Husarz

Łada Biłgoraj > Strona główna

Juniorzy na remis

Administrator 18.02.2017

W dzisiejszym spotkaniu juniorzy starsi zremisowali z Tomasovią Tomaszów Lubelski 2:2. Na listę strzelców wpisali się Robert Pałubski i Dawid Ćwiek.

Do tego pojedynku oba zespoły przystąpiły w nieco okrojonych składach. W naszej drużynie zabrakło kontuzjowanych Filipa Mroza, Pawła Pieczykolana, Kamila Mulawy, czy powracającego do gry Macieja Kuczmy. Trener rywali nie mógł skorzystać z kilku zawodników, którzy pojechali na mecz pierwszej drużyny z Kryształem Werbkowice. Mimo takich braków drużyny stworzyły dobre widowisko.

Pierwszą bramkę, która zarazem była wyrównująca zdobył Robert Pałubski. Bardzo ładną asystą przy tym trafieniu popisał się Kamil Dubiel. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa meczu. W drugiej odsłonie to nasz zespół wyszedł na prowadzenie. Po krótkim rozegraniu rzutu rożnego Michał Skubis minął obrońców Tomasovii i piłka po chwili trafiła do będącego w dobrej formie Dawida Ćwieka, a ten zawodnik nie miał problemów z umieszczeniem piłki siatce. Zespół lidera rozgrywek doprowadził do wyrównania na sześć minut przed końcem po bezpośrednim uderzeniu z rzutu wolnego.

W dzisiejszym spotkaniu zagrali Paweł Brodziak, Sebastian Hadam, Rafał Kosiarski, Jakub Dyjach, Michał Maciocha, Dawid Ćwiek, Bartłomiej Gontarz, Michał Skubis, Kamil Dubiel,Kamil Nowak, Robert Pałubki, Damian Przytuła, Adrian Ostasz, Paweł Kapuśniak, Patryk Skiba, Mateusz Granda.

Za tydzień w sobotę biało-niebiescy zagrają z seniorami Olimpiakosu Tarnogród. Miejsce rozegrania tego pojedynku nie zostało jeszcze ustalone.