Po ubiegłotygodniowej Relacji Live z Targowej 15 dzisiaj zapraszamy Was do śledzenia poczynań biało-niebieskich podczas wyjazdowego spotkania z Lublinianką Lublin.

Łukasz Szawara - Bartosz Raduj, Michał Mielniczek (76' Sebastian Gorczyca), Dariusz Kuliński, Bartłomiej Myszak - Kamil Hanas (39' Ihor Ponomarov), Paweł Nawrocki (73' Marcin Dycha), Mateusz Dziurdza, Przemysław Krzyszycha - Janusz Birut, Michał Skubis.

(naciśnij F5 aby odświeżyć)

Informacje:

* Składamy serdeczne podziękowania dla KAROLA dzięki któremu ta relacja mogła zostać przeprowadzona. Widzimy się za tydzień na Targowej 15!

90' + 5' Koniec meczu. Po kolejnym wyrównanym spotkaniu przegrywamy 0:1.

90' Sędzia dolicza 5 minut.

88' Gospodarze kontrolują poczynania.

85' Coraz mniej czasu pozostaje biało-niebieskim, aby strzelić wyrównującą bramkę.

83' Faul na Bartoszu Raduju kwalifikujący się na czerwoną kartkę. Sędzia pokazuje tylko żółtą.

80' Groźna akcja lublinian zakończona niecelnym strzałem.

77' Niestety tracimy bramke.

76' Kolejna zmiana. Bartłomiej Kowalik posyła do gry Sebastiana Gorczycę, który zastępuję Michała Mielniczka.

73' Zmiana w naszym zespole. W miejsce Pawła Nawrockiego wchodzi Marcin Dycha.

72' Pewne wyjście z bramki Łukasz Szawary.

70' Kilka minut bez jakichkolwiek sytuacji bramkowych dla obu drużyn.

* Poza Ivanem Oleksiukiem również Patryka Dorosza nie zobaczymy dzisiaj na boisku. Popularny "Pati" jest przeziębiony.

66' Tym razem z drugiej strony boiska pewna interwencja byłego zawodnika Łady - Grzegorza Mulawy.

63' Przytomna interwencja najstarszego gracza Łady 26-letniego Dariusza Kulińskiego.

58' Strzał Pawła Nawrockiego minimalnie obok bramki.

56' Widać, że przerwa dobrze wpłynęła na drugi zespół w ligowej tabeli. Łada w defensywie.

54' Nieźle rozegrana akcja miejscowych zawodników.

51' Strzał wysoko nad poprzeczką.

50' Rzut wolny dla gospodarzy. Około 18 metrów od bramki.

48' Uderzenie napastnika Lublinianki obok słupka.

46' Gospodarz rozpoczęli drugą połowę.

* Wracamy po krótkiej przerwie.

* Do przerwy remisujemy z Lublinianką 0:0.

45' Koniec pierwszej połowy.

43' Nieźle rozegrana akcja gospodarzy.

39' Zmiana w drużynie Łady. W miejsce Kamila Hanasa wchodzi Ihor Ponomarov.

37' Lublinianka rozgrywa piłkę na własnej połowie.

34' Janusz Birut minimalnie obok słupka.

32' Okres gry w środkowej strefie boiska.

28' Widać, że Bartłomiej Kowalik miał pomysł na rozgrywanie tego pojedynku. Oby w dalszej części meczu biało-niebiescy prezentowali się podobnie.

24' Kolejna świetna okazja Łady. Michał Skubis w sytuacji sam na sam trafia prosto w golkipera Lublinianki.

21' Nadal mamy wynik 0:0.

20' Piłka w bramce gospodarzy... jednak sędzia dopatrzył się przewinienia na bramkarzu.

17' Optyczna przewaga naszej drużyny.

15' Pierwszy kwadrans za nami.

12' Niecelny przerzut gracza Lublinianki.

10' Sytuacyjne uderzenie Michała Mielniczka przelatuje nad poprzeczką gospodarzy.

6' Uderzenie Przemysława Krzyszychy pewnie broni golkiper Lublinianki.

5' Rzut wolny dla Łady.

3' Obydwie drużyny jak na razie ostrożnie poruszają się po murawie.

1' Ze środka boiska rozpoczęli biało-niebiescy.

* Początek meczu!

* Piłkarze są już na murawie. Za chwilę rozpoczniemy zmagania.

* Obydwie drużyny zeszły już do szatni.

* Niestety nie zobaczymy dzisiaj lidera defensywy Ivana Oleksiuka, który w starciu z Kryształem Werbkowice ujrzał czwarty żółty kartonik.

* Znamy skład. Po absencji za kartki do pierwszej jedenastki wraca Przemysław Krzyszycha.

* Do rozpoczęcia meczu pozostało 30 minut.

* W Lublinie dzisiaj iście wiosenna pogoda. Temperatura powietrza wynosi 16 stopni Celsjusza.

* Za chwilę poznamy skład w jakim wystąpią tego dnia biało-niebiescy.

* Spotkanie rozpocznie się punktualnie o 14. Sędzią zawodów będzie Maciej Łasocha.