Gad

Polecamy
NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Zapowiedź rywalizacji

Administrator 21.11.2020

Po blisko trzytygodniowej przerwie ponownie na boisku zobaczymy zawodników Łady, którzy w niedzielę zmierzą się z Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Nawet najstarsi kibice nie przypominają sobie tak nietypowego kalendarza ligowych zmagań. Przez perypetie związane z koronawirusem będziemy rozgrywali spotkania co najmniej do końca listopada. Już jutro czeka nas pojedynek z liderem ligowej tabeli - Tomasovią. Drużyna prowadzona przez Pawła Babiarza to zdecydowany faworyt do awansu. Nikt nie ma wątpliwości, że zespół z Tomaszowa Lubelskiego w przyszłym roku będzie występował na trzecioligowych boiskach. W obecnych zmaganiach nasi rywale rozegrali 16. spotkań z czego 15. zakończyli zwycięstwami. W ostatniej kolejce Tomasovia pokonała na własnym stadionie Granit Bychawa 5:0 - chociaż goście w pierwszych minutach dwukrotnie poważnie zagrozili bramce strzeżonej przez Łukasza Bartoszyka.

Aktualna forma naszego zespołu to wielka niewiadoma. Po ciężkim początku sezonu od kilku kolejek udawało nam się nawiązać równorzędną walkę z rywalami. Jednak nie wiadomo jak tak długa przerwa w ligowych zmaganiach, wpłynie na naszą postawę. Najistotniejszym faktem jest to, że wszyscy podstawowi zawodnicy są gotowi do gry. Nie zobaczymy tylko pauzujących za kartki Dawida Czerwa i Filipa Sawy. Ponadto nikt nie narzeka na żadne poważne urazy i trener Marcin Mura będzie miał do dyspozycji pełną kadrę.

Początek spotkania w niedzielę, o godzinie 13:00. Mecz odbędzie się bez udziału publiczności. Dlatego wszystkich zainteresowanych zapraszamy do śledzenia tekstowej Relacji Live na łamach naszego serwisu.


Powered by CuteNews
Seniorzy
Unia Hrubieszów - Łada 5:0
Łada - Victoria Żmudź 05.12, 12:00
Social Media


Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2020 by

Łada Biłgoraj