Polecamy
Pomoc

GramyOStadion

NetPartners

Łada Biłgoraj > Strona główna

Łada - Włókniarz Frampol 5:1 (3:0)

Administrator 10.03.2018

W dzisiejszym spotkaniu kontrolnym pokonujemy jedenastą drużynę Zamojskiej Klasy Okręgowej Włókniarz Frampol 5:1.

Pierwotnie tego dnia mieliśmy zmierzyć się ze Stalą Kraśnik. Jednak zespół lidera IV ligi mimo wcześniejszych deklaracji kierownika drużyny wycofał się z rozegrania tego pojedynku. Bardzo szybko sztab szkoleniowy Łady znalazł nowego sparingpartnera i dzisiaj na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Dachnowie zmierzyliśmy się z Włókniarzem Frampol. Wynik, którym zakończyło się spotkanie w pełni odzwierciedla to, co działo się na sztucznej murawie. Nasza drużyna zwłaszcza w pierwszych 45 minutach w pełni kontrolowała boiskowe poczynania. W tej odsłonie strzeliliśmy cztery z bramki z czego jedna autorstwa Damiana Rataja nie została uznana. Na słowa uznania zasługuje na pewno trafienie Michała Skubisa, który bardzo ładnie wykończył akcję, którą sam zaaranżował.

W drugiej odsłonie tempo gry delikatnie spadło. Biało-niebieskim udało się strzelić tylko dwie bramki. Najpierw bezpośrednio z rzutu wolnego trafił Jurij Perin, a w końcówce wynik ustalił testowany Mariusz Szarlip. W międzyczasie goście za sprawą byłego zawodnika Łady - Artura Łukasika strzelili z rzutu karnego honorową bramkę.

Za tydzień w niedzielę inauguracja wiosny. Do Biłgoraja przyjeżdża Lewart Lubartów. Już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców na stadion OSiR!

Bramki:
Jurij Perin 36', 54', Damian Rataj, Michał Skubis 30', Mariusz Szarlip 86' - Artur Łukasik 84'.

Skład:
Adam Hasiak - Michał Mielniczek, Dariusz Kuliński, Paweł Sobótka, Bartłomiej Myszak - Paweł Nawrocki, Ivan Oleksiuk, - Karol Misiarz, Michał Skubis, Damian Rataj - Jurij Perin. Ponadto grali: Łukasz Szawara, Arkadiusz Czok, Grzegorz Mulawa, Mariusz Szarlip, Kacper Krzyżan, Dmytro Nestarenko.


Powered by CuteNews
Seniorzy
Łada - Kłos Chełm 23 marca, godz. 14:00
Łada na Facebooku
Copyright © 2003-2018 by

Łada Biłgoraj