Polecamy
NetPartners

WakeShok

NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Gryf Gmina Zamość - Łada 1:0 (1:0)

Administrator 14.04.2021

W dzisiejszym spotkaniu rozgrywanym na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Zamościu biało-niebieska drużyna uległa Gryfowi Gmina Zamość 0:1.

Spotkanie z Gryfem od samego początku miało odbyć się na sztucznej murawie i jak pokazała nam pogoda była to jak najbardziej słuszna decyzja. Wiele meczów ligowych tego dnia zostało odwołanych, a spotkanie naszej drużyny odbyło się zgodnie z planem. Niestety rywale byli od nas lepsi i zasłużenie zwyciężyli 1:0.

Przespaliśmy pierwszą połowę i gospodarze udokumentowali to strzeloną bramką. W drugiej odsłonie zagraliśmy lepiej. Nie brakowało chłopakom woli walki i zaangażowania, ale niestety wracamy do Biłgoraja bez zdobyczy punktowej nad czym ubolewamy - powiedział nam na gorąco po zakończeniu meczu kierownik drużyny Robert Cybart.

Gryf Gmina Zamość - Łada Biłgoraj 1:0 (1:0)

Bramki:
Kamil Woźniak 36'.

Żółte kartki:
Patryk Kierepka, Adrian Cymerman, Wojciech Żukowski - Dariusz Kuliński 2, Dominik Skubisz, Bartłomiej Myszak, Josue Silva, Arkadiusz Czok, Łukasz Szawara (poza boiskiem).

Czerwone kartki:
Maciej Markowski 67' - Dariusz Kuliński 90' +3'.

Skład:
Anton Alfimov - Bartłomiej Myszak (80' Kamil Hanas), Damian Kupiec, Dariusz Kuliński, Jakub Kapuśniak - Arkadiusz Czok (46' Paweł Konopka), Dawid Konopka (85' Dawid Czerw), Paweł Nawrocki (62' Emannuel Osilaja), Graigy Adams (62' Maksymilian Kubik) - Josue Silva, Dominik Skubisz.

Sędziował: Mikołaj Łaba (Okręg Zamość)
Widzów: mecz bez udziału publiczności


Powered by CuteNews
Wesprzyj darowizną!
Seniorzy
Orlęta Łuków - Łada 16.05, 16:00
Łada - Bizon Jeleniec 2:0
Juniorzy Młodsi
Gaudium Zamość - Łada 15.05, 10:00
Lublinianka Lublin - Łada 7:0
Social Media


Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2021 by

Łada Biłgoraj