan sparingów
Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj