Polecamy
NetPartners

NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Sześć bramek w sparingu

Administrator 03.04.2021

W dzisiejszym meczu kontrolnym zremisowaliśmy na wyjeździe z Unią Nowa Sarzyna 3:3.

Pojedynek z liderem stalowowolskiej Klasy Okręgowej odbył się na dobrze przygotowanej murawie stadionu w Nowej Sarzynie. Nasza drużyna przystąpiła do niego osłabiona brakiem lekko kontuzjowanych filarów drużyny. Mowa tutaj o Dariuszu Kulińskim i Dominiku Skubiszu. W pierwszej odsłonie dużo lepiej na boisku radzili sobie gospodarze, którzy jako pierwsi strzelili bramkę i na przerwę schodzili z jednobramkowym prowadzeniem. Po zmianie stron obraz gry się zmienił i to biało-niebiescy przejęli inicjatywę. Bardzo dobrze w tej części pojedynku pokazał się Maksymilian Kubik, który strzelił dwie bramki i asystował przy trafieniu Josue Silvy. Ostatecznie ten pożyteczny sparing mimo nie najlepszej gry możemy ostatecznie uznać za cenny sprawdzian.

Jeśli rządowe wytyczne nie ulegną diametralnej zmianie, to już za tydzień w Biłgoraju zagramy o ligowe punkty z Gromem Różaniec.

Unia Nowa Sarzyna - Łada Biłgoraj 3:3 (1:0)

Bramki:
Maksymilian Kubik 2, Josue Silva.

Skład:
Łukasz Szawara - Jakub Kapuśniak, Bartłomiej Myszak, Damian Kupiec, Will Carvhalho - Mariusz Szarlip, Aleksey Goncharevich, Dawid Konopka, Graigy Adams - Josue Silva - Emmanuel Osilaja. Ponadto grali: Anton Alfimov, Dawid Czerw, Maksymilian Kubik, Paweł Nawrocki, Arkadiusz Czok, Kamil Hanas, Maksym Pasternak.


Powered by CuteNews
Przekaż 1% dla naszego Kolegi!
Seniorzy
Łada - Sparta Rejowiec Fabryczny 25.04, 16:00
Górnik II Łęczna - Łada 0:2
Juniorzy Młodsi
Łada - Orlik Dęblin 24.04, 13:00
Social Media


Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj