Husarz

Łada Biłgoraj > Strona główna

Lewart Lubartów - Łada 0:2 (0:1)

Administrator 26.03.2017

Trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej odnieśli podopieczni Ireneusza Zarczuka. Po trafieniu Jurija Perina i samobójczej bramce Dawida Niewęgłowskiego wygrywamy w Lubartowie 2:0.

To miało być przełomowe spotkanie w rundzie wiosennej. Wiele nieżyczliwych osób w głośny sposób negowało pierwsze dwa zwycięstwa Łady - twierdząc, że zwycięstwa z LKS-em Milanów i Lutnią Piszczac należały do obowiązków. Schody miały zacząć się od XX kolejki i starcia w Lubartowie. Jak pokazali nasi zawodnicy - nawet teoretycznie silniejszy rywal jest w ich zasięgu.

Po raz kolejny biało-niebiescy rozegrali bardzo dobrą pierwszą połowę. Dużo operowaliśmy piłką, a wszelkie próby konstruowania akcji przez gospodarzy były szybko rozbijane przez nasz blok defensywny. W 34 minucie Jurij Perin znalazł się w sytuacji sam na sam z Adrianem Parzyszkiem i technicznym lobem umieścił piłkę w siatce. Chwilę później mogło być 2:0, ale uderzenie głową Grzegorza Mulawy zostało sparowane na poprzeczkę.

Po zmianie stron dłużej przy piłce utrzymywał się Lewart, ale to nasz zespół stwarzał groźniejsze sytuacje. Jedyna bramka w tej odsłonie padła w 78 minucie. Patryk Dorosz silnie dośrodkowywał wzdłuż pola karnego, a futbolówka odbiła się od Daniela Niewęgłowskiego i wpadła do bramki Parzyszka. Powinniśmy strzelić również trzecią bramkę, ale w dogodnej sytuacji pogubił się Arkadiusz Czok.

Cieszymy się z kolejnych trzech punktów i wszystkich kibiców zapraszamy na kolejne starcie. W najbliższą niedzielę zagramy w Biłgoraju z Lublinianką Lublin.

Zapis Relacji Live, którą poprowadził niezawodny Gordon.

Lewart Lubartów - Łada Biłgoraj 0:2 (0:1)