Polecamy
NetPartners

NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Szlifowanie formy

Administrator 30.03.2021

Drużyna seniorów Łady intensywnie trenuje i wyczekuje wznowienia ligowych rozgrywek.

Po zapoznaniu się z zapisami rozporządzenia Rady Ministrów włodarze naszego Klubu dopełnili wszelkich formalności, aby zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa powrócić do treningów. Uczyniła to także większość drużyn z naszej ligi, co może zwiastować, że wkrótce wznowimy rozgrywki. Obecnie seniorski zespół Łady ćwiczy na lokalnych obiektach.

- W tym tygodniu trenujemy czterokrotnie. Ponadto w sobotę zagramy na wyjeździe mecz kontrolny z Unią Nowa Sarzyna, aby podtrzymać rytm meczowy. Na zajęciach mam do dyspozycji liczną kadrę i wierzę, że tak będzie również w kolejnych tygodniach - powiedział nam szkoleniowiec Marcin Mura.

Jak do całego zamieszania podchodzą sami zainteresowani? O to zapytaliśmy Łukasza Szawarę.

- Abstrahując od tego, czy pierwotna decyzja o zawieszeniu rozgrywek była słuszna, wydaje mi się, że ta przerwa może na naszą dyspozycję wpłynąć tylko i wyłącznie pozytywnie. Mamy dodatkowy okres czasu na zgranie naszych formacji. Wszyscy zdają sobie sprawę, że przyszło wielu nowych zawodników i każde kolejne zajęcia to cenny czas na wypracowywanie automatyzmów. Trenujemy i nie możemy doczekać się powrotu rywalizacji.

Na obecną chwilę nasza drużyna na czwartoligowe boiska wróci w niedzielę, 11 kwietnia. Tego dnia na stadionie OSiR w Biłgoraju zagramy o godzinie 16:00 z Gromem Różaniec.


Powered by CuteNews
Przekaż 1% dla naszego Kolegi!
Seniorzy
Łada - Sparta Rejowiec Fabryczny 25.04, 16:00
Górnik II Łęczna - Łada 0:2
Juniorzy Młodsi
Łada - Orlik Dęblin 24.04, 13:00
Social Media


Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj