Polecamy
NetPartners

WakeShok

NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Zapowiedź meczu

Administrator 17.04.2021

W niedzielne popołudnie rozpoczniemy w Łęcznej zmagania w grupie spadkowej IV ligi.

Zdecydowanym faworytem jutrzejszego pojedynku będą gospodarze. Bezpośrednie zaplecze pierwszoligowego Górnika, to od wielu lat solidna marka na boiskach IV-ligi. W tym sezonie dosyć pechowo przegrali "awans" do grupy mistrzowskiej. W bardzo wyrównanej tabeli uplasowali się na siódmym miejscu, tracąc do trzeciej Lutni Piszczac zaledwie dwa punkty. Podopieczni Sławomira Pogonowskiego są w 2021 roku niepokonani. W dotychczas rozegranych spotkaniach zdobyli komplet punktów pokonując na własnym obiekcie Lublinianką Lublin 1:0, Opolanin Opole Lubelskie 2:0, a także zwyciężyli na wyjeździe z Orlętami Łuków 5:0. Ponadto być może szkoleniowiec gospodarzy będzie mógł skorzystać z któregoś zawodnika pierwszej drużyny, która zremisowała dzisiaj bezbramkowo z Puszczą Niepołomice.

Nastroje w naszej drużynie są dobre i bojowe. Trochę inaczej wygląda to w biało-niebieskim środowisku, ale nie ma co ukrywać, że kibice w końcu oczekują regularnie punktującej Ładzie. Z tym jest problem, gdyż zgromadziliśmy na razie zaledwie jedno oczko. Nasza drużyna do Łęcznej uda się bez pauzującego za nadmiar żółtych kartek Dominika Skubisza, oraz kontuzjowanych Aleksieja Goncharevicha i Pawła Konopki.

Sędzią głównym jutrzejszego pojedynku będzie Piotr Dziubak. Pierwszy gwizdek usłyszymy punktualnie o godzinie 14. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią.


Powered by CuteNews
Wesprzyj darowizną!
Seniorzy
Orlęta Łuków - Łada 16.05, 16:00
Łada - Bizon Jeleniec 2:0
Juniorzy Młodsi
Gaudium Zamość - Łada 15.05, 10:00
Lublinianka Lublin - Łada 7:0
Social Media


Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj